Rüya yorumu

Hayatınızı anında iyileştirmek için Theta şifa meditasyonu: çeşitleri ve yöntemleri

Theta şifa meditasyonu Vianna Stible'ın öğretilerine dayanmaktadır - benzersiz ruhsal uygulamaları ve basiret kabiliyetleri ile ünlü bir kız. Bilinçle çalışmanın bu yolunun olumsuzdan hayatı iyileştirmeye ve pozitif enerji ile doldurulmasına yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

Kim şifa meditasyonunu denemeli?

Uygulamaya başlamak için, özel bir bilgi veya tecrübe gerektirmez. Arzu ve hedeflerini anlamak için yeterli. Bu nedenle, bu tür meditasyon hem yeni başlayanların ruhsal gelişimine hem de “ileri düzey kullanıcılar” için çekicidir.

Bu manevi pratik kime uygundur:

 1. Bilincin kapsamını genişletmek ve yaşamlarını iyileştirmek ve olumlu değişiklikler başlatmak için rahatlık alanından çıkmak isteyen herkes.
 2. En azından dışsal yeteneklerin başlangıcı olan ve bunları geliştirmek isteyen herkes. Bu aynı zamanda ezoteriklik yapanlar için de faydalıdır: şamanlar, tarologlar, astrologlar, numerologlar, şifacılar ve falcılar
 3. Psikoloji ile ilgilenen herkes, özellikle de nöro-dilsel programlama, koçluk, psikoterapi gibi çeşitleri
 4. Kendi işleri olan ve onu yeni, daha başarılı bir seviyeye getirmek isteyen insanlar
 5. Yaşamın herhangi bir alanında sorunları olan herkes: finansal, kişisel, kariyer
 6. Bir hedef arayışı içinde olan ve meşhur "bir ömür boyu sebep" arayan herkes
 7. Bilincin genişlemesi ve kendini geliştirmesi için başka herhangi bir manevi yöntem uygulamak

Özellikle etkili teta şifa meditasyonu, yaşamlarını anında iyileştirmek için pratik yapmaya ihtiyaç duyanlar için çalışıyor. Komplekslerden, kendinden şüphe duymaktan, korkulardan ve fobilerden, depresyonlardan muzdarip iseniz deneyin.

Meditasyonun özellikleri

Uygulamaya başlamadan önce, nasıl çalıştığını ve hangi hedeflere ulaşmaya yardımcı olduğunu anlamak önemlidir.

Theta-şifa tekniğinin özellikleri:

 • Vücudunuzun size doğada verilen gizli güçlerini uyandırabileceksiniz. Bu henüz uygulanmamış bir uyuma potansiyelidir.
 • Hayatın her koşulunda aklınızı tamamen gevşetmeyi ve kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Farkındalık yaratmaya yardımcı olur, anın tadını çıkarmayı ve basit şeylerde mutluluk almayı öğrenir.
 • Meditasyonun dini bileşeni çok önemli olduğu için Tanrı'ya, Evrene veya diğer Yüksek Kuvvetlere inanmalısınız.
 • Fiziksel bedeninizi ve ruhunuzu iyileştirir, kendinizi olumsuz duygulardan kurtarır ve pozitif enerji ile doldurulur.
 • Beyninin ne ritimlerinin ne olduğunu ve nasıl çalıştıklarını öğreneceksin.
 • Bilinci niteliksel olarak yeni bir düzeye çevirecek ve İlahi akıştan nasıl enerji alacağınızı öğreneceksiniz.

Meditasyon sırasında, bilinç yeniden programlanır, standart gerçeklik algısı değişir, ailenizde nesilden nesile uzanan negatif bloklar ve klipler kaldırılır. Manevi sınırlamaları gerçek düşünce özgürlüğü ile değiştirin.

Theta Şifa Kursları Türleri

Bağımsız bir şekilde böyle karmaşık bir meditasyonda ustalaşmak neredeyse imkansızdır, sertifikalı eğitmenlere gitmek zorundasınız. Ruhsal gelişim seviyenize bağlı olarak, zorluk derecelerinde farklı olan meditasyon kursları sunabilirler.

Theta iyileşmesine daldırma ana aşamaları:

 1. İlk. Zaten vücudunuzda ne kadar enerji olduğunu biliyorsunuz ve anlıyorsunuz. Beynin teta ritimlerine tam bir daldırma vardır, teta durumlarının pratiğine başlayın. Korkulardan kurtulun ve gençliği ve hayati enerjiyi korumak için vücudun iç rezervlerini harekete geçirin.
 2. Derin. Bilgi daha mükemmel hale gelir, teta şifa tekniklerini günlük yaşamda kullanmayı öğrenirsiniz. Bu aşamada, bilinç çarpıcı biçimde değişir, kendinizi ve başkalarını geçmişin yükünden kurtarmayı, kendini olumsuzdan temizlemeyi ve çakralarla derin çalışmayı öğrenirsiniz
 3. Bolluğun tezahürü. Arzuları yerine getirmeyi ve çevrenizde pozitif enerji radyasyonu yaratmayı öğreten ileri seviye. Bu aşamada, olumsuz inançlar ve tutumlar ortadan kalkar ve yaşamın her alanında başarı için programlama yapılır.
 4. Sezgisel anatomi. Bu aşamada, organizma üzerinde derinlemesine ve derinlemesine bir araştırma DNA düzeyinde gerçekleştirilir. Kelimenin tam anlamıyla vücudunuzu taramayı, farklı iç titreşimleri anlamayı, enerjiyi dönüştürmeyi öğreniyorsunuz
 5. Hayat oyunu. Gizli potansiyelin farkına varmayı ve tam kapasiteyle etkinleştirmeyi öğrendiğiniz son aşama

Enerji kanallarının açılması için teta şifalı meditasyon hakkında bir video izleyin:

Düzenli uygulamanın sonuçları

Theta şifa tekniklerini yaşamınıza sıkı bir şekilde uygularsanız, aşağıdaki sonuçları elde edebilirsiniz:

 • Kendine, bilincinin gücüne, yeteneklerine inan. Sevgi ve harikalara da bir inanç olacak, olumlu bir şekilde programlama olacak
 • Dışlama hediyesinin gelişebileceği bir sonucu olarak, öz-bilgi süreçlerini başlatmak. Sezgiyi duymayı ve önizlemeleri doğru şekilde yorumlamayı öğrenin.
 • Sadece kendinize değil, etrafınızdakilere de yardım etmeyi öğrenin. Bir yabancının vücudunu "tarayabilir" ve onun havasında hangi problemlerin olduğunu tespit edersiniz.
 • Olumsuz tutumlarla ve sınırlayıcı inançlarla çalışma becerisi kazanın. Başkalarıyla ilişkilerde her türlü problemi çözmek
 • Hayattan ne istediğini bilen ve bunu başarabilen mutlu, başarılı ve uyumlu bir insan olma şansına sahip olacaksınız.

Olumlu sonuçlar hayatınızın her alanına kesinlikle dokunabilir. Birçok uygulayıcı yorumu bunu onaylar. Ancak, verimliliğin öncelikle değişim ve eyleme ne kadar hazır olduğunuza bağlı olduğunu anlamak önemlidir.