Rüya yorumu

Kehanet içinde görüntülerin değeri "Hint Solitaire"

Pin
Send
Share
Send
Send


Servetleri bu çevrimiçi serveti kullanarak Indian Solitaire bağlantısını kullanarak söyleyebilirsiniz.

Hastane yatağı

Kendi sağlıklarının bozulmasını veya sevdiklerinizin sağlığını tahmin eder. Her şey daha sonra ne olduğuna bağlı: Jack - Erkeğinin ya da arkadaşının fiziksel durumuna dikkat etmelisin; Solucanların bayanı, bir arkadaşının veya akrabasının sağlığı için risk altındadır. Harita, yalnızca yeni hastalıklara sahip olamayacağınız, aynı zamanda eski olanları da geri getirebileceğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda samimi yaşamda kaza ve problem riski vardır.

kriko

Kayıtsız olmayan bir insan anlamına gelir. Sadece iyi bir arkadaş ve yardımcı ya da belki bir sevgili olabilir. Ancak kart koparsa, ilişki kopar. Yarımlar arasındaki şeyin sebebini arayın. Örneğin, Bıçaklı bir kalp acı işaretidir ve Maça Kızı, eşin ailesinin sizi kabul etmediğinin bir işaretidir. Ancak kartın yanındaki alyans - hızlı bir düğün ya da nişan sembolü.

çelenk

İyi şanslar ve gebe kaldıklarının işareti başarı ile taçlandırılacak. Tüm girişimlerin iyi bir sonucu olacaktır. Planlanan zamanda hareket etmeye başlarsan, saygı ve onur kazanacaksın. Yalnız bu durum romantik bir tanıdık veya iyi bir arkadaş olma fırsatı sunar. Ayrıca, kart iyi bir gelir öngörebilir.

deve

Paraya ihtiyaç duyanlar için bu harika bir kart. Finansal pozisyonda bir gelişme, cömert bir hediye, bir ödül veya ödül şeklinde beklenmeyen bir kâr anlamına gelir. Tek seferlik büyük bir gelir elde etmek de mümkündür. Ancak kart bozulursa, önünüzde - büyük bir plansız atık veya güçlü bir müşterinin kaybı.

Terazi burcu

Önemli bir karar almak için acele etmediğinizi işaretleyin. Ancak harita çoktan koştuğunuzu gösterebilir ve şimdi bir çeşit zararla tehdit edildiğinizi gösterebilir. Daha spesifik olarak, durum yakındaki haritalarla açıklığa kavuşturulacaktır: Deve maddi kayıplar anlamına gelir ve Maça Kızı, işleyişi sizin psikolojik durumunuzu zedeleyebilen bir malevolenttir.

balon

Bugün falcılık için en iyi gün değil. Kartlar sorularınızı yanıtlamaya hazır değil. Onları karıştır ve başka bir hizalanma yap. Balon yine mi düştü? Kartlara ara verin ve başka bir gün onlarla iletişim kurun.

Soru işareti

Belirli bir problemi çözmeyi ya da hayatınızı daha fazla yönlendirmek için hangi yoldan düşüneceğinizi düşünüyorsunuz. Hangi küre sorunu ilgilendirirse, her zaman olduğu gibi, aşağıdaki kartlar tarafından istenecektir: Bir ok ile kalp - duyguların karşılıklılığından emin değilsiniz, Çelenk uzun zamandır devam eden bir sorundur ve neredeyse buna katlanmaktasınız.

güvercin

Kart, sevgilinizin sadakati hakkında ya da arkadaş olmayı düşündüğünüz kişinin ihanet edemeyen gerçek bir kişi olduğunu konuşabilir. Bekarlar için, bu işaret gelecekteki arkadaşı ile buluşma sözü veriyor. Evinizde tam bir uyum ve mutluluğunuz olduğundan da emin olabilirsiniz. Fakat eğer Bell yanına düştüyse, kısıtlı kalmalı ve hayatınızda olan her şeyi söylememelisiniz.

Yanan mumlar

En kötüsü bitti - bu yüzden bu kart yorumlanabilir. Hatalar sona erdi, ön - sadece iyi. Bu ilginç bir yolculuk, ümit verici bir tanışma veya başarılı bir kazanım olabilir. Her şey hangi kartların yakınında olduğuna bağlıdır - Yol, İki Kalp veya At Nalı. Yanında bir hastane yatağı varsa, hastalık sonunda vücudunuzu terk edecektir.

tabut

Yıl boyunca kötü bir olay öngören bir harita. Bu yakın birinin ölümü ve kendi sağlıklarının bozulması olabilir. Kişisel ilişkiler de risk altındadır. Gelecek için ciddi planlarınız varsa, bir gecede çökebilirler. Yanında bıçaklı bir Kalp vardı - akraba veya meslektaşlarının arkasından bir bıçak bekle; Alyanslar - mutlu bir olay trajediyi gölgede bırakabilir.

