Rüya yorumu

Hayal kitaplarının rüyada saldırı veya sürpriz saldırı ne anlama geldiği

Pin
Send
Share
Send
Send


Saldırı - ani bir saldırı, şiddet, gerçek hayattan ziyade rüyalarda ortaya çıkar. Bunlar şiddetli dönemlerin yankılarıdır, şiddet yardımı ile toplumda ciddi zirvelere ve pozisyonlara ulaşmak mümkün olduğunda. Şu anda, şiddet ve saldırılar, etki aracı olarak oldukça sınırlıdır.

Başarı için bir strateji olarak bir saldırı seçerek, yalnızca yoksul bir mağdurun cüzdanının içeriğini, korku ve paniği ve daha sonra oldukça uzun bir hapis cezasını tutabilirsiniz. Ahlaki, entelektüel bir saldırı, yasaların yardımı ile yapılan bir saldırı, doğru bir şekilde toplanmış kağıtlar, uygun bir akıl sağlamlığı ile, daha fazla sonuç verecektir. Bir rüyada saldırı, çocuk regresyonunun, çocukçılığın bir işaretidir.

Mağdur veya saldırganın önemi yok. Her durumda, bir rüyada gerici ve modası geçmiş ilişkiler görüyorsunuz. Bu, hayatınız hakkında ciddi bir şekilde düşünmeniz ve modern normlara getirmeniz gerektiği anlamına gelir.

Saldırı istemek - doğru saldırı. Mağdur olmak istiyorum - ahlaki iddialardan vazgeç. Mağdur olmaktan korkuyor - yasanın, arkadaşların, etkili insanların ve psikologların korunmasını istiyor.

Temel değerler

  • Bir köpeğin saldırısına, herhangi bir hayvana - korkuyorsun ve belli belirsiz bir şekilde cinsel şiddeti, baskıyı istiyorsun. Bu, aydınlanmayı gerektiren kendi bastırılmış cinselliğinizin bir işaretidir. Kendinle iyi geçinmeyi ve arzularını yönetmeyi öğren. Spa gibi kolay romanlar edinin. Koruma ve kontrasepsiyona dikkat edin. Masaj erotik salonuna gidin ve birkaç seans için rezervasyon yaptırın. Bu mükemmel bir seçenek. Ne de olsa, hiçbir şey yapmanıza gerek yok, sadece rahatlayın ve neler olup bittiğinin tadını çıkarın.
  • Bir erkeğin saldırısı, bir grup erkek - çaresizce içsel yasaklarınla ​​mücadele ediyorsun. Zevk almak istiyorsun, ama rıza gösterme. Arzularınızı anlayın. Bu saldırı göz altında morluk, yırtık külot, hasarlı kıyafet ve çalıntı el çantası ile sonuçlanır. Belki judo, aikido veya başka tür bir mücadeleye katılmak mantıklıdır. Parlaştıkça, iç saldırganlığınızı yönetmeyi öğreneceksiniz. Bireysel eğitim için bir ortak bulmak mümkündür.
  • Saldıran birini görmek, keskin bir adalet duygusudur. Tüm kırgın ve mahrum kalanlar için ayağa kalkacak güce sahip olmak istersiniz. İnanmıyorum. Burun kandırılıyor ve yönetiliyorsunuz. Yardım için çığlık atan insanlar aslında kendi başlarına harika bir iş başarabilirlerdi, ancak kendilerini gerçekten zorlamak istemiyorlar. Sizden bir miktar sempati ve maddi yardım aldıklarında, memnuniyetle aynı duruma geri döneceklerdir. Ücretsiz psikolojik yardım için bir telefon bulun ve acı çekenler verin. Profesyoneller çok daha iyi anlayacaktır.

Yetkili Kaynaklara Göre Değerler

  • Medea'nın rüya yorumu küçük hayvanların saldırısını kendinden şüphe duyuyor. Zor durumlarda yardım ve destek istemeyi öğrenin. İnsanlar size yardımcı olmaktan mutlu olacaklar, tereddüt etmeyin bile.
  • Tekme, tokat, tokat yüzüne kendinizle keskin bir memnuniyetsizlik demek. Rüyanda kimin tekmeleyeceği önemli değil - her şey sadece kafanda olur. Ve bir şey için kendini tokatlamaya hazırsın. Belki kendin için fazla zorsun ya da bu şekilde ebeveyn kontrolü eksikliğini telafi etmeye çalış. Adam iç saldırganlığa ve kendini imha etmeye karşı savunmasızdır. Kendinize karşı tutumunuzu tekrar gözden geçirmelisiniz.
  • Rüya Miller gerçek hayatta ciddi sorunlar vaat ediyor. Eğer saldırıya uğradıysanız - başkalarıyla problemlerinizi paylaşmalısınız. Özel istekleri olan insanlara hitap etmek için zamanın yapılandırılması, sorunların özünü düşünmesi ve tanımlanması için zaman harcanması önerilir. Belirsiz şüpheler ve korkuların tahrişe neden olma olasılığı daha yüksektir.
  • Bir rüyaya kendi saldırın genel kararsızlık gösterir. Kendini problemlerine atmayı ve onları tek bir güçlü darbeyle çözmeyi hayal ediyorsun. Ne yazık ki, bu böyle değil. Durumu göz önünde bulundurun, çözümleri sıralayın, gereken etkileşimi ve kapsamını işaretleyin. Düşünmek ve problemleri çözmek için neler ödemek istediğinizi ve ne kadar ileri gitmeye hazır olduğunuzu düşünmek fena değil. Bir karar verirken, iptal etmeyin.

Cinsel saldırı ve uyku bağımlılığı

Bir saldırıyı hayal etmek, gizli saldırganlık belirtisi, kırılma korkusu veya diğer insanlardan gerçek bir saldırganlık korkusu olabilir. Bu parlak bir çocukçuluk belirtisidir. Çocuklukta böyle bir korku, “Annem beni öldürür” ifadeleriyle ifade edildi. Annenin kesin olarak öldürmeyeceği açık olmasına rağmen, en zor durumda, hasarlı pahalı bir ürün için tokmağa mahkum olur.

Yetişkinlikte çocukça korku, özellikle cinsel davranışta beklenmeyen tepkiler verir. Bu yüzden cinsel saldırı, hayvan saldırısı cinsel davranışlarının sorumluluğunun reddedildiğini göstermektedir. Bir rüya arzularını ve gizli korkularını açığa vurur.

Çok sık, bu değerler birleştirilir. Şiddeti arzulamak için, saldırılar oldukça tehlikelidir. Arzu, gerçek olabilir ve bir rüyadaki kadar hoş değil. İçsel saldırganlık şartlarına uymanız, kontrol etmeyi öğrenmeniz, seks dahil olmak üzere davranışlarınızdan sorumlu olmaya alışmanız gerekir.

Sonuç

Bir rüyanın şiddetteki temel anlamı, sizin için anlamlı değişiklikler yapmak için ne pahasına olursa olsun hazır olmanızdır. Dikkatli ol ve bükülme. Kendini kötüye kullanma, süpermen olmanın en iyi yolu değil. Rahatlamak için biraz zaman ayırın, rahatça yürür, olumsuz duyguları atabileceğiniz bir yer bulun.

Güçlü bir baskı yaşıyor olabilirsiniz. Belki kendinle problemlerini çözmek istemezsin. Bir mola vermek ve her şeyi düşünmek gerekir. Saldırı ve saldırı etkisizdir. Her durumda, kendiliğinden bir saldırı bile düşünülmelidir.

Pin
Send
Share
Send
Send