Rüya yorumu

Ne mantar toplama rüyalar - mantar türünün önemi ve toplanma yeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Mantar toplayıcısından uzaktayım. Boş zamanlarımda bir yerde uzanmayı tercih ederim - yaz aylarında sahilde, kanepede sonbaharda, bir kitapla. Yine de geceleri sık sık ormanda bir sepetle dolaşıp beyaz mantarlarla dolaştığımı hayal ediyorum. Kaza olmadığına karar verdim - arkadaşlarıma böyle bir rüyanın yorumunu sormaya başladım, birkaç rüya kitabı aldım. Ve kendim için çok faydalı şeyler öğrendim ...

Bir rüyada mantarların anlamı nedir?

Çoğunlukla mantarlar olumlu bir şeyin işareti olarak görürler: bilgelik, sağlık, maddi refah, dürüst iş için ödüller.

Mantar türü çok önemlidir

Genel olarak, eğer mantarlar yenilebilirse, bu şanslı olmanız ve her yerde, her yerde - işte, evde ve ilişkilerde olduğunuz anlamına gelir. Herhangi bir yeni işi üstlenebilirsiniz, hatta uzun zamandır hayalini kurduğunuz, ancak başlamaktan korktuğunuz bir şey.

 • Krasnogoloviki. Böyle bir rüya, hoş bir insan (veya cesur adam) için durdurulamaz tutkunuzu ortaya koymaktadır. Ancak, bu "yutkunma" ateşi çok çabuk yanıyor ve bunun sadece görev başında bir hobi olduğu ortaya çıkıyor.
 • Mantarlar. Yakında çok fazla telaşa kapılacaksınız ve boşa harcanan her şeyin en saldırganı olacaksınız. Tekerleğin içindeki bir sincap gibi giyileceksin, ama bundan faydalanmayacaksın. Bu yüzden gergin olmayın!
 • Boletus. Bu rüya "kar" ya da iyi bir tanıdık vaat ediyor. Şu anda yaptığınız iş iyi karşılığını ödeyecek.
 • Maslyata: Kariyer basamaklarını yükselteceksin.
 • Süt: beklenmeyen bir kar elde edin.
 • Beyaz: Sağlığınız iyi olacak, ciddi hastalık olmadan yıllarca yaşayacaksınız.
 • Mantar: İçinizde derin, birini taklit etme eğilimi var. İyi ya da kötü? Kendin için karar ver.
 • Veselka. Hayalperest bir kadınsa, rüya onun erkeklerin dikkatini çekmediğini gösterir. Rüyadaki bir kadın böyle bir mantarı yırttıysa, yakında yatağı boşalmayacak.

Likenler, çiçek mantarları, egzotik bir şey: hayalperest çok savunmasız, onun için toplumda aktif bir "dişli" olması zordur. Ayrıca bu kişi manevi yaşamı çok az anlayabilir, sadece maddi yaşayabilir.

Zehirli mantarlar (mantarlar, mantarlar, sahte mantarlar vb.): Hayat size bir "Truva atı" verecektir. Bir şey için övüleceksin ya da ödeme alacaksın, ama içinde bir çeşit avlanma olacak ... Dikkatli ol!

Çürük mantar gördüyseniz, uyumak hayalperestler için kötüdür. İşinde sorun vaat ettiği bir adam, çünkü meselelerde güçlü bir karışıklık var. Bir kadın için - erkek arkadaşı, damat, kocası adına anlam.

Şey, tüm sepette sadece bir kurtlu mantar varsa, bir rüya şu anlama gelir: Yakında ihanete uğrayacaksın.

Tüm mantarlar çürümüş: hastalıklara karşı uyarıyorlardı. Büyük olasılıkla, yıllar içinde vücudunuzun gençleşmemesi nedeniyle ortaya çıkacaktır.

Mantar toplama

Çoğu durumda, bu iyi bir rüya. Bunun anlamı: şu anda üzerinde çalıştığınız iş kesinlikle sonuç üretecek, iş boşuna olmayacak. Doğru, bazı rüya kitaplarında, bir rüyada mantar toplanmasının yaklaşmakta olan hayalperestin sorunları olduğu şeklinde yorumlanması. Genel olarak, bir şey almak için çok çalışmak zorundasınız.

