Rüya yorumu

Hayal yumurtalarının rüyaları

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi yumurta hayallerini bulmak için bu makaleyi okuyun ve gelecek etkinliklere hazırlıklı olun. Anlamaya yardımcı olmak için rüya kitaplarının en iyi tahminlerini topladım.

Antik rüya kitabı

Bu rüya kitabının yazarlarına göre yumurta, yeni bir yaşamın, yeniden doğuşun ve yenilenmenin sembolüdür.

yorumlama:

 1. Tavuk yumurtasını kırın - insanlara daha dikkatli ve daha dikkatli olmanız gerektiğini belirten bir işaret. Para kaybettiğiniz için finansal meselelerde hile yapmaya çalışabilirsiniz. Ancak ihtiyat, durumu kontrol etmeye ve sorunlardan kaçınmaya yardımcı olacaktır.
 2. Bir yumurtadan yumurtadan çıkan küçük bir tavuk - geçmişte çok fazla takılıyorsunuz. Bu nedenle, ileriye doğru ilerlemenize ve cesaretle geleceğe bakmanıza izin vermezsiniz. Geçmişin hatıralarından kurtulup şu an içinde yaşamak zorundasın.
 3. Kuluçkalık yumurtalar, rüyalara aşırı bağlılık belirtisidir. Yanılsamalarda yaşamayı tercih ederek çok fazla hayal kuruyorsunuz ve çok az şey yapıyorsunuz. Gerçekliğe dalmanın ve harekete geçmenin zamanı geldi.
 4. Yılan tavuk yumurtasının yutulması olumsuz bir işarettir. Etrafında bir sürü kötülük var. Birisi size zarar vermeye çalışıyor, böylece hastalanıp askıya alınabiliyorsunuz.
 5. Büyük bir yumurta yığını iyi bir işarettir. Olumlu bir bolluk ve refah dönemi yakında hayatınıza gelecek. Geçmişteki başarılar ve başarılar için kaderden birçok bonus alacaksınız.
 6. Sahanda yumurta bir uyarı olarak. Kader, kullanmadığınız bir şans verdi. Bu fırsatı görmezden geldiğiniz için, gelecekte çok önemli bir şeyi kaçırabilirsiniz.
 7. Kırık yumurta kabuğu sağlık sorunları rüyalar. Kendine çok az bakıyorsun, yakın gelecekte hasta olmak istemiyorsan daha fazla zaman geçirmeye çalış.
 8. Yumurtaları düşürmek veya kırmak için - bazı dikkatsiz eylemler ve aceleci sonuçlarla mutluluğunuzu yok etme riskiniz vardır. Duygularla değil, aklın argümanlarının rehberliğinde yaşamayı öğrenmelisin.
 9. Yumurtaları boyamak, uzun, başarılı ve mutlu bir yaşam içindir. Uzun bir karaciğer olma ihtimaliniz, özellikle maddi faydalara odaklanmayı bırakırsanız ve ruhsal gelişiminiz için zaman ayırırsanız.

Simeon Prozorov'un rüya yorumu

Bu rüya kitabını çok seviyorum, çünkü öngörüleri en ayrıntılı olanı.

İşte yorumlar:

 1. Yırtıcı hayvan yuvalarını mahvediyor - düşmanlarınız aktif adımlar atacak, ama onları önleme gücünüz var. Uzun bir dövüş için hazırlanın. Kötü niyetli isteklilerin saldırılarını sıkı bir şekilde kovmaya başlarsanız, kazanan kazanacaksınız.
 2. Rüyada yumurta çalmak - olumsuzlara çok fazla bağlısınız, bu yüzden yaşamınızda ortaya çıkan fırsatları görmezden geliyorsunuz. İyiliğin farkına varmayı ve olumlu olaylara odaklanmayı öğrenin, sonra iyi şanslar yüzünüzü size çevirir.
 3. Büyük sarı yumurtalar, yaşamınızda büyük rol oynayacak kişiyle iyi bir tanışma sözü veriyor. O senin patronun, arkadaşın, ruh eşin, akıl hocan olacak, çok şey öğretecek. Ve zor durumlarda desteğine her zaman güvenebilirsin.
 4. Boyalı tavuk yumurtası, refah içinde müreffeh bir yaşam hayal eder. Yakında parayla ilgili problemleriniz çözülecek, tasarruftan vazgeçeceksiniz ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz ancak alamadığınız şeyleri satın almaya gücünüz yetecek.
 5. Tavuk, yakında iyi bir iş bulacağınızı gösteren hayırlı bir işaret olan yumurtaları taşır. Değerleriniz takdir edilecek ve emeğiniz iyi ödenecek.
 6. Yumurtaları çırp - tüm finansal problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak bir adamla tanışmak için.
 7. Haşlanmış yumurtaları soyun - hayatınızın geri kalanında iletişim kuracağınız gerçek bir arkadaşınız olacak. Ona güvenebilirsin, zor durumda her zaman kurtarmaya gelir, destek verir ve doğru tavsiyelerde bulunur.
 8. Çürük yumurtalar - Gerçeğe uygun olmayan, sizin hakkınızdaki kirli söylentileri yok edecek kötü dilekçilerin görünümüne. Bu itibarınızı baltalayabilir, ancak öngörülen ciddi bir sorun yoktur.
 9. Kahverengi yumurtalar uzun bir yolculuk için hayal kurar. Belki bir seyahate çıkacaksınız ya da bir iş seyahatine gönderileceksiniz. Hayatında büyük bir rol oynayacak.

Psikolojik rüya kitabı

Kendi bilinçaltını anlamak istersen, bu tahminler sana çok yakışacak.

İşte onlar:

 1. Bir yumurta kaynatın - iş ve kişisel yaşamda sakin bir süre için. Size zamanlama işaretliyor gibi görünecek bir zaman gelecek. Ancak geçmişte yaptıklarını yeniden düşünmek ve doğru sonuçları çıkarmak gerekiyor.
 2. Kırık yumurta - kavgaya ya da bir tür sert suça tanık olacaksınız.
 3. Hamile kadın yumurta kolay doğum rüya. Gelecekteki bebeğin sağlığı için endişelenmemelidir, çünkü hamileliğin geri kalanı iyi gider.
 4. Yumurtalar mükemmel sağlık belirtisidir. Sorunları düşünme eğilimindesiniz, ama aslında orada değiller, bu yüzden sürekli doktora gitmenize gerek yok.
 5. Bir kadını hayal eden yumurtaları olan bir yuva, onun aile ve çocuklar için hazır olduğunu söylüyor. Uzun süre yalnız kalsa bile, yakında hayatını bağlayabileceği bir adamla tanışacak.
 6. Bir yumurta var - gerçek hayatta endişe ve endişe dolusunuz. Çözümünü bulamadığınız bir sorun için endişeleniyorsunuz. Ama yakında durum en iyi şekilde çözülecek, biraz bekleyin.

Pin
Send
Share
Send
Send