İki kalp

Gerçek karşılıklı aşkla tanıştın. Henüz olmasa da, kart özellikle Paraşüt etraftayken bu toplantıya öncülük ediyor. Bu kart bozuldu olur. Bu ilişkilerde yanlış anlama, soğuk algınlığı anlamına gelir. Yakındaki kartlara dikkat etmek önemlidir. Aralarında bir Yol varsa, eşle ilgili sorunlar seyahatte ortaya çıkabilir.

ev

Bu, herhangi bir değişiklik anlamına gelebilecek temel bir harita - yeni bir eve taşınmak, işleri değiştirmek veya bir yaşam partneri olmak. Eşin (eşin) aileden ayrılması mümkündür. Bir harita hem iyi hem de kötü değişiklikler için işaret verebilir. Senin durumunda ne beklenir - sonraki karakterlerde cevabı bul!

yol

Bu sadece ilginç bir yolculuk veya faydalı bir iş seyahati değil, aynı zamanda hayallerinizin gerçekleşmesine yardımcı olacak koşulların sadece şanslı bir kombinasyonu anlamına gelebilir. Kartın kırılması veya kötü kartların yakın olması durumunda, kendi güvenliğiniz için seyahatinizden vazgeçmek daha iyidir.

Ejderha (Yılan)

Birisi, kariyerinizi kötü bir şekilde etkileyebilecek veya yakın insanların sizden uzaklaşacağı gerçeğine yol açabilecek kötü söylentiler yayıyor. Gossip, yakınlarda bir Hare varsa, yakın bir arkadaşı çözebilir. Ve eğer Gözlükler yakınlarda oluşmuşsa, bu kişinin iki yüzlü olduğunu bilmelisin: yavaşça yayılır ve sert bir şekilde uyumaz.

kale

Çözünmeyen bir sorunla eziyet ediyorsunuz. Anahtar yanına düşerse. Bu, işkencenin yakında biteceği anlamına gelecektir. Ancak hastane yatağı veya bıçaklı bir kalp komşuysa, henüz bir çözüm bulamazsınız. Aksine, aksine, durum kötüleşecek. Tek umut, düşen güneş. Bu, sizin bir kararlılığınızın ve bir sorunu çözme arzunuzun sizi daha da güçlendireceği anlamına gelir.

taşlar

Yolunuza çıkan engel, planlarınızı gerçekleştirmenizi önler. Ne yazık ki, üstesinden gelmek kolay olmayacak - bunun için çok çaba sarf etmeniz ve zor bir yoldan geçmeniz gerekiyor. Kişisel ilişkilere geldiyse, sorunun çözümünü tamamen ertelemek daha iyidir, aksi takdirde durumu daha da kötüleştirirsiniz.

anahtar

Bazı önemli soru çözülecek. Ancak görüntünün bir satır boyunca kesildiği durumda değil. Burada beklemelisin. Ayrıca, bırakılan Anahtar, bir gezi, yer değiştirme veya büyük değişiklikler planlayanlar için iyi bir işarettir.

çan

Kelimenin tam anlamıyla tüm dünyaya neşeli haberler hakkında çığlık atmak istediğinizde devlete yakın olacaksınız. Bu, sevilen birinden inanılmaz bir sürpriz veya yetkililerden cazip bir teklif olabilir. Her ne ise - mutluluğunu paylaşmak, neşesini atmamak için niyetimizi bekleyin.

zarf

Aldığınız haberler planlarınızı değiştirebilir. Yakın gelecek için tahmin ediyorsanız, değişiklikler iş alanını etkileyecektir. Uzak bir gelecek için, değişiklikler kişisel yaşamınızı etkileyebilir. At nalı yanına düşerse şanslı hisset. O zaman haber gelecekteki başarısını garanti eder. Ancak Penguin, nahoş bir haber vaat ediyor, çünkü bunun bir araya gelmesi senin için zor olacak.

Halkadaki zarf

Hayatınızı hiçbir şekilde etkilemeyecek olan geç haber, tepki veya öneri. Örneğin, bu kadar karşılıklılık gösterdiğiniz bir kişi, sonunda duygularını gösterecektir. Ama sadece ona ihtiyacın yok. Ya da işte onlar iyi umutlar sunacaklar, bir artış sözü verecekler, ancak gecikmeli olarak - yanmışsınız.