Bu arada, Vanga rüyası mantar topluluğunu kişisel hayatınız için iyi bir işaret olarak görüyor: aile bireyleri bir rüyada "sessiz avlanma" ilişkilerde uyumu önlüyor ve yalnız - yakın bir gelecekte başarılı bir evlilik.

Çok fazla mantar topladıysanız, gerçek hayatta aynı anda birçok küçük görevi yerine getirmeniz gerekecektir. Burada ne tür mantarlar çektiğiniz önemlidir: yenilebilir - zahmetli işler sizin neşeniz olacak, zehirli - şeyler sıkıcı ve ilgi çekici olmayacaktır.

Oldukça meraklı bir yorum, mantarları ellerinizle büktüğünüz ve derhal yediğiniz bir rüyaya sahiptir: Bu, aşırı cinselliğinizin bir sembolü ve karşı cinsiyete çok dikkat ediyor.

Pişirdiğiniz veya kızarttığınız hasat ise, iyi haberlere ya da neşeli sürprizlere uyuyun.

Az önce onları aradın mı?

Ormandaki bir rüyada yürümek, mantar aramak - kendi mali durumunu iyileştirmek için. Belki hiçbir şey size bağlı olmayacaktır (işte maaşınızı arttıracaksınız), ancak büyük olasılıkla, iyi bir kâr için, “dolaşmak ve buna bakmak” zorunda kalacaksınız - işleri değiştirmek mümkündür.

Herhangi bir mantar bulamadınız, sadece birisinin kestiği bacakları bulmadınız: Benlik saygısı nedeniyle zengin olma şansını kaçırıyorsunuz.

Mantar bulup onları kesmediyseniz ama ayaklar altına aldıysanız - bu tembelliğinizin karadan çekilmesini hayal ettiğinizin bir işaretidir.

Onları tam olarak nerede topladın?

 • Ormanda. Hayatın aniden değişecek. Orman siyah, kasvetli ve korkutucu olsaydı, rüya çevrenizdeki bir dedikoducu ya da kötü bir insanın varlığına karşı uyarır. Ve eğer orman sadece dev mantarlardan oluşuyorsa, bilinçaltınız şu ipuçlarını veriyor: tam olarak kendine dalma zamanı, çünkü içinde çok fazla olumsuzluk var - kıskançlık, kızgınlık, öfke. Acilen duşta zihinsel "temizlik" yapın!

 • Karlı kış ormanında. Bu en iyi rüya değil. Gelecekteki sorunlara karşı uyardı. İki şeyden biri: ya hayatınız değişecek (daha iyisi değil) ya da hastalanacaksınız.
 • Bir açıklıkta, ve ormanın armağanları ile süslenmiştir. Böyle bir rüya, ufkunuzda beliren bir kardan bahseder. Eğer sadece tarlayı terk edersen, gerçekte hiçbir şey almayacaksın. Mantarları kesmek ve bir sepete koymak için acele ederseniz, refahınızı önemli ölçüde güçlendirmek için hazır olun.
 • Ormanın kenarında. Vücudunuzun verdiği “çanlara” çok dikkat edin - yakında hastalanabilirsiniz.
 • Alanında. Nayavu, kendinize birçok hedef koydunuz. Kendinizden veya bu niyetlerden şüphe etmeyin, pes etmeyin - her şeyi başaracaksınız.
 • Dağlarda. Beklenmedik zorluklar yolda ortaya çıkacak.
 • Yolda. Bir kızarıklık hareketi yaparak (ve belki bir tane değil) hata yapabilirsiniz.

Eğer mantarların eşyalarınızla büyümüş olduğunu ve onları kestiğinizi düşlerseniz, rüya şu anlama gelir: Böyle bir "yosun" rutini yüzünden kendi hayatınızı düşünürsünüz. Kesinlikle sosyal etkinlikler, eğlenceli iletişim ve hatta arkadaşlarla basit banal içmek için gezileriniz yok. Ancak unutmayın: siz kendiniz değişimlere doğru ilerlemezseniz, o zaman günlük işlerde sıkıcı "miselyum" da yaşamaya devam edersiniz.

