Rüya yorumu

Osho akşam meditasyonları: teknoloji ve faydalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Osho akşam meditasyonları yatmadan önce rahatlamaya yardımcı olur, gün boyunca biriken yorgunluğu giderir ve Morpheus krallığına sakin ve huzurlu geçer.

Meditasyon nasıl yapılır

Akşam meditasyon tekniği herkese açıktır. Ana prensipler nefesi takip etmek, doğru görüntüleri görselleştirmek ve tamamen rahatlamaktır.

Teknolojinin özellikleri:

 1. Yatmadan önce, kıyafetlerini çıkardığında, bunun ağır bir zırh olduğunu hayal et. Olumsuzluk, yorgunluk, stres, gün boyunca yüzleşmek zorunda olduğunuz her şeyden oluşurlar. Zihinsel olarak onları düşürün ve derin, bilinçli bir nefes alın. Daha özgür hissedin, kısıtlamalardan kurtulun, vücudunuz inanılmaz derecede hafif oldu
 2. Bundan sonra, odadaki ışığı kapatın ve yatağa çömelin. Gözlerinizi kapatın, ancak göz kapaklarınızı gevşetirken dikkatli olun. Yüksek sesle “OX!” Sesi eşliğinde derin nefes alın ve güçlü, güçlü nefes verin. Süreçte ortaya çıkan duyumlara odaklanın.
 3. Bundan sonra, tamamen rahatlama hissetmeniz gerekir. Başarılı olursa, o zaman her şeyi doğru yapıyorsun.
 4. Tam ve mutlak bir rahatlama anı yakalayın ve sonra durun. Nefesini tut, ama rahat ol, vücudunu tamamen zorlama. Zamanın durduğunu hissedin, içinizdeki her şeyi durdurun
 5. Kapanış zamanında, zihinsel özünüzün derin kaynağı ile bağlantı kurulur, güçlü bir enerji kanalı ortaya çıkar.
 6. Burundan derin bir nefes almanız gerekiyorsa. Fakat yine de - kendinizi zorlamayın, en az çabayı göstermemelisiniz. Sadece nefes verme sırasında, akciğerlerdeki havadan tamamen kurtulmaya çalışırken çaba gösterirsiniz. Rahatlayın ve vücudunuzun kolayca nefes almasına izin verin.
 7. Bu anda, vücut genellikle onun için en rahat pozisyon alır, sakin enerjiyle doldurulur ve yatmaya hazır hale gelir.
 8. Uzan ve düşüncelerini düşüncelerden kurtar. Nefes almaya konsantre olabilirseniz, bunu yapmak çok kolaydır. Yatın ve sadece durumunuzu gözlemleyin, en ufak duyumları ve vücut sinyallerini dinleyin.
 9. Osho'nun felsefesine göre, nefes yaşam gibidir ve nefes almak ölümdür. Teneffüs etme ve teneffüs etme arasındaki an hayattır, doruk noktasıdır. Hissetmeye çalış

Çevrimiçi akşam meditasyonunu dinleyin Osho, düzenli olarak yapabilirsiniz, her gün için uygundur. Uygulamaya en az yirmi dakika vermek önemlidir. Ondan sonra hızlıca uyuya kalacak, hoş ve renkli rüyalar göreceksiniz. Vücut gece boyunca mükemmel bir şekilde restore edilecek ve bir sonraki aktif, yoğun gün için gerekli güç ve enerji ile tamamen dinlenerek uyanacaksınız.

Osho Meditasyonlarının Yararı ve Amacı

Herhangi bir manevi uygulamaya başlarken, neden ihtiyaç duyduğunu ve yardımı ile hangi sonuçlara ulaşılabileceğini açıkça anlamalısın.

Akşam meditasyonlarının kullanımı nedir:

 • Uykusuzluktan kurtarırlar, Morpheus alemine kolayca dalmaya yardım ederler. Bunun nedeni, aklın uykuyu önleyen yabancı düşüncelerden tamamen kurtarılmış olmasıdır.
 • Bir insan canlı, hoş rüyalar görmeye, kabuslardan ve kaygıdan kurtulmaya başlayabilir. Kaygı ortadan kalkar, çünkü meditasyon sürecinde her türlü korku ve diğer olumsuz tıkanmalardan kurtulursunuz.
 • Nispeten kısa bir uyku süresi için yeterince uyku almaya başlayacaksınız. Acil sorunları çözmek için zaman boşalacak, uyanıkken daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.
 • Uyku kalitesini artırarak çalışma kapasitesi artar, özgüven ve özgüven artar.
 • Ve eğer akşam meditasyonlarını başkalarıyla destekliyorsanız, genellikle manevi pratiklere katılır ve düzenli olarak yaparsanız, aşağıdaki sonuçları elde edebilirsiniz:
 • Günlük yaşamdaki hemen hemen her insanın maruz kaldığı muazzam psikolojik yükten kurtulmayı öğreneceksiniz. İşyerinde stres, aile ile çatışmalar, yanlış anlaşılma unutulmayacak ve onların yerine yaşamda uyum sağlanacaktır
 • Bedeni ve ruhu dengeye getirin, fiziksel duyumları dinlemeyi ve doğru yorumlamayı öğrenin ve ruhun belirttiğine göre hareket edin.
 • Meditasyonun amacına bağlı olarak, güçlü enerji radyasyonu için kendinizi ayarlayın: aşkı, parayı, sağlığı çekmeyi öğrenin. Ancak bu beceri sadece pratikle gelir.
 • Ruhu zehirleyen ve yaşamda başarıya ulaşmayı engelleyen negatiflerden kurtulun. Olumsuz duygu ve duygulardan nasıl güvenle kurtulacağınızı, insan yaşamının tüm alanlarında olumlu etkisi olan enerji bloklarını ve kliplerini nasıl kaldıracağınızı öğrenin.
 • Uyum bulmanın, farkındalığı öğrenmenin ne demek olduğunu hissedin, şu anda mutluluk hissi doğacak
 • Geçmişin yükünden kurtulun ve geleceğe korku ile bakmayı bırakın. Şimdiki zamanda yaşayabilir, doğru hedefleri belirleyebilir ve bunları doğru şekilde başarabilirsiniz.
 • Sizin için gerçekten neyin önemli olduğunu ve aşırı değer vermek için ne kullandığınızı anlayın

Osho akşam meditasyonları hakkında bir video izleyin:

Diğer Osho Meditasyonları

Büyük öğretmen, büyük bir öğreti ve geniş bir manevi uygulama listesi bıraktı. Akşam meditasyonuna ek olarak, diğerleri de var:

 • Kundalini - dört seviyede enerji açığa çıkaran aktif meditasyon
 • Nataraj - Üç aşamada gerçekleştirilen aktif dans meditasyonu
 • Çakra soluma, çakraları açmanıza ve farkındalığı geliştirmenize izin veren özel bir nefes alma tekniğidir.
 • Aum - 12 aşamanın en güçlü ve kalıcı meditasyonu
 • Altın Çiçek - sabah uygulaması, aktif bir gün için enerji ve güçle doldurmak için uyandıktan hemen sonra yapılır.
 • Kalp - kalp çakrasını açar, hayatı ve sevgiyi çekmeye yardımcı olur
 • Üçüncü göz - sezgi geliştirir ve öngörü hediye gösterir.

Önemli: Sonuçlara ulaşmak istiyorsanız düzenli olarak yapmalısınız. O zaman yavaş yavaş, negatif yükten salınan enerjiyle dolu hissedeceksiniz ve mutluluk kazanın.

Pin
Send
Share
Send
Send