Rüya yorumu

Gümüş hayal - popüler rüya kitapların transkripti

Pin
Send
Share
Send
Send


Antik çağlardan kalma gümüş, büyülü, büyülü bir metal olarak kabul edilir. Vampirleri ve kurt adamları doğrudan öldüren gümüş mermilerdir, gümüş tabaklar önemli sayıda bakteri dezenfekte eder, gümüş bir şişedeki su küf kokusu olmadan uzun süre taze kalır. Pek çok evde içme suyu kavanozlara ve sürahilere gümüş kaşıkla tutulur.

Bu su, mideye faydalı sayılır. Gümüş takılar, sağlık durumunun korunmasına yardımcı olur ve problem durumunda kararır. Gümüşün gıpta ve nazarya karşı koruduğuna inanılıyor. Bu nitelikleri saf gümüş, ancak sahte değil, sözde sterlin veya Çince. Ana rüya kitaplarındaki hangi gümüş rüyasını inceleyelim.

Bir rüyadaki gümüşün temel değerleri

Bu metal bencilliği sembolize ediyor. Kötülüğe karşı harcanabilir malzeme. Eğer vampirlerden ya da korkunç hayallerden korkuyorsanız, size işkence eder - sade bir dekorasyona sahip gerçek bir gümüş zincir sipariş edin - bir gümüş kurşun ya da dört yapraklı yonca. Gümüş takılar için fiyat, kahvaltıdan tasarruf eden lise öğrencileri için bile geçerlidir. Ancak bu gümüş yoksulluk hayalleri anlamına gelmez. Aksine, ölçülü olmak. Gümüş açgözlülüğe acımasızdır, diğer kötü ruhlarla aynı hevesiyle onları kıskanır ve yok eder.

Gümüş yollar, ay köprüsü, gümüş kuleli şehir - bu hayallerin yanlış bir gerçeklikten başka bir şey görmek istemediğiniz, takip ettiğiniz aldatmacanın ortak bir yorumu var. Masallarda gümüş köprüler ve yollar elfler tarafından düzenlenmiştir. Açgözlü insanlar için, tuzaklarla işaretlenmiş parkurlar düzenlenmiştir; bunlardan biri güvenle ve sevinçle doomuna doğru yürüdü, mutluluk ve zevkle boğuldu. Rüyada bu tür işaretler görürseniz, dikkatsizce hissetmeyin veya açıklanamayan zenginliklere girmeyin.

Gümüş ay metal olarak kabul edilir. Bu durumda, ayın iki anlamı vardır - aşağılık hilelerin ortaya çıkışı ve tatlı aldatma. Kaba yalanlar ortaya çıkar, ancak sadece güzel ve yıkıcı bir serap ile değiştirilir. Ayı ve gümüşü aynı anda hayal etmek için - ince kurnazlığa dikkat edin.

Yemekler, çatal-bıçak takımı - zehirden sakının. Bu sözlü zehir, yalan, övgü, iftira anlamına gelir. Kendine bir gümüş kaşık al. Küçük bir kahve bile yapabilirsiniz. Böyle bir muska bir dereceye kadar kötü dillere karşı koruyor. Kaşığın zehirden kararacağına ya da senden nefret eden biri olduğuna inanılıyor. "Ağzında gümüş bir kaşıkla doğmak" ifadesini hatırlıyor musun? soyluların zengin ailelerinde bir çocuğun doğumuna gümüş kaşık verme geleneği ile ilişkilidir. Kendine gerçeğe davran.

Zincirler, takılar - gerçek arkadaşların var. Belki de onlara yeterince ilgi göstermiyorsunuz, rüya size bunu hatırlatıyor.

Bir rüyada gümüş cisimleri temizlemek - belki de hastalığa. Bir rüyanın içindeki bir dekorasyona veya evdeki bir öğeye dokunursanız ve hemen saf bir ışıkla parlarsa, kaderi sinsice gülümser, onu kullanın. Herhangi bir düşman güçsüz olacak ve büyük ihtimalle kıskançlıktan safra boğuluyorlar.

Gümüş, rüya kitaptan ne anlama geliyor?

Gümüşü bir rüyada görmek, duyulmayacağınız yeni bir işin başlangıcıdır. Fakat şansa ve çekiciliğe çok fazla güvenmeyin. Ayağınızın altındaki toprağı sürekli kontrol edin. Gerçekliğin kontrolünü kaybettiğiniz anda, her şey toza dönüşebilir.

Rüya Miller, çoğu zaman gümüş rüyalar sonucu ortaya çıkan her yerde durma hissine güvenme çağrısı. Bu his aldatıcıdır. Gücünü gerçekten değerlendir.

Kadın rüyası kitap, mücevher, bilezik, küpeler, kol düğmeleri gibi çiftlere özel önem veriyor. Eşleşmiş konular, karşılıklı derin duygular ifade eder. Öte yandan, yalnızlığa ilgi duyuyorsanız - bir rüyada kolye, tek sihir, gümüşten yapılmış aynalar göreceksiniz.

Çift bardak, bir düzine insan için bulaşıkların basıncı büyük ve güçlü bir aile olasılığı anlamına gelir. Bir kaşık veya başka bir çatal bıçak takımını kaybetmek - aile bağlarını kaybetmek veya zayıflatmak için. Kavgalar sırasında, rüyada kaşık ve çatal kaybı özellikle ilgilidir. Eğer bıçakların kaybolduğunu, hatta meyve olanların bile kaybolduğunu hayal ederseniz, birisi kaba bir şey planlamıştır.

Medea'nın rüya yorumu aynı zamanda asil metalden yapılmış yemeklere de özel önem veriyor. Ona göre, kazanlar, kepçeler, kaseler ve çatal-bıçak takımı aile ocağının güvenilirliğini simgelemektedir. İngilizlerin söylediği "benim evim benim kalem." Medea, ince zincirler, zincirler ve bilezikler şeklinde mücevherlere dikkat çekiyor. Belki de bu sadece koruma değil aynı zamanda prangadır. Neredeyse tüm gümüş cisimlerin bir rüyada iki anlamı vardır. Yaşamınız için geçerli olan değer yalnızca size bağlıdır.

Nostradamus rüya kitabına göre, madeni paraların hazinesini keşfetmek - para reformu ve finans revizyonu. Gümüş damarı keşfedin - tükenmez bir neşe kaynağı bulun.

Sonuç

Gümüşü hayal etmek karmaşık bir işarettir. Muhtemelen ışık güçlerinin koruması altındasınız. Kaba saldırılardan, iftiradan, iltifattan korkmuyorsun. Bu durumda, aldatmacanın cazibesine kapılmamak için, kısıtlama ve aklı başında olmanız gerekir. Parazitlere, iltifatlara ve çok fazla ışıltılı umutlara inanmamaya dikkat edin. Gerçeklik duygusunu kaybetmeyin.

Çeki geçmek kolay değil, ancak gerçekten kendinize inanmak için bu sınava ihtiyacınız var. İlginç ve heyecan verici maceralar bekliyor. Hala oturmak ve serapların senden önce açılmasını beklemek gerekli değildir. Kendi başınıza hareket edin, en çılgın hayallerinizi gerçekleştirin. Dünyanın sınırlarına gidin ya da kendi işinizi açın. Kendinizi kuralları belirleyeceğiniz oyuna başlayın.

Pin
Send
Share
Send
Send