Mantar vücudunuzda doğru büyüdü? Ya sinir krizi eşiğindesiniz, ya da rüyanızda hastalığınızı hissediyorsunuz. Eğer bir rüyamda kökleri olan bir alçak çıkarmayı başarabilseydiniz, tüm canlıların üstesinden gelebilirsiniz.

Birçok mantar senin üzerinde büyüdü ve sen onları topladın: bir tembel bile senin tembelliğini kıskandıracak.

Mantarları tam olarak kim seçti?

 • Kadın. Mantarları topladığınız rüya size sevdiklerinizle sıcak bir ilişki vaat ediyor. Eğer kavga ederseniz, uzlaşma yakında takip edecek. Ayrıca, böyle bir rüya bir tür ödül getirebilir. Sepetinizdeki mantarlar kötü çıktıysa, erkeğiniz size değersiz davranabilir.
 • Hamile. Yakında doğum yapacaksın.
 • Bir kız Bu durumda, rüya sizi uyarabilir: düşüncesiz davranışlarınız (veya belki de ticari sözler) nedeniyle, çevredeki çocuklar size saygı duymayı kaybedebilir.
 • Adam. Bir rüyadaki mantarların başarılı bir şekilde toplanması, daha güçlü cinsiyet temsilcilerine işte bol şans getirir.

Hayalinizdeki mantarları seçmediyseniz, ancak yalnızca bir mantar toplayıcısının hareketlerini izlediyseniz, bu çok iyi bir şey değil. Böyle bir rüya size yaklaşan bir hastalığa karşı uyarıyor.

Şirketiniz bir rüyada da önemlidir.

Bir rüyada eşiniz size doğru geliyorsa, tam bir "yağma" sepeti taşıyorsa, uyku iyidir. Değerli bir şeyler bulabilirsin, bu yüzden sokakta ayaklarının altında iyi görün. Böyle bir rüyanın ikinci yorumu: Beklemediğiniz parayı alırsınız.

Mantarları adamla birlikte kestin: yakında seni evlilikte arayacak. Leylek de uzun süre kalmayacak. Mantarlarla birlikte çilek toplarsanız ilişkiniz çok tutkulu olur.

Rüyada, yanınızda tanıdık insanlar gördünüz: Böyle bir rüyanın senaryosu, geleceğin bu insanlarla olan dostluk duygularının güçlendirilmesinden bahseder.

Ölü adamla birlikte mantar topladığınızı hayal ettiyseniz, rüya uyarır: bir sürü sıkıntı yakında size düşecek. Her şey sinir krizi ile sonuçlanabilecek kadar yorucu. Sakin olun, mevcut sorunları düşünmeye çalışın ve mümkünse bunlara yandan bakın.

Böyle bir rüyanın ikinci yorumu: Eğer ölen sevgili ise, sizi ciddi bir hata konusunda uyarmak için uyuyabilir. Tüm hareketlerini iyi düşün.

özetlemek gerekirse

 • Çoğu durumda, hayalperestin mantar topladığı rüyalar iyidir.
 • En olumlu olanı yenilebilir mantarları keseceğiniz senaryolar, tüm bunlar doğanın armağanlarıyla kaplı bir orman gladeinde veya bir tarlada olur ve yanınızdaki eşiniz veya sevdiğinizdir.
 • Zehirli, çürümüş, çürük mantarları veya diğer mantar toplayıcılarını ziyaret ettikten sonra boşalan bir açıklığı görmek çok daha kötü. Bu tür rüyalar sadece kızgınlık, hayal kırıklığı ve kayıp vaat ediyor.

Fakat bir rüyada bir çok şey toplayabilirsiniz ... Bu videodan, bir rüya kitabının bezelye, armut, fındık vb. Koleksiyonunu nasıl yorumladığını öğreneceksiniz:

Pin
Send
Share
Send
Send