Rüya yorumu

Rüyada kozmetik görmek ne anlama gelir: rüya kitaplarından transkript

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden kozmetik rüyalar nasıl anlaşılır? Bu sorunun cevabı modern rüya kitaplarında verilmektedir. Kural olarak, rüyalar anlamında uzmanların çoğu kozmetik ürünlerinin genel anlamının neşe, anlamsızlık, zevk olduğunu söyler. Fakat burada eylem, ruh hali ve rüyanın aktörü önemlidir, anlamın farklılıkları buna bağlı olacaktır.

Flört mü yoksa ciddi bir ilişki mi?

En yaygın yorumlardan biri baştan çıkarmadır. Bir kadın hakkında konuşuyorsak, o zaman belki yeni bir erkek arkadaşı olacak. Hoş bir insan olup olmayacağını söylemek zor, bir rüyadaki duygularınıza dikkat etmeniz önerilir. Ancak, kozmetiklerin genel sembolik anlamı bir oyun, eğlence, dolayısıyla, büyük olasılıkla, bu rüya sizin için önemsiz bir ilişki, kısa vadeli bir hobi ve ikiyüzlü oynamak zorunda kalacağınız bir ilişkiyi öneriyor.

Bazı yazarlar daha ciddidir ve kişisel yaşamlarında daha önemli değişiklikler vaat etmektedir. Belki bir rüya size hafiflik, mutluluk ve bayram havası getirecek bir ilişkinin başlangıcını ön plana çıkarır.

Pahalı kozmetik ürünler görürseniz, ciddi bir tanıdık hakkında bir hayal kurmanız daha muhtemeldir. Karlı bir evliliğin sonuçlandırılması için bir şans var! Eğer kozmetikler ucuzsa, ilişki umutsuz ve boş olacaktır.
Aynı zamanda, büyük olasılıkla bir mağazada, büyük miktarlarda kozmetik ürünleri hayal etmek çok iyi bir işaret değildir. Bu durumda, bilinçaltınızın istemlerini ciddiye almak ve bir muayene için doktora gitmek daha iyidir: bir rüya sağlığınızdaki olası bir bozulma konusunda sizi uyarır.

zevk

Pek çok rüya kitabı, bir rüyadaki kozmetiklerin görünümünü gelecek zevk vaadi olarak yorumluyor. Gerçekten, bir kadın için kozmetik her şeyden önce bir neşedir! Burada bir refah, canlılık, eğlenceli ruh hali döneminin başlangıcı hakkında konuşabiliriz.


Seni bekliyorum kolay, kolay iletişim, flört. Belki ilişkiniz samimiyetten mahrumdur, ama kesinlikle eğlenceli olacaklar! Hediyeler, buketler, romantik yürüyüşler ve tarihler dönemi bulacaksınız. Gürültülü partiler ve diskolar, karşı cinsten dikkat ve popülerliğin artması için de hazır olun.

Erkeklerin yorumu

Erkekler bazen uykusunda da kozmetik görürler. Çoğunlukla kozmetik aksesuar satın alma hayalleri. Bu ne anlama geliyor? Bazı yazarlar, böyle bir rüyanın, rüya gören kişinin karakterinin benzersizliğinden bahsettiğine ikna edilir: bu, kendinize çok fazla bağlı olduğunuzun bir uyarısıdır, narsisizminiz tüm sınırları aşmıştır.

Diğer tercümanlar daha arkadaş canlısıdır ve bu hayalin yeni ve heyecan verici ve özellikle romantik bir romanın habercisi olduğuna söz verir. Büyük olasılıkla, rüya bir dizi zevk vaat ediyor ama ciddi, derin bir ilişkinin başlangıcı değil.

Kozmetik ver ve hediye al

Birine pudra, ruj, göz farı ve diğer kozmetik aksesuarlarını verdiğin bir rüya, rüya-uyarılara aittir. Hediye verdiğiniz kişiye bakmalıyız. Bir rüya arkadaşına güvenmemelisin diyor. Çevrenizdeki biri sürekli size yalan söylüyor, önemli şeylerde daha dikkatli olmanız ve arkadaşlarınıza özenle davranmanız gerekir.

Benzer bir anlam, birinin nasıl boyandığını gördüğünüz veya birine makyaj yaptığınız bir rüyadır. Bu, bu kişinin kopyasıyla ilgilidir. Dikkatli ol! Bu bir rüya uyarısı.

Kendinizi boyadığınızı hayal ediyorsanız, o zaman rüya iç dünyanı önünüze çıkarır: çok sık yalan söylüyorsunuz. Yalan hakkında başkalarına ne söylediğinizi itiraf edin ve davranışınızı düzeltmeye çalışın.

Aynı zamanda kendinizden bir şey sakladığınızın bir uyarısı olabilir. Belki de saklamak istemediğin bazı düşüncelerin olduğunu kabul etmek ister misin? Bunun neden olduğunu anlamalıyız. Sakladığın, hayatında ne ifade ediyor? Ayrıca, rüya uyarır: düşüncelerinizi veya eylemlerinizi gizleme arzunuz yine de hiçbir şeye yol açmaz, gerçek ortaya çıkar. Ancak, kozmetiklerin hayali çok ciddi değil. Hayatınızı önemli ölçüde etkileyemeyen bazı küçük, küçük şeyler hakkında konuşuyoruz.

Bir kadın hediye olarak kozmetik seti aldığını hayal ederse, onun eski rüyası olabilir. Fakat bazen özgüven eksikliğini, duygularını gizleme arzusunu anlatır. Düşün - belki de hayatını yaşamayabilirsin?

Farklı kozmetik türleri hakkında modern rüya kitapları

Rüyaların değeri kozmetik türüne bağlı olarak değişebilir. Örneğin, rimel rüyasını görüyorsanız, o zaman sağlığınız için çok endişeleniyorsanız, o zaman bu kadar endişelenmenize gerek yok. Bu değer özellikle uykunuzdaki kirpiklere rimel sürmeyi hayal ediyorsanız geçerlidir.

Makyajınızı başkası yaparsa, rüyanın anlamı kendinden şüphenle ilgilidir.
Göz farıların farklı bir anlamı vardır: Birisinin sizi yanıltması tehlikesi vardır. Yalancılara karşı dikkatli olun! Yakın gelecekte size gelen tüm bilgileri kontrol edin. Yanlış bilgi alabilirsiniz.

Beklenmedik bir toplantı için ruj rüyalar. Büyük olasılıkla, burada yeni bir tanıdık, yeni bir ilişki, bir aşk oyunundan bahsediyoruz. Toz rüyanın değeri: şimdi evlilik için hazır değilsin, güçlü bir ilişki kurulamaz. Ama bu konuda endişelenmemelisin! Her şeyin bir zamanı vardır. Flört etmenin, hafif ilişkilerin tadını çıkarın.

Zengin bir gölge seti, bu hayali gören kadının çok fazla rol oynadığı ve tezahürlerinde daima samimi olmadığı konusunda uyarır.

Pin
Send
Share
Send
Send