Rüya yorumu

Kadınlar için özgüven için etkili ifadeler

Pin
Send
Share
Send
Send


Yeterince kendine güveni olmayan bir insan, hayatta başarılı olmak için sorunludur. Kişinin kendi yeteneklerine ve yeteneklerine olan inancını geliştirmek yeterince kolay değildir, birçok insan kendilerini haksız yere yaşamları gerektiğinden daha az değerlendirir.

Aslında, ebeveynler çocukluğundan beri kendine güvenen bir çocuk yapmalıdır, ancak bir şeyler ters gittiğinde ve düzenli olarak başarısızlıkla karşı karşıya kalan bir yetişkin olmak, çeşitli yaşam kayıplarından sonra ortaya çıkması çok zor olacaktır. Ancak hepsi kaybolmaz - eksiklikler yetişkinlikte bağımsız olarak elde edilebilir. Bu makalede, bunun kadınlar ve erkekler için kendine olan güvenleri için etkili bir onaylama örneği üzerinde nasıl yapıldığını açıklayacağız.

Onaylama nedir

Olumlama, bilinçaltınızdaki olumsuz imgeleri ve inançları pozitif olanlarla değiştirmeye yardımcı olacak, kendisi hakkında olumlu formüle edilmiş bir ifadedir. İhtiyaçlarının bazılarını karşılamak veya sizi engelleyen inançları ortadan kaldırmak için açıklamalar yapılabilir.

Bina onaylarının her zaman şimdiki zamanda ve kendi adına gerçekleştiğini lütfen unutmayın. Bu, eğer sadece bir şey elde etmek istiyorsanız, o zaman rüyalar zaten gerçek olmuş gibi bir bağlamda konuşmanız gerektiği anlamına gelir.

Bu durumda, herhangi bir durumda, olumsuz inançlara odaklanmamalısınız, ancak kendiniz için geliştirmeye çalıştığınız şeye daha fazla dikkat edin. Yani, “Kendimi güvende hissetmiyorum” ifadesi yerine, başka bir tane uygulamak gerekiyor - “Kendinden emin bir insanım”.

Bu kural, bir insanın bilinçaltının gerçek niyet ve isteklerinizi tanıyamadığı gerçeğinden kaynaklanmaktadır, eğer onları olumsuz bir şekilde formüle ederseniz, bu durumda tam olarak kendinizi korumaya çalıştığınız şeye odaklanacaktır.

İnsan bilinci, enerji akışının her zaman odaklandığınız yere yönlendirilmesi prensibi ile çalışır. Bu nedenle, onaylamanın size gerçekten fayda sağlamaya başlaması için tüm beyanlarınızı doğru bir şekilde formüle etmek çok önemlidir.

Olumsuz bir bağlamda kendiniz hakkında konuştuğunuzda başarısızlığa hazırsınız, çünkü bunu düşünüyorsunuz. Ve yüksek güçler için başka seçenek kalmadı - sadece “arzunuzu” gerçeğe dönüştürüyorlar.

Beyanname kullanımının özellikleri

Adam sürekli aklıyla kendisiyle konuşuyor. Çoğu zaman, bu tür konuşmalar bir anlam ifade etmiyor, bilinçaltımıza aşırı bilgiyle aşırı yükleniyor, sonradan işleniyor, itici güç oluyor ve bu ya da diğer eylemlere yol açıyor.

Hiç gün boyunca sahip olduğunuz düşünceleri takip etmeye çalıştınız mı? Bu etkinlik için hayatınızın en az bir gününü seçin ve her gün kaç tane olumsuz düşünce görüntüsü oluşturduğunuza şaşıracaksınız!

Ancak tüm bu düşünceler, başarısızlığa uğradığımızı ve başarmayı zorlaştırdığımızı, “bir şeyler yapamayacağımızı” veya “yeterli bilgiye sahip olmadığımızı” (güven, irade vb. .

Dikkat! Gerçeklik, korkularla ilgili şüpheleriniz ve en samimi arzularınız olabilir. Ve hangi beklentilerin somutlaştırılacağını yalnızca düşüncelerinizden etkileyeceksiniz, daha doğrusu onların sayıları (daha olumlu ya da olumsuz zihinsel görüntüler olacaktır).

Durumu nasıl düzeltebilirsin? Olumsuz diyaloğu pozitif olanla değiştirirken, sadece başınıza gelen her şeyi kontrol etmeye başlayın. Zaman geçtikçe, olumlu ifadeler bilinçaltınızda kök salmış olacak ve bireyselliğinizi besleyen yeni, daha olgun ve mükemmel bir kişiliği formüle edecek yeni içsel inançları sunacaktır. Yavaş yavaş bilinçli olarak yalnızca olumlu ifadeleri kullanmaya başlayacak, onların yardımlarıyla değişecek, ilk düşünceleri ve sonra tüm yaşamınızı daha iyi hale getireceksiniz.

Günlük olarak oluşturduğunuz daha olumlu düşüncelerin, daha olumlu olayların sizin için ve tam tersi şekilde olacağını düşünün.

