Rüya yorumu

Silahla ilgili bir hayaliniz varsa, yorumlama özellikleri ne anlama gelir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bazıları için, bir silah avlanma, ördekler veya yabani hayvanlar ile ilişkilendirilir ve sonbaharın başında hayal ederseniz, ormandaki koşu mevsimi açıktır. Peki ya silah avdan uzak bir adamı ya da genel olarak ofiste çalışan bir kadını hayal ettiyse? Böyle bir silahın rüyaları, rüya kitabı ne diyor?

Silah uykunuzun genel yorumu

 • Böyle bir rüyanın en yaygın yorumu bir uyarıdır: Yakında kader size ciddi bir meydan okuma verecektir. Test ne olacak? Uykunuza gelen insanları ve davranışlarınızı isteyin.
 • Bazı tercümanlar der ki: silah görmek - ciddi bir kavga ya da keder için.
 • En kötü rüya, silahın bir yabancının elinde olduğu rüyadır. Tercümanlar diyor ki: vizyon birisinin size kötülük istediği konusunda uyarıyor. Bu kişi sizi de sıkarsa, dikkatli olun: Düşmanınızın şeytani planları gerçekleşebilir.

Bir rüyada silahla ne yaptın?

 • Bir av tüfeği alın: hayatınızı istediğiniz gibi yapın. İş dünyasında kaos konusunda endişeleniyorsanız, bu hayalden sonra işler yoluna girecek.
 • Silah satmak: Bu rüyada, kaderiniz, yapmak üzere olduğunuz çok büyük bir hata konusunda sizi uyarmak istiyor.
 • Silah olarak hediye al: yakında ailende iyi şeyler olacak. Belki bir düğün, kalabalık bir yıldönümü, büyük bir satın alma olacak ... Genel olarak, etkinlik size çok neşe getirecektir.
 • Bu silahı kendin verdin: Duvara yaslanmayacağın bir tatile davet edileceksin. Belki de onun organizasyonunda yardım edeceksin ya da tostmaster'ın rolünü üstleneceksin.
 • Onu birine mi getirdin? Rüyandaki düşmana saldır: İnsanlarla tartışarak saldırganlığı atıyorsun. Sevdiklerinizin böyle bir tedaviyi hak edip etmediklerini düşünün?
 • Kendini vurdun mu? Tüm hataların için cevap vermeye hazırsın.
 • Silahtan ölmek için: yakında yeni bir kişi olacağınız için değerlerin yeniden değerlendirilmesine başlayacaksınız.

Ateş etmeyen silahlar

 • Hangi amaçsızca duvara asılan veya kırılan silahın rüyaları? Rüya diyor ki: kendinizi değersizleştiriyorsunuz ve bu arada, içinde bulunduğunuz yetenekler size yüksek sesle gösterebiliyordu.
 • Çok kirli veya paslıydı ve onu temizlemek için ona güzel bir görünüm vermeye çalıştınız: hayatınızın yarın için bir kenara bırakılan bir şeyler yığını olduğunu anladınız. Kollarını sıyırıp hayatını temizlemeye başlamanın zamanı geldi. Ev tamirleriyle karşılaşabilirsiniz.

Çekim ile uyku

 • Vurdunuz ve çok başarılı bir şekilde: Bir avda, avda ördekler veya elekler çırpıldı, 12 puan bir çizgi çizildi ... Böyle bir rüya başarının önünü açıyor ve her şeyden önce - maddi olanı.
 • Başka bir avcıya ateş etti. Tam olarak kim? Uyku, yakın insanınızın kar alacağı, ancak aynı şekilde geride kalmayacağınız anlamına gelir. Bir rüyanda belirli bir insan görmüş olsaydınız - akraba, tanıdık, yakında sizi “yaldızlayabilecek” anlamına gelir.
 • Diğer avcıların çekimlerini dinlerken bir rüyaya cephane tüfeği yükleyin: önemli haberlere. Ve kurşun çok iyi olacak.
 • Askerlerin yattığı savaş silahlarını ölü ellerde tutan gördünüz mü? Uykuya kan mı geçti? Bunun anlamı: vicdan, belki sevdiğinle gurur duyduğun için seni kemirir.

