Rüya yorumu

Hayalperest turtalar: rüya kitaplarında yorumlamanın özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Rus mutfağının şenlikli masasında böreklere her zaman şeref yeri verilmiştir. Maya hamuru ürünleri, her şey gibi çeşitli dolgular ile: çocuklar, yetişkinler. Elmalı ve tarçınlı tatlı kekler özellikle yabancılar tarafından sevilir. Neden bu kadar lezzetli bir hikayenin hayalini kuruyorsun, kanıtlanmış rüya kitaplarında öğreniyoruz.

O haklı değil, kim turta ile mutlu değil

Köfteler misafirperverliğin, misafirperverliğin, cömertliğin ve iyiliğin bir sembolüdür. Taze hamur işleri sadece lezzetli ve besleyici yiyecekler değil, aynı zamanda Rus hayatını ve geleneklerini yansıtan yemek yapmanın bir bölümünü oluşturur. Akrabalarınız, arkadaşlarınızla buluşmak, hoş bir iletişim için uyum ve rahatlık yaratmak için bir neden olabilir.

Loggerhead olan evli bir çift için, böyle bir komplo tutkulu bir uzlaşma için geçerli olabilir. Bir rüyada ne kadar taze ve hoş kokulu hamur işleri olursa, eşlerin hisleri o kadar güçlü ve daha güçlü olur.

İş adamları lezzetli keklerin tadını çıkarmak için - verimli görüşmelere, toplantılara ve kazançlı tanıdıklara. Eğer tatma fuarda gerçekleştiyse, burada pek çok parlak ve ilginç karakterin olduğu - bu gelecek vaat eden ve uzun vadeli bir sözleşmenin sonucunu öngörür. Geliriniz sadece her gün artacaktır.

Gençler hareket halindeyken tatlı bir pastaya katılırlar, maceracı geziler ve ilginç geziler. Hala oturmamaya çalışın, tüm hareketler çok yararlı ve verimli olacaktır.

Bir pasta var, bir arkadaş var

Bir rüyada kırmızı ve yemyeşil rulolar harika bir işarettir. Her yerde, neşe ve sıcaklıkla karşılanacaksınız. Bu, kişiliğin olumlu yönlerini karakterize ediyor: açıklık, nezaket ve dürüstlük. Yetki ve tanıdıklarınızı meslektaşlar ve arkadaşlar arasında kullanın. Bir noktada, onlardan biri baş döndürücü bir kariyer yapmanıza ya da yaratıcı bir popülerlik kazanmanıza yardımcı olacak.

Evli bir kıza fırından yanmış bir hamur almak için - eşinin yanlış anlaşılması ve ilgisizliği ile yüzleşmek. Görünüşe göre ilgisini kaybetti ve sana ilgisini kaybetti. Ama aslında, problem senin içinde. Evinize yeterince dikkat etmekten, eşinize bakmaktan vazgeçtiniz. Aile sorumluluklarına karşı tutumunuzu değiştirir değiştirmez, refah geri dönecektir.

Lezzetli hamur işlerine maruz kaldınız - beklenmedik hediyeler veya akrabalarınızdan iyi haberler için bekleyin. Romantik tarihler ve ziyaret için uygun zaman.

Mutfak başyapıtı ile bir yabancıya davranmak, ciddi ve varlıklı bir kişi olacak olan gelecekteki bir eşin yolunda buluşmaktır.

Mantarlı börek nerede, elleriyle bir koca var

Bir adam, Rus mutfağının tüm özellikleri ile fuarda olduğu bir rüya görüyor - yeni fırsatlar hakkında düşünmek için bir fırsat. Kâr, etki, otorite vaat eden gelecek vaat eden fikirlerin uygulanması için uygun bir dönem olacaktır. Tat ne kadar lezzetli olursa, böreklerin tadı o kadar tatlıdır, istediğiniz hedefe daha hızlı ulaşırsınız.

Doldurma hamurunu sadece sizin zevkinize uygun olan hamur içine koymak - gerçekte yeni bir iş başlatmak. İş geliştirme kolaylık sözü vermez, ancak yalnızca kendi gücünüze, deneyiminize ve bilginize güvenirseniz, sizi basitçe mahvedebilecek kişilerin görüşlerine güvenmemek küçük bir kar getirecektir.

