Rüya yorumu

Jenerik Curse: kendini nasıl gösterir, türleri ve işaretleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu yazıda genel bir lanet gibi korkunç bir fenomenden bahsedeceğiz, görünümünün nedenlerini ve karakteristik özelliklerini öğreneceğiz. "Jenerik" kelimesinin imha programının bir nedenden dolayı atalarının günahlarını ödemek zorunda olduğu bir klana yönelik olduğunu söyler.

Genel bir lanet nedir ve nasıl ortaya çıkar?

Genel bir lanet, üyelerinden birinin hatası nedeniyle klanın bütün üyelerine kasten düşen bir ceza olarak kabul edilir. Genellikle, böyle bir ceza, hakaret edilen kişi, bütün suçlunun ailesini kınayan bir sihirbazın yardımına başvurduğunda, ritüeldir.

Ancak, bir kural olarak, böyle bir ceza klanı kendiliğinden yakar, evrensel sebep-sonuç yasasına ya da karmaya itaat eder. Cinsiyetin bütün üyeleri ataların üstlendiği eylem için ödeme yapar.

Tabii ki, genel lanet yanlışlıkla soğuk algınlığı gibi toplanamaz. Bunu yapmak için gerçekten korkunç bir şey yapmanız gerekiyor. Ayrıca, cinsin tüm üyelerinin, yanlışlıkla baskıcı makinenin altına düşen talihsiz kurbanlar olmayacağına dikkat etmek önemlidir. Bu yarışta, karması üzerinde çalışılması gereken benzer eylemler tarafından yüklenen ruhlar gelecek.

Unutulmayacak olan lanetin masum bir insana zarar veremeyeceğini unutmayın. Kesinlikle gönderene geri dönecektir.

Genel lanet tüm ırkın ölümüne yönlendirilebilir. Eylemi hemen tezahür etmeyebilir, ancak yıllar sonra karma tarafından belirlenir. Bu durumda, tüm yarış yavaş yavaş ölüyor.

Ayrıca, lanet yedinci kuşağa aktarılabilir. Zamanla gücünü kazanır ve bu klanın tüm üyelerinin kaderini ya da münferit üyelerini, örneğin sadece erkekleri yok eder. Yedi nesiller değiştikten sonra, lanet sona eriyor.

Genel lanet nasıl tezahür eder?

Kural olarak, bir klanın ölümü üzerindeki klan lanetinin mekanizması şöyle tezahür eder: aniden ölüm bu klanın tüm erkeklerini yakalar. Ölümcül hastalıklardan, kazalardan ve intiharlardan ölürler. Olayların gelişimi için seçenekler farklılık gösterebilir, ancak sonuçta, kısa bir sürede tüm erkeklerin vefat etmesi. Klanın varlığı sona eriyor, çünkü soyadına devam edecek kimse yok.

Jenerik Curses Türleri

Bu tür genel küfürler vardır:

 • Cins veya aile üzerinde yabancıların laneti.
 • Akrabalar tarafından lanet.
 • Çingene laneti - bilinçsizce gönderilmiş olsa bile, sihirli ayinler yapmadan çok büyük bir tehlikedir. Sonuçta, bu ulusun özel bir mistik gücü var. Son derece güçlü, büyülü bir egregor tarafından himaye ediliyor, bu nedenle çingene laneti her zaman tüm yarışlara düşüyor. Kendinize zarar vermemek ve sıkıntıları kapatmak için, onlarla temas kurmamaya çalışın ve ellerinizden hiçbir şey vermeyin.
 • Anne laneti - ölümüne yol açabilecek veya çocuğun kaderini tamamen kırabilecek en güçlü ve yıkıcı olanlardan biri. Bu kadar üzücü sonuçlara yol açmamak için çocuğunuzun davranışlarına anlayışlı davranmak gerekir, hiçbir durumda öfke ve olumsuz duygularını dışarı atmayın. Üç yaşına kadar olan çocuklar, herhangi bir olumsuzluğa karşı özellikle hassastır, çünkü onların biyo alanları anne ile yakından ilişkilidir.

Genel lanet çok sinsidir - nesilden nesile güç kazanma eğilimindedir. Bunun nedeni, bir aile üyesinin ölümüyle birlikte, lanetin gücünün, kalan genç üyelere dağıtılmasıdır. Bu nedenle, akrabalar genellikle başka bir kurbanın ölümünden sonra ağır bir yük hissederler, endişe ve tehlike duygusuyla bastırılırlar.

