Rüya yorumu

Margarita Murakhovskaya: hayatınızı nasıl mutlu edeceğinizi öğrenin

Pin
Send
Share
Send
Send


Margarita Murakhovskaya profesyonel bir aile danışmanı, kişisel gelişim uzmanı, antrenör, antrenör, yazar ve aynı zamanda Mutlu İlişkiler Okulu'nun sahibi.

1998'den beri pratik aktivite. Margarita, pozitif psikoterapiyi uyguladığı gibi, Dao-enerjik uygulayıcılarıyla da uğraşırken, TV projelerinde yer alır ve kendini geliştirmesini asla durdurmaz. İkamet yeri - Odessa şehri (güney Ukrayna).

Margarita Murakhovskaya Biyografisi

Margarita Murakhovskaya hayatını daha iyi hale getirmek ve kişisel mutluluk kazanmak için çok sayıda kadına ilham vermeyi başardı. BDT ülkelerindeki en kadınsı ve büyüleyici antrenör ünvanını haketti.

Margarita'nın harika yolculuğu yirmi bir yaşındayken başladı ve yirmi beş yaşındayken zaten büyük organizasyonlar için kurumsal eğitimler vermeye başladı. Aynı zamanda, psikolojik aktivitenin hiç talep edilmediği ve psikologlara gitmenin tamamen utanç verici veya nahoş bir şey olarak kabul edildiği o yıllarda bir eğitim şirketi kurmayı başardı. Ancak kadın koşulsuz bir şekilde görevine inandı, insanlara yardım etmeyi hayal etti ve işinin ne kadar önemli olduğunun farkına vardı, bu yüzden amacına giderken asla durmadı.

2004 yılında, Margarita’nın efsanevi ses albümlerinin çeşitli problemlerden kurtulmak ve İnternet’te hemen yayılan mutluluğu bulmak için meditasyon ve onaylarla kaydedilmesi. Üç yıl daha geçti ve kadın bugün 300.000 kopya satan sihirli günlüklerini yayınladı.

Bugün Margarita Murakhovskaya, çok başarılı ve zengin bir kadın olan ünlü bir koçtur, ancak kariyeri onu demir iş kadını yapmamıştır, ama tam tersi - daha fazla kadınlık ve lüks eklemiştir.

Margarita, misyonunun kutsal kadınlığı ve ayrıca erkek ve kadın enerjisinin kutsal kombinasyonunu canlandırmak olduğuna inanıyor. En sevdiği nedeni uygulayan Margarita, yaşamındaki ilk sırada Yüce, Dünya ve İnsanlara hizmet ediyor.

Makalede ayrıca, mutlu bir yaşamın anahtarı olan Margarita Murakhovskaya'nın önerilerini ele alacağız.

Margarita Murakhovskaya'dan 33 önemli hayat dersi

Birçok insan, onları yıllarca kavramaya çalışır ve bazıları yaşamlarını tamamlar.

