Rüya yorumu

Falcılıkta “Eski Zamanlı (Rusça) Solitaire” Fotoğrafların Anlamı

Pin
Send
Share
Send
Send


Old Solitaire linkini tıklayarak bu çevrimiçi serveti anlatan servetleri söyleyebilirsiniz.

MİKO

Herkes bir topuzun sadece cesur ve deneyimli savaşçıların sahip olabileceği bir silah olduğunu bilir. "Bulava" ile çekilmiş bir kart, başarınızı, zafer zaferinin neşesini, arzuların yerine getirilmesini ve planlanan her şeyi önemser. Tüm çabalarınızın çok iyi biteceğinden emin olun. İlerlemek için çekinmeyin, iyi şanslar sizi bir dakika bırakmaz.

BONCUK

Düşmüş "Boncuk" yakında hoş, belki de beklenmeyen bir hediye veya sürpriz alacağınız anlamına gelir. Yaşamda moralinizi ve ruh halinizi uzun süre yükselten bir çeşit neşeli ve önemli olayın olasılığı yüksek.

ÇELENGİ

Genel olarak, "Çelenk" iyi bir işarettir. İyi, iyi ve parlak bir şeyi sembolize eder. “Çelenk” daha iyi bir gelecek için, yaşamdaki değişiklikler için, yeni bir seviyeye geçiş için bir umuttur. Belki de yakında en değerli rüyanı gerçekleştirebilirsin. Bununla birlikte, bazen "Çelenk", onları ne kadar zorlaştırmaya çalışsanız da, zaman kaybına neden olacak boş rüyalar konusunda uyarabilir.

KORNA

Düşmüş "Horn" beklenmedik haberlere hazırlar. Büyük olasılıkla, haberler çok iyi olmayacak ve üzüntü ya da endişe neden olacaktır. Ancak, Gorny ile iyi bir kart çıkarsa, kötü haber alma olasılığı çok daha az hale gelirse, vaktinden vazgeçmeyin.

SERTİFİKA

Bir "mektup" hızlı haberleri, önemli bir mektubu veya uzun zamandır sizinle ilgili olan bir sorunun cevabını verebilir. Emin olun, haberler sizi uzun süre bekletmez. Hazırladığınız iyi veya kötü haberler için, düşen kart sayısına göre karar verebilirsiniz. Örneğin, At Nalı veya Güneş yanına düştü, iyi haber olasılığı yüksektir. "Piggy" veya "Snake" düştü - haberler kötü.

EJDERHA

Düşmüş "Ejder", toplumdaki gücünüzü ve konumunuzu güçlendirerek büyük refah, neşeli bir olay vaat ediyor. Tüm konularda şanslı olacaksınız: aşık, işte, hobilerde.

KOLEKSİYON

“Çit”, başladığınız işi tamamlamanızı veya planlarınızı gerçekleştirmenizi engelleyebilecek bir tür engeli önler. Şu anda, sonuçlara ulaşmak için kararlılık göstermek çok önemlidir. Hiçbir durumda pes etmeyin, kesinlikle başarılı olacaksınız.

KALESİ

"Kale", önünüzdeki yolun kapalı olduğunu söylüyor. Belki de önemsediğiniz soruyu tamamlamak neredeyse imkansızdır. Ayrıca "Kale" yanlış yol hakkında konuşabilir. Davranış çizginizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Bununla birlikte, “Anahtar” düzende “Kilitle” ile birlikte düşerse, bu hedeflenen hedefinize yalnızca hafif bir gecikmeyle ulaşılacağı anlamına gelebilir. Sabırlı olun.

AYNA

Düşmüş "Ayna" yakında size yakın bir kişiyle ruhu içinde buluşacağınızı söylüyor. Daha sonra iyi arkadaşlarınız olan yeni ilginç insanlarla tanışmak da mümkündür.

YILAN

"Yılan" - her zaman bir şey veya farkedilmeden sinsice yaklaşan biri. Belki de arkanızdan bazı entrikalar örün veya size karşı arsalar oluşturun. Yakın gelecekte sağlık sorunlarının şansı yüksektir. Çok dikkatli ve dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Tatile çıkın, geçici olarak durumu değiştirin ve kendiniz ve sağlığınız için mümkün olduğunca zaman ayırın.

ALTIN ​​BALIK

Başka kim “Altın Balık” olursa olsun, aziz arzuların yerine getirilmesini vaat ediyor! Kuyrukta şans yakaladın! İş hayatında, finansal alanda ve kişisel yaşamınızda başarılı olmanız beklenir. Bir kız için, düştü "Altın balık" uzun zamandır beklenen bir hamileliği önleyebilir. Arzularınıza dikkat edin, daha sonra, A.S. Puşkin'in masalında olduğu gibi, daha sonra kalmamanız için kırık bir çukur.

