Rüya yorumu

Kehanet içindeki resimlerin değeri "Love Solitaire"

Pin
Send
Share
Send
Send


Fortune'a Love Solitaire bağlantısını kullanarak bu online serveti kullanarak servetlere söyleyebilirsiniz.

araba

"Araba" kartı, hareket, yol ve seyahat için bir semboldür. Belki de yakında bir seyahate çıkmanız gerekecek, mutlaka eşinizle birlikte değilsiniz. Şanslar yolculukta yeni tanıdık. Ek olarak, düşmüş "Araba", sevdiklerinizle ilişkinizde hızlı bir değişim anlamına gelebilir. Eğer yakınlarda iyi kartlar düşerse, o zaman değişiklikler daha iyi olur, ancak kartlar kötüyse, değişikliklerin en keyifli olmayacağı anlaşılabilir.

aşk tanrısı

"Amur" kartı, sevgi, duygu ve tutkunun sembolüdür. Belki de hayatında başını döndürecek yeni bir aşk yakında ortaya çıkacak. Olasılıklar, eski duyguların inanılmaz bir güçle parlayacağından, yeni duyguları deneyimleyeceğiniz, benzersiz bir sürüş olacak. Eşinizle her şey yolunda giderse, daha iyi olacağından emin olun. Çok yakında ilişkiniz yeni bir seviyeye taşınacak!

Bir melek

"Angel" parlak bir karttır. Sizin veya eşinizin olumlu tutumu anlamına gelir. Çok yakında önemli bir olayın gerçekleşmesi ihtimalini dışlamaz, bu da sevdiklerinizle olan ilişkinizi en iyi şekilde etkiler. Duygularınız yanıp sönecek ve hayat yeni renklerle parlayacak.

protein

"Sincap" kartı düştü, bu kısa zamanda eşinizle ciddi bir konuşma yapacağınız anlamına geliyor. Aldığınız bitişik kartlarda, iyi ya da kötü bir konuşmayı anlayacaksınız. Ayrıca, çizilen diğer kartlarda bir partnerle konuşmanın hangi konuyu ele alacağını anlamak oldukça mümkündür. Örneğin, ortaya çıkan “Bull” kartı iş hakkında bir konuşma başlattı.

boğa

"Bull" kartı, elbette her zaman bir partnerle ilişkiniz üzerinde iyi bir etkisi olmayan işte çok fazla zaman harcandığını söylüyor. Görüşlerini tekrar gözden geçirmek ve mümkünse diğer yarınızla daha fazla zaman geçirmek için değer. Ayrıca, diğer aşk kartları varsa, “Bull” kartı işte bir tür toplantı anlamına gelebilir.

vazo

"Vaza" iyi bir kart. Bırakılan "VAZ" - ikinci yarınızdan hediyeler veya hoş olmayan beklenmeyen sürprizler için bekleyin. Ayrıca vakit kaybetmeden iade hediyesi hazırlayabilirsiniz.

kriko

Kart "Jack" güçlük, endişe ve endişelere düşer. Bir şey için çok endişelisin ya da yakında başlayacaksın. Yakındaki haritalara bağlı olarak iyi ya da kötü endişeler geliyor.

üzüm

"Üzüm" kartı bir bağımlılık haritasıdır. Her şeyden önce, alkol bağımlılığı ve bazen uyuşturucu. Ancak siz kendiniz, bilmeden, eşinizin hakimiyeti altında olabilirsiniz. “Üzüm” kartı düzende “Samovar” kartıyla birlikte belirirse, yakında aileniz ya da arkadaşlarınızla iyi bir parti yapacaksınız. Bekar bir kadın veya bekar bir erkek tahmin ediyorsa, “Üzüm” bir kutlamada veya bir partide hızlı ve kaderli bir buluşma vaat ediyor.

Bayan

Kart "Leydi" bir kadın demektir. Bir servet söyleyen kız, o zaman harita onu görüntüler. Bir servet söyleyen adamsa, kart ortağını gösterir. Çizilen komşu kartlarda, bu kadının size nasıl davrandığını ve ondan ne bekleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Diğer şeylerin yanı sıra, "Dama" kartı, bu kişinin yaşamınızdaki önemini gösterir.

karakurbağası

Kurbağa kartı bir tiksinme, olumsuzluk, sinirlilik, sevmediğim bir haritasıdır. Belki de siz, bunu bilmeden, eşiniz için bu duyguları deneyimlemeye başladınız. Eğer böyle duygulara sahip değilseniz, ne yazık ki, eşinizdeki bütün bu olumsuzluk yelpazesine neden olan sizsiniz.

