Rüya yorumu

Kaderi değiştirmek ve nasıl yapılır?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kaderi değiştirmek mümkün mü? İnsanlar bu soruyu çok sık soruyor, özellikle de şu anki durum onlara hiç uymuyorsa. Ve hayatımızdaki her şeyin en başından önceden belirlenmiş olup olmadığını bilmek gerçekten ilginç değil mi, yoksa kendimiz de kendi realitemizi yaratıyor muyuz? Bir sonraki makalede öğrenmeyi öneriyorum.

Kader - nedir bu?

Kader şu anda bize olan şey, bu bizim geçmiş eylemlerimizin ve özlemlerimizin etkisi altında elde ettiğimiz yaşamdır. Burada Karma'yı unutamazsınız - sebep sonuç kanunu.

Yaptığınız her eylemin bir ödül veya ceza aldığınız sonuçları vardır.

Kader ile aynıdır: iyi mi, başarılı mı, mutlu mu, yoksa tam tersine, acı verici, korkunç, daha önce yapmış olduğunuz her şeyi (doğrudan önceki enkarnasyonlarınızda) doğrudan etkiler.

Kaderinizin ne kadar kolay olduğunu belirleyin: bunun için sadece çevrenize ve başımıza gelen her şeye bakmanız gerekir. Bütün bunlar bizim kaderimiz, tıpkı fiziksel kabuğum, boy, kilo, saç rengi, göz ve diğer parametrelerimiz gibi. Elbette, bu hayatta iyi ya da kötü bir kadere sahip olup olmadığınızı kolayca belirleyebilirsiniz.

Ve sonra, teşhiste olduğu gibi, her şey açıktır, işte kaderin nasıl değiştirileceği ile ilgili ve prensip olarak birçok soru ortaya çıkıyor. Bu konuda birçok farklı görüş var.

Örneğin, Vedas, insanların kaderlerinde olayların% 20 ila 30'unu değiştirme kabiliyetine sahip olduğunu iddia ediyor. Diğer versiyonlara göre, bir insanın hayatının maddi planını değiştirmekte neredeyse yetersiz olduğuna inanılmaktadır. Ama yine de manevi düzlemde tam bir hareket özgürlüğü var.

Doğru, bu versiyonun aksine, başka bir görüşü hatırlayabiliriz: ruhsal durumumuzu değiştirerek, yaşamın birçok maddi yönünde gerçekten iyileştirme sağlamak mümkündür. Önemli olan, bunun sizin için tek anlamlı hedefe dönüşmemesidir.

Genel olarak, dilediğiniz konuyla ilgili uzun süre konuşabilirsiniz, ancak kaderinizi değiştirebileceğinizi unutmayın! Bunun için çok fazla kanıt var: doğumdan beri olumsuz bir performans sergileyen, ancak kişisel çabalarla hayatta başarıya ulaşmış olan kişilerin hikayeleri. Nasıl yapılır? Bunu çözelim.

Kaderinizi nasıl değiştirirsiniz: tavsiyeler

Öneri 1 - Bir Yaratıcı Gibi Hissedin

Kaderinin yaratıcısı! Kendi düşüncelerinizi, kelimelerinizi ve eylemlerinizi kullanarak kendi realitenizi kendinizin yarattığınızı anlayın. Ve eğer hayatınız sizi tatmin etmiyorsa - yalnızca uygun eylemleri gerçekleştirerek onu daha iyi bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Bu nedenle, başınıza gelenlerin sorumluluğunu devretmeyi bırakın: Tanrı, hükümet, akrabalarınız ve% 100 kendiniz alın! Acı ve acı dolu bir dünyada mı yoksa neşe ve mutluluk dünyasında mı yaşamak istediğinize karar verin.

Öneri 2 - Eski Bağlamaları Ortadan Kaldırma

Kaderini daha iyi hale getirmek için, içine yeni bir şey getirmeden önce, eski molozlarla başa çıkman gerekecek. Bunların altında çözülemeyen suçların birikimi, çatışma durumları, uzak geçmişte işlenen hataların tazmininden kaynaklanmaktadır.