Beyanlar telaffuz kuralları

Birçok insan, daha iyi çalışması için onaylamaları nasıl telaffuz edeceğinden endişe ediyor mu?

 • Bu aktivite için en uygun zaman sabahın erken saatlerinde olacak, sadece bir gece uykusundan uyandığınızda ve kafanızda hala farklı kaygılar ve kötü düşünceler kalmayacak.
 • Ek olarak, kendinizi pozitif olarak formüle edilmiş ifadelerle sürekli olarak kuşatabilirsiniz - örneğin, çeşitli olumlu ifadeler yazdığınız ve bunları her zaman yüksek sesle ya da kendinize konuştuğunuzda, evinizin duvarlarına yapraklar yerleştirin.
 • Başka bir seçenek de öneri oturumlarını amaçlı olarak - tercihen sabah veya akşam saatlerinde yapmaktır. Sizden istenen tek şey bir sandalyede rahatça oturmak ya da bir yatağa uzanmak, olumlu ifadeler vermeye, tam fiziksel rahatlama ile anlamlarına odaklanmaya başlamak.

Olumlu bir etki elde etmek için çok zaman ve çabaya ihtiyacınız olabilir. Olumlu tutumların bilinçaltınıza nüfuz etme oranını hızlandırmak için bir seçenek var - bunu yapmak için, bunları bir diske veya oynatıcıya kaydetmeniz ve daha sonra uygun bir fırsat olduğunda kulaklık kullanarak dinlemeniz gerekir. Bir telaffuzun bile değil, sadece faydalı bilgilerin dinlenmesinin bilinçaltınıza yatırılmış olması dikkat çekicidir.

Kadınlar için kendine güven için onay örnekleri: "I" kelimesinin büyüsü

Psikologlar uzun zamandır bu kelimeyi “ben” kelimesini düzenli olarak kullanırsanız - zihinsel veya yüksek sesle, bireyin yaratıcı potansiyelini açığa vuran belirli bir titreşim etkisi olacağını fark etmişlerdir. Bu sebeple "Ben" ünlemesine en olumlu özelliklerini eklemelisiniz. Ve bu önemli kelimeden sonra söylediklerinizi daima dikkatlice izleyin.

“Ben” kelimesinin gücünü kullanarak kendi ifadelerinizi oluşturarak kişisel yeteneklerinizi geliştirmek mümkün hale gelir. Sonra, sadece "I" kelimesinin titreşimsel yeteneklerini kullandıkları güven ve başarı için bazı onay örnekleri verdik:

 • Kendime güven ve sakinim.
 • Ben güçlü bir insanım ve hayatımı tamamen kontrol edip yaratabiliyorum.
 • Ben iyi bir uzmanım, çözümlerim her zaman etkilidir.
 • Hayatımdan zevk alıyorum, hayatım dolu, içinde birçok olumlu duygu var.
 • Erkekler için çok çekiciyim.
 • Kendime enerjiden hoşlanarak hoş bir yayılım yapıyorum.
 • Güzelliğimin sınırı yok ve her gün artıyor.
 • Her gün kadın gücüm artıyor.
 • İnsanlara her zaman benzer inançlara ve yaşam prensiplerine yardım ediyorum.
 • Her zaman ihtiyacım olan yardım ve tavsiyeyi alıyorum.
 • Akrabalarım, arkadaşlarım ve patronlarım arasında talep içindeyim.
 • Her zaman çok değerli ve dinlenen akıllı ipuçları veririm.
 • Başkalarımı fikirlerimle ateşleyebilirim.
 • Hayatım ve işim bana% 100 zevk getiriyor.
 • Her zaman kendim için belirlediğim hedeflere ulaşıyorum.
 • Ben değerli bir insanım ve daima hak ettiğimi elde ederim.
 • Maaşım (belli bir miktar belirtiniz) ile başlıyor, çünkü bunu hakettim.

Dikkat! Olumlu inançların işe yaraması için düzenli uygulamaları önemlidir. Söylenenlere tamamen inanmanız önemlidir.

Standart onaylamaların kullanılması ve arzularla hedeflerine dayanarak kendi varyasyonlarının yaratılması olarak mümkündür. Önemli olan, düşüncelerinizin gerçekleşmesini her zaman hatırlamanızdır.

Olumlu inançları en rahat ortamda, günde birkaç kez tekrarlamak önemlidir. Bu anlarda, gözlerinizi kapatmalı ve meditatif bir duruma ulaşmalısınız. Aynı zamanda en çok da, dilediğiniz her cümleyi bulabilirsin.

Olumsuz düşünceler kafanızdaki sürekli kaydırma ile hayatınıza bir miktar sorun getireceksiniz. Ve aksine, iyimser bir pozisyonun korunmasının, hayatınızı en çılgın ve gerçekçi olmayan hayallerin bile gerçekleştirebileceği garanti edilir.

Ve "bir şeyler atıştırmak için", size çok ilginç bir video izlemenizi öneriyoruz:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send