Ayna

"Ayna" kartı, eşinizin kendisine sabitlendiğini söylüyor. Öyle bencil ki diğerinin sorunlarını tamamen görmezden geliyor. Ona, Dünya'nın sadece onun etrafında yalnız dönmediğini ona hala açıklayabilirsiniz.

yılan

Çıkan “Snake” kartı aldatma, eşinizin çifte oyunları ve hatta hile ile ilişkilendirilebilir. Arkanda ciddi entrikalar başlatılabilir. Bütün gerçekler ortaya çıkana kadar korumanızda kalmanızı öneririz.

Bir şemsiye

“Şemsiye” oldukça iyi bir harita. Her şeyden önce, bu ilişkinizin şimdi himayesinde olduğu anlamına gelir. Şemsiye kartı, kötü düşen kartları etkisiz hale getirebilir veya tamamen geçersiz kılabilir. Ek olarak, böyle bir kart bir ortağın sizin için endişelenmesi anlamına gelir. Onun korunmasına ve desteğine her zaman güvenebileceğinden emin ol.

Oyun kartları

"Iskambil kartları" flört ediyor, eğlence. İlişkiniz kilitlendi. En azından ortağınızı hiçbir şekilde zorlamıyorlar. Bu kart, ortağın niyetlerinin anlamsızlığını gösterir. Ayrıca, bu kart son mizanpajsa, eşinizden veya ilişkinizden daha fazla bir şey beklememelisiniz.

anahtar

“Anahtar” kart, size bazı gizemlerin yakında ortaya çıkacağını veya nihayet uzun süre barış vermeyen bir sorun için bir çözüm bulacağınızı bildirir. Eşinizden ani açığa çıkma şansı. Yakındaki kartlarda ne tür bir vahiyin bekleneceğini tahmin edebilirsiniz. Örneğin, “Maske” kartı yakınsa - bir tür dolandırıcılık veya kurnaz ortak hakkında bilgi edineceksiniz. Ancak, vahiy hoş olabilir, belki eşiniz gizlice sizin için bir hediye hazırlıyor!

çanlar

“Çan” kartı arkanızdaki iftira, iftira, iftira veya kötü haberdir. "Üzüm" kartı yakınlarda bulunursa - bu dansa.

halka

"Ring" kartı size uzun süre ve muhtemelen yakın gelecekte evlilik için ciddi bir ilişki vaat ediyor. Ayrıca “Ring” kartı, mutlaka bir aşk ilişkisi olmak zorunda değil, herhangi bir birlik anlamına gelebilir. Bununla birlikte, çoğu zaman kart, bir partnerle ilişkinizin yeni bir aşamaya geçeceğini gösterir. Bekle, yakında sevgilin sana bir el ve bir kalp sunacak.

Kral

"King" kartı bir erkek sembolüdür. Bir kız tahmin ederse, böyle bir kart eşinizi temsil eder. Bir sonraki tabelada sizin için neyi test ettiğini kolayca anlayacaksınız. Örneğin, “Ring” kartı yakındaysa, büyük olasılıkla bir ortak yakında onunla sunağa gitmenizi önerecektir. Paftadaki "King" kartının görünümü, bu kişinin yaşamınızdaki ağırlığını ve onunla olan ilişkisini prensipte gösterir. Bir erkek tahmin ederse, “Kral” elbette onu temsil eder.

taç

Harita "Taç" güç ve egemenlik konuşuyor. Büyük olasılıkla, eşiniz, yukarıda da dahil olmak üzere, belli bir güce sahiptir. Ayrıca, çizilen “Crown” kartı, eşinize çok fazla ilgi duyduğunuzu söylüyor. Genel olarak, bu kart fena değil, özellikle de diğer pozitif kartlar yakına düştüğünde fena değil.

kuğu

Swan kart, ortağın sadakat ve dürüstlüğünün bir sembolüdür. Bağlantınızdaki uyumda huzur, huzur ve anlayış hüküm sürüyor. Parlak bir kartın var.