Kral

Bu kartın yorumlanmasında dikkatli olmanız gerekir. Bir yandan, hayatınızdaki görünümün çok etkili, ancak aynı zamanda akıllı ve parlak bir insan ve diğer yandan - özellikle de bıçağı olan Kalp yakın olsaydı, ihanetini kehanet etmek gibi görünmesi anlamına gelebilir. Ancak, çoğu yerleşimde, harita elbette iyi bir seçimdir, güçlü bir himaye ve tüm sorunlarınızın biri tarafından çözülmesidir.

taç

Yaşamın her alanında başarı vaat eden güçlü bir kart. Gebe neredeyse anında gerçekleşecek ve arkadaş listesi önemli insanlarla dolup taşacak. Çelenk yanınıza düşerse, kariyerinizin baş döndürücü yükselişi uzak değildir. Ancak, kart bir şeritte kırılırsa, bazı önemli hedeflere ulaşılamaz.

şenlik ateşi

Sevgiyle yanacaksın. Bu beklenmedik ve aydınlık aşk sizi tamamen yakalayacaktır. Ama ne getirecek - sürekli acı, Kalp bıçakla yanına uzanırsa, Ağlayan Göz düştüğünde acı gözyaşları ya da Ay ve Yıldızları keşfettiklerinde hayattaki ruh eşinin görünümü? Duygulara teslim olmak ya da vermemek - siz karar verin. Ama yan taraftaki Hastane yatağını görürseniz - onları reddetmek daha iyidir - sizi hastalığa getireceklerdir.

Kalbi olan yatak

Güçlü tutku, unutulmaz seks, şehvetli haz - yakın gelecekte sizi bekleyen her şey bu. Tabii ki, Tabii kalbin yanında bir Hastane yatağı olmadığı sürece. Bu durumda, samimi ilişkiler size zevk getirmeyecektir. Rainbow hakkında söylenemeyen: yakın konumu tutkulu ve uzun bir aşk ilişkiniz olacağı anlamına geliyor.

merdiven

Başarıya geçiş, kariyer gelişimi, başarı ve artan gelir bu kartın vaat ettiği şey. İşadamları için parasal bir müşteri vaat ediyor ve çalışmayanlar için iyi bir teklif. Güvenle hareket edebilirsiniz. Ancak Saat, Merdivenle eşleştirildiyse olmaz. Burada Hint solitaire beklemenizi önerir.

Ay ve Yıldızlar

Doğru ve anlamlı harita. Nadiren düşer ve yaşamdaki bazı olayların istisnai önemine işaret eder. Kötü ya da iyi olacaklar, karakterleri soracaklar. Harita, bu olayların süresinin belirlenmesine de yardımcı olabilir. Burada hangi sırada düştüğü önemlidir: bu olaylar olacak ayın başına ne kadar yaklaşırsa.

Şimşek

Kendiniz için beklenmedik bir şekilde aldığınız mesajın nahoş olması muhtemeldir. En günlük şeyler, finansal durum ve kariyer ile ilgili olabilir. Her durumda olduğu gibi, haritanın etrafında bulunan oran. Düştü Orel - haberler etkili bir arkadaş veya patrondan gelecek; Yılan - darbeden aciz olduğunu düşündüğünüz kişi çarpacaktır.

makas

İçinde bulunduğunuz durumun çözümsüz olduğu izlenimini edindiniz. Bunu yapmaya çalışmaktan bile vazgeçebilirsin. Düşen makas bunun tam tersini söylüyor - kollarınızı katlamak için çok erken, çünkü her şey tamir edilebilir. Kartal yatağının yakınında - karar etkili bir asistandan gelecek; At Nalı - koşulların bir araya gelmesi kısır döngüyü kırmaya yardımcı olacaktır.

Alyans

Böyle bir işaret farklı şekillerde yorumlanabilir. Özgür insanlar için, bir yıl içinde evlilik demektir. Kişi evli ise, bazı sürtünmelere rağmen kart güçlü bir birliği sembolize eder. Ancak yanınıza kötü kartlar düşerse, yaklaşan evlilik (evlilik) çok başarılı olmayabilir. Yakındaki Saatlerin mevcudiyetinde, böyle bir karar iyi düşünülmelidir.

kolye

Dikkat et, biri sırtını bıçaklamaya hazırlanıyor. Ancak, Ay ve Yıldızlar yakına düştüğünde sorunlardan kaçınılacaktır; veya eğer Kale düşerse onlardan acı çekmek zorunda kalırsınız. Her durumda, içten tatsız bir olaya hazırlanmak için değer ve buna katlanmak sizin için daha kolay olacaktır. Veya, grevden kim bekleyeceğinizi biliyorsanız, genellikle önleyin.

