Rüya yorumu

Düğmeler neden hayal görüyor - rüya kitapları için yorum seçenekleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir düğme küçük, göze çarpmayan ve önemsiz bir öğedir. Her zaman değiştirilebilir. Bununla birlikte, bir rüyada görünen bu küçük nesne, doğru yorumlanması hayalperestin kaderi hakkında çok şey söyleyebilen derin bir sembolik anlam kazanır. Hangi düğmelerin hayalini öğrenin, bir rüya kitabına yardımcı olun ve gece görüşünün ayrıntılarında korunun.

Genel yorum

Bir kız bir ipliğin üzerinde asılı bir düğmeyi hayal ettiyse, dinleneceği şirketleri dikkatlice seçmelidir. Şüpheli insanlar sarhoşken vücudunu kullanmaya çalışabilirler.

Bir bez parçasıyla parçalanan düğme, hayalperestin yakınlarının, çocuklarının ve akrabalarının sağlığı hakkındaki aşırı tecrübesinden bahseder. Eşsiz boyutlarda çok renkli düğmelere sahip giysiler, istenmeyen beklentiler, endişeler ve sıkıntıların hayalini kurar.

Gece görüşünde görünen düğme kırılırsa, bu en kibar aldatmaca değil: hayalperestliği hedefin önündeki engellerin görünümüne yönlendirir. Uyuyan adamın sevgili (ayy) ile iletişim kurduğu ve o anda düğme kırıldığı rüya, ortakların güç hissi yaşayacağı böyle kader bükümlerini ön plana çıkarır.

Biriyle konuşmanın mümkün olduğu rüyası ve şu anda muhatap bir düğmeyi kırar, müzakerelerde zorluklara, işlemin sonuçlanmasına, bir sözleşmenin ya da sözleşmenin imzalanmasına engel olur.

Uyuyan kişinin hediye olarak bir düğme aldığı bir rüya onu uyarır: utanç verici anlardan kaçınılmalı, davranışlarını dikkatle izlemelisiniz, aksi takdirde onları utandıran en keyifli an olmayabilir.

Görünüşde yorumlama

Gece görüşünde beliren bir düğme, hangi renge, hangi durumda olduğuna ve hangi harici özelliklere sahip olduğuna bağlı olarak farklı sembolik anlamlar kazanabilir.

  • Bir rüyadaki gümüş düğmeler hayalperestin işlerini yönetmeye daha fazla zaman ayırmaya ve görünüşünü daha iyi izlemeye teşvik eden bir semboldür.
  • Altın olsaydı - başarılı bir evlilik olsa bile kazançlı ve çekici bir anlaşma beklenir ya da kısa vadeli bir giriş.
  • Bela düğmeleri, iyi niyetli bir insanla saf niyetleri olan bir toplantıya işaret ediyor.
  • Eğer rüya tokaları olağanüstü güzelliklerinden farklıysa, bu, etkili insanlarla faydalı ve gelecek vaat eden bir tanıma işaret eden bir işarettir.
  • Çok renkli düğmeler makyaj için birçok küçük şeyin hayalini kurar.
  • Bir kızın rüyasındaki parlak ve parlak düğmeleri, yeni bir aşkı ve genç adamı ön plana çıkarır - kariyer basamaklarını yükseltir.
  • Soluk, eski ve göze çarpmayan düğmeler hayal kırıklığına uğrar ve bu da büyük bir çabayla önlenebilir.

İşlemle yorumlama

Bir kız dikiş düğmelerini hayal ederse, bu aşık yeni bir karşılıklı sempati habercisi olan olumlu bir alâmettir. Daha az iyi bir işaret, böyle bir rüya bir erkek içindir. Tokaların üzerine dikiş dikmeyi hayal ediyor, yeni ve daha yüksek bir pozisyon alacağıma söz veriyor. Böyle bir rüyanın genç bir adam tarafından görülmesi durumunda - şimdi askeri bir kariyere başlamak için mükemmel bir zaman.

Gece görüşünde çok sayıda düğme dikmek mümkün olsaydı - bu, biriken küçüklerin hızlı çözümünü ön plana çıkaran ve sadece sorunlara yol açan iyi bir işaret. Çözülebilir zorlukların ölçeği ve sayısı, rüyada dikilmiş düğme sayısı ve büyüklüğü ile doğru orantılıdır.

Hayalperestin kendisine düğmelerini tutturması gereken bir rüya, sayılarını sayarken, karlı bir anlaşmaya müjdeledi, bundan sonra net karla elde edilen çok büyük faturaları anlatmanız gerekecek.

Bir avuç düğmeyi avuç içine sokmak ve onlara bakmak, hayalperestin dikkatinin kendi insanına yoğunlaştığının bir sembolü. Çok büyük bir düğmenin göründüğü rüya, uyuyan bir kişiyi, ciddi miktarda para ile ilgili ciddi yaşam değişikliklerinin başlangıcı konusunda uyarır.

Hayalperestin başkasının elbiselerinin üzerine düğmeler diktiği veya başkasına bağladığı gece görüşü, hayalperestin gerçekte bu kişiye yaşadığı güçlü şefkatten bahseder.

Aksine, hayalperest birinden kopup koparsa veya onları açmışsa, böyle bir rüya gerçek hayatta bu insana olan olumsuz tutumundan bahseder.

Rüya Miller

Bu rüya kitabının verdiği rüya yorumuna göre, üniformalara dikilmişlerse, parlak ve parlak düğmeler, böyle bir rüya görmüş bir kadını, zengin ve güçlü, çekici bir adamın içten şefkatini ön plana çıkarır.

Genç adam böyle bir rüya görmüşse, belki de kariyeri askerlik alanındaki ilerleyişe bağlı olacaktır. Kendisini bu yönde kanıtlayacak ve başaracaktır.

Küçük nevresim düğmeleri, haksız umutları, küçük işleri, telaşları, sağlığın bozulmasını önlüyor. Bir rüyada bir düğmeyi kaybetmek ve bundan dolayı kendini kaybetmek mümkün olsaydı, o zaman gerçek hayatta harcama ve kayıplar için hazırlık yapmaya değer.

Ezoterik rüya kitabı

Bu rüya kitabı, düğmeleri görmek zorunda olduğum rüyayı, uyuyan bir insanın gerçek hayatta çalışmak ve çalışmak için tavrının bir sembolü olarak yorumluyor. Gece görüşündeki hayalperest düğmelere basarsa - gerçekte önemli olmayan önemli bir dağla karşılaşır. Bir kişi bir rüyadaki düğmeleri koparır veya çıkarırsa - gerçekte önemsiz görünen, ancak yerine getirilmesi önemli olan işlerden uzaklaşır.

Simeon Prozorov'un rüya yorumu

Yırtık bir düğme küçük ama hoş olmayan sorunlar vaat ediyor. Böyle bir fermuarın dikilmesi, tam tersine, zor durumları çözmenin hayalleridir. Bir düğme satın alın - etkili bir karakterle çevrili olun.

Pin
Send
Share
Send
Send