Rüya yorumu

Gotik solitaire resimlerin anlamı

Pin
Send
Share
Send
Send


Servetleri bu çevrimiçi serveti kullanarak Gotik Solitaire bağlantısını kullanarak söyleyebilirsiniz.

Kırmızı alev

Bu sembol, kendi ailenizde çok az zaman geçirdiğinizi gösterir. Şimdi sizin açınızdan dikkat eksikliği telafi etmek için en iyi zaman. Evlenmemiş bir kız ya da evlenmemiş bir erkek için, "Scarlet Alev" in sembolü, yakın gelecekte kendinizi daha sonra kutsal evlilik bağlarıyla bağlayacağınız bir insanla tanışacağınızı gösterebilir.

Beyaz kedi

“White Cat” sembolü en iyi diğer bırakılan sembollerle birlikte yorumlanır. Örneğin, "Beyaz Kedi", "Kadın Yüzü" sembolü ile birlikte düşerse, o zaman, büyük olasılıkla, yakın zamanda ilişkilerini çok iyi bileyebilecek bir kadın avcısı veya baştan çıkarıcı ile tanışacaksınız. Sadece bir “Beyaz Kedi” sembolünüz olsa bile - bu zaten ortaklar arasında bir çeşit oyun, flört, okşama, seks ve fiziksel temas anlamına gelir. Belki de zaten tanıdık bir kişiyle olan ilişkiniz biraz farklı şekilde oynayabilir.

Beyaz ağaç

Genel olarak, ağaç köklerin bir sembolüdür. Bu durumda, "Beyaz Ağaç" ailenizi sembolize eder. Eğer böyle bir kartınız varsa, farklı şekillerde yorumlanabilir. Büyük olasılıkla, aileniz ve sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmeniz gerektiğini söylüyor. Belki bir kısmı yardımınıza çok muhtaçtır. Yaşamınızın anında kendiniz herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız, o zaman şimdi size en büyük desteği sağlayabilecek aile olduğuna emin olun.

Terazi burcu

"Ölçekler" sembolü hemen hemen her zaman aynı şekilde yorumlanır. Ölçekler her zaman bir şey veya birileri hakkında şüphelidir, hızlı ve doğru karar vermenin imkansızlığı. Ancak bir karar verme korkusuna rağmen, yine de yapmak zorundasın. Bazı durumlarda, bu sembol konuşmalar, konuşmalar ve tartışmalar anlamına gelebilir. Terazi kılıçtan düşerse, büyük olasılıkla adalet, adalet ve intikam anlamına gelir.

para

Her şeyden önce, "Para" sembolü, bazı maddi varlıklar, finansal kazanç veya kayıp anlamına gelir. Paranın yanı sıra, maddi olmayan bir kar da alabilirsiniz. Belki de bu, değerli bilgiler veya karlı iş ilişkilerinin edinilmesi olacaktır.

yol

“Yol” sembolü her zaman yakın gelecekte gerçekleşecek bir gezi olarak yorumlanabilir. Ek olarak, bu sembol bir kavşak anlamına gelebilir, doğru yaşam yolunun seçimi üzerine meditasyon yapabilir. Özellikle yolun "Saat" sembolü ile birlikte düşmesi durumunda, yaşamınızda yeni bir dönemin yakında başlaması oldukça muhtemeldir.

Kadın yüz

"Kadın yüzü", yakın gelecekte yeni bir kişinin hayatınıza girebileceği veya uzun süredir görmediğiniz bir kişiyle buluşabileceği anlamına gelir. Bu kişi kadın veya erkek olabilir. Ek olarak, eğer şanslı soru soran: "Yakında hamile kalacak mıyım?" ya da "Hamile miyim?" - Düşmüş sembolün "Kadın yüzü" olumlu bir cevap olarak değerlendirilebilir. Bu durumda, sembol zaten yeni doğmuş bir çocuğun yüzü olarak yorumlanmaktadır.