Yetkili tercümanların görüşü

Ve şimdi sizi dünyaca ünlü bir psikanalistin, Maya uluslarının (Dmitry, Nadezhda Zima) tahminlerini ve ünlü cadıların tahminlerini inceleyen fikirleri tanımaya davet ediyoruz.

Sigmund Freud'un rüya yorumunu

 1. Bu rüya rüyası silahı, ima ettiği her şeyle birlikte, fallik bir sembol olarak görülür.
 2. Bir rüyada, kartuşları olan bir tabanca yüklediniz: Gerçek hayatta, gelecekteki yakın temasları beklersiniz.
 3. Bir silaha bakmak, onun görünümüne hayran olmak demek: cinsel doyum kazanmak için her zaman bir ortağa ihtiyaç duymazsınız. Kendi başınıza halledebilirsiniz.
 4. Farklı boyutlarda tüfeklerle dolu bir silah dolabına sahip olun: aslında, cinsel ilişkilerin bir yansımasıdır, yani özel bir aşk zafer koleksiyonu.
 5. Rüyada uzun süre silah seçtiniz: Etrafınızla gerçekten ilgilenen pek çok erkek (kız) var, ama aralarında sadece bir sevgili değil, aynı zamanda yaşamı yaşamak istediğiniz sadık bir arkadaş arıyorsunuz.
 6. Ateş edemeyen bir silah (paslanmış, kırıldı): ruh eşini tatmin edemezsin. Yani, rüya ya cinsel "ponksiyon" ya da hayalperestin soğukluğundan (iktidarsızlık) bahsediyor. Bir rüyada çekim yaparken aynı yorumlamanın bir dezavantajı var.
 7. Kadınlar rüyalar. Bir bayana ateş ettiniz: Bir rüya "pembe" eğilimlerinizden bahseder. Vuruldun: Yakında sevişeceksin.
 8. Erkek rüyalar. Gerçek hayatta tanıdığın bir kadını vur: onu yatağa yatırmak istiyorsun. Bazı adamlar sana ateş etti: eşcinsel bir adam seni “içeri sokabilir”.

Nadezhda ve Dmitry Zima'nın rüya yorumu

 1. Silah avlanıyorsa, bilinçaltı zihniniz uyarır: İstediğinizi elde etmek için, doğru anda güç ve karakter olacak "açılmak" zorunda kalacaksınız.
 2. Bu silahı bir yabancının elinde görmek için: arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ve hatta akrabalarınız arasında "aklında" bir kişi var. Kişisel meseleleri çözmek için beklediği her şey uygun bir andır.
 3. Silah sana yönelikti: seni aldatabilirler veya seni isteğine karşı kullanabilirler. Ve son sırayla böyle bir hareket için bekleyeceğiniz kişi olacaktır.

Cadı Medea'nın hayali

 1. Bir av tüfeği, hayalini kurduğu bir adamın gizli gazabıdır. İkinci yorum: gizli tehlike. Genellikle bu silah, birileriyle çarpışmadan önce rüya görüyor.
 2. Bir atış duydunuz veya ateş ettiniz: hazırlanın, yakında beklenmedik haberler size gelecektir.
 3. Vurdun: Bir kavga ile karşı karşıya kaldın. Ancak, uzun sürmez - yakında bu kişiyle barış içinde uzlaşırsınız.
 4. Sen temizliyordun ya da bu silahları toplayıp toparlayabilirdin: işlerini temizlemek zorundasın. Bunların arasında en önemli öncelikler var - bunları kendiniz için etiketleyin ve önce karar verin.

Pin
Send
Share
Send
Send