Rüya yorumu

Bir çocuğun hayali nedir - küçük bir kız

Pin
Send
Share
Send
Send


Çocuğun bir kızın hayalini anlamak için, bu makalede sizin için hazırladığım rüya kitaplarının yorumunu okuyun. Sonra onlara zamanında ve doğru tepki verebilmek için gelecekteki olaylar hakkında uyarılırsınız.

21. yüzyılın rüya yorumu

Kendinizi çok sayıda küçük kızla çevrili olarak görmek iyi bir işaret. Bu rüya, yakında çok sayıda misafirin olduğu çok önemli bazı etkinliklere davet edilmenizi önerir. Yararlı temaslar almanın yanı sıra keyifli ve heyecanlı bir zaman geçireceksiniz.

Daha fazla yorum:

 1. Bir çocuk beyaz kıyafetler giymişse, o zaman çok geçmeden hayatınız iyileşir. Her şeyi baş aşağı çevirecek ve sizi mutlu bir geleceğin nedeni olacak olan görünümü değiştirmeye zorlayacak bir tür etkinlik olacak.
 2. Kendinizi küçük bir kız olarak görmek - şaşırmaya hazır olun, çünkü yakın gelecekte kader size bir tür sürpriz sunacak. Bu doğru, hoş olmayacak ve büyük bir sıkıntı hissi yaşayacaksınız.
 3. Yabancı bir kızı görmek - hayatta en uygun dönem olmaz. Sizinle şimdi ve sonra sorun olur, küçük ama delice sinir bozucu. Sabırlı olun ve sakin kalmaya çalışın, sonra hızlı bir şekilde geçecektir.
 4. Ve bir rüyada, evinizin kapısına giren küçük bir kızın izlemesini izlerseniz, o zaman gerçek hayatta başınıza kar gibi düşecek planlanmamış konukları bekleyebilirsiniz. Gerçekten yapmak istemeseniz de, neşeyi canlandırmak ve misafirperverlik göstermek zorunda kalacaksınız.
 5. Rüyadaki bir çocukla konuşmak hayatının her alanında başarı, şan, servet ve refah vaat eden çok iyi bir işarettir. Biraz beklemek kalır ve tüm bu faydalar kesinlikle görünecektir.

Büyük Rüya

Eğer anne, kızının kötü durumda olduğunu hayal ederse - hasta, kirli, tükenmiş, o zaman gerçekte çocuk çok iyi bir sağlık açısından farklı olacaktır. Bu nedenle, endişe ve üzgün kesinlikle buna değer değil.

Daha fazla yorum:

 1. Genç bir kadın çocuğun hayalini kuruyorsa, yakın gelecekte bir bebeği hamile bırakma şansı çok yüksektir. Hamilelik planlarına dahil edilmezse, kontrasepsiyon başarısız olabileceği için cinsel ilişkiden kaçınmak daha iyidir.
 2. Suda küçük bir kız görmek - hayatında yeni bir şey ortaya çıkacak. Hem ilişkiler hem de daha umut vaat eden işler, hobiler, hobiler veya arkadaşlar olabilir. Yaşamınızın özellikle hangi alanlarının gelişme göstermediğini düşünün - bunun içindedir ve faydaları ortaya çıkacaktır.
 3. Bir rüyada gözyaşı lekeli çok üzgün bir çocuk görmek için - suçunuz çevrenizde hayal kırıklığına neden olacaktır. Kendi itibarınızı ciddi bir şekilde mahvedeceksiniz ve kaybedilen güveninizi yeniden kazanmak için çok çalışmak zorunda kalacaksınız.
 4. Yeni doğmuş, çok küçük bir bebeği bir rüyada görmek - mahremiyete ihtiyacınız var ve farkında olmasanız bile insanlardan bıktınız. Bilinçdışı pratikte yalnız olmanız, rahatlamanız ve dinlenmeniz gerektiğini söylüyor.
 5. Bir bebeği bir bebek ile görmek, çok güzel ve sıradışı bir görünüm - hayatınızda gerçek mucizeler oluşmaya başlayacak. Şaşırmaya hazır olun, çünkü bu bir tür sihir gibi görünüyor.
 6. Genç kız maddi refahı görüyor. Yeteneklerinizi gösterme ve normalden birkaç kat fazla kazanma şansına sahip olacaksınız. Potansiyelinizi en üst düzeye çıkarabileceğiniz dönemdir, bu yüzden eyleme geçin.
 7. Bir çocuğa tatlı bir rüya gibi davranmak - gerçekten büyülü göründüğü neşeli bir olay gerçekleşir. Bir dizi olay sonunda hayalini kurmadığınız bir sonucu doğuracak. Ama bu sihir değil, sadece sizin için uygun koşullar kümesidir.

Alfabetik sıraya göre rüyalar

Kendi küçük kızınızı gördüyseniz - sevinin. Mutlu bir mutluluk ve mutluluk dönemi yakında hayatınıza gelecek. Her türlü kaderin armağanlarını sevindirmek ve kabul etmek için kalır.

Daha fazla yorum:

 1. Kirli, hasta, bitkin bir bebek görmek - gerçek hayatta güçlü ve sağlıklı bir çocuğu doğurursunuz. Çocuklar zaten oradalarsa, sağlıkları da mükemmel olacak ve rutin kontroller için sadece doktorları ziyaret edeceksiniz.
 2. Bir bebek, yerine getirilemeyen sözlerin hayalini kuruyor. Birileri için umut edeceksin, ama seni hayal kırıklığına uğratıp kafana bela getirecek. Bu nedenle, büyük sorunlardan kaçınmak istiyorsanız yalnızca kendinize güvenmeye çalışın.
 3. Rüyada bir kızla oynayın - sonuçları çok uzun bir süre pişman olmaya başlayacak, kötü niyetli bir davranışta bulunun. Yaşamınızda büyük bir hata yapmak istemiyorsanız, kararları dikkatli bir şekilde vermeye çalışın.
 4. Kucağınızda bir çocuk taşıyın - hayatta başarısız bir dönemden sonra, mutlak bir mutluluk ve uyum dönemi gelecek. Şimdiki zamanın tadını çıkarabilir, geçmişle ilgili deneyimleri ve gelecekle ilgili düşünceleri unutabilirsiniz.
 5. Kızın nasıl düşüp incindiğini görün - işlerinizdeki bazı engellere. Sonucu istediğimiz kadar hızlı elde edemezsiniz, çünkü sorunların çözülmesi ve olumsuz koşulların ele alınması için adil bir zaman harcanacaktır.
 6. Ölü bir çocuğu bir rüyada görmek - kaygı ve hayal kırıklığı hissetmek. Bu duygular tamamen zamanınızı alacak ve normal aktivitelerinizi yapmak zor olacak. Bir süre stres altında yaşayacaksın.
 7. Bir çocuğu cezalandırmak genellikle yeterince emin olmayan insanlar için bir hayaldir. Bu rüya uyardı: Sonunda hayatını mahvedinceye kadar komplekslerle savaşmalısın.

Pin
Send
Share
Send
Send