Rüya yorumu

Adamın aşk itirafı - nasıl doğru yapmalı

Pin
Send
Share
Send
Send


Muhtemelen herkes aşkı itiraf etme ihtiyacı ile karşı karşıya kaldı. Özellikle bir kadınsanız, tüm artıları ve eksileri tartışmanız tavsiye edilir. Neredeyse herkes ilk defa yapılması gerekip gerekmediğinden şüpheleniyor. Her durumda durum farklıdır, bu tür itiraflar sadece genç yaşta yapılabilir. Büyüdükçe, duygular değişir, bireysel özellikler de önemli bir rol oynar.

İtirafı seviyorum - özellikler, sorular

Her yıl duyguların tanınmasının daha az sıklıkta meydana geldiğini anlamak önemlidir.
Nedenleri:

 • utangaçlığı;
 • sürpriz tanıma korkusu;
 • kelimelerden önceki eylemlerin gücüne güven;
 • bir kadının duyguları kabul etmemesi gerektiğine dair inanç;
 • açık tanıma için hazırlıksızlık;
 • Duygulara güven duymama, onların yokluğu.

Genç adam utangaç ise, inisiyatif el ele alınmalıdır. Bu durumda bir aşk ilanı olmadan yetmez. Kızın cesur davranışı, genç erkeğin rahatlamasını ve sorumluluğu reddetmesini sağlar.

Bazı gençler, sevgi beyanının onun için ne kadar hoş olabileceğini anlamıyorlar. Sevginin tezahür ettiği gibi bir kadının dikkatinden memnun olması gerektiğine inanırlar. Genç bayan duyguları hakkında konuşabilmek için önemlidir, her erkeğe hoş gelecektir.

Bir tanıma reddedildiğinde, geçmişte tatsız bir deneyim olasılığını her zaman dikkate almak önemlidir. Böyle bir adamın geçmişin hatalarından kaçınmaya çalışan korkuları vardır. Kızın tanınmasını beklemeye çalışacak, çünkü bunun nasıl doğru yapılacağını bilmiyor.

Bazı kızlar önce bekleyip itirafta bulunmazlar. Bu kadar önemli bir adımın bulunmaması nedeniyle bir erkeğin tereddüt edebileceği akılda bulundurulmalıdır. Bu durumda en iyi seçenek ilk tanıma, herhangi bir basınç kaçınılmalıdır.

Öte yandan, kişi bir kişiye baskı yapmamalı, ondan hızlı bir karşılıklılık beklemelidir. Sıcak duyguların yokluğunda, bu konuda tam mahkumiyet, herhangi bir itiraftan vazgeçilmelidir. Açıklama, adamın duygularını bilmek için yardımcı olacaktır. Zamanla karşılıklılık yokluğunda acı geçecek, her zaman yeni bir hayata başlayabilirsiniz.

Olası riskler

Erkeklerin kişisel özellikleri de önemli bir rol oynamaktadır. Sevgiler anın değerini anlayamayabilir, kendine güvenen erkekler bunu kendileri için hayal edebilir.

İtiraflara karşı argümanlar:

 • karşılıklılık eksikliği riski;
 • ciddi bir tutum için hazır olma eksikliği;
 • başka bir kadını sev;
 • Kolayca erişilebilir görünmek için şans.

Sevginizi ilan etmek için bir karar vermeden önce, düzgün bir şekilde hazırlanmanız da önerilir. Kötü bir açıklama, genç bir kızın hayatının geri kalanı için olumsuz bir baskıyı erteleyebilir. Cesaret de çok önemlidir, kendinle gurur duymak için bir sebep olabilir. Reddedilse bile, netlik ortaya çıkıyor, yanlış umutlar yok oluyor. Karşılıklılığın varlığında her şey yerine gelir, ilişkiler yeni bir gelişme kazanır.

