Rüya yorumu

Hayal edilen yıldızlar - uykunun nedenleri ve yorumlama nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


Yıldızların hayal ettiği, herkes kendini tahmin edebilir - bu bir hayallerin, umutların, romantizmlerin bir işaretidir. Temel anlamlar kolaylıkla okunur. Bir rüyanın gizli anlamı, zaman zaman tekrarlanırsa, sadece deneyimli bir astrolog tarafından okunabilir. Klasik veya Jungian bir okulun iyi bir psikanalisti, bir rüyanın gerçek anlamını psiko-duygusal duruma, işaretlere ve yorumlara göre hesaplayabilir.

Gerçek şu ki, rüyalardaki yıldızların eski zamanlardan beri özel bir anlamı vardı. Mezopotamya'da bile Mısır uygarlığının yükselmesinden önce, yıldızların işaretleri büyülü ve dini yazılarda aktif olarak kullanılmıştır. Rüyalarda da dahil olmak üzere yıldızların insanın kaderi üzerindeki etkisi her zaman inkar edilemez görünüyordu.

Tüm yüzeysel sadelik ve güçlü bir pozitif değer ile, kesinlikle tahmin edilmesi kolay olmayacak gizli değerler olacaktır. Genel olarak, dünyaya geniş gözlerle bakmaya alışkın, maceraya hazır, seyahat etmeye, yeni bir şeyler öğrenme veya alışılmadık bir şeyler deneme şansını kaçırmayacak kadar iyimser bir insan olduğunuz açıktır.

Yıldızları hayal etmiyorlar, daima ayaklarına bakıyorlar ve bu iyi alışkanlık nedeniyle çok sınırlı bir bakış açısına sahipler.

Temel değerler

 • Sık sık, yıldızlar kağıttan kesilmiş yıldızlardan bahsediyorsak, boru rüyasının işareti, hatta yanlış bir imza haline gelir. Film yıldızları ve pop yıldızları, aktörlerin canlandırdığı karakterler gibi mükemmel ortağı bulma arzusu ve arzusudur. Kremlin yakut yıldız - sadakat, esneklik ve özveri bir işareti. Kırmızı yıldızlar ciddi bir anlam kazanmayı ve özel bir anlam kazanmayı başardı.
 • Rüyada düşen yıldızlar Çin hariç tüm burçlarda sınırsız imkanların işaretidir.
 • Rüyada gördüğünüz gökyüzünde yıldızlar ne kadar büyük ve parlaksa o kadar güvenirsiniz.
 • Çok renkli parlak büyük yıldızlar muazzam şans ve iyi şanslar şeridi vaat ediyor. Kumar dışında hepsi. Kumar oynamaktan diğer karakterler sorumludur. Arkadaşlarınız size gönderilirse - misafirperverliğin harikalarını gösterin - size iyi şanslar getirir ve evinizde sizinle birlikte iyi şans kalıp kalmamasına bağlıdır.
 • Yalnız parlak yıldız - yakında sizin için önemli olacak muhteşem haberleri öğreneceksiniz.
 • Polaris - doğru yoldasınız.
 • Samanyolu - Huzurlu ve güvenli bir yolculuğa.
 • Burcunuzu görmek, olası tehlike hakkında bir uyarıdır. Şanslı olacaksın, ama gözlerini açık tut ve koruması altında ol. Bazı durumlarda, sebat göstermesi gerekecek.
 • Yeni bir yıldızın gökyüzündeki görünüm, şüphelenmediğiniz beklenmedik bir fırsat.
 • Gökyüzü bulutluysa ve bulutlarla kaplıysa, yıldızlar kararır ve kararır - şansınız çok kısıtlıdır. Planlarını yerine getirmek için acele et, yoksa kaderin kapılarını senden önce kapanacak.
 • Donuk, belirsiz olan gök cisimlerini, görmemesi muhtemel sorunlara karşı ayırt etmek zor.
 • Eğer net bir değeri olan bir yıldızın hayalini kuruyorsanız - şansınızı kaçırmamak için bu hayali evde söyleme. Şanslı bir kişinin kıskanç veya gizli hasta iradesine neden olabileceği ve sevdikler kısmındaki bu tür hislerin şans ve şans üzerinde yıkıcı bir etkisi olabilir.

Hayal kitaplarında hayal edilen yıldızlar nelerdir?

 • Miller'in hayali, geniş bir parlak şerit vaat eder, akıllıca siyah renkte takip edilmesi gerektiğini ekler, bu da başarılı şeridin bitmesi durumunda bazı rezervler ve rezervler yapmanız gerektiği anlamına gelir.
 • Gökyüzündeki kanlı yıldızlar, yaşamdaki ciddi değişimlerin, denemelerin ve belirsiz durumların habercisi olabilir. Dayanıklılık ve ustalık göstererek, kaderden nezih bir mutluluk için pazarlık yapabileceği varsayılmaktadır.
 • Rüya Vanga, özellikle iyi ve önemli arzuların yerine getirilmesi için söz verir. Herhangi bir çalışma mükemmel bir sonuç verecektir, asıl şey - belirli bir yöne hareket et. Detektörlerden korkma, rüyanı söyleyene kadar yenilmezsin.
 • Freudik rüya yorumu, ani güçlü tutku ve romantik bir sevgi vaat ediyor. Tüm yaşam sevgisiyle tanışabilirsiniz. Freud, küçüklerse gözlerini bazı zayıflıklar için örtmenizi önerir. Bu durumda, harika bir birlik oluşturabileceksiniz. Gökyüzündeki birçok parlayan yıldız neşe getirmeyecek. Mutluluk için geri kalanının arka planında parlayan sadece bir yıldız gerekir.
 • Çin rüyası kitabı, Avrupa'dakilerin aksine, meteorları ve meteorları olumsuz şekilde yorumlamaya meyillidir. Bunun tek istisnası, gökyüzünün düşen bir parçasının uyuyan göğsü delmesidir. Bu durumda, büyük bir kahramanın ve adaçanın ebeveyni olacaksın.
 • Çin için ilginç bir rüya, gökte yolculuk etmek, gök cisimlerini elinizle dokunmak, pazardaki sebzeler gibi sıralamak. Bu durumda, doğudaki rüya kitabı, eşi benzeri görülmemiş bir kariyer artışı ve muazzam servet vaat ediyor.

Sonuç

Bir rüyadaki yıldızları görmek, rüyadan ilham alan yetenekli insanlar olabilir. Bu, başarılı olacağınıza ve en başarılı yolu oluşturacağınıza dair kesin bir işarettir. En önemli şey kendinize olan inancınızı kaybetmemek ve yıldızın yol gösterici ışığını iç gözünüzün önünde tutmaktır.

Yıldız atlası açmak ve bölgenizdeki gerçek gece gökyüzünü ve bir rüyada görülen takımyıldızlarını karşılaştırmak ilginç olabilir. Yılın zamanını unutma, çünkü gökyüzü statik değildir. Belki de tamamen farklı bir yarım kürenin yıldızlarını gördünüz ve dünyayı dolaşmak zorundasınız.

Rüyadaki gerçek değeri kontrol etmek her zaman yardımcı olacaktır. Aslında, Güney Haç'ı bir tropikal yıldız plaketinin ortasında bir rüyada gördüğünde, Kuzey Kutbu'nda İspanya'da şirket tarafından tam olarak ödenen mükemmel bir tatilin olduğunu varsaymak zor - ama gerçek bu.

Pin
Send
Share
Send
Send