Rüya yorumu

Rüyada grevdeki bir zombi görmek ne anlama gelir - kod çözmenin nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


Modern insanlar genellikle, büyükannelerimizin zorlukla gördüğü tuhaf kabuslar görüyor. Bu tür rüyalar korku filmlerinde veya bilgisayar oyunlarında yayınlanan görüntülerle ilişkilendirilir.

Örneğin, birçok kişi zombilerin neyi hayal ettiğini merak ediyor. Uyku korkutucu ve nahoş, ama bugün oldukça yaygındır. Rüya kitaplarının yazarlarının çoğu, böyle bir rüyanın bizi ciddi bir kişisel çatışma ya da yaşamdaki gelecekteki değişiklikler konusunda uyardığı konusunda eminiz.

Bir rüyada saldırı zombileri

İlk olarak, bir korku filmi izledikten hemen sonra veya bir zombi kıyametine adanmış bir bilgisayar oyunu oynadıktan sonra hayalini kurduğunuz bir zombi hakkındaki rüyanın bilinçaltının zihninin ipucu olarak değerlendirilemeyeceğini hemen vurgularız. Bu durumda konuşma, uzun zamandır gözlemlediğiniz görüntülerin çoğaltılmasıyla ilgilidir.

İzlenilemezlikten ayırt edilemiyorsanız ve en son uzun zamandır zombiler hakkında bir film izlediniz ve bu nahoş karakterler sizi bir rüyasında ziyaret ettilerse, bunun ne anlama geldiğini bulmanız gerekir. Tabii ki, böyle bir rüya, özellikle gerçekçi ve endişeli görünüyorsa, büyük bir endişedir.

İnsanların bir sorusu var - belki bu rüya çok kötü bir şeyi haber verir mi? Gelecekte bir felaket veya korkunç bir olaydan mı bahsediyor? Size hemen güvence vermeliyiz: bir zombi kötü bir rüya değildir. Olumlu bir şey yok, ama aynı zamanda kesinlikle herhangi bir küresel felakete işaret etmiyor.

Birçok uzman, zombiler hakkındaki bir rüyayı yorumlarken gerçek manipülasyonlar hakkında konuşabileceğimize inanıyor. Sanırım biri seni kullanıyor. Belki başkasının oyunda bir araç haline gelmiştir? Ayrıca, rüya eylemleriniz hakkında konuşmak için yıkadı: diğer insanları manipüle etmeyi seviyorsanız, bu görüntü bir ipucudur: davranışınızı yeniden gözden geçirmek daha iyidir.

Yaşayan ölülerin kalabalığından kaçış

Tehlikeli ölülerden oluşan bir kalabalıktan mı kaçıyorsunuz? Hayaliniz gerçeği anlatıyor: büyük olasılıkla, düşmanca bir ortamdasınız. Bu durum size tanıdık gelse bile normal kabul edilemez. Hangi durumlarda, hangi şirkette yanlış anlaşıldığını düşünüyorsunuz? Uyku, çevreyi değiştirme zamanı geldiğini söylüyor.

Bir rüya size etrafınızdaki insanların enerjinizi yemenin sakıncası olmadığını söyleyebilir. Potansiyelinizi boşa harcamayın, hayatınızı daha iyi değiştirin ve arkadaşlarınızı değiştirin: sizi takdir edecek ve saygı duyacak insanlara ihtiyacınız var.

Hoş olmayan dönüşüm

Arkadaşının daha iyi değil, yaşayan ölü bir adama dönüştüğünü gördün mü? Rüya kitaplarının yazarları oy birliğiyle bunun gelecekteki bir kavgunun işareti olduğuna inanırlar. Farklılıkların suçlusu siz değil, arkadaşınızdır. Aynı zamanda, kendisini en iyi taraftan tezahür etmeyecek, bu yüzden dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer bir rüya size bir zombi gibi iğrenç bir karaktere dönüşümü gösterirse, kişisel sorunlarınız hakkında size bilgi verir. Hayattaki bir şeyden çok memnun değilsin, kişilerarası bir çatışma seni engelliyor: arzuların olasılıklarınla ​​çelişiyor. Belki de bir psikoloğu ziyaret etmelisiniz, çünkü bu hikaye tam olarak zihinsel sağlık ve dengenin göstergesi değildir.

Tehlike geçiyor

Bazen bir rüyada sizi korkutan bir zombi görüyorsunuz, ama sizi fark etmiyor ve sessizce geçiyor. Bu iyi bir şey, tüm sıkıntıların sizi bypass edeceğini öngörüyor. Belki de gelecekte gergin durumlara şahit olacaksınız, ancak sizi kişisel olarak etkilemeyeceklerdir.

Sence, belki de hayatta kesinlikle korkmamanız gereken şeylerden korkuyorsunuz? Bir rüya boş korkulardan bahsediyor - şu anda onlar için bir neden yok.

Kıyamet: ölüm ya da yeniden doğuş?

Bazı rüyalar bizi kapsamları, çok sayıda aktörün varlığı ile korkutuyor. Bir zombi kıyamet rüyası da böyle korkutucu rüyalara aittir. Bu, farklı şekillerde yorumlanabilecek bir işarettir. Bu, tatsız, feci değişikliklerin gerçekten de yaşamınızda meydana geleceğine dair bir uyarı olabilir. Ama aynı zamanda rüya şansın ilerleyişini sembolize edebilir. Gereksiz, eski bırakacak, hayatınız yeni renklerle dolu olacak!

Birçok tercümana göre, rüya sizin iç bilinçaltı süreçlerinizi yansıtır - eski ilişkiyi tamamlama konusundaki tutumunuz, eskiliğe olan gerçek yaklaşım. Yeni gerçeğe hoş geldiniz!

Miller'i zombiler hakkında hayal et

Miller böyle bir rüyaya iyimser bakıyor. Onun bakış açısına göre, rüya sizi iletişiminizin en iyi olmadığı konusunda uyarıyor. Toplumdaki bir şeyden rahatsız olursunuz, belki de işteki konumunuz rahatsız edicidir.

Şirkette istediğiniz kadar güvende hissetmemeniz için bir şans var. Yakın gelecekte sizin için bir tür halka açık konuşma veya önemli müzakereler planladıysanız, bu planları bırakmanız daha iyidir - bu durumların sizin için travmatik ve başarısız olması muhtemeldir.

Modern rüya kitaptaki zombiler

Modern tercümanlara göre, zombiler eğlenceli olayları kolayca ön plana çıkarabilir. Unutma - rüyamda her şey baş aşağı, bu yüzden şaşırmayın. Ayrıca, modern rüya kitabı bastırılmış irade ya da tam tersine manipüle etme arzusundan bahseder. Kendini anla! Hangi sebepler seni şimdi yönlendiriyor? Eğer böyle bir rüyanın bir rüyası varsa, kökenini anlamak en iyisidir.

Başka bir yorum beklenmedik bir olay, garip bir durum. Olağandışı, garip toplantılar veya saçma durumlar için bekleyin.

Pin
Send
Share
Send
Send