Bir arkadaşım, yarım yıldan fazla bir süredir tanıştığı diğer öğrenciye sevgisini itiraf etti. Bütün karşılıklılık belirtileri mevcut olmasına rağmen, bunun yapılıp yapılmayacağı, nasıl tepki vereceği konusunda çok endişeliydi. Açıklamadan sonra gülümsedi, sıkıca ona sarıldı ve onu çok sevdiğini söyledi. Bütün bu süre boyunca, ona layık olmadığından korktuğu için duygularını itiraf etmekten korkuyordu.

Nasıl itiraf edilir

Her insanın sevgisi farklı şekillerde geçiyor, bazıları karşılıklı hisler kazanıyor ve seçimlerden karşılıklılık sözleri alıyor. Bütün durumlar aynı değil, mükemmel bir ilişki yok. Bazen duyguları tanımak oldukça zordur. Bazı insanlar yalnız başına çok zaman harcayabilir, ancak karşılıklı hislerle bile aşklarını itiraf etmezler.

Kurallara göre, kız duygularını gizlemeli ve ilk adımı atmamalıdır. Ayrıca, kişinin kendi duygularının açık bir şekilde tanınmasında yanlış bir şey olmadığı akılda bulundurulmalıdır. İlk olarak, bir açıklama gerekliliğine karar vermelisiniz.

İlk adımı atmadan önce, erkeğin davranışına dikkat etmek önemlidir. Bir erkeğin bütün davranışlarının yaşamındaki öncelikli yerinizi gösterdiğini görürseniz tanıma zarar vermez. Bir erkeğin kararsızlığı alçakgönüllülük, reddetme korkusu, seni korkutacak korkusu, erken başarısız ağrılı deneyim ile bağdaştırılabilir.

Erkeğin doğru şekilde ciddiyet göstermemesi durumunda, sürekli alay etmek, duyguları ifşa etmeyi geciktirmek veya reddetmek uygun kabul edilir. Bir aşk ilanı, alay etmek için bir sebep olabilir, halka gösterilmeye başlayabilir.

Kaba davranış, benlik saygısını azaltmak için bir neden olabilir; böyle bir hikaye insanlar arasındaki güveni azaltacaktır, bunun ardından herhangi bir ilişkiyi sürdürme arzusu uzun süre ortadan kalkar. Ruhu açmadan önce, mantığı açmanız ve zihinsel durum için eylemlerin güvenliğini analiz etmeniz gerekir.

Sevgi belirtileri arayın ve bu durumda karşılıklı duyguların beklentisi aranmaz. Her zaman pes etmeye hazır olmalı. İyi ve özenli bir kişi her zaman mümkün olduğu kadar dikkatli yapacaktır, bu da duygularınızı korumanızı sağlayacaktır. Konuşmanın kendisinde, reddedilse bile, destek de önemli olabilir.

Aşk ilanı yöntemi seçerken erkeklerin örneğini takip etmemelisiniz. Çoğu zaman, bunu çok kuvvetli ve agresif bir şekilde yaparlar, büyük olasılıkla korkuyor olabilir, inisiyatifini kaybederler. Bir erkek, bir kadının kendisi için her şeye karar verdiği bir durumda olmamalıdır, korkmuş olabilir. Bu durumda, avcının tüm insanlarda yaşayan motivasyonu tamamen kaybolur.

Tanıma olabildiğince yumuşak olmalı, ipuçları şeffaf olmalıdır. Önemli bir şey söylemekten kaçınmak önemlidir. Sevgi beyanı ciddi bir adım olarak kabul edilir, daha sonra adama belli bir sorumluluk yüklenir. Erken aşamalarda, bir erkek ilgisini gösterebilir, ancak sorumluluk duygusu bir erkeğin kaçmasına neden olabilir. Kızın amacı bilgi vermek değil, duygularına cevap vermesini sağlamaktır.

