Rüya yorumu

Ayna büyüsü: yansıtıcı yüzeylerin nasıl kullanılacağı

Pin
Send
Share
Send
Send


Ayna gerçekten en popüler mistik özelliktir. Etrafında diğer dünyaca olan olanaklarından bahseden her zaman çeşitli söylentiler, inançlar ve efsaneler vardı. Aynaların büyüsü, yansıtıcı yüzeylerin en sık tarif edilen özelliklerini inceleyerek konuşmak istediğim bir konudur.

Ayna nesnelerinin özellikleri

Antik çağlardan beri, çeşitli uluslar özel mistik enerjilerine inanan, aynalara birçok farklı özellik bağladılar. Dolayısıyla, yansıtıcı nesnenin bir zamanlar "gördüğü" her şeyi hatırladığına inanılıyordu. Bu arada, modern bilim adamları da benzer bir görüşe bağlı kalıyorlar. Doğru, ne yazık ki, "hatıralarını" aynadan çıkarmanın bir yolu yok.

Ancak bazen ayna nesnesi ne olması gerektiğini gösterir. Örneğin, Ortaçağ'ın ünlü büyücüsü Cornelius Agrippa'yı hatırlayabilirsiniz. Şöhretini tam olarak kazandı çünkü yansıtıcı yüzeyde kendisine dönen sevgili insanların yüzlerini arayabildi. En ilginç şey şu anki sevdiklerinizin aynada göründüğü ve zaten bir kişinin hayatında ölen ya da henüz ortaya çıkmamış olanlar.

Ayna enerji çalıyor

Aynaların olumlu özelliklerine ek olarak, birçok olumsuz yönleri de vardır. Özellikle, aynaların insan canlılığını ortadan kaldıran enerji vampirleri olduğuna inanılıyor!

Ayrıca kendilerini yabancı kötü enerjinin transferinden korumak için başka birinin ayna nesnesinin evine asılmasının kabul edilemez olduğuna inanılıyor.

Bu durumda, bir ayna hafızasından bahsediyoruz - sonuçta, büyük olasılıkla çeşitli skandallar, kavgalar, talihsizlikler ve hatta belki de ölüm "gördü". Bu konunun sizi mutlu etmesinin mümkün olmadığı açıktır. İçinde toplanan tüm olumsuzları yeni sahiplerine yansıtmaya başlayacak.

Ve bu yansıtıcı yüzeyler tıpkı vampirler gibi bilinir: insanları enerjileri şeytani etkisinden mahrum eder. Mistikler, bu tür aynaları tanımlamak için birkaç işaret sunar:

 • yanlarında bir ürperti var;
 • Mumlar solmaya başlar (özellikle - tapınaktan getirilir);
 • belki de eski sahiplerinin yüzlerinin ortaya çıkması veya konudan önce meydana gelen olayların bile ortaya çıkması.

Burada, üretim yöntemine bakılmaksızın, ayna üzerinde her zaman küçük düzensizlikler ve pürüzlerin olacağına karar vermek isterim. Tüm dünyanın görüntüsünü engelliyorlar. Bundan dolayı, nesne tarafından alınan bazı minimal bilgiler geri döndürülmez, ancak ayna hafızasına kaydedilir.

Aynaların insanlar üzerindeki etkisi

Birçok gelenek, insanların eşsiz bir bilgi ve enerji matrisine sahip olduğunu iddia ediyor. Aynı zamanda aura veya biofield olarak da bilinir. Gerçek dünyada böyle bir matrisin gözlemlendiği durumlar vardır. Bazen fotoğraflarda ortaya çıktı.

Dolayısıyla, aynalar yalnızca bir kişinin görünür görünüşünü yansıtmaz - fiziksel kabuğunu değil, aynı zamanda onun yaydığı diğer enerji türlerini de. Özellikle, ve bir matrisin o çok ince radyasyonu. Ve konu sadece yansıtmakla kalmıyor, aynı zamanda bir anlamda “canlı” kılan enerji göstergelerini de hatırlıyor.

