Rüya yorumu

Hayalinizdeki rüyaları

Pin
Send
Share
Send
Send


İşin rüyasını belirlemek için, rüyada gördüğünüz her şeyi detaylı olarak hatırlamaya çalışın. Bu, en doğru yorumu seçmenize yardımcı olacaktır. Bu makalede kendimi kullandığım rüya kitaplarının tahminlerini getirdim - çoğu zaman gerçek oluyorlar.

Aile rüyası

Bu yorumlar yüzyıllar boyunca seçildi. İnsanların derin bilgeliğini, kültürlerini, batıl inançlarını kabul edeceklerini içerirler. Family Dream için tahminler gelenekleri onurlandıran muhafazakar insanlara uyacak.

İşte yorumlar:

 1. Bir iş kaybetmek - yaklaşmakta olan yaşamın değişme korkusuyla. Hayalperest hayatında çok şey değiştirebilecek önemli bir karar vermek zorunda kalacak. Ve yanlış bir seçim yapmasından çok korkuyor.
 2. Sıkı çalışmak, beladan başka hiçbir şey vaat etmeyen olumsuz bir işarettir. Yakın gelecekte başınıza gelecek olumsuz olaylar öncelikle finansal durumu etkileyecektir.
 3. En sevdiğiniz işi yapmak hayırlı bir işarettir. Gerçek hayatta her zaman ruhunuzun arzularını yerine getireceğinizi ve sadece istediğiniz şeyi yaptığınızı söylüyor. İyi çalışmaya devam et.
 4. Başka bir kişi çalışıyor - işyerinde gerçekte sorun yaşamak için. Bir meslektaşımdan "nastuchit" den bir kişi size üstün gelir ve masumiyetini kanıtlayan uzun bir gerekçeye sahip olur. Kendini savunmada başarısız olursa, indirgenebilirsin.
 5. Aktif fiziksel emek - iş dünyasında başarıya ulaşmak için. Net hedefleriniz varsa, istediğinizi kolayca alabilirsiniz. Değilse, ne istediğinizi planlamanın zamanı geldi.
 6. Diğer insanlara işte ne yapmaları gerektiğini söylemek - tüm gelecekteki yaşamınızı etkileyecek önemli bir karar vermelisiniz. Pişman olmayacak doğru seçimi yapmaya çalışın.

Rüya Miller

Bu tahminler psikolojiyi seven ve bilinçdışı insanın yeteneklerine inananlara hitap edecektir.

İşte yorumlar:

 1. Bir rüyada çok çalışmak - Sizin için büyük önem taşıyan konularda başarıya ulaşmak. Hedeflerinize ulaşmak için tüm enerjiyi yönlendireceksiniz ve bu iyi bir sonuç elde etmenize yardımcı olacak.
 2. Başkalarının nasıl çalıştığını izleyin - bir dizi sıkıntıdan sonra, nihayet kalbini alacak ve geleceğe umutla bakabileceksiniz. Hayatında uygun bir dönem gelecek.
 3. İş ilanlarını görmek, şimdi yapacağınız ve size fayda sağlayacak bir konudur. Orada durmayın ve ilerlemeye devam edin.
 4. İşten çıkarılma hayallerden hayattaki bazı zorluklara kadar. Ancak olumlu bir tutumu koruyarak kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Düşüncelerinizin maddi olduğunu hatırlamak ve iyiye odaklanmak önemlidir.
 5. İşi bir başkasına emanet etmek - kariyeriyle uğraşmak. Hata ve ihmal için bir aldatma veya para cezası bekleyebilirsiniz. Fakat görevlerinizi iyi niyetle yerine getirmeye başlarsanız düzeltebilirsiniz.
 6. Bir kadının işi, gerçek hayatta çok çalışmayı hayal eder. Maddi bir ödül almak için kendi çıkarlarını feda etmesi gerekecek.

Büyük Rüya

Her insana uyan evrensel yorumlar içerir.

İşte bu tahminler:

 1. Hayatınızın finansal alanında refah ve başarıya çalışmak için rüyalar. İstediğiniz refah seviyesini elde edebilirsiniz. Pratik olmasalar bile iddialı hedefler belirleyin.
 2. Sen bir rüyada işverendin - sağlık sorunları için. Hayatta güçsüzlük hissettiğiniz için çok fazla sorumluluk alırsınız. Bu er ya da geç ciddi hastalıklara yol açabilir.
 3. İşten istifa - işte iyi şanslar. Şans akışına düştün, hayat sana kendini gerçekleştirme ve kariyer gelişimi için bol miktarda fırsat sağlayacak. Bu akışı güçlendirmek, ruhsal gelişim içinde olabilir, böylece yaşamınızın tüm alanlarında bir denge vardır.
 4. Çok sayıda insanın çalışmasını izleyin - zenginlik. Tamamen beklenmedik bir şekilde size düşebilir. Bir piyango bileti al - şimdi sizden çok kazanma şansı.
 5. Fiziksel iş - geçici olarak işten kaldırıldığınıza. Bunlarla mücadele edilmesi gerekiyor, çünkü yokluğunuzdan sonra işinizi tamamen kaybedebilirsiniz. Senin yerine başka bir aday gelecek.
 6. Gerçek hayatta yaptığınız işi hayal ediyorsanız, bu olumsuz bir işarettir. Yetkililerden İngilizceye söz verdi. Müdür sizi cezalandırmak ve cezalandırmak için bazı önemsemelere sahip hata bulmaya karar verir.
 7. Evde asistan olarak çalışın - refah uğruna kişisel hayatınızdan vazgeçmelisiniz. Ciddi bir seçim yapmalı ve sizin için neyin daha önemli olduğuna karar vermelisiniz - para ya da aşk.
 8. Bir iş bulun - etrafınızdaki insanlardan önce fikrinizi savunmalısınız. Kelimenin tam anlamıyla bir kınama ve kıskançlık dalgasını kışkırtacak her şeye karşı çıkacaksınız.
 9. İşyerinde zaman ayırın - Geçmişte verdiğiniz yanlış karardan dolayı kendinizi bulduğunuz rahatsız edici duruma. Gelecekte bu gibi hataların yapılmaması için doğru sonuçların çıkarılması önemlidir.
 10. Sert fiziksel emek, daha önemli şeylere konsantre olmanız ve boşluğa enerji püskürtmeyi bırakmanız gerektiği bilinçaltının bir hatırlatmasıdır. Hedeflerinizin neyin en önemli olduğunu belirleyin ve bunları gerçekleştirmeye başlayın.
 11. Erkeklerin nasıl çalıştığını izleyin - cinsel yaşamdan memnuniyetsizlik. Eşinizden memnun değilsiniz ve değiştirmek istiyorsunuz.

Pin
Send
Share
Send
Send