Rüya yorumu

Rüyalarda polis - bilinen tahminler ve kod çözme

Pin
Send
Share
Send
Send


Formdaki adam her zaman yasayı, gücü ve adaleti kişileştirmiştir. Bir polisin hayallerini ünlü rüya kitaplarında öğreniyoruz.

Genel yorum

Üniformalı bir polis memuru oldukça değerli bir semboldür. Olumlu bir tepki, iktidarla ilgili hiçbir probleminizin olmadığı bir rüyayı vaat ediyor, ama tam tersine, onunla her şekilde işbirliği yapıyor ve itaat ediyorsunuz. İktidardaki susuzluğu, birinin üzerine tahakkümünü tanımlayabilir. Böyle bir komplo birine terfi, kariyer gelişimi, her türlü değerin tanınması sözü verilir.

Kadınlar için, üniformalı bir erkek, onun üzerinde etkili ve çok güçlü bir karakter olarak baskı işaretidir. Başka bir düzenlemede, bu onu bir köşeye sürükleyen koşulları gösterebilir ve bunu değiştiremez. Kendiniz için bir başlık ve apolet ölçmek, etrafınızdakiler arasında güç ve üstünlük olduğunu iddia ederek, liderlik pozisyonu almaya çalışmaktır.

Polis arabasından saklanmak - gerçekte sorumluluk ve görevlerinden kaçınmaya çalışmak. Bu, nafaka ödemesi veya ödenecek hesapların geri ödenmesiyle ilgili olabilir.

Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Polis erkek prensibini, cinsiyetteki eşe hükmetme ve hükmetme arzusunu kişileştirir. Üniformalı bir erkeğin imajı, bir kadının rüyasında, kocası veya sevgilisi ile olan memnuniyetsizliği nedeniyle gelir. Bu yüzden, farklı mizaçlar nedeniyle ya da sevgilisinin bencil eğilimleri nedeniyle, seçilen seks ile doruğa ulaşamıyor. Onun için samimi bir yaşam daha fazla zevk almadığı bir evlilik görevini yerine getirme gibidir.

Rüyada sopası olan bir adam olan genç bir kız, deneyimli ve oldukça seksi bir genç erkekle bir buluşma arifesinde belirir. Planlarının anlamsızlığını görseniz bile onu reddetmeyin. Bu gerçek bir kadın gibi hissetmek için iyi bir fırsat.

Üniformalı bir erkeğe kelepçe takan bir kadını hayal ettim - gerçekte, ikinci yarısı size güçlü bir baskı yapıyor. Önceleri, kadınların kalplerini sofistike samimi okşamalarla kırmaya alışkın, sevgi dolu, bağımsız bir erkekti. Artık tutarlı olmayı ve cinsiyetteki misyonerlik konumlarına bağlı kalmayı tercih ederek geniş bir ailenin babası gibi oluyorsunuz.

Gustov Miller

Olumlu bir yorumlama hayalperestin eylemlerinin meşruiyetine bağlıdır. Bir rüyadaki mantıksız tutuklama, rakiplere göre hayalpereste karşı tahmin etmeye cesaret edemedikleri bir takım avantajlar öngörür. Bu, hem iş alanları hem de kişisel ilişkiler için geçerli olabilir.

On beş gün ıslah edilmiş emek aldıkları için bir kabahat işlediler - gerçekte zor bir dönem geliyor. Çok çalışmak, geçmişte hataları ve eksiklikleri düzeltmek zorunda kalacağız. Bu durumda, hiçbir maddi ödül almayacaksınız. Moral düşecek, kendinizi yorgun, depresyonda hissedeceksiniz, ruh hali değişiyor. Cesaretini kırmayın, insanlar hatalardan ders alır. Hak ettiğini bulmak için sıra sende gel.

Belirsizlik, kırılganlık ve konuşlandırılabilir bir ilişki durumu, şartlı bir tahliye aldığınız bir hayali tahmin edebilir. Bu süre zarfında, kararlı adımlar atmamalı, fazla harcama yapmamalı ve durumu değiştirmek için sert girişimlerde bulunmalısınız. Doğru adım - alçak yatmak ve beklemek uygundur. Aksi halde, ortaya çıkan sorunlar ve sorunlar uzun süre boyunca sizin arkadaşınız olacak.