Kartal

Bir müşterinin, etkili bir kişinin, belki de sponsorun hayatındaki varlığını ya da görünüşünü ifade eden iyi bir kart. Şu andan itibaren, zor bir durumda onun yardımına güvenebilirsiniz. Asıl mesele görüntünün kırılmaması, aksi halde uyum bu kişiyle kavga etmek, yerini kaybetmek anlamına gelebilir.

gözlük

Etrafınıza daha yakından bakın - içinde koyun kılığına girmiş bir kurt. Samimiyetsiz ve ikiyüzlü, arkanızda kötü şeyler yapıyor. Bazen komşu kartlar bu kişiden “kurtulmaya” yardımcı olur. Solucanların hanımı yakın bir arkadaş olduğunu gösteriyor, Alyanslar nişanlandığınızın aldatıcı bir şekilde size davrandığını söylüyor, Merdivenler - meslektaşlarınız iki yüzlü.

yelken

Tereddüt ve kararsızlığınız nedeniyle, yer hakkında durup duruyorsunuz ve eyleme geçemiyorsunuz, sadece sürükleniyorsunuz. Kart, cesur adımlar atma, inisiyatif alma, güvensizliği ve korku atma zamanının geldiğini gösteriyor. Yanınızda makas varsa, gecikmeden hareket etmeniz gerekir, önemli olan adımların mutlu değişiklikler getireceğidir.

paraşüt

Cesur ve umutsuz bir harekete karar verme zamanı geldi. Korkma, her şey iyi bitecek. Çok yakında, cesaretinizin mutlu sonuçlarını kendiniz için değerlendirebileceksiniz. Kart dikey veya yatay olarak kırılırsa, bu adımı atmaya karar vermemeniz büyük olasılıkla olacaktır. Kesinlikle hiçbir şey. Paraşüt düştü - korkmadan ve şüphe duymadan hareket etmelisin!

Maça kızı

Yanında seni kıskanan, arkasından iftira eden ve hatta senden nefret eden biri. Anlamsızlık ve ihanet yeteneğine sahiptir. Büyük olasılıkla, bu senden daha yaşlı bir kadın, ama her zaman değil. Belki de statüde sadece daha yüksektir. Kız arkadaşlara, kayınvalideye (kayınvalide), iş arkadaşlarına veya patrona dikkat edin - bazıları size düşmanlık göstererek davranıyor.

penguen

Kart gelecekteki bir olayı değil, servet anlatmaya yönelen bir insanı karakterize ediyor. Son derece çekingen, kararsız, sürekli şüphe dolu. Bir seferde birkaç vakayı ele geçirir, çünkü belirsizlik nedeniyle öncelik belirtemez ve sonuç olarak kimse karar veremez. Büyük olasılıkla, bu davranış nedeniyle mutluluk kuşunu çoktan özlemişti ve önemli bir noktayı kaçırdı.

Ağlayan göz

Hoş olmayan olaylar, deneyimler, stres sizi göz yaşlarına getirecek. Üzgünüm, maalesef işe yaramayacak. Komşu kartlar size huzursuzluğun sebebinin ne olabileceğini söyleyecektir: Ev düştü - ailede kötü bir şey olacak, Kral - güvendiğiniz kişi, pozisyonunu değiştirecek, Maça Kızı - rakibi veya enner keder getirecek.

nal

Bunu gerçekleştirebilirsin. Başarı ve şans size eşlik edecek. Engeller veya zorluklar kendiliğinden buharlaşacaktır. Aşk için bir anlaşma yaparsanız, kart gelecekteki eşinizle bir buluşma sözü verir. Ve iş arayan, reddetmemesi gereken iyi bir teklif alacaktır.

gökkuşağı

Mutlu ve kaygısız bir gelecek öngörür. Eğlenceli, ruhta neşe ve bedendeki hafiflik önümüzdeki günleri dolduracak. İş arama konusundaki uyumu yaptıysanız, Rainbow makul bir ücret karşılığında iyi bir pozisyon vaat ediyor. Ve sevenler için ilişkide bir coşku dönemi vaat ediyor. Eğer Deve yaklaştıysa, mali işlerdeki başarıya güvenebilirsiniz.

Yırtık kolye

Bir şans ve şans yoktu. O kaçırdı. Ama bugün değil - bu kart son günleri simgeliyor. Hangi önemli noktayı kaçırdığınızı anlamak için, sonraki uyumu dikkatlice düşünmeniz gerekir. Gerçekten de, geçmişin hatalarını anlamadan, gelecek yoktur. Kayıp şans kişisel ilişkiler, arkadaşlık ve kariyer ile ilgili olabilir. Artık hiçbir şey değiştirilemez, ancak yeni kayıplar önlenebilir.