BOBİN

Clew, istenen yere en yaygın masal yolu işaretidir. “Clew”, size maliyeti ne olursa olsun, kesinlikle amacınıza ulaşacağınız anlamına gelen bir semboldür. Ek olarak, “Dolaştırıcı” uzak ülkelere hızlı bir yolculuk yapabilir.

ANAHTAR

Solitaire "anahtar" görmek? Açık bir yolun var. Tüm yollar ve kapılar size açık, en önemlisi doğru olanı seçmektir. “Anahtar”, zaten doğru yolu seçmiş olduğunuzun ve sorularınızın cevaplarını yakında alacağınızın bir sembolüdür.

TEKERLEKLİ

Düşmüş "Tekerlek" hayatında önemli bir değişiklik anlamına gelir. Büyük olasılıkla, bazı olaylar yakında gerçekleşecek ve bu sizin için iyi kurulmuş ve alışılmış yaşam biçimini büyük ölçüde etkileyecektir.

BELL

"Bell" kartı, yakında hoş olmayan bir haber alacağınız konusunda sizi uyarıyor. Bu kart başarısızlık, planların ve umutların çöküşünü ön plana çıkarır. Ancak tüm zorlukların geçici olduğunu unutmayınız, yakında her şey daha iyi olacak. Siyah çubuk daima beyazla değiştirilir.

HALKASI

“Yüzük”, iki sevgili nişanı olan sevginin sembolüdür. Düşen “Ring”, sevdiklerinizle önemli bir konuşmanın veya açıklamanın sizi beklediğini söylüyor. Ve konuşma hem iyi hem de kötü olabilir. “Ring” in yanına iyi kartlar düşerse, konuşma hoş olacaktır. Kartlar kötüyse, ne yazık ki, hoş olmayan bir açıklama için hazırlanmalısınız.

ENVELOPE

“Zarf”, bir kural olarak, haberleri, önemli haberleri veya yalnızca büyük bir harfi öngörür. İyi ya da kötü haber olacak kartların sayısına göre değerlendirmeye değer. Kartlar iyi - iyi haberleri bekleyin. Kartlar kötü - kötü haberleri geçmeyin.

boyunduruk

"Boyunduruk" bir miktar teraziyi andırıyor. Ve ölçekler daima dalgalanmalar, meditasyonlar, belirsizlik, belirsizlik, seçimdeki zorluklardır. "Yoke", şu anda mevcut sorunun büyük olasılıkla çözülmeyeceğini söylüyor. Durum netleşene kadar başka bir şey ara verin.

COTE

"Kedi" olan bir kart, aşk işlerinden başka hiçbir şeyden bahsetmez. Belki de parlak bir duyu denizi, hatta bir dizi aşk maceralarını bekliyorsunuz. Ama bu havuza dalmayın, kafanızla, Mart kedisinin işaretini alabilirsiniz.

ÇAPRAZ

Düşen “Haç”, kabul edilmesi gerekecek bir kaderden bahsediyor, ancak zor olabilir. Tüm olayları olduğu gibi kabul edin, hiçbir şeyden pişman olma ve bir şeyi değiştirmeye çalışın, ne yazık ki, bu sizin gücünüzde değil, en baştan belirlendi.

YATAKLI

Bir “yatak”, bir yandan aşk yakınlığınıza ipucu verebilir, ancak diğer yandan yakın bir hastalığa veya birikmiş yorgunluğa da uyarabilir. Küçük bir tatile çıkmaya ve fiziksel ve zihinsel olarak dinlenmeye değer olabilir.

SWAN

Kuğu iyi bir işarettir. Yakında harika haberler bekleyebilirsiniz. Çözülmemiş sorunlarınızın ve gerçekleşmemiş planlarınızın yakında sanki sihir gibi gerçekleşmesi muhtemeldir.

PENCEREDE AY

"Penceredeki ay" düştü, önümüzdeki ay önemli haberler bekliyor. Ek olarak, çözülmemiş bir sorunun cevabı yakın gelecekte size gelecektir.

DEĞİRMEN

Değirmen sizi boş dedikodular konusunda uyarır ve arkanızdan konuşur. Bu dedikodularla yakında büyük bir kavga yaşamanız olası.

YILDIRIM

"Yıldırım" her zaman hızlı ve hızlı. Bir olayın hayatınızda çok yakında gerçekleşeceği ve belki de çok hızlı bir şekilde karar vermeniz gereken bir dizi olay için hazırlıklı olun. Esnetme!

çocuk bakıcısı

Yuvadaki "tavuk" ev konforunu önemseyen hostesin sembolüdür. Düşmüş işareti refah ve aile refahı size mutlu bir yaşam vaat ediyor.

nal

"At Nalı" nın iyi şans ve mutluluğun sembolü olduğu bir sır değil. Hayatında iyi bir zaman geldi. İyi şanslar ve şans her şeye eşlik edecek, uzun süren arzuları yerine getirme olasılığı harika. Başarımızın tadını çıkarın.

