Rüya yorumu

Beyanlar Natalia Pravdina bilinçaltı ile çalışmak için

Pin
Send
Share
Send
Send


Natalia Pravdina, insanların yaşamın her alanında başarıya ulaşmalarına yardımcı olan onaylar önerdi. Bilinçaltı ile çalışmak için en popüler ve etkili olumlu ifadeleri düşünün.

Beyanlar Nasıl Çalışır?

Beyanlar, bilinçaltında çalışmak için kullanılan olumlu ifadeler ustalıkla formüle edilmiştir. Olumsuz düşünceleri pozitif düşüncelerle değiştirmenin, etrafınızdaki gerçeği daha olumlu bir fikirle değiştirebileceğinize inanılıyor.

Natalia Pravdina, çevredeki alanın, düşüncelerinizin ve inançlarınızın bir aynası olduğuna inanıyor. Yaydığın şey ne elde ettiğin. Bu nedenle, bilinçaltı olumsuz tutumları ortadan kaldırmak ve olumlu olanları eklemek için çabalamak önemlidir.

Natalia Pravdina'nın ifadeleri nasıl kullanılır?

Sonuç almak için izlenecek bazı öneriler var. Peki, kendiniz doğru doğrulamaları yapmayı öğrenirseniz, ancak herkes ilk denemede yapamaz. Bu nedenle, Pravdina'nın hazır beyanlarını çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yazar şunları tavsiye eder:

 1. Sabahları uyanmak, keyfi olarak herhangi bir onay alabilirsin - bu bütün ertesi gün için senin sloganın olacak. Metni dikkatlice ve dikkatlice okuyun ve seçimin neden bu açıklamada olduğunu düşünün. Belki de daha yüksek güçler size bir tür sinyal vermek ister.
 2. Ayrıca yatmadan önce uygun onayları okuyun. Yüksek sesle veya kendime - farketmez. Önemli olan tamamen düşüncelere konsantre olmanız, zihninizi onunla doldurmanız, kendi bilinçaltınızın büyülü gücüne inanmanızdır.
 3. Onaylamaları tekrarladıktan sonra, gözlerinizi kapatın ve görselleştirmeye devam edin: Hayal ettiğiniz fotoğraflarda, hayalini kurduğunuz mutlu bir geleceğin resimlerini çizin. Zaten hayatında olan mutlu olayları hayal et.

Bundan sonra yatağa gidebilirsiniz. Yatmadan önce yapılan onaylamalar sizi pozitif enerji ile dolduracak, ertesi günün sorunlarını çözmek için ihtiyaç duyacağınız büyük bir güç rezervi alacaksınız. Uyku kalitesi de artacaktır.

Olumlu ifade örnekleri

Natalya Pravdina kitabında, her durum için uygun 48 onaydan bahsetti.

İşte bunlardan bazıları:

 • Kendine güvenmek için: “Kendime, yeteneklerime ve düşüncelerimin güçlü gücüne inanıyorum. Bu günlük istediğimi elde etmemde ve hedeflerime ulaşmamda bana yardımcı oluyor”
 • Yüksek Kuvvetlerden yardım istemek için: "Koruyucu meleğimin her zaman koruduğumu, koruduğumu, tüm girişimlere yardımcı olduğunu, beni sevgi ve inançla doldurduğuna inanıyorum"
 • Hayati güçler ve enerji ile doldurmak için: "Gücüm her geçen gün artıyor. Ben sevgi ve iyi şanslar çekiyorum. Bu gezegende yaşayan herkese sevgi ve sevgi veriyorum"
 • Etrafımda pozitif bir enerji radyasyonu oluşturmak için: "Etrafımdaki tüm alanı iyilikle doldururum. Verdiğim kadarını alırım. İnsanları seviyorum ve beni karşılık veriyorlar"
 • İlahi yardımı çekmek için: "Tanrı'nın içimde olduğuna inanıyorum. O her zaman yanımda, bana doğru yolda rehberlik ediyor, amacımı buldum ve şanslı yıldızım beni koruyor"
 • İsteklerin yerine getirilmesi için: "Bütün arzularım kolayca ve benim için ve ortak iyilik için yerine getirilir. Ne istediğimi biliyorum ve basit şekillerde elde ederim"
 • Yaşamda meydana gelen her şeye karşı tutumları değiştirmek (mağdurun rolünden olumsuz olanı olumluya çevirmek): “Benim için her zaman önemli şeyler için zamanım var. Ruhumun ihtiyaçlarını karşılayan açık hedeflerim ve arzularım var. zamanında
 • Ruhsal gelişim ve uyum için: "Büyürüm, gelişirim, her gün ruhsal olarak güçlenirim. Düşüncelerim inançları sınırlandırmakta özgürüm. Çevremdeki insanlar için içsel güç ve uyum örneğiyim"
 • Mutluluk kazanmak için: "İnsanlar benim görünüme sevinir. Dünyadayken, etrafımdaki her şey çiçek açar ve ışığı doldurur. Mutluluğu ve uyumu yayırım ve etrafımdaki insanlarla paylaşırım"
 • Bir amaç ve yaşam misyonu aramak için: "En yüksek hedefim önümde ve bunu başarmak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Ne istediğimi biliyorum ve adım adım bu adıma geçiyorum"
 • Gençlik, sağlık ve güzellik kazanmak için: “Her gün daha gençleşiyorum, cildim düzeliyor, sağlığım daha iyi ve daha iyi oluyor, daha çekici oluyorum ve taze görünüyorum”
 • Kendimin ve suçluların affedilmesi için: "Kınamadan özgürüm, herkesi içtenlikle affederim, bütün olumsuz düşüncelerim ışık akışında çözülür. Ben ve etrafımdaki insanlar İlahi hakikat dünyasında bir bütünüz. Her zaman affedebilir ve yapabilirim"

Kendi onayınızı nasıl oluşturacağınızla ilgili bir video izleyin:

Olumlu bir ifade kendiniz nasıl yapılır

Yeterince hazır örnekleri uyguladıktan sonra, kendi onaylamalarını yaratmaya başlayabilirsin.

Bu sadece önerileri izleyerek yapılır:

 1. Teklif, şimdiki zamanda ve olumlu olarak yapılmalıdır.
 2. Sadece olumlu yönde - kendiniz veya çevrenizdeki biri için kötü şeyler dileyemezsiniz.
 3. Olumsuzluklardan ve olumsuz dillerden kaçının
 4. Arzunuz tamamen size ait olmalı, yalnızca ne istediğinizi sorun, diğer insanların (anne, patron, koca veya çocuklar) beklentilerini karşılamaya çalışmayın
 5. Basit bir taneyle başlayın - ilk önce küçük olandan evreni isteyin ve sadece “zorluk seviyesini” yükseltin
 6. İfadeleri düzenli olarak tekrarlayın. Günde en az 10-15 dakika pratik yapmak için zaman ayırmanız tavsiye edilir.
 7. Çalışmanın verimliliğini zihninizi rahatlatacak ve tamamen konsantre olmanıza izin verecek hoş bir müzikle geliştirin

Meditasyon için onayları kullanabilirsiniz. Meditatif trance ve rahatlama durumunda, yatırım yapmak istediğiniz her şeye en duyarlı olanı.

Pin
Send
Share
Send
Send