Rüya yorumu

Solitaire "Kiev Vorozheya" içindeki resimlerin değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu çevrimiçi serveti kullanarak "Kiev Vorozheya" linkine tıklayarak servet söyleyebilirsiniz.

MİKO

Bir savaşçının sembolü, kazanan. Başarı ve şans senin tarafında. Kendiniz için en karmaşık hedef ve görevleri belirlemekten korkmayın, kesinlikle başaracaksınız ve başaracaksınız. Ölü kilo veren ve size gönül rahatlığı vermeyen vakaları tamamlayabilirsiniz. Kader sizin için olumlu, yakında yaşamınıza kesinlikle mutluluk getirecek neşeli bir olay olacak.

BONCUK

Hoş bir sürpriz sizi bekliyor. Çok yakında beklenmedik bir hediye veya iyi bir haber alacaksınız. Mutlu anlar zamanı geldi. Yaşamınızdaki olumlu değişikliklere hazırlıklı olun.

ÇELENGİ

Hayaller ve umutlar belirtisi. Birçok yol açmadan önce, hayatınızı daha iyi hale getirmek için çok sayıda fırsatınız var. Köşede parlak bir gelecek var. Ancak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için biraz çaba sarf etmeniz gerektiğini unutmayın. Boş fanteziler, eylemlerle desteklenmiyor, hayaller kalabilir.

KORNA

Anksiyete sembolü. Üzücü haberler ve nahoş haberler almaya hazır olun. Kaygı sizi tamamen emebilir, ancak başarısızlığın geçici bir olay olduğunu unutmayın. Güneş tekrar doğacak, her zaman öyle.

Tencere KIRILMIŞ

Herkes "potları yen" ifadesini bilir. Çatışma veya kavga öncesinde. Sevilen biriyle ya da ailesiyle olan ilişki sınırına kadar ısıtılabilir. İfadelere dikkat edin, ifadelerinizi izlemeye çalışın. Yaşamınızdaki bu zor aşama, bir partner ya da yakın insanlarla ilişkilerin kopmasına neden olabilir. Başkalarına dikkat gösterin, daha sonra ciddi sonuçlardan ve zor bölümlerden kaçınılabilir.

SERTİFİKA

Cevapsız ve uzun süre asılı olan çözülmemiş bir sorudan mı korktunuz? Gerekli bilgiler veya uzun zamandır beklenen haberler zaten yolda. Anlaşılmaz görünen konular hakkında önemli haberler almaya hazır olun.

TABANLI ŞİŞE

Kendinize arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle rahatlama ve gevşeme fırsatı verin. Şimdi biraz dinlenmen gerekiyor. Mola verin ve ailenizle zaman geçirin. Ancak unutmayın, aşırı içki içmek refahınızı olumsuz yönde etkileyebilir ve istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

KAPI

Daha önce hiç tahmin etmediğiniz, sizin için yeni yetenekler açabilecek bilinmeyen bir kapı. Hayatında beklenmedik bir dönüşe hazır ol. Bir hükümet evine yapılacak bir yolculuk, başka bir iş yerine transfer, miras, evrak, olası senaryolardan sadece birkaçıdır. Belki de yasada problemlerin var? Her durumda, dikkatli ve dikkatli olmanız gerekir.

KALESİ

Önümüzde bir çıkmaz var. Tasarlanan planı uygulama olanakları ve yolları no. Sorularınızdan herhangi biri olumsuz bir cevap alır. Hedeflerinizi gözden geçirin ve enerjinizi farklı bir yöne yönlendirin. Sonra istenen sonucu elde etme olasılığı vardır. Önemli olan - umutsuzluğa kapılma. Unutma, her şey gidiyor. Geçecek ve hayatınızın bu son aşaması.

AYNA

Size yakın olabilecek bir adamla yeni bir tanışma veya kader toplantısı öncesinde. İlginç kişilere tanışmaya ve yeni arkadaşlarla tanışmaya açık olun.

