Rüya yorumu

Ne rüya rüyası

Pin
Send
Share
Send
Send


Rüyada un neden ortaya çıkarılır? Birçok rüya kitabına göz atabilir ve kafan karışabilir. Veya sizin için en iyi tahminleri topladığım bu makaleyi okuyun. Belirli bir rüyadan sonra size ne olacağını anlamak için okuyun.

Psikolojik rüya kitabı

Bu yorumlar, kendilerini daha iyi tanımak için bilinçaltına girmek isteyenleri memnun edecektir. İnsan psikolojisi bilgisine dayanırlar.

İşte tahminler:

 1. Un - insan arzularının bir sembolü. Saf, beyaz, üst sınıf hayal ediyorlarsa, hayalleriniz yakında gerçekleşecek. Ve sizden pratik olarak herhangi bir çabaya ihtiyaç duyulmayacak.
 2. Ekmek unu pişirmek - gerçek hayatta çok sık, kendi başarınızı engellersiniz, hedeflerinize ulaşmak için kendinizi yavaşlatırsınız. Bu nedenle, arzular istediğiniz kadar çabuk gerçekleşmez.
 3. Gri un ikinci sınıf - mutlu bir hayata. Hiçbir şey için endişelenmene gerek yok. Ve mutluluğun parayla ilişkilendirilmez. Hayat maddi açıdan mütevazı olabilir, ancak yine de size büyük memnuniyet getirir.
 4. Un satışları - şu an içinde bulunduğunuz durum, öngörülemeyen sonuçlara yol açabilir. Yatırım yapılan fonları kaybetme riski büyüktür, bu nedenle eylemlerinizde dikkatli olun.
 5. Kek veya kek pişirin - kişisel yaşamınızda uzun zamandır beklenen huzuru bulacaksınız. Artık bir ruh eşini aramak ya da aile sorunlarını çözmek yok. Her şey yolunda, sihir gibi.
 6. Siyah un - finansal durum keskin bir şekilde kötüleşecek. Ya işinizi kaybedebilir, hava yastığı olmadan kalabilir ya da diğer yolla para kaybedebilirsiniz. Ancak tüm sorunların geçici olduğunu ve onlarla başa çıkabileceğinizi unutmayın.
 7. Ellerinizi una sokun - toplumda hararetli tartışmaların nesnesi haline geleceksiniz. Adınız dedikodu ve söylentilere konu olacak. Bu itibarınızı biraz zedeleyebilir.

Rüya yorumu Hasse

Bu hayal kitabının yazarı bir ortamdır. Tahminlerini, halk gelenekleri, işaretler ve ayrıca eski ezoterik bilgiye dayanarak yapılan gözlemlere dayanarak yaptı.

İşte onun öngörüleri:

 1. Unu bir rüyada görmek - maddi refah. Çok yakında, para hakkında düşünmemek, ancak boş zamanınızı daha ruhsal şeylere adamak için bir gelir seviyesine ulaşacaksınız.
 2. Un unu - kelimenin tam anlamıyla enerjiyi kaynatıyorsunuz. Öyle kuvvetler ki, dağları taşıyabilirsin. Bu dönemdeki potansiyeliniz artıyor, bu yüzden hedeflerinize ulaşmak için onu kullandığınızdan emin olun.
 3. Unu eziyet - uzun, mutlu ve güvenli bir yaşam için. Bu tahmin çok yakın bir gelecek için değil, uzun vadede. Ancak şimdi gelecekteki refahın temelini atabilirsiniz.
 4. Un unu - boşuna çok para harcıyorsun. Bir şeye sahip olma arzusu aklınızı tutacaktır ve bir çeşit kendiliğinden, pahalı ama çok işe yaramaz bir satın alma işlemi yapacaksınız.
 5. Büyük un unu - para kaybetmekten sakının. Hiçbir durumda borç vermeyin ve sorgulanabilir projelere yatırım yapmayın. Faturalarınızı ve cüzdanınızı saklamanız gerekir.
 6. Un üretin - uzun süredir iş arıyorsanız, yakında kazançlı bir teklif alacaksınız. Size iyi maaşlı bir pozisyon verilecek, ancak çok çalışmanız gerekecek.

Cananita'yı hayal et.

Bu rüya kitabı eski Yunanca "Düşler Kitabı" na dayanan modern tahminler içeriyor. Yazarlar, eski kehanetleri yeniden yazdı ve onları gerçekliğimize uyarladı.

İşte tahminler:

 1. Un - refahın bir sembolü. Rüyasında ne kadar fazla olursa, hayalperestin hayatında o kadar çok refah olacak. Ancak bir nüans var: sadece çok çalışarak para kazanacak, kolay bir şey elde edemiyor.
 2. Unu saçmak ya da rüzgâra batırmak için - uygun bir yaşam süresine giriyorsunuz. Güç ve enerji dolu olacaksın, herhangi bir projeyi gerçekleştirebilirsin. Üstlendiğiniz herhangi bir iş başarılı olacaktır.
 3. Öğütülmüş un - beklenmedik servet hayalperestin üzerine düşecek. Piyango bileti almaya çalışmakta fayda var - şansınızın olasılığı çok yüksek.
 4. Pişirme için pirinç unu - evde huzur ve rahatlığın sembolü. Böyle bir rüya, dış dünyada ne gibi olaylar olursa olsun, evde her zaman destek ve anlayış bulacağınızı ileri sürmektedir.
 5. Keten unu olumsuz bir işarettir. Geçmişte yapılan yanlışlıklar nedeniyle finansal durumunuz büyük ölçüde kötüleşecektir. Durumu küresel bir kişisel krize sokmamak için doğru sonuçları çıkarmanız gerekir.
 6. Piyasada un satmak - maceracı bir insansınız ve risk almayı seviyorsunuz. Ama şimdi hayatında bunun yapılmaması gereken bir dönem. Kararlarını analiz etmeye çalış. Sloganını izleyin: "Yedi kez ölçün - bir kez kesin."

Alfabe Rüyası Kitabı

Evrensel yorumlar:

 1. Bir un torbası istikrarın bir sembolüdür. Bir dizi sıkıntı ve başarısızlıktan sonra, uzun zamandır beklenen huzuru bulacaksınız. Daha fazlası hayatta kalmak ve kurtarmak zorunda kalacak.
 2. Değirmen olumsuz bir işarettir. Hayatında kalıcı bir endişe dönemi olacak. Gelecekten endişe duyacaksınız, bu da günümüzde işinize konsantre olmanızı önleyecektir.
 3. Mısır unu - kişisel yaşamınız artacaktır. Böyle bir rüya aşk meselelerinde muazzam bir başarı vaat ediyor. Daha önce gerçekleşmemiş bir miktarda iltifat ve saygı işaretlerini kabul edeceksiniz.
 4. Unun içine düşün - harika bir hostessiniz, anne ve karınız. Sevdikleriniz sizinle birlikte güzel ve sıcak. Bir evi dekore eden, içinde rahatlık yaratan ve çevrenizdeki alanı daha iyi hale getiren gerçek bir kadın örneğisiniz.
 5. Böcek ile un - kavga ve sevilen biriyle çatışma, bir süre sonra ayrılığa neden olabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send