AYÇİÇEĞİ

Ayçiçeği iyi bir işarettir. Küçük bir güneşi temsil eder, refahı, barışı, refahı, mutlu ve huzurlu bir hayatı sembolize eder. İşareti, her şeyin başarısının yanı sıra planların uygulanması ve arzuların yerine getirilmesi de ön plana çıkıyor.

DOMUZ

"Piglet" ile bir kartın var, dikkatli ol. Farklı doğada sorunlar olabilir. Beklenmeyenler için her zaman hazır olmanızı ve fazla endişelenmemenizi öneririz, çünkü er ya da geç, hepsi sona erecek.

KIRMA KALP

Kalbinize ne veya kim zarar verebilir? Tabii ki sevgili ve yakın biri. Yakında sevdiklerinizle ciddi kavgalar ve anlaşmazlıklar olabileceği gerçeğine hazır olun. Uzun süre ayrılma olasılığı harika. Sadece burnunuzu vaktinden önce asmayın, bir anda tüm bunlardan kaçınılabileceğini düşünün.

GÜL

"Gül" gerçek bir aşk sembolüdür. Yakın gelecekte sadece aşk okyanusunda yüzeceksiniz. Bekar bir kız veya oğlan çocuğu tahmin ediyorsa, cevap basit - eşiniz zaten çok yakın, yakında görüşeceksiniz. Zaten bir partneriniz varsa, onunla olan ilişkiniz sadece güçlenmez aynı zamanda yeni romantik deneyimlerle de doludur.

kılıç

Düşmüş "Sabres" yakın arkadaşlar, aile veya sevilen biri ile bir kavga tahmin edebilir. Hiç tartışmaya değip değmeyeceğini düşünün, bir uzlaşma bulmak ve her iki tarafı da üçe katlayacak bir fayda elde etmek daha iyi değil mi?

MUMLAR

"Mumlar" huzur, sükunet ve ev konforunun bir sembolüdür. Çok yakında hayatında mutlu bir bulutsuz dönem gelecek.

Güneş

"Sun" en başarılı karttır. Tüm çalışmalarda başarıya imza atıyor, tüm görevlerin gebe kaldığını ve hızlı bir şekilde çözüldüğünü söylüyor. Yakın gelecekte, enerji ve canlılıkla dolu olacaksınız.

BOOM

"Ok" - Bu neredeyse her zaman hedefine ulaşan silah. Planların uygulanması için büyük başarıya hazır olun. Neyi amaçlayan ve hiç şüpheniz olmasın, güvenli bir şekilde ileri gidebilirsiniz, neredeyse% 100 başarı garantilidir.

PARALAR İLE göğüs

"Paralı sandık" hazinenizdeki büyük para makbuzlarını önemser. Bu işte bir bonus olabilir, iyi bir anlaşma. Belki de neredeyse unuttuğunuz eski borcunu iade edersiniz ya da sadece çekilişi kazanırsınız. Mali durumunuzun çok daha kısa sürede değişeceğine emin olun.

SAAT

“Saat” size hayatınızdaki çok hızlı değişiklikleri vaat ediyor. Dahası, bu değişimler o kadar küresel olacak ki, kendiniz çok şaşıracaksınız. İyi ya da kötü olup olmadıkları en iyi çizilen kart sayısına göre değerlendirilir.

pruva

Düşmüş "Cheln" çok iyi bir işarettir. Yakın gelecekte, hayatınız barış ve uyumla dolu olacak. Maddi refah, gönül rahatlığı, karşılıklı sevgi ve tasarlanan tüm arzu ve planların yerine getirilmesinden zevk alacaksınız. Mutluluk ve uyum çok uzun bir süre boyunca sizin arkadaşınız olacak.

CHARKA İLE KAPALI

"Charky ile Shtof" kesinlikle iyi bir şirkette eğlence düşüyor. Bu şirket hem arkadaş hem de akraba olabilir. Belki hem bedende hem de ruhta rahatlama zamanı gelmiştir. Ama fazla taşınma, yine de kendine iyi bak.

ANCHOR

Herhangi bir gemi için, mevcut veya kuvvetli rüzgar tarafından taşınmayacak şekilde çapa gereklidir. Bu çok iyi bir işaret! Düşen “Çapa” şu anda işinizin durumunun istikrarlı olmaktan çok daha fazlası olduğunu ve tam olarak ayaklarınızın üzerinde olduğunu söylüyor. "Çapa" işlerin olumlu gelişimini ve belirtilen planların başarılı bir şekilde uygulanmasını öneriyor.

Pin
Send
Share
Send
Send