YILAN

Hastalığın olası oluşumu hakkında dikkat edin. Fazla çalışma, hipotermi ve kötü alışkanlıklardan kaçınmaya çalışın. Dinlenmen gerekiyor. Şimdi sağlığınıza dikkat etmenin, önlenmenin ve sertleşmenin vakti geldi. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye çalışın ve sağlıklı bir yaşam tarzına daha fazla dikkat edin.

BOBİN

Çözülmemiş sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz bir yolculuk olan yolu bekliyorsunuz. Hayallerinizi takip edin ve sizi kesinlikle doğru yola yönlendirecektir.

ANAHTAR

Herhangi bir problemin üstesinden gelebilir, zor durumdan çıkabilirsin. Önünüzde hiçbir engel olmadığını, engellerin geride kaldığını bilin. Başa çıkmanız için hiçbir zorluk yok. Yakında sorunuzun cevabını bulacaksınız. Cesaret, başaracaksın.

TEKERLEKLİ

Hayatında büyük bir değişimin eşiğindesin. Yakında her zamanki yaşam şeklinizi tamamen değiştiren olaylar olacak. Kader çarkı zaten çalışıyor, gelecek değişikliklere hazırlıklı olun.

BELL

Zilin sesi, kötü haberlerle ya da üzücü haberlerle ilişkilendirilir. Afet, bir dizi zorluk ve sorun, güç kaybı, planların çöküşü. Hayat yolculuğunda her şey mümkün. Görünüşe göre şans senden uzaklaştı. Umutsuzluk etmeyin ve pes etmeyin. Mutsuz zaman geçeceğinden emin ve kader sana gülümseyecek.

HALKASI

Sevilen biri ile iletişim sembolü. Sevgili biriyle önemli bir konuşma ya da açıklama sizi bekliyor. Hoş bir sohbet olacak ya da olmayacak - kartların geri kalanı gösterecektir. Her şeyin yoluna girdiğine inanan en önemli şey.

boyunduruk

Ölçekleri simgeliyor. Tereddüt ve şüphe, bir sonraki adıma geçmeye karar veremezsiniz. Bu durumda ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, başka gelişmeler görmüyorsunuz. Belki de doğru kararı vermek için, yeterli zihinsel ve fiziksel gücünüz yoktur, moraliniz bozulur ve fırsatlar yeterli değildir. Bir süredir hala kayıtsız kalacaksınız, ancak doğru kararın beklemesi uzun sürmeyecek.

COTE

Aşk, tekrar aşk ve aşk. Bu kart sadece bir aşk ilişkisi ile ilgili. Ama "March Cat" in en iyi unvanını alamamak için fikrini kaybetme. Kafanla iyi kal ve yeni tanıdıklarla fazla uzaklaşma.

PARALARLI CÜZDELER

İyi şanslar sana gülümsedi. Olumlu değişiklikler ve büyük miktarda para beklenmeyen bir makbuz bekliyorsunuz. Güvenli ve mutlu bir yaşam sürün. Zenginlik, maddi problemlerle başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Hayatınızdaki olumlu değişikliklere güvenmenizi sağlayan mükemmel bir harita.

ÇAPRAZ

Kaderin kaderi, haç, kaçınılması gereken bir şey sizin gücünüzde değil. Olayların kaçınılmazlığını kabul etmelisiniz. Durumu etkileyemezsiniz, bunu verilen olarak kabul etmeniz gerekir. “Tanrı'nın tüm iradesi için”, olayların sonucu önceden belirlenmiş.

SWAN

İyi haber ve iyi haber sembolü. Bu kuş sana iyi haberler getirecek. Sorunuza tam olarak uygun olan olumlu bir cevap alacaksınız. Planların çok yakında gerçekleşecek.

AY

Hayatınızı değiştirebilecek bazı önemli olaylardan beklenir. Yakında, sorunuzu çözmenin doğru yolunu söyleyen beklenmedik haberler almalısınız. Sorununuz bir ay içinde çözülecek.