Aslan burcu

"Aslan" kartı, sizi memnun etmek ve arzu etmek arzusu anlamına gelir. Eşiniz veya hayranınız, neye mal olursa olsun, sizi kazanmak istiyor. Çok yakında hayatında bir çiçek buketi aşaması gelecek. Eşine çabaları için ödüllendir!

Ay

Bu servetteki "Ay" kartı en sık söyleyen başka bir kadın demektir. Eğer bir servet söyleyen adam, o zaman böyle bir kart muhtemelen ona bir akraba, belki bir anne veya kız kardeşi, bir vending meslektaşı veya sadece yeni bir sevgiliye gösterir. “Luna” kartı “Dame” kartı ile birlikte düşerse, o zaman büyük olasılıkla, erkek, iki kadın arasında, örneğin karısı ve metresi arasında seçim yapmakta zorlanır. Bir kadın tahmin ederse, böyle bir kart bir rakibin ortaya çıktığını gösterir. Ancak, bu kartın başka bir anlamı var. Ortakların ilişkileri yeni bir seviyeye taşıma, bir aile yaratma arzusunu gösterebilir.

maskelemek

“Maske” kartı düştü, size son derece dikkatli ve ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyoruz. Böyle bir kart aldatma sözü verir, arkanda entrika, hatta ihanet. İlişkinizde acımasızlık ve gizem hüküm sürer.

karıncalar

Kart "Karıncalar" günlük anların arka planında küçük farklılıklar anlamına gelir. Ne yazık ki, onlar olmadan da yapamazsınız. Ancak, eşinizi değiştirmeye çalışmayın, yine de başarılı olamayacaksınız. Olduğu gibi kabul etmeye çalış, çünkü sen mükemmel değilsin. Birbirine karşı böyle bir tavırla, eşin kendisinin sevdiği kişi adına kendisinde bir şeyler değiştirmek isteyeceği muhtemeldir.

Ateş

"Ateş" kartı, tutkunun, unutulmaz duyguların, yeni renkli hislerin ve canlı izlenimlerin sembolüdür. Bu kart yakında rakiplerin ortaya çıkması konusunda uyarabilir. Belki de hayatında ilişkine farklı bir ışıkla bakmanı sağlayan bir şey olacak. Her durumda, “Ateş” kartı kafanıza sokmanıza neden olacak güçlü ve parlak bir bağlantı vaat ediyor. Yine de, uyumunuzu kaybetmemenizi ve sezgilerinizi dinlemenizi tavsiye ediyoruz.

gözlük

"Puan" kartı, falcının eşine gül rengindeki camlardan bakıyor gibi göründüğü anlamına gelir. Belki eşinize ve onun eylemlerine çok fazla değer veriyorsunuz, aksine, küçümsüyorsunuz. Daha dikkatli olmanızı ve eşinizle ilgili hayal kurmayı bırakmanızı öneriyoruz.

panter

Kart "Panther", şu anda sizin için bir partnerle seks yaptığını söylüyor. Ona olan tutkunuz o kadar güçlü ki bazen delilik geliyor. Belki de kafanla bu ilişkiye dalmaya hazırsın.

kum saati

Kum saati, ilişkinizin biraz durduğunu açıkça ortaya koyuyor. Belki siz kendiniz onların çok yavaş geliştiğini görebilirsiniz. Bu inhibisyon herhangi bir zorluk veya engelin varlığından dolayı olabilir.

horoz

Kart "Horoz" çocuğun tanımıdır. Yakında bulunan kartlara bağlı olarak, böyle bir kart çocuğun doğumunu veya uzun zamandır beklenen bir hamileliği tahmin edebilir. Diğer şeylerin yanı sıra, çocuğun ilişkinizde bazı önemli değişikliklere neden olması muhtemeldir.

el yazması

Kart "El Yazması" sevgili kişiden bir tür haber hakkında konuşuyor. Haberin kötü mü yoksa iyi mi olacağı, yakına düşen kartlarla değerlendirilebilir.