Uzaktan başlamak tavsiye edilir, önce onu farklı yerlere davet edebilirsiniz. Durumlar çok farklı olabilir, mümkün olduğunda konuşmak, etkileşimde bulunmak ve deneyimleri paylaşmak çok önemlidir. Sıradan konuşmalarda övgü söylemek, doğru cümleleri seçmek önemlidir. Ayrıca reaksiyonu, yüz ifadesini, gözleri de izlemelisiniz. Erteleme, sorgulayıcı bakış, diğer sinyaller niyetlerin ciddiyetini çözmeye çalıştığını gösterir.

Tanımadaki aksaklıklardan ve kısıtlamalardan kaçınılamaz. İpuçlarını anlama eksikliği, ses kaybı, yüzdeki kırmızı lekeler, diğer zorluklar - tüm bunlar, itirafları yazışmalara aktarmanın yararlarından bahsediyor. Bu yöntem kişisel bir toplantıda utanmadan kaçınmanıza izin verir. Yazılı metin aynı zamanda sakin bir durumda herhangi bir zamanda düzeltilebilir ve bu da kişinin gerçek duygularını kabul etmesini sağlar.

Bir tanıma şekli seçerken, nesir ve şiir kullanılabilir. Dikkatli olmanız da önemlidir, İnternet'ten indirilen iletilerde ön ayar yapılması gerekir. Düşüncelerin sunum tarzı herkes için farklı, şablonların boyutu da oldukça büyük.

Bir kişiyi görebilen ve takdir edebilecek bir kişiden kişisel bir mesaj almak her zaman daha keyiflidir. İnternetten kopyalanan metne çok az kişi tarafından dokunulmaz, gönderirken yapılan bir hata izlenimi verebilir.

Aşk ilanı yolları:

 • yazı tanıma (kağıda, asfaltta);
 • afiş, ilan panosu;
 • direksiyon simidine veya torpido gözüne takılı not;
 • tanıma sıradışı hediye (t-shirt, kutu, fincan);
 • halkın tanınması (radyodan, sahneden, ulaşımda) - cesur kızlar için uygun;
 • tanınmanın hobilerle ilişkisi;
 • sosyal ağlar aracılığıyla;
 • kulakta.

eğitim

Öncelikle, bir aşk ilanı için kendi hazır olduğunuzu kontrol etmeniz önerilir. Gerçekleri karşılaştırmak için beyni açmak önemlidir. Genç yaşta insanlar sıkıntı, romantizm ihtiyacı, maceraya susuzluk hissi ile kafa karışıklığına neden olabilirler. Annenle, kız kardeşin, kız arkadaşınla konuşmak kendi duygularını anlamana yardımcı olacak.

Arkadaşlarla tartışmak tutku nesnesi olmamalıdır, çünkü bir erkeğin tanımadan önce her şeyi bilme şansı çok yüksektir. Hoşlanan bir erkekle temasa geçerseniz, kadınlar ve ilişkiler hakkındaki görüşlerini öğrenmeniz önerilir. Tüm eylemler mümkün olduğunca dikkatli yapılmalıdır. Elde edilen bilgiler gelecekte yararlı olabilir.

Bir aynanın önünde prova yapmak için önceden önerilmiş, kelimeleri bulmanıza, en uygun taktikleri seçmenize yardımcı olacak. Ancak bundan sonra kendinizi düzene sokmanız, bir gülümseme hazırlamanız ve önemli bir tanıma yapmanız önerilir.

Sonuç

 1. Bir erkeğin veya bir erkeğin, özellikle de olumsuz deneyimlerin varlığında, aşık olması oldukça zordur.
 2. Önceden hazırlık yapmak, kendi insanına, kadına karşı tutumunu bulmak önemlidir.
 3. Tanıma olabildiğince yumuşak olmalı, itmekten kaçınmalı, baskı yapmalı, bir erkeği korkutabilir.
 4. Toplantıda duygularınızı nesir, ayet, yazılı veya şahsen açıklayabilirsiniz. Kendini rahat ve güvende hissetmek, reddedilme durumunda kötü bir şey olmayacağını anlamak önemlidir.

Videoyu izle: Sadece Gerçekten Aşık Bir Erkeğin Yaptığı 8 Şey! (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send