Bütün bunlar büyük ölçüde bugünü etkiler. Bu nedenle, geçmiş yaşamınızı gözden geçirmek ve ona düzen getirmek önemlidir. Bir zamanlar size acı veren, analiz eden ve eski kavgaları unutan herkesi affetmek için yürekten bağışlayın, içtenlikle incittiğiniz kişilere affetme isteyin (bu insanlar artık bizim dünyamızda değilse, o zaman en azından düşüncelerinize bakın. ).

Size sık sık kemiren suçluluk ve utançtan kurtulun. Tüm eski borçlarını iade et. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmeyi de unutmayın: Kötü alışkanlıkların reddedilmesi, olumsuz içsel tutumların reddedilmesinden daha az etki yaratmayacaktır. Bu nedenle aşırı alkol, tütün ve diğer uyarıcı maddeleri unutun.

Öneri 3 - Hedeflerinizi analiz edin

Kaderinizi nasıl daha iyi hale getireceğinizi anlamak için hedeflerinizle başa çıkmanız gerekir. Gerçekten sizin olup olmadıklarını, Ruhun derinliklerinden geldiğini veya dışarıdan (ebeveynler, toplum, arkadaşlar veya başka biri tarafından) empoze edildiğini anlamak için en kapsamlı analizlerini yapın. Burada zekice bir psikolojik yöntemden yararlanabilirsiniz - oldukça basit ama çok etkili.

Bütün amaçlarını bir kağıda yazmalısın. Seslerine dikkat edin - iki seçeneğin hangisini seçeceksiniz: "Sahip olmak istiyorum ..." veya "İşlemde olmak istiyorum ..."?

İlk durumda, büyük olasılıkla, amaç aslında sizin değil, yanlış. Ve bu arabayı, telefonu, evi, kıyafetleri, yurt dışına gitmek istiyorum, çünkü etrafta herkes var.

İkinci durumda, bir kişi uzun bir süre için belirli bir eyalette olmak istediğinde, asıl amaç hakkında konuşabiliriz. Paris'e gitmeyi gerçekten hayal ediyorsun, sizin için uygun bir programa sahip bir iş sahibi olmak istiyor, mutlu ve uyumlu ilişkiler kurmak istiyorsunuz.

İnsanların kendi hedeflerini takip etmeleri ve başkalarının davranışlarını kör şekilde kopyalamamaları son derece önemlidir. Ancak o zaman kaderinin doğru yoluna devam edebilecek ve kendi mutluluğunu yaratmaya başlayabilecektir.

Öneri 4 - Olumlu düşünün

Dünyanın olumlu bir vizyonu ve gerçekleşen her şeye karşı tutum, başarının anahtarlarından biridir. İnsanların olumsuz şeyler ve düşüncelerden bu kadar şaşkın olduklarını gözlemlemek çoğu zaman mümkündür; Onlar için, tüm yaşamlar tam bir kasvet olur ...

Ve zihinsel düzlemde, beğenmek gibi çizilir. Negatiflik bataklığında ne kadar boğulursa, evrenin hayatınıza göndermeye başlaması o kadar fazla sorun olacaktır.

Bu yüzden acilen farklı şeylere farklı bir açıdan bakmayı öğrenmek zorundasınız. Karamsarlığa olan inancınızla mücadele etmeye başlayın, çok önemsiz olsalar bile, daha olumlu şeyleri fark etmeyi öğrenin. İçinde bulunduğunuz psiko-duygusal durumun, kaderinizin yaratılmasında güçlü bir psikolojik faktör olduğunu unutmayın. Sonuçta, tüm duygularımız aynı zamanda karma oluşturan enerji dürtüleridir!

Öneri 5 - Uçuş kazalarınızı değiştirin

Kural olarak, insanlar kendilerine şu soruyu soruyor: "Kaderi nasıl daha iyi hale getirilir?" yaşadıkları hayat onları tatmin etmediğinde. Bu durum ne gösteriyor? Çok fazla bastırılmış istek ve ihtiyaçların olduğu gerçeği.

Temel olarak, bir insanın tüm yaşam hedefleri aynı anlamı taşır - biz bir mutluluk durumuna ulaşmak istiyoruz. Ancak mutlu olmak için, genellikle belirli çabalar sarf etmeniz, kendinizi değiştirmeniz, kişisel gelişim için çalışmanız ve pasif olarak mucizeler için umut vermeniz gerekmez.