kale

"Kale" sembolü bize yolun kapalı olduğunu söyler. Neredeyse her zaman "Kale" erişilemezlik veya çıkmaz bir sembolü olarak yorumlanır. Her şeyin bir sonu olabilir: ilişkilerin bir sonu, bir işin sonu. Belki de, düşmüş işareti yanlış yolu seçtiğiniz için uyardığınızı düşünün. Ayrıca, "Kale" gizlilik, sessizlik ve yetersizlik anlamına gelebilir. Sizden bir şey gizleyebilirsiniz. Ancak, yanında “Anahtar” sembolü görünürse, o zaman, büyük olasılıkla, bu durumdan bir çıkış yolu bulabileceksiniz. Ne yazık ki, yanındaki “Anahtar” sembolünün olmaması, sorununuzun çözülmeden kalabileceğini gösterir. Eğer "Kilit" in yanında "Zincir" sembolünü görüyorsanız, büyük olasılıkla yakında bir çıkış yolu olacaktır.

yılan

"Yılan" sembolü her zaman tehlike veya sorun konusunda uyarır. Artık etrafınızda sizi kirli bir numara yapmak için çabalayan çok kıskanç ve aldatıcı insanlar var. Bir kadın için düşmüş bir sembol, rakip veya ihanetten bahsedebilir ve bir erkek için, bu sembol günaha işaret eder. Bazı durumlarda, sembol hızlı bir hastalık olarak yorumlanır. Her durumda, yakın gelecekte özellikle dikkatli olmalısınız.

anahtar

Öncelikle "Key" sembolü yolun açık olduğunu gösterir. Belki de kısa sürede içgörü size inecek ve size çok uzun zamandır barış vermeyen bir sorunu çözeceksiniz. Aşk işlerinde, anahtar aynı zamanda ilgilendiğiniz kişinin kalbine açık bir yol anlamına gelir. Ek olarak, "Anahtar" belirgin hale gelmek üzere olan bazı sırları da uyarabilir.

Kitap

Kural olarak, “Kitap” sembolü bir tür “devlet kurumu” olarak yorumlanır. Bu bir okul, iş, hastane veya başka bir yer olabilir. Bu yorumlamanın hoş olup olmayacağı, komşu karakterlere bağlıdır. Örneğin, “Kafatasının” yakınlığı, bir hastane, “Yılan” ın - dedikoduların ve iş yerindeki makinelerin yakınlığı, “Yüzük” veya “Çiçek” in yakınlığı anlamına gelebilir - kayıt memuruna hızlı bir gezi.

çan

“Zil” her zaman haber ve şok verebilecek bir haber. Etrafta başka karakter yoksa, o zaman büyük olasılıkla kötü haberi hazırlamalısınız. Zil “Haç” sembolünün yanına yerleştirilmişse, kaba olmayan haberlerin olasılığı son derece yüksektir, “Kuğu” sembolünün yanında ise, bu iyi bir haberdir.

halka

Evlenmemiş kızlar ve evlenmemiş erkekler için "Yüzük", elbette, özellikle "Çiçek" sembolü yakın bir yere düştüğünde hızlı bir evlilik anlamına gelir. Evli insanlar için, halka, özellikle "Bayrak" sembolüyle birlikte, bir bütün olarak belirli bir birliği ön plana çıkarır. Belki yeni faydalı insanlarla tanışırsınız.

taç

"Taç" her şeyin başarısının ve zaferinin simgesidir! "Crown", tüm sorularınıza olumlu cevapları sembolize eder, aşk cephesinde de dahil olmak üzere herhangi bir işte başarı vaad eder. "Taç" ile birlikte negatif bir işaretiniz varsa, endişelenmeyin, çünkü bu başlık tüm negatif karakterleri etkisiz hale getirecektir. Sevinin, öyle görünüyor ki, hayatında her alanda beyaz bir şerit başlıyor.

çapraz

"Haç" sembolü her zaman bir sıkıntı veya karmadır. Karanlık bir grubun yakında yaşamda başlaması şaşırtıcı değil. Ancak, böyle bir grubun bitme eğiliminde olduğunu unutmayın. "Haç", "Kafatası" sembolü ile birlikte düşerse - bu ciddi bir hastalık veya ölüm vaat ediyor. “Mektup” sembolü düştü - trajik haberleri bekleyin. “Çapraz” sembolünün düştüğü her şey, en güçlü tezahürlerde kaçınılmaz olarak yerine getirilir.

fincan

Her durumda "Kupa" sembolü bayram, akşamdan kalma, parti anlamına gelir. Eğer "Küp" pozitif işaretlerle çevrelenmişse, hoş bir ortamda dostane bir şölen hakkında konuşabiliriz. Bu sembole negatif işaretler eşlik ederse, "Kafatası" deyin, o zaman elbette bayram tatsız ve akşamdan kalma olur - acı verici.

kuğu

"Kuğu" iyi haberi, azimli bir arzuyu yerine getirmeyi simgeler. Sembol hizalamanın en sonuna düşerse, tüm maceralar ve girişimler kesinlikle iyi bir şekilde sona erecek. Bir elin ortasında bir sembol belirirse, o zaman diğer semboller için endişelenemezsiniz.