Genel Bir Lanetin Belirtileri

Genel bir lanetin varlığını belirlemek için aşağıdaki nedenler olabilir:

 • Ailede zihinsel engelli, zihinsel engelli, yetersiz ve duygusal açıdan dengesiz, depresyona yatkın insanlar var.
 • Cinsin üyeleri, kişisel ilişkilerde başarısızlıkla takip edilir: evlilikler dağılır, aile hayatı iyi gitmez, eş ve yalnızlık kaybı.
 • Çiftler kısırlık, sık düşükler veya ektopik gebelikler, yenidoğanların ölümünden muzdariptir.
 • Erkekler hayattan erken çıkar, ölümleri doğal değildir, intiharlar sıklıkla görülür.
 • Kalıtsal hastalıklar cins aracılığıyla bulaşır, cins üyeleri sıklıkla aynı hastalıktan hastalanır ve ölüme neden olur.
 • Akrabalar kendi aralarında iletişim kurmayı bırakır ve sevdiklerinden vazgeçerler. Çoğu zaman akrabalar arasında miras bölünmesiyle ilgili denemeler yapılır.
 • Rhode, ondan kurtulmanın imkansız olduğu yoksulluk ve başarısızlığı sürdürüyor.
 • Genellikle kazalar, kazalar vardır. Bu cinste boğulan ya da temsilcilerinden bazıları aynı şekilde yaşamdan ölüyor.

Pek çok kişi, bu işaretlerin istisnasız her cinste bulunabileceğini söyleyecektir. Bu her ailenin bir aile laneti olduğu anlamına mı geliyor? Tabii ki değil, ama her cins için belirli olumsuz programlar var. Sonuçta, hepimiz isteksizce hem kişisel karmamızı hem de tüm ırkın karmasını belirleyen görünmez davranışlarda bulunuruz.

Gerçekten çok yanlış bir şey gerçekten ailenizde oluyorsa, deneyimli bir psişik olmadan, kabile karma uzmanı olmadan yapamazsınız. Lanete neyin neden olduğunu ve bununla nasıl bir ilişki kurduğunuzu bulmak gerekir.

Kabile lanetini kaldırmak çok zor ve her zaman mümkün değil. Özellikle cinslerin ölümüne lanet kurtulmak zor.

Genellikle, olumsuz bir programdan kurtulmak için, cinsle bağlantıyı kesmek gerekir. Bu, akrabalarla iletişimi kesmenin gerekli olduğu anlamına gelmez. Bu, özel alışkanlıkların yardımı ile ince bir seviyede gerçekleşir, bunun ardından bir kişi genel programdan kurtulur, ancak aynı zamanda klanın enerji desteğini de kaybeder.

Erkek Hattında Genel Lanetin Belirtileri

Erkek hattının laneti hakkında konuşmak şu işaretlere dayanabilir:

 • Bu tür erkeklerin hepsi 50 yıla kadar yaşayamazlar.
 • Cinsin bazı üyeleri zihinsel ve zihinsel anormallikleri vardır.
 • Yüksek çocuk ölüm oranı sadece erkek çocuklarda ölmektedir.
 • Kalıtsal hastalıklar erkek soyundan bulaşır.
 • Kazalar, trafik kazaları ve uçak kazaları sürekli bu tür insanlara oluyor.
 • Birçok erkek alkol veya uyuşturucu bağımlılığı geçirir, evsiz kalır, hapse girer.
 • Bu tür insanlar yeteneklerini güvensiz, kronik kaybedenler haline gelirler. İradeden yoksunlar, kaderlerini kontrol edemiyorlar.
 • Genellikle, görünen bir sebep olmadan erkekler, sevdiklerini şoka sokarak intihar eder. Ne de olsa, dün bir adam güçle doluydu ve yaşamdan mutlu oldu. Benzer şekilde, hastalıktan kurtulanlar ve mutsuz kazalar hayattan ayrılıyor.

Kadın hattında Genel Lanet

Kadınlar duygusallıklarından ve duyarlılıklarından dolayı bu korkunç olguya daha hassastırlar. Kadın hattaki genel laneti tanımak aşağıdaki belirtilerden olabilir:

 • Çoğu zaman, lanet çocukları etkiler: onlar aşağı veya ölümcül hasta olarak doğarlar ve ölü doğumlar ve düşükler meydana gelir.
 • Bir kadın ahlaksız bir yaşama yol açar, kocasını aldatır, yabancı erkeklerden çocuk doğurur.
 • Alkol kötüye, uyuşturucu bağımlısı olur.
 • Kadınlar ciddi kadın hastalıkları, kısırlık muzdarip.
 • Başarısız evlilikler ve kişisel mutluluk eksikliği. Erkekler sürekli böyle bir kadını terk eder, alkolik veya uyuşturucu bağımlısıyla evlenir.
 • "Kara" dulunun laneti - yaşamın bütün yoldaşları birer birer ötüyor.
 • Bir kadının yalnız çocukları büyütmesi, maddi zorlukları olması gerekir.

Genel laneti sadece tüm ırkın karma karmasını temizleyerek kaldırmak mümkündür. Bunun için, böyle bir ritüel yapan bir şifacıya ve cinsi lanetten temizlemek isteyen bir kişiye çok çaba sarf etmek gerekiyor. Ve bu korkunç fenomenin kurbanı olmamak için, kendi türünün karmasını gözetmek ve birçok neslin hayatını değiştirebilecek eylemler yapmamak gerekir.

Bu konuyla ilgili bir video izleyin:

Pin
Send
Share
Send
Send