Rüya yorumu

Hayal kitabındaki rüyalar eşekarısı

Pin
Send
Share
Send
Send


Eşekarısı hakkında ne hayal ettiğini bulmak için bu makaleyi okuyun ve uygun yorumu seçin. Birkaç rüya kitabının öngörülerini analiz ettim ve kendimi kullandığım en evrensel listeyi derledim.

Antik rüya kitabı

İnsanlarda hiçbir şey ifade etmez: “yaban arısı gibi sokar”, kötü, zararlı bir insanı sembolize eder, kötü bir şeye neden olmak için çabalar. Başka bir şey daha var - "eşekarısı bel." Bu nedenle, eşekarısı ile uyku genellikle bu anlamlardan birini sembolize eder.

İşte Antik Rüya Kitabının yorumları:

 1. Bir yaban arısı, bir kişinin size zarar vermeye çalıştığı deneyimi nedeniyle hayal kurabiliyor ve buna karşı koyamıyorsunuz. Hakkındaki olumsuz sözleri hakaret ve sinir bozucu.
 2. Bir eşek arısı soktu - gerçekte sizi engellemek ve çarklara sopa koymak için ellerinden geleni yapan çabayı göstermeyen kötü niyetlilerin tellerinden muzdarip olacaksınız. Ayrıca itibarınızı sarsmak için dedikodu yapmaya başlayabilirler.
 3. Yaban arısını kolundan fırçala - gerçekte, seni büyük beladan kurtaracak doğru kararı vermek için zamanın olacak. Ayrıca, uyku eski bir düşmana karşı zafer anlamına gelebilir.
 4. Wasp içi boş rüyalar yetkililerin bulunduğu yere. İş yerindeki başarınız ve liyakatiniz yönetim tarafından fark edilir. Bu yüzden maaş veya terfi konusunda bir artış beklemelisiniz.
 5. Bir eşekarısı öldür ve onu göm - çok önemli sonuçlara varacaksın ve geçmişte gitmesine izin verip geleceğe cesurca bakmaya başlarsan, daha ileriye nasıl gideceğini anlayacaksın. Potansiyelinizi gerçekleştirme ve çok başarılı bir kişi olma şansınız çok yüksektir.
 6. Eğer bir rüyadaki böceklerden çok korkuyorsan, gerçekte dikkatli olmalısın. Size karşı kötü bir şey hazırlanıyor, düşmanların planları hakkında bilgi edinmeli ve onları etkisiz hale getirmelisiniz.
 7. Yaban arısı çocukları hem eğlenin hem de zevklerin yanı sıra hediyeler de hayal ederler.
 8. Sizi sokmaya çalışan bütün böcek sürüsü - gerçekte başınız belada. Sıra dışı bir şey olacak, işten, işten ya da eşinizden ayrılmak zorundasınız. Bu eski yaşamın tamamen imhası ve yenisinin başlangıcıdır.
 9. Eşekarısı avlayan bir kedi sürekli uyanık olmanız gerektiğini rüyalar. Çevrenizde pek çok kötü dilek sahibi var ve en ufak bir hata büyük sorunlara neden olabilir.
 10. Suya atla. ısırıktan kurtulmak için - yakında size uzun zamandır işkence eden ve barış içinde yaşamayı zorlaştıran bir sorunun çözümünü bulacaksınız. Düşünce, bilinçaltı hangi sırasında ve doğru cevabı istemek için zaman ayırın.
 11. Burnunuzdan bir zafere, sizin için çok önemli olan bir sebepten fırçayla fırçalamak. Ne yapacağınız hakkında hiçbir fikriniz olmasa bile, yakında karar verilecek.
 12. Küçük, ağrılı acıyan eşekarısı bir uyarı olarak rüya görüyor. Etrafınızdaki insanların sözlerine o kadar hassas olmamalısınız. Sana zarar vermek değil, önemli bir şey getirmek için çalışıyorlar.

Rüya Miller

Bu rüya kitabının yazarı, insan bilinçaltının olanaklarının bilgisine dayanarak yorumlama yapar.

İşte onun öngörüleri:

 1. Eşekarısı, en çok korktuğun düşmanları sembolize eder. Ve korku tamamen haklı: gerçekten ciddi şekilde zarar verme, itibarınızı reddetme ve hedeflerinize ulaşmanızı engelleme yeteneğine sahipler.
 2. Çok renkli böcekler beklenmeyen giderlerin hayalini kurar. Neredeyse tüm tasarrufları harcamanız ve sonunda parasız kalmanız gerekir. Ama çabucak öder, bu yüzden endişelenmemelisin.
 3. Gerçek hayatta olmayan sıradışı eşekarısı, başa çıkmanız gereken bir dizi küçük sorunu hayal eder. Her şeyden önce kişisel yaşamı etkileyecekler. Sevdiklerinizle kavga etme ihtimaliniz artabilir.
 4. Acı çeken bir eşek arısı, rakipleriniz ve rakipleriniz tarafından yönlendirilen kıskançlık ve öfke simgesidir. Ancak size ciddi şekilde zarar veremezler, yaşamın bu aşamasında onlardan çok daha güçlüsünüz.
 5. Rüyada eşek arısı öldürmek - denemeyi kazanmak veya rakipleri yenmek için. En uygun ışıkta görüneceksiniz ve durum en iyi şekilde çözülecektir.
 6. Küçük arılar sürüsü - ilişkiler hakkında hisler. Endişelenmek için nedenlerin var - sevdiğin kişi sana karşı tamamen dürüst değil. Bu rüya bir dostluk molası ya da aşk ilişkisinin habercisi olabilir.

Ezoterik rüya kitabı

Bu rüya kitabı en gizemli ve hatta mistik yorumlarını içeriyor.

İşte onlar:

 1. Bir rüyada görülen yaban arısı, konularda karmaşıklık vaat ediyor. Koşullar size karşı olacak, yani istediğinizi elde etmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Size zarar verilmesi muhtemeldir, bu yüzden çok fazla sorun var.
 2. Arılarını ısırmak için yaban arısı - onlara karşı zafer kazanmak için. Sahip olduğun tüm kozları harekete geçir ve yenilmez olacaksın.
 3. Eşekarısı yuvası, hayalperestin bir şey için üzgün olduğunu ve sorunlarına bir çözüm görmediğini söylüyor. Durumu bir süreliğine bırakmalı, rahatlamalı ve olayların yoluna gitmesine izin vermelidir.
 4. Bir kadın bir yaban arısı tarafından rüyasında ısırıldıysa, yakında sevgilisini uzaklaştırmak isteyen bir rakibi olacaktır. Bunu yapamayacak, ama sinirleri güzelce bozuyor.
 5. Rüyadaki bir adam bir eşekarısı sürüsü tarafından saldırıya uğradıysa, gerçekte etrafındakilerin saldırılarıyla da yüzleşecektir. Suçlarından bazıları ateşli tartışmaların konusu olacak, en yakın insanlar bile ondan uzaklaştırabilir. Fakat olanlardan doğru sonuçları çıkarırsa, her şey hızlı bir şekilde düzeltilecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send