 1. Mutluluk bir içsel durumdur. İnsanlar, gerçekten kendilerine girmeleri gerektiğinde, onay almak ve başkalarından destek almak için çok fazla enerji harcarlar.
 2. İçinde olan her şey için yaşama şükranını göster, hatta kötü, çünkü aynı zamanda senin tecrüben.
 3. Algıdaki bir değişiklik hayatınızı değiştirir. Bu nedenle, olumsuz duyguları hissetmek, hayata farklı bir konumdan bakmalısınız.
 4. Kendine karşı haklıysan başkalarını mutlu edemezsin. Ancak risk almak ve yanlış anlaşılmak, başkasını taklit etmekten daha iyidir.
 5. Dünya çok büyük bir ayna. Başkalarına bize sempatik olan bu nitelikler, her şeyden önce kendimizde sempatik ve tersidir.
 6. Tüm insanlar bir sebepten dolayı hayatımıza gelir. Ve sadece bizim seçmemiz için - onlarla iletişimden bize sundukları bir ders almalı mıyız? Yaşamımızda bir kişiye verilen en kötü rolün, bize öğrettiği daha önemli bir ders olması dikkat çekicidir.
 7. Koşulsuzca sizin için çok zor olsa bile, Evrenin sizin yardımınıza geleceğine inanmanız gerekir.
 8. Her şeyi hesabınıza almayın. Bir kural olarak, diğer insanların eylemleri, yaşamlarında neler olup bittiğinin bir yansımasıdır ve sizin şahsınızla hiçbir şekilde alakası yoktur.
 9. Doğa iyileşebilir. Temiz havada yürürken, muhteşem bir doğal manzara resmini düşünmek gereksiz kafanızı temizlemenize ve ruhunuzu yükseltmenize yardımcı olur.
 10. Sadece kırgın biri başkasını kırdırabilir. Oradaki insanlara sevgiyle muamele edilmeleri gerekir.
 11. Bir şeyi iyileştirmek istiyorsanız, hissetmeniz gerekir. Korkularınızı önünüzdeki zayıf yanlara göre ayarlamalısınız, onları parlak bir ışık huzmesi içinde çözmelisiniz, çünkü onlardan kurtulmanın tek yolu onlardan geçmek. Bu yüzden gerçeği görmekten korkmayın.
 12. Mükemmeliyetçilik sadece kendini aldatma ve çok acı vericidir. Pasifize olmanızı, mükemmelliği sürdürmenizi, ancak yanılmanıza izin vermenizi ve her zaman sadece olumlu bir sonuç beklemenizi tavsiye etmiyoruz.
 13. "Pembe gözlükleri" gözlerden çıkarın. Dikkatinizi sadece kendinize ve hedeflerinize arzularla tutmayı bırakın, aksi takdirde pek çok güzel şeyi kaçıracaksınız.
 14. Her zaferin tadını çıkar, en küçüğünü bile.
 15. Affetmeyi öğren. Her şeyden önce, ona ihtiyacın var, suçluların değil. Bu durumda, hızlı ve kolay bir şekilde affetmeniz gerekir.
 16. Hepimizin inanılmaz bir sezgisi var, bu yüzden daima iç sesinizi dinlemeye çalışın - sizi doğru yola götürecektir.
 17. Ruhun şarkı söylesin! Gerçekte ne olduğunuzu olun ve kendi özgünlüğünüzle sevinin.
 18. Tüm insanlar yaratıcıdır ve eğer yeterince ısrarcı ve ısrarcı olursa her şeyi yapabilirler. Bunu daima hatırla.
 19. Her zaman sizi içtenlikle sevenler ve sizi destekleyebilecek olanlarla çevrili olabilirsiniz. Ayrıca her zaman başkalarına sevgi ve destek verin. Hayat, daha az içerikli olmak kadar uzun değildir.
 20. Hayatı senin için bedava bir dans yap. Her zaman hayalini gerçekleştirmeye çalış, ama aynı zamanda hayatın değişen ritmine uyum sağlayabilmek için esnek ve nazik davran.
 21. Ne kadar çok yaparsan o kadar çok alırsın. Diğer insanlara bilgeliğini, sevgini ve yeteneğini ver ve kolaylıkla yap ve çok yakında tüm iyi şeyler sana geri dönecek.
 22. Kendinizi tamamen vermemeniz çok önemlidir, çünkü iç kap boşsa, artık dünyaya hiçbir şey veremezsiniz. Bu nedenle, dengeyi dikkatlice izleyin.
 23. Sizi içten tutuşturmaya yaratan her şeyi hayatınıza sokmakta özgürsünüz ve şüphesiz, sizi ilgilendirmeyen ya da neye vaktiniz olmadığını. Zaman yenilenemeyen en değerli kaynaktır, bu yüzden ekonomik olarak boşa harcanmalıdır.
 24. Bazen arkadaşlarının hayatından çıkmasına izin vermen gerekir. Bu onların sizin de kötü olduğunuz anlamına gelmez, sadece şimdi farklı yollardan gitmeniz gerekir.
 25. Kendi korkunuzun (veya korkuların) üstesinden gelmek, kişiye en büyük faydayı getirir. Bu nedenle, kendinize bir şey yapabileceğinizi kanıtlarsınız, bu kendinize büyük bir inanç kaynağıdır.
 26. Vücudumuz bir ulaşım aracı olarak hareket eder, bizi hayallerimize getirir. Bu nedenle, ona sevgi, hassasiyet ve özenle davranın, çünkü sadece orada her zaman neşeli ve enerjik olabilirsiniz. Ama bakışlara fazla takılma.
 27. Her fırsatta, ailenize ve arkadaşlarınıza sevginizi gösterin, inan bana, çok fazla olamaz.
 28. Her zaman şu anda yaşamak. Hediye, sahip olduğun tek şey. Geçmişten ders alın ve hoş hafızalara değer verin, ancak onları zorla tutmaya çalışmayın. Geleceğin hayalleri de fanatik olmamalıdır.
 29. Hayat birbiri ardına düşer ve yükselir. Tüm potansiyelimizi açığa çıkarmak için, hem birinci hem de ikinciyi deneyimlememiz gerekir. Bu nedenle, eyeri sıkıca tutun ve sürüşün tadını çıkarın.
 30. Hepimiz büyük bir insan ailesiyiz. Hepsinde eşittir, ancak periyodik olarak yer değiştirir.
 31. Her gün, sahip olduğun her şey için hayata olan içten şükranları dile getir. Etrafınızdaki bolluk, neşe, sevgi, sağlık ve refah akışını oluşturur.
 32. Tüm insanlar mutluluk kavramı hakkında farklı fikirlere sahiptir. Bu nedenle, başkalarını eylemleri için yargılamaya çalışmayın.
 33. Neredeyse bütün hayatları boyunca, diğer insanlar bize bakış açılarını empoze etmeye çalışıyorlar. Aslında, başkalarına inanmayı bırakmalı ve her zaman sadece kafanla düşünerek, yalnızca kalbinin sesini güvenmelisin.

Makalenin sonunda, özgüvenini artırmak için Margarita Murakhovskaya'nın meditasyonunu dinlemenizi öneriyoruz:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send