Rüya yorumu

Rüya kitabındaki salatalık rüyaları

Pin
Send
Share
Send
Send


Salatalık hayallerini bulmak için bu makaleyi dikkatlice okuyun. Gelecekte gerçekleşecek olan olaylara ışık tutacak ve her şeye hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Ukraynalı rüya kitabı

Bu rüya kitabının öngörüleri, Ukrayna halkının ve onun folklorunun inançlarına dayanıyor. Yazar uzun yıllar yorumlar topladı ve şimdi bunları kullanabilirsiniz.

İşte onlar:

 1. Bir rüyada bir salatalık görmek, yakında kendi iç çevrenizdeki bir insanın neden olduğu birçok problemin olacağını söyleyen kötü bir işaret. Ancak olumsuz bir süre uzun sürmeyecek. Yakında her şeyde bir şans şeridi ve şansla değiştirilecektir.
 2. Uzak akraba ziyareti için Salatalık parlak yeşil rüyalar. Seni getirmeye ve hediyelerle getirmeye karar verecekler. Konukseverlik göstermeye hazır olun ve misafirlerine neşeyle hoş geldiniz.
 3. Birçok sera salatalık - iş dünyasında başarıya ulaşmak için. Geçmişteki çabalarınızın sonuçları, şimdiki zamanda büyük ödüller kazandıracak. Hesaplarınızda çok miktarda para için hazır olun.
 4. Acı ve tatsız salatalık - sanki hiçbir yerden sanki en kısa zamanda size düşecek olan belaya. İş ve kişisel yaşamdan ödün vermeden tüm sorunları çözmek için zaman ayırmamız gerekecek.
 5. Kız salatalık, birbirlerini sevecekleri bir erkekle tanışmayı hayal eder. Baş döndürücü bir romantizm, bir grup duygu ve canlı duygular ile başlar. Bu kişiyle aile kurmak mümkün olabilir.
 6. Salatalık turşusu, hayalperestin sıkça sevdiklerinize göre zayıflık gösterdiğini söyler. Bu nedenle, genellikle sınırlarını ihlal eder, güvenilirliğini ve hakaretini kullanırlar.

Rüya yorumu Tsvetkova

Yorumlar astrolojik ve gizli öğretilere dayanmaktadır.

İşte onlar:

 1. Bir kız ne kadar çok salatalık görürse, gerçek hayatta o kadar çok erkek arkadaşı olur. Karşı cinsten çok çekici olacak ve ruh eşini çok çabuk bulabilir.
 2. Karda yatan salatalık - kişiliğinizi toplumda saran bir dedikodu işareti ve dedikodu işareti. Çok fazla kıskanç ve tetikçiniz var. Ama kalbine almayın, uygun gördüğünüzü yapmaya devam edin.
 3. Erkek salatalıklar, yalnızca para, zenginlik ve şöhreti hayal eder. Bu rüya hayalperestin karakter olarak çok güçlü olduğunu, net bir pozisyonu ve güçlü bir iç çekirdeği olduğunu gösteriyor. Zorluklara rağmen hedeflerine daima ulaşır.

Rüya yorumu Hasse

Bugünün yaşamının gerçeklerine uyan modern tahminleri seviyorsanız, bu rüya kitabının yorumunu dinleyin.

İşte onlar:

 1. Hevesle salatalık yiyin - mutlu ve uzun zamandır beklenen olaylara. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz şey gerçek olacak.
 2. Sarı salatalıklar ayrıca, herhangi bir çabada hayalpereste iyi şanslar vaat eden hayırlı bir işarettir. Hayatta hedefleri belirlemek ve bunları başarmak için iyi bir zaman olacak. Bir dilek tut ve hareket et.
 3. Gerçekte bulunmayan dev salatalık, beklenmedik misafirlerin ziyaretini önler. Ve bu nahoş olacak, çünkü oldukça gergin bir ilişkiniz olan insanlar gelecek,
 4. Eski ve çürümüş sebzeler uzun bir hastalıktan kurtulmayı hayal eder. Eğer bir insan sağlıklıysa, o zaman böyle bir rüya kısa sürede tüm eski problemlerden kurtulma sözü verir.
 5. Yalnız insanlar çürümüş ve çürümüş salatalık, kişisel yaşamında mutluluk hayal eder. Uzun bir aramadan sonra nihayet kaderinizi paylaşmak istediğiniz bir kişiyle tanışacaksınız. Ve bu gerçek aşk olacak, kitaplarda bile yazmadıkları şeyler - hisler çok güçlenecek.
 6. Genç kızlar salatalık hayal kırıklığı hayalini seçiyorlar. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz şey gerçekleşmeyecek. Ve aslında arzularınız başka birine dayatılabilir. Kendinizi anlamaya ve ruhunuzun gerçekte ne istediğini belirlemeye çalışın.
 7. Salatalık hasat - çok yakında gelecek zor bir döneme. Kemerinizi sıkmanız, kurtarmayı ve kendinizi birçok yönden sınırlandırmayı öğrenmeniz gerekir. Bu, sizin için tüm geleceği belirleyecek olan bir testtir.
 8. Salatalık uzun bir yol arifesinde hayal ederse, yolculuk başarısız olur. Yolda birçok zorluk bulacaksınız, bu yüzden uzun zamandır beklenen yolculuk hiç zevk getirmeyecek.

Hint rüya kitabı

Bu rüya kitabının yorumu kadınlar içindir.

İşte onlar:

 1. Salatalık - boşuna umutların ve sinirli arzuların sembolü. Böyle bir rüya, geçmişte hayalini kurduğunuz şeyi gerçekleştirmediğiniz için pişman olduğunuza işaret eder. Ancak durumu bırakıp ilerlemenin zamanı geldi.
 2. Eğer iyi değilseniz, o zaman böyle bir rüya hızlı bir iyileşme büyüsü. Zaten tamir edildi, bu yüzden biraz beklemek kalır.
 3. Küçük, çok "genç" salatalık başarı, kar ve zenginlik hayalini kurar. Çok uzun zamandır hayalini kurduğunuz her şeyi alacaksınız. Ayrıca maaşınıza eklenebilir veya terfi edebilirsiniz.
 4. Çizgili salatalık, yeni erkek arkadaşların hayalini kurar. Kendinizi, sizi her konuda destekleyecek düşünen kişileri bulacağınız yabancı bir şirkette bulacaksınız.
 5. Tuzlu salatalık - beklenmedik neşeye. Uykunuza ne kadar fazla tuz eklerseniz, hayatınızda o kadar mutlu olaylar olur.
 6. Yataklardan sebze toplamak - bereket ve refah. Gerçek bir başarı elde edeceğiniz çok büyük bir potansiyele ve yüksek bir enerjiye sahipsiniz.
 7. Kışın, salatalık hamileliği hayal eder. Gelecekteki bebeği öğrenmek için bir test almalı veya bir doktora gitmelisin.

Pin
Send
Share
Send
Send