Rüya yorumu

Boşluk hayal etmek ve bir uzay gemisinde seyahat etmek ne demektir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Uzay yolculuğu hayali bugün nadir değildir. Sık sık fantastik filmler izler, uzak gezegenlerin ve bulutsuların fotoğraflarına bakarız. Bu resimler sıradışı oldukları için hatırlanıyor, şaşırtıcı renkler ve etkileyici manzaralarla dikkat çekiyor.

Bu nedenle, bir rüyada kendimizi sıklıkla gezegenler arası istasyonlarda bulmamız şaşırtıcı değildir! Ama neden uzay hayallerini anlayalım? Bu iyi bir rüya mı yoksa kötü bir şey mi söylüyor? Hayal kitaplarının çoğu uzayla ilgili hayal kurmanın iyi bir işaret olduğunu düşünür. Çoğu zaman, özlemlerinden, geniş ilgi alanlarından ve ruhsal gelişiminden bahsediyor.

Bir rüyada astronot olduysanız, bilinmeyen galaksilere uzun bir yolculuğa çıktınız, o zaman bu en muhtemeldir ki hayatta yeni ufuklar hayal eder, macera ararsınız. Böyle bir yorumlama, özellikle ilgisiz, korkusuzca, sadece sevinçli bir düşü algıladığınızda doğrudur.

Eğer uzayda uçuş bir tür endişe ile doluysa, parkurun doğru olup olmadığına ve yeterli yakıta sahip olup olmadığına dair endişeleniyorsanız, yaşamda seçilen yolun doğruluğundan şüphe etmek için her türlü nedeniniz vardır. İşini yapıp yapmadığını mı düşünüyorsun? Belki size iyi bir şey getirmeyen bir projeyle meşgul olabilirsiniz?

Bazen uzayda uçma hayali yapacak çok şeyi olan insanlar için bir hayaldir ve sıkıntı döneminin bitmesi henüz yakın değildir. Açık alanda bir uzay giysisine çıkarsanız, sorunlarınız kolay ve hızlı bir şekilde çözülecektir.

Bazen insanlar yeni galaksileri, yaşanabilir gezegenleri, parlak yıldızları keşfederken rahatsız edici bir rüya görürler. Kuşkusuz, bu iyi bir işaret, işteki başarısından, bazı önemli meselelerin tamamlanmasından bahsediyor.

Kendinizi güvenle bir hedefe doğru giden bir gemide görürseniz, bu iyi bir rüya. Ne istediğini tam olarak bildiğini söyledi.

Doğru, tüm imgeleriyle cinsel alt tonlar arayan Freud'a göre, bu rüyanın çok olumlu bir anlamı yok: Evlilikte yalnız hissettiğini ve yanlarda eğlence aramayı planladığını söylüyor. Belki de yakın gelecekte aşk maceraları sizi bekliyor, ki bu sizin için iyi bitmeyecek, çünkü can sıkıntısı ve tokluk ile başladılar.

Uçtuğunuz gemi, kolay ve hızlı bir şekilde hareket ederse, güzel ve güçlü görünüyorsa, hayaliniz ününüzün büyümesi hakkında konuşabilir. Diğer insanların gözünde çok etkileyici görüneceksiniz, fikriniz artacak. Belki de uzak bir yolculuk ya da iyi bir dinlenme için eski bir rüyanın gerçekleşmesi.

Güzel, parlayan bir gezegeni Dünya'yı bir gemiden görürseniz, o zaman bu iyi bir durumdur: durumunuz güçlendirilecek, hizmette zenginleştirilecek, yüksek statülü doğru insanlarla ilişkiniz güçlü ve istikrarlı olacaktır.

Evrenin manzarası sizi korkutuyorsa, bu boş alanda kendinizi kötü hissedersiniz. gizemli, o zaman finansal sorunlar hakkında konuşabilir. Şu anda her şey yolunda olsanız bile, bu, ihtiyatlı olmanız ve finansal konularda özellikle dikkatli olmanız, şüpheli anlaşmalar yapmanıza veya gereksiz alımlar yapmanıza neden olabilir.

Uçan dairenin veya bir roketin çöküşünün rüyası oldukça anlaşılabilir bir durumdur: planların ve umutların çöküşünden bahseder. Bazı yazarlar böyle bir vizyonun gerçek bir felaketin habercisi olduğunu kanıtlayabilecekleri konusunda uyardılar, bu nedenle, özellikle böyle bir rüyadan sonraki birkaç gün içinde dikkatli olun.

Yabancılar, zararsız ve etkileyici görünseler bile, her zaman bir tür tehlike anlamına gelir: bu yüzden bilinçaltı zihin, sizin için tehlikeli olacak olağandışı durumlarla karşılaşabileceğiniz konusunda sizi uyarır. Belki de işletme itibarının çöküşü ile ilgilidir.

Kendinizi tehlikeli bir alanda bulursanız, bilinmeyen bir tehdit tarafından tehdit edilirsiniz, o zaman hayatta da bir tehlike ve endişe dönemi yaklaşımı anlamına gelir. Kendinizi bir araya getirin ve keskin bir dönüş için hazırlıklı olun.

Uzayı hayal etmek, ruhsal gelişim için çabalamaktır. Ancak böyle bir rüyanın anlamı çok iyi olmayabilir: felsefi doktrinlerle çok uzağa götürüldüğünüzü, hayatla ilişkinizi kaybettiğinizi uyarıyor. Belki de kendinizi harika, manevi bir insan olarak görürsünüz, ancak gerçekte durum bu olmayabilir. Uyku, çok yüksek kibir nedeniyle gurur duyuyor.

Miller, uzayla ilgili bir rüyanın hiçbir şey için iyiye işaret olmadığına inanıyordu. Bir rüyada, bunun tam tersi doğrudur, bu nedenle böyle bir vizyon, gerçekte her şeyden bıktığınızı, yalnız olduğunuzu, rutin ve monotonlukta mired olduğunu hissettiğinizi söylüyor.

Yıldızlara yolculuk, kaderinde beklenmedik bir dönüş olacağı konusunda uyarıyor. Bilinçaltının şakası: eğer açık alanda, yalnız başına sıkışıp kalmışsanız, gerçekte arkadaşlarınızla duygusal, ilginç bir iletişim kurmanızı önler. Belki bir parti ya da parti için bekliyorsun.

Peygamber, mekan hakkındaki bir rüyanın karmaşık zihinsel yapınızı anlattığına inanıyordu: belki de anlama yeteneğiniz yoktur, yalnız hissedersiniz. Belki de evrenin cihazı hakkında çok sık düşünürsünüz. Dikkatini dağıtmak, ilginç işler yapmak, bir süredir küresel sorunları unutmak daha iyidir.

Wang, özellikle uzaylılarla buluşmanın gerçekleştiği hayalleri vurguladı: Bu tür vizyonlar, kendi bakış açısına göre, özellikle de kötü, ciddi cazibelerden bahseder. Kötülük dehanı olabilen biriyle tanışacaksın.

Videoyu izle: Cosmos Bir Uzay Serüveni Samanyolu' na bir bakış izle (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send