Ay

"Ay" sembolü bir tür haber olarak yorumlanabilir. Hilalin büyümesine veya azalmasına bağlı olarak daha spesifik bir değer anlaşılabilir. Düşmüş sembole bir çizgi eklerseniz ve "P" harfini alırsanız, o zaman sırasıyla ay büyüyor, yakında iyi bir kâr bekleyebilirsiniz. Bir çizgi koyarak, "P" harfini almadıysanız, o zaman ay azalıyor. Azalan ay size kayıp vaat ediyor, sadece para değil.

okçu

"Archer" sembolü zaferin bir sembolüdür. Ve zafer mutlaka bazı yarışmalarda veya oyunlarda olmamalıdır. Sizinle uzun zamandır ilgilenen bir sorunun çözümünü elde etmeniz oldukça muhtemeldir.

ut

"Lute" iyi ve olumlu bir işarettir. Önünde yeni hobiler olduğu anlamına geliyor. Çoğunlukla bu hobiler yeni insanlarla, yeni tanıdıklarla bağlantılı. Yeni insanlara ek olarak, hayatınızda sizi başınızı tutacak yeni bir iş, hobi veya hobi ortaya çıkabilir.

değirmen

"Mill" sembolünü aldın mı? Son derece dikkatli olmanızı tavsiye ederiz, çünkü bu sembol dedikodu ve boş konuşma vaat ediyor. Büyük olasılıkla adınızı karartmak istiyorlar. Bazen böyle bir işaret, girişimlerinizin boşuna olduğu konusunda sizi uyarabilir, ne kadar uğraşırsanız çalışın yine de başarısız olacaktır.

kılıç

“Kılıç” sembolü düştü, bu yüzden bir kavgadan kaçınılamaz. “Kılıç” “Saat” ile birlikte düştü - kavga uzun süre sürüklenecek, “Kalp” ile birlikte - muhtemelen kavga “Kafa” ile birlikte ayrılmaya yol açacak - büyük bir kavga olacak.

Şimşek

"Yıldırım" sembolü, beklenmeyen, hızlı ve aceleci bir şeydir. Acele sonuçlara varmak için acele etmeyin, hızlı kararlar verin. Yakında onlara pişman olacaksın. Ek olarak, "Yıldırım" en beklenmedik zamanda size düşen bazı haberleri gösterebilir.

yelkenli gemi

"Yelkenli" sembolü size olumlu duygular vaat ediyor. Seyahat etme şansınız harika, yoksa çevrenizdeki insanlar sayesinde hayatınız sadece pozitif olarak dolacak. Her durumda, gerçekten şaşırtıcı ve büyüleyici bir şey beklemeliyiz.

örümcek

"Örümcek" sembolü kötü niyetli bir kişi, sizi sinirlendiren ve bütün planları bozan bir düşman anlamına gelebilir. Bununla birlikte, düşman yalnızca size karşı komplo kurabilen bir kişi değil, aynı zamanda istenen sonucu elde etmek için kesinlikle anlamanız gereken kendi korku ve deneyimleriniz olabilir.

mektup

"Mektup", belki de uzaktan bir tür mesaj anlamına gelir. İyi ya da kötü, bu haber en iyi şekilde düşen diğer işaretlerle değerlendirilir. Ayrıca, bu sembol size evrak ve önemli belgeler vaat ediyor.

küçük dürbün

"Spyglass" sembolü, herhangi bir karar vermede acele etmemeniz gerektiği konusunda uyarır. Bazen bir sembol, şu anda bir tür haber veya bir şeyin sonuçlarını düşündüğünüzü söyleyebilir. Bu durumda aceleci sonuçlara varmamak da daha iyidir.

nal

"At Nalı" iyi şansın ve mutluluğun sembolüdür. Bu işaret düzeninizde belirirse, servetin gülümsemeye karar verdiğinden emin olun. Bu işaret en iyilerinden biridir, bir şans ve mutluluk şeridi anlamına gelir. Düzende negatif semboller görünse bile, Horseshoe onları tamamen etkisiz hale getirir.

mum

"Mum" - bir barış, barış, rıza işareti. Şu anda önemli kararlar almak, aktif eylemler yapmak gerekli değildir. Beklemek, tüm düşünceleri tek bir bütün halinde toplamak ve gelecekte önemli bir olaya mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde hazırlanmak en iyisidir.