DEĞİRMEN

Boş konuşma, konuşmacı. Dedikodu yapan ve yayılmalarının kaynağı olmayan insanlardan uzak durun. İşe yaramaz konuşma iyi bir şey yol açmaz.

YILDIRIM

Dikkatli ol! Hazır ol! Şimşek hızında olaylar ve tahmin edilemeyen çözümler öndedir. Duruma hızlı bir şekilde cevap vermeye hazır olun ve şansınızı kaçırmayın. Bu doğal fenomenin tahmin edilmesi imkansız, bu yüzden hiç kimse seçiminizi hangi noktada yapmanız gerektiğini bilmiyor.

çocuk bakıcısı

Zenginlik, mutluluk ve mutluluk haritası. Başarılı bir aile hayatı için bekliyorsunuz. Yuvadaki bir kuş gibi iten bir ev hanımı. Bir tavuk yuvası olarak evini koruyan kadın, ailesinde huzur ve sükunet bulacak. Uyum ve huzur, müreffeh ve müreffeh aile yaşamınıza sadık eşlik eder.

sepet örgüsü

Önünde bir engel var, bir çit. Gebe kaldığınız planların uygulanması büyük bir sorudur. Size engel olacak tüm engellerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Hedefleri gerçekleştirmek için yeterli gücünüz olmayabilir. Kendinize olan inancınızı yitirmeyin ve rüyanın gerçekleşmesini umut edin, kararlı ve kendinden emin olun. O zaman zorluklar ruhunuzu kırmayacak ve başaracaksınız.

nal

Mutlu maskot Kuyrukta şans yakaladın. Hayatınızı daha iyi hale getirmek için hiçbir fırsatı kaçırmayın. Mutlu yaşam köşede. En içten arzuların ve hayallerin gerçek olacak. Neşeli ve mutlu etkinlikleri hayatınıza sokmaya hazır olun.

AYÇİÇEĞİ

Olumlu, neşeli sembol. Ayçiçeği neye benziyor? Bu biraz güneş! Refah içinde müreffeh ve mutlu bir hayatınız var. Yakında tüm sorunlarınız çözülecek, işlerde şanslısınız. Kader sana yardım ediyor. İddialı planlar yapmaktan korkmayın, kesinlikle her şeyi başaracaksınız.

domuz

Birisi sana bir domuz koydu. Bela ve hayal kırıklığı karşısında. Hala parlak bir gelecek görmüyorsanız, sorunlar ve endişeler sizi çok etkiledi, bunun her zaman böyle olmayacağını unutmayın. Önemli olan, umutsuzluğa kapılma. Sorunlar ve görünüşe göre ezici, yakında geçmişte kaldı olacak.

KIRMA KALP

Karşılıksız veya mutsuz aşk belirtisi. Sevdiklerinizin size davranışlarınız veya sözlerinizle zarar verebileceği gerçeğine hazırlıklı olun. Olası sadece büyük bir kavga değil, aynı zamanda ilişkilerde bir mola. Eşinizle çatışmalardan kaçınmaya çalışın, provokasyona devam etmeyin, daha sonra ayrılıktan kaçınılacak.

GÜL

Sevgi ve güzellik sembolü. Kimse bu güzel çiçeğe kayıtsız değil. Yakında dünyaya oldukça farklı bakmanızı sağlayacak kaderli bir toplantı yapacaksınız. Hayatınız yeni renklerle parlayacak, hafif bir ihale hissiyle dolup taşacaksınız. Dünya sevgiyle yönetiliyor. Bu işaret, bu her şeyi tüketen ve içtenlik duygusuyla ilgili.

kılıç

Düşmanlığın sembolü, düşmanlık. Hoş olmayan bir sohbet ya da bir arkadaşınızla kavga etmek ya da bir arkadaşınızla tartışmak. Büyük olasılıkla, bu istenmeyen olayın ciddi sonuçları olacaktır. Sevdiklerinizle çatışmadan önce, bir kavgadan kaçınmak için seçenek olup olmadığını dikkatlice düşünün. Eşinizle veya arkadaşınızla uzlaşmaya varmaya çalışın. Bir kavga iyi bir şeye yol açmayacak, sadece ruh halini sadece sizin için değil, başkaları için de mahvedecek. Bu yüzden herhangi bir çatışmadan kaçınmaya çalışın.