Üzerinize çekeceğiniz noktalar biçimindeki kişi - taraftaki baskıyı ve etkiyi hissedin. Birileri bilerek gücünü size göstermek, isteğinizi bastırmak ve karakterinizi bastırmak istiyor. Provokasyonlara yenmemeye çalışın, kısıtlama ve sabır gösterin.

Wang

Polis, sipariş çağrısını, disipline, iktidar arzusunu kişileştirir. Bir polisin şeklini görmek ve aynı yüzlerce kişi arasında olmak - gerçekte kalabalıktan uzak durmama, gizli bir gayrı resmi liderin işlevine sahip olma arzusu var. İnsan kitlelerinin görüşlerini etkileyebilme, inandırıcı ya da kendi taraflarına eğilerek, onları yönlendirmeye, gereksinimlerinize göre uyarlamaya teşvik eder.

Evgeny Tsvetkov

Kolluk kuvvetleriyle ilgili hayaller uyuyan kişinin korkularını, duygularını veya güvensizliğini yansıtır. Belki de korunmaya ihtiyacınız var ya da kanunla ilgili sorunlarınız var - bütün bunlar böyle alanlara yansıyor.

Polisi yardım için çağırmak - aslında, kendi başınıza çözemediğiniz bir duruma girmek için. Dışarıdan destek ve iyi tavsiyelere ihtiyacınız var. Önemli olan, size korumalarını önerenleri geri püskürtmemek.

Babanı polis üniformasıyla görmek - onunla yüzleşmek için onunla uyanmak. Anlaşmazlık ve ebeveyn görüşünü dikkate almamanız sayesinde çatışma daha da kötüleşebilir. İtaatsizlik, adresinize ciddi yaptırımlar ve kısıtlamalar getirilmesini etkileyebilir. Bir akrabanıza tamamen maddi bağımlılık yapıyorsanız, bu çok rahatsız edici olacaktır.

Polis, belgeleri kontrol etmek amacıyla gözaltına alıyor - halka açık yerlerde dikkatli ve dikkatli olun. Pasaportunuz hırsızların veya dolandırıcıların elinde olabilir.

Polis, bir suçluyu yakalamaya cesaret ve yanıt mektubu verir - mesleki başarılarınız, etkili ortaklar tarafından çok takdir edilecektir. Değerli finansal ödüller ve kariyer artışı sizi bekletmez.

Yuri Longo

Kendinizi gürültülü bir karakolda görmek, gerginlik, yorgunluk ve talep eksikliği hissi demektir. Yoksul ücretli iş, ilgisizliğe ve karamsarlığa neden olur. Kendinizi başka bir alanda ifade etmek veya yeni bir iş aramaya başlamak, röportaj yapmak için iyi bir zaman. Daha aktif, daha hareketli olun ve geçici zorluklarla ilgilenmeyin.

İnsanlardan kaçmak ve formda saklanmak - gerçekte, korku hissetmek, güvensizlik. Geçmişte işlenen eylemlerin sorumluluğunu üstlenmekten korkuyorsun. Bir yetişkinin pozisyonunu kabul etme, sonuçlarını öngörme ve işlerinize uygun şekilde cevap vermenin zamanı geldi.

Polis, sevdiğinizle birlikte bir çiftiniz için sizi takip eder - kıskançlık, şüphe ve güvensizlikle birbirlerine işkence etmek için. Yakalanmak - gerçekte, bir partnerle kavga etmek.

Yolda bir bekçi ile flört etmek için genç bir bayan kolaylık yakın evliliği ön plana çıkarır. Mali başarısızlığınız sizi dışarıdan müdahale etmeden çıkamayacağınız olaylar döngüsüne sürükleyecektir. Tamamen itaat ve alçakgönüllülük karşılığında, seni harekete geçirmene izin vereceksin. Böyle bir duruma çok kısa bir süre dayanabilecek, bu nedenle yetkili bir geri çekilme yolunun önünde düşünebilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send