Rüya yorumu

Yatakta koç adam: tercihler ve tuhaflıklar

Pin
Send
Share
Send
Send


Koç erkeğine mükemmel aşığı denilebilir. Tutkulu, doyumsuz ve denemeyi seviyor. Ortağını nasıl memnun edeceğini biliyor ama her kız arzularını tatmin edebilecek. Genç adamım bu burçların bir temsilcisi. Şimdiye kadar samimiyetimiz olmadı, ama her şey buna bağlı. Hangi erkeğin Koç cinsinden olduğunu ve neyi sevdiğini bulmak için, falı görmeye karar verdim. Bu yazıda Koç'la yatakta nasıl davranılacağı hakkında konuşacağım ve bu kesinlikle yapılmamalı.

Koçlar neyi sever?

Mizaç Koç, deneylere karşı olmayan, yaşamı için özgür bir kız arıyor. Beceriksiz, utangaç bakireler onun için ilginç değil. Ama kurallarına göre oynamak isteyen mütevazı bir kadın varsa, o zaman onu ideal bir metresi olacak tutkulu bir dişi aslan yapabilir.

Koç erkeğini yatakta şaşırtmak zordur, ancak neyi sevdiğini ve bir kadından ne beklediğini biliyorsanız hala mümkündür.

  1. Samimi bir atmosfer. Zodyak işareti bu ayarı çocuklar için önemli. Uygun atmosfer, onunla cinsel ilişki kurmasına ve kendisini tam olarak ifade etmesine yardımcı olacaktır. Sessiz ışık, seks müziği ve kokulu mumların yardımıyla yaratabilirsiniz.
  2. Dürtüsellik. Koç, seks planlamayı sevmez, ancak kendiliğinden oluşan bir duygu patlamasına yenmeyi tercih eder ve nerede gerçekleştiği önemli değildir. Böyle bir adam, bir sinemada veya uygun bir oda dükkanında bir film izlerken sevdiği kişi onunla uğraşmaya başlarsa hoş bir sürpriz olur.
  3. Deneyler. Koç erkekleri monotonluktan nefret eder, bu yüzden kız arkadaşı her şeye hazır olmalıdır: aşırı yerler, karmaşık pozlar, seks oyuncakları, bağlama ve hatta bazı şiddet. Buna ek olarak, kendisi hayal gücü göstermeli ve yatakta aktif olmalıdır.
  4. Karşılıklılık. Burç burcunun adamları Koç'un eşine zevk vermeyi sevebilir ve sevmeyi sever, ancak karşılıklılık görmezlerse çabaları çabucak yok olacaktır. Bir kadın eşinden daha azını denememeli, erojen bölgelerini bilmeli ve onlarla ustaca uğraşmalı.
  5. Cinsel görünüm Kız sadece iyi görünmek ve dikkatli bir şekilde kendine iyi bakmamalı, aynı zamanda dolabın içinde de birkaç seksi elbisesi olmalı. Belli bir giyinme oyunu Koç gibidir ve onu destekleyen kız da kaybetmek istemeyecektir.

Burç burcunda doğan bir erkekle ilişki içinde olan bir kadın Koç her zaman seks için hazır olmalıdır. Reddetme ve konuşma hakkında olamaz, çünkü sadece onu kırmakla kalmayacak, aynı zamanda şu soruyu düşünmesini sağlayacaktır: "Böyle bir kızın gerçekten ihtiyacı var mı?" Ayrıca, sevgilim doğum kontrolü konusunda endişeli ve tercihen sözlü olmalı, çünkü Koç prezervatifleri kabul etmiyor ve istenmeyen hamileliği önlemek için cinsel ilişkide bulunmayı sevmiyor.

Yatakta davranış

Cinsiyetteki Koç erkeği her zaman baskın rolü seçer, başlangıçta inisiyatif bir kadından gelse bile, her şeyi kendi şekilde tekrar eder. Antiklerinden bazıları eşini şok edebilir veya bir öfke fırtınasına neden olabilir. Fakat eylemlerine müdahale etmeye başlarsa, o zaman bunun kendisinden bir saldırganlık saldırısına yol açması mümkündür. Bir erkek her şeyi kontrol altında tutmalı ve bir şey istediği gibi yanlış giderse çok sinirlenir.

Yataktaki Koç adamları sadizme eğilimli. Cinsel arzularını tatmin etmek için eşlerine karşı hassasiyet veya saygı göstermeyebilirler. Saç tokası, saç çekme, büküm başları vb. Gibi cinsel ilişki sırasında çeşitli tereddütler doğal bir zevk verir, eğer bir kız böyle bir gelişmeye hazır değilse, bu burç burcunun temsilcileriyle ilişkilere başlamaması daha iyidir.

Yetişkinlikte, Koç erkekleri, cinsel zevklerde daha az aktif ve sofistike hale gelirler, ancak aynı zamanda yeteneklerini kaybetmemek için kendilerini formda tutmaya çalışırlar. Ayrıca, yaşlılığın zaten yakın olduğunu fark etmeye başlıyorlar ve her şeyden önce şişelerde hala barut olduğunu kanıtlamak istiyorlar. Koç 50 yaşın üzerindeyken, samimi bir doğaya yönelik her türlü eleştiriyi acı verici, saldırgan ve içgüdüsel olarak algılar. Yaşam ortağı ifadelerinde dikkatli olmalı, aksi takdirde sadık geçici iktidarsızlığa neden olabilir.

Cinsiyette herhangi bir duruş - arkasında, çünkü bu pozisyonda Koç tüm süreci kontrol eder. Kız aynı zamanda baskın bir rol üstlenmeyi veya oyunu eşit bir temelde oynamayı umursamıyorsa, o zaman "69" pozisyonunu seçmelisin. Bu zodyakın erkeklerinin grup cinsiyetini andırdıklarını belirtmek gerekir, bu nedenle eşinin bir gün bir başkasının yatağında olacağı gerçeğine hazırlıklı olması gerekir. Bu tür deneylere hazır değilse, o zaman sevdiklerinin ihtiyaçlarını daha titizlikle karşılamalı veya ondan uzaklaşmalıdır.

Diğer karakterlerle uyumluluk

Her kadın, Koç erkeklerinin muazzam mizaç ve doyumsuzluğuna dayanamaz. Bu şaşırtıcı değil, ama Koç'un kadınları cinsel olarak ona hiç uymuyorlar çünkü uymak yerine baskın olmayı da tercih ediyorlar. Ayrıca böyle bir adam için başarısız olan çiftler, burçlar burcu Terazi, Akrep, Yay, Oğlak ve Yengeç burcunda doğan bayanlar olacaktır.

Koç erkeklerinin en canlı ve en yoğun cinsel ilişkileri, Toroslar, İkizler, Aslanlar, Kova ve Balık ile kızları vaat eden yıldızlardır. Bu burç belirtileri temsilcileri, Koç'un zor karakterine uyum sağlayabilir ve bütün isteklerini yerine getirecek ve sırayla onlara unutulmaz bir zevk vermeye çalışacaktır.

sonuçlar

  • Koç erkeği, eşini nasıl memnun edeceğini bilen, mizaçlı bir erkektir.
  • Sevgilisi her deney için hazır olmalı.
  • Koç'un ihanet hakkında düşünmesi için, bir kadın onu asla yakınlıktan mahrum etmemelidir.
  • Yaşlılıkta bile, bir erkek cinsel olarak aktif olacaktır, bu yüzden yalnız olması şartıyla birkaç on yıl daha genç bir metresi olabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send