Rüya yorumu

Bir rüya yakalayıcının hayali nedir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Koyunların hayalini bulmak için bu makaleyi okuyun. İçinde - öngörüleri güvenilir olan popüler rüya kitaplarının yorumu. Gelecekte benim için neyin sahip olduğunu daha iyi anlamak için onları kendim kullanıyorum.

Rüya Miller

Gustav Miller, rüyaları psikoloji ve psikoterapi açısından yorumladı. Rüyalarda insan bilincinin dikkat gerektiren sinyaller gönderdiğine inanıyordu.

İşte onun öngörüleri:

 1. Yünün bir koçtan nasıl kesildiğini görün - finansal hedefleriniz gerçekleştirilir. Gelirinizi artırmak veya yeni siparişler almak için her türlü imkanınız var. Önemli olan bu özellikleri fark etmek ve kullanmaktır.
 2. Güzel bir yeşil çayırda huzur içinde otlayan bir koyun sürüsü - hayatın her kesiminde refah ve refah bulacaksınız. Bolluk ve iyi şanslar akışına düştünüz, bu nedenle tüm işiniz sizin için en uygun sonuçla bitecek.
 3. Yün paspaslar ile hasta, sıska koyun - hayalperest küresel bir hayal kırıklığı geçecek. En çılgın umutlarının yıkılmasından kurtulacak, planları yerine getirmeyecek. Geçmesi gereken testlerle bir yaşam dönemi gelecek.
 4. Kuzu eti var - çevrenizde size karşı olumsuz yönde düzenlenmiş insanlar olduğunu hissediyorsunuz. Ve bu gerçek bir ön görüş. Hangi detektörlerin en büyük zararı verebileceğini belirlemeli ve etkisiz hale getirmelisin.

Rüya yorumu Tsvetkova

Bu rüya kitabının yazarı, rüyaları astroloji ve okült bakış açısından yorumlar. 25 yıldır, insanların hayallerini analiz ediyor ve tahminlerini yapıyor.

İşte onlar:

 1. Şık ve bakımlı koyunlar - tüm çabalarında başarı için. Adam, şans kuşunu yakaladı, bu yüzden çok yetenekli. Her şey kolay ve zahmetsiz olacak, ancak şans akışını harekete geçirmek için rüya yönünde en az düzeyde harekete geçmeniz gerekiyor.
 2. Seni vurmaya çalışan boynuzlu agresif bir koç - iç korkularının bir yansıması. Yeni bir işe başlamak için acele etmiyorsunuz çünkü başarısız olacağınızdan korkuyorsunuz. Sorunu çözmek için bu korkuya adım atmanız ve harekete geçmeniz gerekir.
 3. Canlı küçük kuzu - hayalperest bir anda düşecek servet ve refah ,. Bazen böyle bir rüya, yakında bir miras alacağınız anlamına gelir. Ancak para başka bir kaynaktan gelebilir.
 4. Koyunları kendi elinizle kesmek için - uzun süre hayatınızdaki yerini aradıktan sonra, nihayet amacınıza karar verecek ve bulacaksınız. Kendi yolunu takip etmekten korkmazsan, o zaman hayat istikrarlı ve başarılı olacak, artık paran az kalmayacak.
 5. Kara koç, hastalık vaat eden olumsuz bir işarettir. Zamanında tanı koymak için vaktiniz varsa, ciddi sağlık sorunlarından kaçınacağınız için mümkün olan en kısa sürede doktora gidin.
 6. Küçük kuzuların bir sürü - bir anda size düşen bir dizi küçük sorunlara. Global olarak yaşamı etkilemeyecekler, ancak sinirleri oldukça güçlenecek.
 7. Boynuzlu Baran - Düşman ve dürtücü korkusu. Hayalperest genellikle başkalarının saldırılarından muzdariptir ve nasıl kovulacağını bilmez. Görüşünü savunmayı öğrenmesi ve direnmekten korkmaması gerekiyor.

Çin rüyası kitabı

Bu rüya kitabı, derin Doğu bilgeliğini yansıtan tahminler içeriyor. Çok yararlı bulabilirler.

İşte tahminler:

 1. Bir rüyadaki koç bir domuza döndü - eski bir dost ya da uzak bir akrabayı ziyarete. Konuklarla tanışmaya hazır olun ve ellerinden gelen misafirperverliği göstermeye çalışın.
 2. Lame ve hasta hayvan - talihsiz haberlerde, bu mutlu bir gelecek için güveninizi ve umudunuzu sarsacak. Kalbinize çok yakın olumsuz haberler almamaya çalışın.
 3. Kuzu eve girer - beklenmedik neşeye. Hayatında daha iyisini yapabileceğin bir şey olacak, bazı olaylar olacak.
 4. Bir koçu öldürmek veya iştahla kuzu yemek, ailenizi sollayacak bir talihsizliktir. Bu tahminin gerçekleşmediğine dikkat etmeniz gerekir. İç çemberden biri size zarar vermek için kurnaz bir plan tasarladı.
 5. Baran bir inekle eşleşti - iş dünyasında başarıya ulaşmak için. Üstlenmeyeceğiniz her şey size kar getirecek ve kayda değer miktarda getirecektir. Uzun zamandır bir işe başlamak veya yeni bir işe girmek istemeniz durumunda, bu en uygun dönemdir.
 6. Koç yükünü taşır - yaşamdaki olağandışı olaylara. Etrafınızda gerçek mucizelerin olduğunu düşünebilirsiniz. Heyecan verici bir maceraya hazır olun.
 7. Kürkü böceklerin süründüğü koç, yakın bir kişiyle çatışmaya neden olur. Kavgada suçlu olacaksın, çünkü duygularını doğru zamanda kısıtlayamazsın, kendini kontrol etmekten vazgeçebilirsin.

Aile rüyası

Bu hayal kitabının öngörüleri, aile değerlerini onurlandıran ve ülkelerinin kültürel geleneklerine saygı duyan insanlara yakındır.

İşte tahminler:

 1. Koç, diğerlerinden daha çok güvendiğin bir arkadaşın sembolü. Uyku bu durumda bir uyarıdır - bu kişiye dikkat edin. Göründüğü kadar basit değil.
 2. Parlak, sıradışı bir rengin tortusu - kendi düşüncelerinizi ve arzularınızı unutarak, yabancıların görüşüne çok güveniyorsunuz. Sadece kendinize güvenerek karar vermeyi öğrenmeniz gerekir.
 3. Hayvan pis ahırda - servet ve refah için. Yakın gelecekte büyük miktarda para kazanabilirsiniz ve daha sonra kendi servetinizi artırarak arttırın.
 4. Seni ısırmaya çalışan kızgın bir koç - gerçekte, etkili bir insan sana kızar.

Pin
Send
Share
Send
Send