Aynalarla ilişkili işaretler

Bu hesapta çok sayıda popüler inanç ve batıl inanç var. En popülerleri tanıyalım:

 • Kırık bir yansıtıcı nesne 7 yıl mutsuzluğa yol açacaktır. Bu işaretin temeli, insan ruhunun bir parçacığının bir ayna tarafından emilimine dair inançtır - onun ikizine dönüştüğü ortaya çıkar. Ve çifte zarar vermek, otomatik olarak hataları ve kendine çekiyor. Doğru, durumu kurtarabilirsin: tüm parçaları toplaman, siyah boyayla boyaman ve sonra akan su akışına atman gerekiyor.
 • Kırık bir nesneye bakamazsınız - aksi halde genel durum ve genel olarak yaşam için kötü olan çok fazla enerji kaybedersiniz.
 • Küçük çocuklara ayna vermeleri tavsiye edilmez, böylece korku oluşturmazlar ve gelişimlerini yavaşlatmazlar. Bunun farklı hastalıklara neden olacağına inanılıyor. Bu işaret son derece önemlidir, çünkü bir yıllık yaşam süresine kadar çocuklar olumsuzluktan neredeyse hiçbir kişisel korunmaya sahip değildir, bunun sonucunda aşırı derecede savunmasızlar ve olumsuz etkilerden muzdarip olabilirler.
 • Kritik günlerde adil seks, hem hamile olmak hem de doğumdan hemen sonra aynaya bakmamalısınız. Bunun nedeni, yukarıda sıralanan her şeyin kadının enerjisini zayıflatması ve ayna ayrıca kuvvetleri daha da germesidir. Düşük enerji potansiyeli nedeniyle, fiziksel ve ruhsal olan çeşitli patolojiler ortaya çıkar.

Bir ayna nasıl ele alınacağı hakkında Feng Shui ipuçları

Şimdi eski Çin doktrini uzmanlarının yansıtıcı yüzeylerle nasıl davranacağına dair tavsiyelerine dönüştük:

 • Yansıttıklarının özelliklerini iki katına çıkarmak için doğal özellikleri yansıtır. Bu bağlamda, sadece olumlu özelliklere sahip olanların önüne yerleştirin (örneğin, maddi refahınızı arttırmak için aynayı kullanabilirsiniz).
 • Aynaları çok dikkatlice yatak odalarına yerleştirin. Gece istirahati sürecinde, kişi yorgunluk, olumsuz duygular ve yatak odasında tuvalet masasının onları geri yansıttığında ortaya çıkar - sabahları dinlenmek yerine yorgunluktan uyanacaksınız.
 • Medeni yatağın aynaya yansıması özellikle önemlidir, çünkü bu durumda evlilik birliğinin ikili yüzü ortaya çıkar, bu da ilişkide bozulmaya neden olabilir. Ancak yalnız insanlara, yansıtıcı nesnelerin yanında uyumak da önerilmemektedir.
 • Aynaların temizliğini dikkatlice izleyin - sürekli olarak kir ve lekelerden silin.
 • Ayna yüzeyinin olduğu bir odada bir kavga oluştuysa veya en iyi şekilde hissetmiyorsanız - yüzeyi sildiğinizden emin olun. Böylece onun üzerindeki negatif enerjiden kurtulursunuz.
 • Çatlamış aynalara sahip olmak kabul edilemez - hemen yenileriyle değiştirin.
 • Tüm aynaların çerçevede olduğundan emin olun - aksi takdirde evdeki insanlar üzerinde agresif hareket ederler.
 • Ayna nesnesinin ailedeki en uzun olanın yüksekliğinden aşağıya asılmaması da önemlidir - camı kafanız kesilmiş olarak göremezsiniz.

Sonuç olarak, sihirli ayna hakkındaki videoyu izlemenizi öneririm:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send