Rüya yorumu

Köpek bir rüyada ısırır - neden rüya

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir köpek rüyasında ısırılırsa ne yapmalı? Bu makaledeki rüya kitaplarının yorumunu okuyun ve nasıl davranacağınızı ve kaderden ne bekleyeceğinizi anlayın.

En yeni rüya kitabı

Bu rüya kitabındaki yorumlar, modern mistik ve ezoterik kültürlerin bilgisine dayanmaktadır. Ayrıca tahminlerin hazırlanmasında dini semboller kullanılmıştır.

İşte tahminler:

 • Bir köpek tarafından ısırıldığınızı ve hasar görmüş yerin kanadığını hayal ettiyseniz, bu yakın bir kişinin vuracağı anlamına gelir. Sana çok fazla zarar verecek ve ihaneye bir kerede katlanamayacaksın.
 • Bir sürü küçük ısırık - Vücudunuza diş etleriyle ilgili sorunlarınız olduğuna dair sadece bir uyarı. Yakında kanamaya başlayacaklar ve dişçiye gitmek zorunda kalacaklar. Anı beklemeyin, mümkün olduğu kadar çabuk yapın.

Hayalinizdeki Rüya Konseyi: ayın başlarında yatmaya çalışın ve gün batımından sonra metal ve sıcak su ile ilgili her şeye dikkatlice bakın. Yaralanma veya yanma riski vardır.

Aile rüyası

Bu rüya kitabının yazarları, herhangi bir hayvana hakaret ya da ciddi çatışma hayalleri tarafından rüyada ısırıldığına inanmaktadır. Ancak başka yorumlar da var.

İşte onlar:

 1. Çok acı verici ve güçlü bir ısırık hissetmek için - sizin için çok önemli olan bir şeyi kaybedeceksiniz ve bu yüzden çok endişeleneceksiniz. Ayrıca aile hayatında yeterince uzun sürecek ve sizi huzur ve sük depnetten mahrum bırakacak bir dizi skandal ve çatışma yaşanması da mümkündür.
 2. Eğer bir rüyanda, köpeği başı olan biri tarafından ısırıldıysanız, bu hayırlı bir işarettir. Yakın gelecekte şans her zaman yanında olacak. Taahhüt edeceğiniz herhangi bir işte başarıya güvenebilirsiniz.
 3. Eğer bir rüyada karşılık olarak köpeği ısırmaya çalışıyorsanız, o zaman bu olumsuz bir işarettir. Hızlıca işe yaramayacak olan iyileşmek için size ciddi bir hastalık vaat ediyor. Uzun süre hasta olacaksınız ve uzun süre emekli olacaksınız, böylece gelecekte finansal problemler yaşanacaktır.
 4. Cildinizde diş izlerini görmek - yakın bir insan tarafsız şeyler söyleyerek size çok hakaret edecektir. Bu olay uzun süre hafızasında kalacak, endişelenecek ve suçu unutamayacaksın.
 5. Isırık yerinde kan görmek - sizi kalıcı olarak sakinleştirecek bir olay meydana gelecektir. Hayatta sürekli bir stres ve endişe dönemi olacak. Bunun için hazırlanmayı ve güç tasarrufu yapmayı deneyin.

Astrolojik rüya kitabı

Bu rüya kitabının yazarlarına göre, köpek bir erkeğin arkadaşını sembolize eder, bağlılığın, sadakatin ve güvenilirliğin bir görüntüsüdür.

İşte onların yorumları:

 1. Birdenbire sana saldıran ve ısırmış olan dost köpek - tatsız haberler uzun yıllar boyunca görmediğin yakın bir arkadaştan gelecek. Bu bilgi sizi endişelendirecek ve hatta belki de acı çekecektir.
 2. Eğer bir rüyamda çok küçük bir köpek tarafından ısırıldıysanız, çok fazla rahatsız edici sorun için bekleyin. Zorunda olmamanıza rağmen aniden gerçekleştirmek zorunda kalacağınız birçok sorumluluğunuz olacak.
 3. Agresif siyah köpek - yakın bir arkadaşın ihanetine dikkat edin. Sana karşı bir şey planlıyor. Ve bu, en çok güvendiğin kişi. Hayal Konseyi: Size yönelik gerçek niyetini ortaya çıkaran bir eşlik kontrolü düzenleyin.
 4. Beyaz nibbling köpek - aynı zamanda sıkıntı başlayacak bir ilişki içinde yakın bir arkadaşı sembolize ediyor. Ama suçlu sen olacaksın, arkadaşının duygularını kırdıracaksın.
 5. Kırmızı köpek - sevgili tarafından aldatma veya ihanet için bekleyin. Uzun zamandır duygularını kaybetti ve alışkanlık dışında sizinle birlikte yaşamaya başladı, bu yüzden yandan eğlence aramaya başladı. Belki de ciddi bir ilişki için başka birini aramalısın.

Diğer popüler rüya kitaplarının yorumu

Rüya kitaplarının yazarlarının tahminleri değişkendir, bu nedenle kendiniz için bir şey seçmek zordur. Size bir tavsiyede bulunacağım: mantıklı düşünmeyi denemeden sezginizi dinleyin. Bilincinize, hangi yorumlamanın sizin için uygun olduğunu sorun.

İşte bazı tahminler:

 1. Büyük hayal kitabı - karşı cinsten bir erkekle olan arkadaşlığın romantik bir ilişki içinde bitecek. Belli bir durumda, duygular yıkar ve birbirlerine karşı dostça duygular hissetmediğinizi fark edersiniz.
 2. Rüya yorumlayıcı rüya yorumlayıcı - yakın bir arkadaştan kızgınlık bekliyoruz. Sadece kendi çıkarlarına dikkat ederek bir suç işleyecektir. Ama sonuçta, olumsuz sonuçlar sizi etkileyecektir, bu yüzden problemleri birlikte çözmek zorunda kalacaksınız.
 3. Ezoterik - Sizin için çok değerli olan bir kimsede hayal kırıklığına uğramak. İnsanları kapatmak için bile daha az güvenmeye çalışın, çünkü bunlar arasında size zarar vermek için doğru zamanı bekleyen bir hain var.
 4. Kanişler ve diğer dekoratif köpekler - eğer bir rüyada ısırırlarsa, düşmanlarınızın planlarınızın uygulanmasını engellemeye çalıştığı ve kötü niyetli kişilerin dedikoduları olduğu anlamına gelir. Fakat bu değeri vermemelisiniz, çünkü düşmanlar size biraz zarar bile edemezler.
 5. Av köpeği ırkları, iyi dilekçilerin maskelerinin arkasına saklanan iç çevrenizdeki kurnaz ve açgözlü insanları simgelemektedir. Güvenilmemeliler, çünkü eylemlerinden herhangi biri sadece kişisel çıkarlar tarafından belirlenir ve kişiniz için endişelenmez.
 6. Agresif bir köpek paketi sizi takip ediyorsa, önümüzdeki aylarda çok dikkatli olmaya çalışın. Düşmanlar hain tuzaklar kurdular. Onları memnun edersen çok büyük sorunlarla karşılaşman gerekecek.
 7. Bekçi ısırırsa, gerçek hayatta güvenliğiniz için bir tehdit olduğu anlamına gelir. Çok fazla sorun çıkarmayı hayal etmiyorsanız, daha az anlamsız davranmanız gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send