Güneş

En mutlu ve neşeli işaret. Sunrise - Dünyadaki yaşamın doğuşu. Kesinlikle şans, başarı ve mutluluk bekliyorsun. Tüm hayallerin yakında gerçek olacak. En derin arzularınızın yerine getirilmesi için çok sayıda müşteriniz var. Planlarınız gerçek olacak, hedeflerinize ulaşacaksınız. Elverişli bir yaşamın önünde, refah ve refah dolu.

BOOM

Hedefi vurmanın işareti. Hayallerinizi ve arzularınızı gerçekleştirme zamanı geldi. Çalışmalarınızda belirsiz olan insanları dinlemeyin, kendi yolunuza gidin ve amacınıza ulaşacaksınız. Şüphe etmeyin, eylemleriniz başarılı olacak ve size istenen sonucu verecektir.

KAVAK

Yalnızlığın oluşumu. İşinizde sadece kendi gücünüze güvenmek zorunda kalacaksınız. Çabalarınızdaki benzer düşünceleri bulamazsınız, ancak cesaretiniz kırılmasın. Fiziksel ve zihinsel yalnızlığı hissetmenize rağmen, ancak yaşamın bu aşaması sizi yaşam hakkındaki görüşlerinizi yeniden gözden geçirmeye zorlayacaktır. Sadece kendimize güvenerek ve yoldaşların yardımını umarak değil, karakterimizi mizaçlayabilir ve içimizde daha güçlü hale gelebiliriz.

BORU

Yansıma ve felsefi düşünceyi sembolize eder. Bir nefes alıp etrafa bakmalısın. Yaşam planlarınızı analiz etmek ve üzerinde çok fazla enerji harcadığınız fazladanları atmak önemlidir, ancak bu istenen sonucu vermez. Arzularınıza ve hayallerinize odaklanın, size doğru yolu söylerler. Unutma, bu senin hayatın. Ne olacağını seçersin.

FLAG

Çalışmanızın yönünü değiştirebilirsiniz. Yeni planlarınız olacak, sadece kişisel yaşamınızda değil, işinizde de değişiklik yapmaya hazırsınız. Fikir akışı size doğru yönü söyleyecektir, tüm enerjinizi en inanılmaz ve en umut verici hedeflere ulaşmaya yönlendirmek önemlidir.

pruva

En uygun işaretlerden biri. Sınırsız mutluluk ve iyi şanslar sembolü. Tüm çabalarınızda başarı size eşlik edecektir. En iddialı planları bile gerçekleştirmekten korkmayın, mutluluk teknesi ve iyi şanslar size doğru yönü gösterecektir. Uyum, sevgi, refah, refah hayatınızı dolduracak. Mutluluk ve iyi şanslar dönemi uzun sürecek. Hayatınızın her anının tadını çıkarın ve mutlu olmaktan korkmayın.

CEHENNEM

Tanıdık bir ifade - "Allah kahretsin." Yakında, uzun süre utanacağın tatsız bir duruma gireceksin. Her adımınızı atmak son derece dikkatli ve temkinli olun. Ancak, kızarmak zorunda kalacak şekilde ortaya çıkabilecek durumlar sizin suçunuz değildir.

ANCHOR

Eylemlerine güveniyorsun, bilinçli kararlar veriyorsun. Geminiz sabit ve hareketsiz. Yaşamınız ani şoklar ve çözülmemiş problemler olmadan ölçülür. Tam siparişiniz olan işlerde planlar gerçek ve uygulanabilir. Her türlü çabada potansiyel müşterinin ve mutluluğun sembolü.

Pin
Send
Share
Send
Send