Rüya yorumu

Rüyada bir çanta kaybetmek ve gerçekte ne için hazırlanmak ne demektir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden bir çanta kaybetme hayalini ve bir rüyada kaybetmenin ne demek olduğunu. Şaşırtıcı bir şekilde, bir rüyadaki kayıplar genellikle gerçek hayatta kazanç anlamına gelir. Ruh haliniz önemlidir. Eğer bir rüyamda kafanız karışırsa, üzülür ve kaybedilirse korkarsanız - gerçek hayatta faydalı bir keşifle sevinirsiniz.

Bir rüyada bir çanta kaybı sizi kayıtsız bıraktıysa - gerçek hayatta önemli bir şeyi kaybedebilirsiniz. İşareti aldığınızdan beri, dikkatinizi iki katına çıkarabilir ve rahatsız edici bir olayı önleyebilirsiniz. Birkaç günlüğüne klişeleri yok etmeye ve yanınıza bir çanta ve değerli eşya almamaya değer olabilir.

Rüya gerçek değerleri

Gerçekte bir çanta kaybetmek büyük bir problemdir. Bunlar belgeler, paralar, kartlar, kredi kartları, anahtarlar. Neden böyle bir durumu hayal ediyorsun, böyle bir sıkıntıyı gerçekten hayal ediyor musun? Oldukça muhtemel, öyle. Bir kişi sürekli kontrol, düzenli yaşam, açıkça belgelenmiş görevler ve hatta kişiliği, yükümlülükleri, ailesi, işinden bile bıkabilir.

Kendinizi çok yorgun hissediyorsanız - rahatlamaya bırakın. Yalnız ve aile veya şirket olmadan. Durumu mümkün olduğunca değiştirin, ama can sıkıcı farklılıklara değil. Kimsenin İngilizce ve Rusça bilmediği Asya iç bölgelerinde gitmeye değmez. Ve derin bir voodoo geleneklerine sahip tropik bir adada - bu oldukça mümkün. Önemli olan Lego figürlerine yapıştırılan iş arkadaşlarının fotoğraflarını çekmemek.

Rüyalara ek olarak, rüyalar en güçlü korkuların sırlarını ortaya çıkarır. Belki de kontrolü kaybetmekten çok korkuyorsunuz, çünkü bir çantayı kaybetmek kendi hayatınız üzerindeki kontrolünü kaybetmek demektir. Belgeler ve izinler olmadan çalışmanıza izin verilmeyecek, anahtarlar olmadan eve geri dönemeyeceksiniz, aracı çalıştırmak imkansız.

Korkularınızı haklı çıkarmak mümkündür. Belki işte veya evde yakından izlenirsiniz, sırlarının güvenliğinden korkarsınız. “Jeanne Manicure” telefonunuzdaki bağlantının neden şirket müdürünün hoş baritonuyla cevap verdiğini birisinin zaten bulmuş olması muhtemeldir. Panik yapmayın ve her şeyi inkar etmeye hazır olun. Açıklamalar ve skandallar olmadan, sadece inkar. İnanacaksın.

