Rüya yorumu

Para ve finansal başarıyı çekmek için meditasyon

Pin
Send
Share
Send
Send


Para toplamak için yapılan meditasyon, eğer doğru kullanılırsa, olumlu bir enerji çalışması oluşturmak için negatif finansal tıkanıklıkları gidermeye yardımcı olur. Sonuç olarak, kolayca para kazanmayı ve para vermeyi ve finansal sorunlara odaklanmayı bırakmayı öğreneceksiniz.

Maddi refahı çekme uygulaması

Bu uygulama iki bölümden oluşmaktadır. Birincisi formülasyonlarla çalışmak, ikincisi aslında meditasyondur.

O nasıl çalışıyor? Gerçek şu ki, bilinçaltınızda zamansal bir bağ yoktur, sadece duygularınız, duygularınız vardır. Parayla ilgili olarak, bu duygular negatifse (örneğin, çok fazla borcunuz, borcunuz varsa veya aniden büyük miktarda para kaybettiyseniz), o zaman enerji radyasyonu negatiftir. Sonuç olarak maddi refah konuşamaz.

Bu nedenle, negatif senaryoyu öncelikle kendi bilinçaltınızın gücüyle yeniden yazmak, gerekli enerji radyasyonunu yakalamak ve ardından bilinçaltındaki olumlu tutumları meditasyonların yardımıyla sabitlemeniz gerekir.

İlk bölümde yapmanız gerekenler:

 • A4 sayfasını al. Çok fazla olumsuz finansal tıkanma varsa daha da iyidir. İki parçaya bölün.
 • İlk yarıda, para ve sonuçlarla ilgili tüm olumsuz olayları bir sütunda listeleyiniz. Örneğin: Bir cüzdan çalındı ​​ve bir çocuk için telefon almak için yeterli para yoktu. Veya: Üç kredim var, bu yüzden maaşın çoğu geri ödemelerine harcanıyor, tasarruf etmem gerekiyor
 • Her şeyi, akla gelen her şeyi tanımlayın. Kağıt tasarrufu yapmayın, tüm düşünceleri tarif etmeye çalışın.
 • Bundan sonra, "senaryo değişikliği" ile devam edin. Olumsuz olaylar ve sonuçlar olumlu olanlarla değiştirildi. Fanteziyi açın. Örneğin: "Sokakta bir cüzdan buldu ve sahibine geri döndü, bir ödül aldı." Ya da: "Eski bir kürk mantoda kazayla büyük miktarda para buldum, kredi borcunu ödeyebildim" vb.

Yeni senaryoyu neşeli duygularla birleştirmeye çalışın. Bunu mekanik olarak yapmayın. Bu konuda, ilk bölüm bitti, sadece bilinçaltı ile çalışmanın meditasyonla etkisini düzeltmeniz gerekiyor.

Meditasyon nasıl yapılır:

 • Her gün 10-15 dakika, gözlerinizi kapatın ve zihinsel olarak, sanki daha önce olmuşlar gibi yarattığınız olumlu senaryodaki olaylara göz atın
 • Ön koşul - meditasyon sürecinde olumlu duygular hissetmelisin

Görselleştirme oturumu sizin için uygun olan herhangi bir zamanda gerçekleştirilebilir. Örneğin, metroya giderken veya klinikte sırasını beklerken.

Borç ve alacaklardan kurtulmak için meditatif uygulamalar

Borçlarınıza devam ederseniz ve bunları sürekli düşünürseniz, parasal başarı sizden kalıcı olarak geri dönebilir. Kötü bir şey olmaması için, dikkat odağını daha olumlu şeylere kaydırmanız gerekir. Para almak ve iyi şanslar almak için yapılan meditasyonlar bu konuda yardımcı oluyor.

Görselleştirme ve olumlu ifadelerle meditasyon - onaylamalar - bu gibi durumlarda en iyi sonucu verir.

Meditasyon nasıl yapılır:

 1. Meditasyon için günde en az 15 dakika ayırmaya çalışın. Ve her gün meditasyon yapın çünkü yalnızca düzenli pratikler size yardımcı olabilir
 2. Gündelik hayatta, tüm düşüncelerinizle borç ve kredilere odaklanmayı bırakın, anında değişmeye çalışın, herhangi bir şey hakkında düşünün, ama bunun hakkında değil. Aksi takdirde, meditasyonun tüm olumlu etkileri en aza indirilecektir.
 3. Meditasyon sürecinde, odağı artan gelire kaydırın. Bu senin asıl amacın olmalı. İki yolunuz var: ya başarılı, özgür ve güzel hayatınızı görselleştirerek temsil etmek. Ya da böyle ifadeleri tekrarlayın: “Gelirim artıyor, istediğim her şeyi karşılayabilirim”

Durum kritikse (örneğin, borcun birkaç gün içinde ödenmesi gerekir), aşağıdaki ifadeleri kullanabilirsiniz: "Borcumu kapatmak için ihtiyacım olan nc toplamı şükranla kabul ediyorum, isteğimin ve ortak yararım için yerine getirilmesine izin verdim." Ancak, çoğu durumda bu onaylamayı kullanın.

Düzenli olarak finansal faydalar çekme konusunda meditasyon yapın ve Evren size durumu düzeltmeniz için bir fırsat yollayacaktır.

Parasal refah için tesisler

Prensip olarak, tüm klasik para meditasyonları aynı şeye indirgenmiştir:

 • Hoş bir müzik açar, rahat bir poz alır ve gözlerini kapatırsın.
 • Bedeni gevşetmeye ve herhangi bir yabancı düşünceyi bilinçaltından uzaklaştırmaya çalışıyorum.
 • Sonra almak istediklerinin resimlerini görselleştir. Ya olumlu ifadeleri tekrarlayın.

Algoritma oldukça basittir. Uygun kurulumu seçerek her zaman kullanabilirsiniz. Nasıl doğru yapılacağını bulalım.

Düşüncelerinizi dikkatlice filtrelemek ve parasal arzuları doğru bir şekilde formüle etmek çok önemlidir. Belirli bir miktar istediğinizde, arzu nadiren gerçekleşir, çünkü para evren için bir amaç değildir.

Hayalinizdeki işi veya bir tür şeyi, bir yolculuğu vb. İstemek daha iyidir. Bunun ruhunuzun ihtiyacı olması önemlidir.

Kullanabileceğiniz olumlu tutum örnekleri:

 • Para beni seviyor
 • Hayatımda parasal refahı çekiyorum
 • Her gün gelirim artıyor
 • Her zaman yeterli param var
 • Maaşım ayda 100 bin ruble veya daha fazla.

Asla üst sınırı işaretlemeyin. Sınırların sadece kafanızda olduğunu ve evrenin olanaklarının sınırsız olduğunu her zaman unutmayın. Sizin için en iyi ifadeler üzerinde çalışın. İfadelerin kendi versiyonlarını öğrenin.

Pin
Send
Share
Send
Send