Rüya yorumu

Doğu burçlarına göre 1938'de hangi yıldı?

Pin
Send
Share
Send
Send


1938'de doğan insanların karakterleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? O zaman bu makaleyi okuyun; bu hayvanın hangi yıl, hangi elementin onu koruduğu, böyle bir insandan ne bekleneceği, ne tür bir insan olduğunu anlayacaksınız.

Genel özellikler

1938 doğumlu toprak Kaplan, kendine özgü nitelikleri ve karakter özellikleri ile donatılmıştır.

Onun hakkında ne söyleyebilirsiniz?

 1. Bu, serveti hiç bitmeyen bir adam. Yapmayacağı her şey başarı, ün ve zenginlik getirir. Ancak, bir kural olarak, kendisini bulmak için bitmeyen çabalara dağılmak istemediği için kendisini yalnızca bir işletmeye adamıştır.
 2. Kolayca arkadaş edinir ve ortaklarla, müşterilerle ilişkiler kurar ... Her zaman isteyerek kurtarmaya geldiği için sevilir, yüreği kendisine dönen herkese açıktır.
 3. Çoğunlukla ciddiyetle davranır, sedasyon yapar, anlamsızlığa tahammül etmez ve döküntü gibi davranmaz, çünkü çoğu zaman itibarını bozmaktan korkar.
 4. Hayatındaki sorunlar, kararlarında bazen hatalar yaptıklarından dolayı nadiren başkalarının görüşlerini dikkate almasından kaynaklanabilir. Bu onun mutlu ve iyi yaşamasını engellemez, ancak hedeflere ulaşma sürecinde hala biraz yavaşlar.
 5. Şirkette sessiz davranır, çıkıntı yapmamayı tercih eder. Fakat aynı zamanda gizli lider, bir çeşit gri kardinal. Prensip olarak nadiren görüş vermesine rağmen saygı duyulur ve hatta korkulur.
 6. İşinde, sorumlu davranır, kimseyi hayal kırıklığına uğratmamak için görevlerini mükemmel şekilde yerine getirmeye çalışır. Güçlü, ciddi, yetkililerin iyiliğini çabuk kazanıyor. Bu nitelikler sayesinde eğer çalışıyorsanız kariyer basamaklarını yükseltmek kolaydır.
 7. İş dünyasında rasyonel, pratik bir kişidir, gerçekte yaşıyor ve uzun zamandan beri yanılsamalardan kurtuldu. Başarıları arzu eder ve küresel hedefler koyar. Gerektiğinde, uzun süre tereddüt etmeden davranır.
 8. Onu karıştırmak zor, çünkü neredeyse her zaman çok sakin ve dengeli. Fakat eğer birisi Kaplan'ı kışkırtmayı başarırsa, hemen kaçmaya değer çünkü tepkisi hızlı bir şekilde artacak.

Bir erkek

1938 doğumlu erkekler ciddi ve sorumlu kişilerdir. Bir yönetici ya da girişimci potansiyeli var, bu nedenle, isterlerse çok başarılı insanlar olabilirler.

Net hedefler belirleyin ve yolundaki tüm engelleri ortadan kaldırarak onlara gidin. Ve hiç kimse onu fikrini değiştirmeye, hayalini bırakmayacak veya başka birini seçmeye zorlamayacaktır. Sizinkini alana kadar sakin olmayın.

Ancak, harekete geçebilmesi için hedefin gerçekten ilham vermesi, tutuşturması ve ilham vermesi gerekir. Sadece böyle bir durumda gerçekten büyük bir şey yaratabilir. Bu durumdaki kader, uygun koşullar, faydalı insanlar ve gerekli kaynaklar gönderilmesine yardımcı olacaktır.

Kadınlarla çok cesurca davranır. Nazik, kibar, nasıl bakılacağını biliyor, bu yüzden seçilen kişinin yerini daha kolay araştıracak. İlişkilerde, sevgili şımartır, lüks hediyeler verir ve isteyerek her isteği yerine getirir. Bir aile için konforlu bir ortam yaratacaktır.

Bir kadın

Hayatı genellikle çok sakin ve hatta. Sorunlar ona nadiren gelir çünkü her düşünce, eylem ve işi kontrol ederdi.

İş yerinde çok sorumlu, gerçek bir kariyerist. Genellikle, çok çalışarak ve iş görevlerinde kusursuz performansla başarılı olur. Kafa sertleşir ve ikincil hataları affetmez.

eleman

1938 yılında doğan kaplanlar, Dünya unsurları tarafından korunmaktadır. Bu, bir kişinin mizacına ve karakterine belirli bir baskı bırakır. Ateşinden, sudan veya havadaki meslektaşlarından biraz farklıdır.

Dünya'da doğmuş olan Kaplanın özelliği nedir:

 1. Dünya'nın enerjisi iç içe geçme, çarpma, rahatlık yaratma ve kök salma isteğidir. Bu nedenle, bir kişi seyahat etmeyecek, konutu ve iş yerini hiç durmadan değiştirecek. Genellikle doğduğu şehirden çıkmaz.
 2. Böyle bir kişinin temel değeri ailedir. Ve ihtiyaç, sevdiklerinize bakmak, onlara sıcaklığını vermek, ilgilenmek ve korumaktır. Bu bakımda, müdahaleci olabilir, kelimenin tam anlamıyla dikkatinizi boğabilir, bu nedenle bu kalite kontrol edilmelidir.
 3. İnce ve astenik bir "toprak" yoktur. Kural olarak, bir kadın ise, etkileyici formlara sahiptir. Ve o bir erkek ise, güçlü, konyak, "etli" dir. Görünüşünde ayrıca şişkin şehvetli dudaklar ve erken yaşlarda ikinci bir çene, yavru balık varlığı da not edilebilir.
 4. Tutumlarında, ilişkilerinde, alışkanlıklarında çok kararlı. Muhafazakar, koşullara, şeylere ve insanlara alışır, onları değiştirmek istemez. Bu nedenle, onun işlerini değiştirmesi, insanlarla ayrılması veya taşınması zor.
 5. Asla parlamak, dikkat merkezinde olmak istemez. Duygular onun için çok az anlam ifade ediyor, karar vermede mantık rehberlik ediyor.
 6. Böyle bir insan için en uygun eğlence, ev yapımı yemeklerin sunulduğu bir masa ile evde rahat bir buluşmadır. Yemek yapmayı ve sonra davranmayı seviyor.
 7. Cepleri ya da çantaları her zaman açlar için bir muamele, donmuş insan için ılık bir atkı ve susuzluk için bir şişe su olan bir kişidir. Yardıma ihtiyaç duymadan önce insanlara yardım etmek, onlarla önceden ilgilenmek için yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Pin
Send
Share
Send
Send