Bir pastayı andıran pastanın düz şekli, hayalperest aileye hızlı finansal güvenlik ve refah vaat ediyor. Ayrıca, başarıya ulaşmak için özel çabalar yapmak zorunda değilsiniz. Yanınızda servet hareket.

Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Köfteler dişilleri kişileştirir. Bir erkek için bu lezzetli un ürünlerini farklı dolgular ile denemek samimi yaşamda çeşitlilik vaat ediyor. Eşinizle cinsel deneyim kazanma ve yakınlıktan maksimum zevk alma aşamasına girdiniz.

Bir tatlım ile ciddi bir ilişki, kesinlikle bir tür kek seçtiğiniz bir rüyayı ön plana çıkarır. Bu nedenle sizde kararlılık ve kısıtlama elde edilir. Hamuru çok tatlı doldurmak, taahhütsüz cinsiyetin doygunluğunu söyler. Karşı cinsten düzgün bir insan seçmeye ve rahat bir aile yuvasına yerleşmeye çalışıyorsunuz.

Bir kızın farklı dolgularla turta yemesi için - kişisel yaşamındaki belirsizliğe. Erkek dikkatinin merkezinde olmak, kimi seçeceğinizi bilmiyorsunuz. Tat ve orantı duygusunu kaybetmemek için ilgi alanlarınızdan birisini daha ara verin. Kaderden mahrum olan bir kişi, kendinize güven duyacak ve zaman içinde kolaylıkla tanıyabileceksiniz.

Gustov Miller

Yenilemeyen bir şey bir hamur işi ile karşılaştı - rakiplerden veya kıskanç olanlardan kirli bir numara bekliyor. Etrafınız hoş ve arkadaş canlısı insanlarla çevrelenmiş görünüyor. Aslında, iç çemberden biri sizi fakir ve hasta görmek istiyor. Püf noktaları ve iknalara boyun eğmeyin, sadece sezgilerinizi ve kalbin çağrısını takip edin.

Ev yapımı hamur işlerinin üstesinden gelmek için genç bir bayan - gerçekte kendinizi birlikte görmediğiniz hayranlarınızla aşırı coquetry ve kabiliyet sergilerler. Bu kadar gizemli bir yaklaşım, gelecekteki ilişkiler için gerçekten değerli bir aday olan bir kişiden sizi uzaklaştırabilir.

Şüpheli çörekleri sokaktaki birinden alın - gerçekte dolandırıcıların ve soyguncuların numaralarına kapılmak kolaydır. Uyku, yoğun insanlarla tanışmak ve gündelik sokak tanıdıklarına karşı uyarır.

Patateslerle hamur denemek gibi hayaller - iş bağlantıları kurmaya başlayacaksınız. Verimli bir çalışma ve uygun bir kar geliyor. Şirkette yiyin - gerçekte bu kişilerin tam olarak kiminle ortak olabileceğini hatırlamaya değer. Aynı zamanda hoş olmayan bir konuşma gerçekleştiyse - yüzleşmeyi bekleyin. Birisi bilerek işinizin gelişmesini önlemeye çalışacaktır.

Alınamayan devasa hamur ürünleri ortaya çıktı - gerçekte her şeyi abartıyorsunuz. Sorunu küçük beladan kurtarmayın. Durumu yeterince değerlendirdiğinizde her şey düzelecek.

Evgeny Tsvetkov

Alışılmadık bir yerde bir rüyasında turtalar vardır - en üst düzeyde önemli toplantılar ve ziyaretler için hazır olun. Gelecekteki kariyeriniz ve finansal bağımsızlığınız, davranışlarınıza, sohbeti devam ettirme yeteneğine, muhatapa ilgi göstermeye bağlı.

Mutfakla ilgisi olmayan insanlar için, ileride pişirmek üzere hamuru yoğurmak olumlu bir işaret değildir. Daha ziyade zor bir finansal durumdan çözüm bulmaktan bahsediyor. Krizden kurtulmaya çalışıyorsunuz, bu da para kazanmanın yeni yollarını aramanızı sağlıyor.

Lezzetli ve yenilebilir bir şeyler pişirmeyi başarırsanız, bu aslında bir dizi sıkıntının üstesinden geleceğiniz ve zorluklarla baş edeceğiniz anlamına gelir. Ve pişmiş malların yakılması durumunda - uzun bir süre kendinize geleceğiniz yaşamda bir dönüm noktası bekleyin.

Pin
Send
Share
Send
Send