Pasif yaşam tutumu, mağdurun psikolojideki rolüne benzer. Böyle bir kişi tembel, sürekli zayıflıklarını şımartır, kendini yenmeye çalışmaz. Bu da yeteri kadar gelişmiş bir irade gücü olmadığını gösterir. Tüm talihsizliklerinin sorumluluğunu başkalarına - ebeveynlere, çocuklara, kötü yaşam koşullarına, başka bir şeye, başka bir şey yapmak zorunda değilse, başkalarına devretmeye çalışabilir.

Kendinizi tanırsanız, kendinizi bir araya getirmeniz ve durumu değiştirmeye başlamanız gerekir. En önemli hedefleri ve arzuları belirleyin ve memnuniyetlerine katılmaya başlayın. Ve mazeretler ve açıklamalar olmadan neden yapamazsınız!

Öneri 6 - Kendinizi ve dünyayı tanıyın

Kendini tanıma ve dünyayı keşfetme ile meşgul olmak, kaderinizi değiştirmek konusunda birçok bilgi bulacaksınız. Mesela felsefeye dönersek, etrafta meydana gelen olayların ve olayların özünü öğreneceksiniz, birçok bağlantıyı bulacaksınız, Evrenin ve insanın ince yapısını öğreneceksiniz.

Ayrıca faydalı olacak birçok başka mistik bilgi de vardır. Astrolojiyi, numerolojiyi, el falığını incelemek için gösterilmiştir - onlar şüpheli bile edemediğiniz kişiliğinizin özelliklerini ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır. Artı, onlar sayesinde asıl amacınızı ortaya koymak, karmik görevleri tanımlamak ve neden bu dünyaya geldiğinizi anlamak daha kolay olacaktır.

Öneri 7 - Manevi gelişime katılmak

Devletlerin düzeltilmesiyle birinin kaderini değiştirme bilgisi birçok manevi pratikte bulunabilir. Bunlar meditatif uygulamalar, rahatlama, mantralar ve dualardır. Bütün bunlar bir insanın enerji merkezlerini uyumlu hale getirecek, bilinci daha ince titreşimlere ayarlayacak.

Bu nedenle, kendiniz için en uygun yöntemi arayın ve düzenli olarak uygulamaya başlayın. Çok yakında, genel durumunuz ve ayrıca dünya görüşünüz ve yaşam konumunuzdaki önemli değişiklikleri bulacaksınız. Tamamen yeni bir dünya keşfedeceksiniz, her şeye farklı gözlerle, farklı gözlerle bakmanız olasıdır.

Sonunda

Son olarak, makalede verilen önerilerin yapabileceğinizlerin hepsi olmadığını not etmek isterim. Ancak, olumlu bir sonuç almak için 3 önemli bileşene ihtiyacınız olacak:

  • şüphe gölgesi olmayan inanç;
  • kesin niyetler;
  • aktif eylemler

Tabii ki, hiç kimse kaderini değiştirmenin kolay olduğunu söylemez. Evet, çok çok zor. Büyük olasılıkla, her şey hemen ortaya çıkmayacak, başlangıçta güçlü duygular sizi kafa ile örtebilir. Fakat hayatınızı gerçekten değiştirmek istiyorsanız, her zamanki kısır döngüyü bırakın - bunun için yeterli güce sahip olacaksınız.

Önemli olan, yarı yolda vazgeçmemek ve yandan "iyi" tavsiyeyi dinlememek. Aileniz ve arkadaşlarınızın çoğu kafa karıştırıcı olabilir. Tabii ki bunu kötülükten değil, basitçe sizden nasıl yaşayacağınızı daha iyi bildiklerini düşündükleri için yaparlar. Bu tür danışmanları dinlemeyin, niyetleriniz konusunda sağlam ve sarsılmaz olun, o zaman hayat kesinlikle sebatınız için sizi ödüllendirir!

Ve son olarak, zorunlu bir video:

Marissa

Videoyu izle: Kaderi ne değiştirir ? (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send