şarap kadehi

Bir pasta ve şampanya satın alma zamanı - ziyarete davet, bir partiye ya da kutlamaya yakında başlayacak. Asıl mesele akıl netliğini korumaktır - yakınlarda düştüğü Terazi Ve kader bir toplantı için hazır olun - Ay Yıldızlarla ima ediyor. Ama eğer Jack yere düştüyse, bardağı yoldaşından uzak tut - muhtemelen gelecekte uyuyabilir.

süs balığı

Muhtemel nahoş anlaşmazlık, ilişkilerin netleştirilmesi, suçlayıcı diyalog. Tartışma ustası olsanız bile, bu kez geri çekilmeniz daha iyi olur. Özellikle Hastane yatağı yanına düştüğünde - bir kavga arka planına karşı gelecekteki stres ve hastalık sembolü; veya Taşlar, döküntü kelimelerinin sonuçlarının yıllar sonra ortadan kaldırılması gerektiği anlamına gelir.

Hançer deldi kalp

Paylaşılmayan duygular, ailede başarısız romantizm veya anlaşmazlık çok acı çekecek. Uzun süre umutsuzluk içinde kalırsanız, bu sadece depresyona değil, aynı zamanda özellikle Hastane yatağı yakınlarda ise fiziksel hastalıklara da yol açabilir. Böyle acı verici bir ilişkinin sürdürülüp sürdürülmeyeceğini yüzlerce kez düşünmek gerekir. Daha geniş bir anlamda, kart yakın birinin ihanetini öngörür.

Bir okla deldi kalp

Karşılıksız sevgi, karşılıksız duygular. Neden? Hizalamaya bak. Belki de suç bir rakiptir? Sonra sıra Maça Kızı düşecek. Ya da nesneyi seçmedeki hatanız - Puanlar bunu söyler. Ateş yaktıysanız, eşinizin başınızı çevirmesine izin vermeyin. Onun için, eğlenceden başka bir şey değilsin.

Güneş

Parlak güneş pencerenize bakacak. Ve onunla - büyük ruh hali, sevinç ve bir güç dalgası. Yanında çok komik kartlar çıkmasa bile, kötü bir şey ifade etmeyecek. Örneğin, Hastane yatağının yanındaki Güneş, yakında iyileşeceğinizi vaat ediyor. Ne yazık ki, böyle bir kart almak için iyi bir nedene ihtiyacımız var. Bu nedenle, nadirdir.

göğüs

Yaşamın maddi yönü önemli ölçüde iyileşir. Miras, başarılı yatırımlar veya işlemlere faiz şeklinde iyi bir parasal kar elde edeceksiniz. Kendi işiniz varsa, büyük bir müşteriyi çekmek mümkündür. Her durumda, cüzdan ağırdır.

saat

Çoğu zaman tamamlayıcı bir harita görevi görür. Ve kendi içinde bir kararın kabulü ile beklemeye çağırır, acele etme. Durun ve doğru yöne gidip gitmediğinizi düşünün, yavaşça öncelik sırasına koyun ve her şeyi iyi tarttığınızda, önemli soruların cevaplarını bulun.

Maça Kalpleri

Her zaman dayanabileceğin güvenilir bir omuzun var. Bu senin en iyi arkadaşın. Böyle bir şey olmazsa, kart yakında ruhsal olarak yakın bir kişiyle buluşmaya söz verir. Noktalar bir sonraki olacaksa üzücü, bu durumda arkadaşın ikiyüzlü. А Рыба предрекает серьезную ссору между вами. Будьте готовы к этому и постарайтесь ее избежать - помириться потом будет очень сложно.

Череп

Не стоит пугаться, такой символ не говорит о чьей-то смерти. Это всего лишь знак сильной душевной и физической усталости. Sebebi nedir, senaryodaki Kafatasının yerini söyleyin: Taşlar, beklenmeyen bir gelecekte şok içinde görünmesini önerir, Bıçakla kalp - ruhunda iz bırakacak başarısız ilişkiler

çapa

Genel olarak, kart işlerinde geçici bir askıya alma, beklenmeyen engeller, yaşam durgunluğu, ritmin yavaşladığını gösterir. Ama eğer bir takım iyi kartlar varsa, dinlenmeye ihtiyaç var. Kötü komşu - size musallat sorunları, onlarla savaşmak için güç bırakmayın.

Pin
Send
Share
Send
Send