Temel değerler

 • Bir çantayı kaybetmek tüm sırları ortaya çıkarmak, gerçek değer üzerindeki kontrolünü kaybetmektir. Gerçekte, güvenlik konularına daha fazla dikkat eder, daha iyi hazırlık yapar ve iyi bir ödül alırsınız.
 • Kaybet ve tekrar bul - kaderiniz olacak bir kişiyle tanışacaksınız. Başkasının çantasını bulun - diğer kişilerin sırlarına erişin. Merak dikkatli olmaktan daha güçlüyse, çözüm yerine sorunla karşılaşabilirsiniz. Yanlış suçlamalara karşı dikkatli olun.
 • Alışveriş çantanızı ya da alışveriş çantalarınızı uykunuzda kaybettiyseniz, sevinç için zıplayın. Kat görevlerinizi bırakma şansınız var.
 • Onlardan yararlanın.
 • Kum torbasını kaybetmek, gereksiz yükümlülüklerden kurtulmaktır. Sorumsuz ol. Sadece kendi işini yapmayı bırak. Büyük olasılıkla, bir suçlama dolu karşı karşıya kalacaksınız. Yine bencillik ve gönülsüzlük ekleyerek sorumsuz ol. Tamamen çaresiz insanların bağımsız olarak yaşamayı öğrenmelerinin ne kadar kolay olduğunu görünce şaşıracaksınız. Üzerinizdeki öfke onlara güç verecektir, bu yüzden onları kızdırmaya çalışın.
 • Zarif bir debriyajı kaybet - aşk macerasına hazırlan.
 • Günlük çantanızı kaybettiniz - dikkatinizi iki katına çıkarın. Yakın çevrede bir şeyler yanlış. Görünüşe göre arkadaşlarından biri senin için fazla değil.
 • Önemli raporlara sahip portföy - takımdaki etkinin kaybı.
 • Başka birinin çantasını bir rüyada bulmak ve kaybetmek haksız yere zimmet suçlamasıdır. Akıllı olun, atıkların gerçek faillerini bulun. Bir dahaki sefere aslan payını kendin için almaya çalış.

Görüş yetkili rüya kitapları

 • Dream Miller, bir rüyada çanta kaybının yaşandığı durumun, gerçek hayatta yalnız başına başa çıkamayacağınız zor bir durum olabileceği anlamına geldiği konusunda uyarıyor. Arkadaşlardan ve akrabalarınızdan destek isteyin.
 • Freud'un rüya yorumu derhal kadın çantasının cinsel organların sembolü olduğunu belirtir. Bu durumda bir çanta kaybetmek, ihanet anlamına gelir, gerçek veya oldukça muhtemel. Belki kişisel hayatında bir şeyleri değiştirmek istersin ve bu önemsiz bir heves değil. Freud'a göre bir rüyada bir el çantasının kaybedilmesi aynı zamanda kadın çekiciliğinin kaybı, arzu eksikliği, ilgisizlik, bir tür kadın iktidarsızlığı anlamına da gelebilir.
 • Kadın rüyası kitap, bagaj kaybı olarak, ortak arsaya dikkat çekiyor. Bu, muazzam bir yaşam deneyimi kazandığınız ve eldeki tüm durumlar için bir çözümünüz olduğu anlamına gelir. Ancak bazen, muazzam bir deneyimin kolaylık lehine bırakılması gerekir. Bu erkeklerle ilişkilerle ilgili değil, kendi yaşamlarıyla ilgili. Gençliğinizde şort cebinizde ve tişörtünüzde yedek bir mayoyla seyahat edebilirsiniz. Yetişkinlikte, bu sete bir kredi kartı ekleyebilirsiniz. Bu mutluluk için oldukça yeterli. Tesiste ruj ve gece elbisesi satın alınabilir.
 • Kadın rüya kitabındaki belgelerle birlikte bir çanta kaybı, kişisel verileri kontrol etme ihtiyacı anlamına gelir. Belki de yandan yoğun bir ilgi konusu olmuşlardır.

Sonuç

Kayıp bir çanta görmek ya da bir rüyada bir çanta kaybetmek en büyük korkunuzdur. Gerçekte, böyle bir senaryo olası değildir. Hiçbir şey kaybetmeyeceksin. Ama belki de her gün yanınızda bulundurmanız gerekmeyen bazı şeylerden vazgeçmeniz mantıklı geliyor mu? Bu aynı zamanda bir spor salonu gibi ofis koridorlarında taşıdığınız bir şişe su ve çocukluktan veya kişisel deneyimlerden hikayeler için de geçerlidir. Bu gereksiz şeylerden kurtulduğunuzda, yaşaması hemen çok daha kolay olacaktır. Korkma. Bazı kayıplar en değerli kazanımlardan daha pahalıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send