Kalp

"Kalp" sembolü her zaman zihinsel acı çekiyor. Yakında hayatında acı ve hayal kırıklığı getirecek bazı olaylar olacak. Ve mutsuz aşk, olanlardan en az olabilir. "Kafatası" ile birlikte böyle bir işaret depresyon ve umutsuzluk vaat edebilir.

Güneş

"Güneş" hayattaki pozitif, şafak, parlak şeridin bir sembolüdür. Böyle bir işaret her zaman parlak bir geleceğe yöneliktir, tüm işlerin ve taahhütlerin sadece iyi ve başarılı bir şekilde sonlanacağını vaat eder. Ayrıca, bu işaret senaryodaki tüm olumsuz işaretleri tamamen ortadan kaldırır.

bayrak

"Bayrak" sembolü her zaman pozitif gösterir. Prensip olarak yeni bir faaliyetin, yeni bir faaliyetin başlangıcını belirtir. Eğer işaret bir tanesini bırakırsa, büyük olasılıkla, bu aktivite sadece neşe içinde olacaktır.

Yırtıcı Kuş

"Yırtıcı Kuş" negatif bir işarettir. Yakın insanlardan birinin sana ihanet edeceği konusunda uyardı. İhanet senin için çok acı verici olacak. Eğer “yırtıcı kuş” “Kostrom” ile birlikte düşmüşse - bu, sevilen birine ihanet veya hatta ihanet anlamına gelir.

çiçek

“Çiçek”, yeni romantizm, hobiler veya beklenmeyen yürekten tanıma gibi güzel bir hediye anlamına gelebilir. Genel olarak, sembol sadece iyi ve pozitif vaat eder.

Çiçek çelenk

"Çiçek çelengi" zaferi, ödülleri ve onurları simgeliyor. "Çelenk", "Yüz" ile birleştiyse, o zaman yakında yaşamınızda, her halükarda olumlu bir sonuç çıkacak olan kader bir toplantı gerçekleşecek.

zincir

"Zincir" her zaman istediğini elde etmeni engelleyen bir engeldir. Hem dış faktörler hem de iç olabilir. Belki de yakınlardan biri düşünce özgürlüğü dahil özgürlüğünüzü sınırlar. Ancak, kendiniz karar vermek ve yaşamınızdaki herhangi bir şeyi değiştirmek istemezsiniz.

saat

“Saatler” daima olumlu bir işarettir, bu da yaşamda küresel değişimler anlamına gelir. İlk başta değişikliklerin yalnızca kötü şeyler getirdiğini düşünseniz bile, yakında fikrinizi değiştireceğinizden emin olabilirsiniz.

Kafatası

"Kafatası" sembolü ölümle ilişkilendirilir, ancak sonuçlara ulaşmaz. Bu sembol her zaman fiziksel ölümü engellemez. Çoğu zaman, "Kafatası" hayatında bir iş ya da dönemin tamamlanması ve tamamen farklı, yeni bir başlangıç ​​konusunda uyarıyor. Eskilerin tamamlanmasının, her zaman yeni bir şeyin başlangıcı olduğunu unutmayın.

şapka

"Şapka" fikirlerinizi, umutlarınızı, fantezilerinizi, hayallerinizi ve beklentilerinizi sembolize eder. Eğer işaret birinciye düştüğünde, ne yazık ki, umutlarınız boş, gerçekleşmeyecekler. Yakında iyi işaretler bulunursa, isteklerinizin yerine getirilmesini daha da yaklaştıracaklardır. Kötü işaretler, aksine, yabancılaşacak.

çapa

Bir yandan “Çıpa”, konumunuzun kararlılığından, her şeydeki istikrardan bahsediyor. Bununla birlikte, diğer yandan, “Çapa” aynı zamanda birisinin ya da bir şeyin yerden çıkmanızı önlediğini de işaret eder. Genel olarak, bu işaret fena değil, bu dönemde yaşamınızda her şeyin yolunda olduğunu söylüyor.

Videoyu izle: Crowley - When you're evil (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send