şövalye

Kart "Şövalye" sizi en kısa zamanda hayatında aşk cephesinde bir rakip veya rakip olacağı konusunda uyarır. Son derece dikkatli ve özenli olun.

semaver

"Semaver" oldukça olumlu bir harita. Eşinizden misafirperver, sade bir insan ve misafirperver bir ev sahibi olarak bahseder. Ayrıca, "Samovar" kartı, konut sorununun hızlı bir şekilde çözülmesi anlamına gelebilir. Belki de ufukta herhangi bir gayrimenkul alımı.

baykuş

Ne yazık ki, Baykuş kartı sizi bir anlaşmazlıklar, kavgalar ve bir partnerle çatışmalar hakkında uyarır. Bazen bu kavgalar ayrılığa yol açabilir. Kavga nedenini anlamak için, yakındaki haritalara bakmak gerekir. Örneğin, bir “Şövalye” kartı düştü - rakip (rakip) nedeniyle bir ihtilaf olması muhtemel, “Panter” kartı, yakın bir yaşamdaki zor durumdan dolayı bir tiff konusunda uyarıyor; Bu uyarıyı ciddiye alın ve durumu düzeltmeye çalışın.

fener

Kart "El feneri" acil çözümler gerektiren yakın sorunların uyardı. Yakındaki kartlar size ne gibi problemler olacağını söyleyecektir. Örneğin, "Luna" kartı düştü - başka bir kadının yarattığı sorunları çözmelisin. İhaneti affetmek için yeterli olduğuna işaret ettiği için "Yılan" ı eşleştirin. "Üzüm" kartı düştü - bir ortağın alkollü sorunlarını en kısa sürede çözmelisin. Kart "Panter", ortaya çıkan cinsel sorunların en kısa sürede çözülmesi gerektiğini söylüyor. "Fener" kartı iyi kartlarla düştü, o zaman yakında tüm sorunların sizin lehinize çözüleceğinden emin olun.

çiçek

Kart "Çiçek" size romantik bir tarih, kişinize ilgi bolluğu, bir ilişkide şeker buketi aşaması, ayın altında bir yürüyüş, sevgi beyanı, hatta ayette bile vaat ediyor!

saat

“Saat”, eşinizle aranızda herhangi bir fark olduğunu gösteren bir haritadır. Çoğu zaman bu yaş farkıdır, ancak bu kartı açıklamak için başka seçenekler de var. Belki de siz ve eşiniz prensip olarak farklı dini görüşleriniz ve hayata dair farklı görüşleriniz var. Çoğu durumda, “Saat” kartı sorun bildirmez, yalnızca farkın gerçekliğini doğrular. “Saat” kartı, eşinizle hayat hakkındaki görüşlerinizin çok farklı olduğu ve çok az ortak noktalarınız olduğu konusunda sizi uyarabilir. Bu noktada ilişkiniz sona erebilir ve tam tersine ancak güçlenebilir, çünkü karşıtlar çekebilir!

palyaço

Kart "Jester" arkadaşları simgeliyor. Düzen bir "Jester" kartı içeriyorsa, bu hiçbir şey ifade etmez. Her nasılsa, sadece başkalarıyla bağlantılı olarak yorumlanabilir. Mesela yanına düşen bir şövalye, yakın bir arkadaşı veya arkadaşı olan bir ortağa ihaneti hakkında uyarabilir. Bununla birlikte, bu tür kartlar için başka bir açıklama var: belki bir arkadaşınız size partnerinizin aşk ilişkilerinden bahsedecektir.

çapa

Kart "Çapa" ortakların birbirlerinin yorgunluğu hakkında uyarabilir. Siz ve eşiniz acilen bir atmosfer değişikliğine, belki de ilişkilerde kısa bir ara vermeye ve hem duygusal hem de fiziksel olarak birbirinizden ayrılmaya ihtiyacınız var.

yat

"Yat" kartı iyi kartlardan biridir. Uzak bölgelere hızlı bir yolculuk yapmayı veya iyi bir nakit karı önemser. Ayrıca, bir yabancıyla çıkma olasılığı da mükemmel.

kertenkele

Dışarı çıkan “Kertenkele” kartı kıskançlığınızdan bahseder. Bu kıskançlığın, herhangi bir şey tarafından gerekçelendirilmemesi çok muhtemeldir, eğer mizanpajda iyi haritalar varsa. Ancak, “Ay” veya “Yılan” kartları yanınızda olsaydı, şüpheniz boşuna değildir.

Pin
Send
Share
Send
Send