Rüya yorumu

Yönetmen hayal - ne demek, yorum nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir kişinin kendisinin veya başkasının direktörünü gördüğü bir rüya, sadece uykunun detayları ile değil, aynı zamanda iş kolektifindeki ilişkilerin gerçek hayatta ne olduğuna bağlı olarak da yorumlanır.

Genel yorum

Eski bir çalışma yöneticisini bir rüyada görmek - gerçekte dakik olmaya değer ve her şeyi zamanında bitirmeye değer. Son yönetmenin izlenmesi - bir rüya sizi sağlık durumunu ve hayallerinizi gerçekleştirmenin yollarını düşünmeye çağırıyor.

Yönetmenle rüyasında öpüşmek, kariyer durumuna düşkün olması durumunda işlerin durumuna ve kendi yeteneklerine aykırı bir bakış açısı gerektiren bir rüyadır. Eğer böyle bir gece görüşü sekreter tarafından görülürse - gerçekte kaderini karşılayacak.

Genç bir kızın rüyada çıplak bir yönetmen vizyonu varsa, maddi durumu hakkında düşünmesi gerekir. Bununla birlikte, gördüğü rüyamda, yönetici onu taciz ettiğinde - böyle bir rüya gelecekteki olaylar hakkında doğrudan bir uyarı görevi görüyorsa, işte dikkatli olmaya değer.

Bir rüyada görülen okul müdürü, hayalperest olanı, üst düzey yetkililerin adımlarını ve eylemlerini takip etmesi için sıkı kontrol altına alma niyetleri konusunda uyarır. Kendi okulumun müdürü ile konuşmak zorunda kaldığım gece görüşü sorumlu bir görevi yerine getiriyor.

Eğer patron hayalperdesini ofisinde azarlarsa - bu iyi bir alâmettir, kariyer ilerlemesini gerektiren, maaş artışı, artış. Bir rüyadaki yönetmen uyuyan adama bir komisyon verirse - gerçekte, engelleri aşarak, hayalperest hedeflerine ulaşır.

Hayalperestin eylemlerinin yorumlanması

Hayal sembolik anlamını değiştirir ve hayalperestin rüyasında yönetmenle nasıl etkileşimde bulunduğuna bağlı olarak değişir.

 • Patronuyla masada oturmak - bir rüya, onu memnun etmek, temas kurmak arzusunu sembolize eder. Bu sadece hayalperest güçlü bir karakter gösterirse başarılı olur. Spinlessness liderin düşmanlığına neden olur.
 • Yönetmeni bir gece görüşünde yen - onun yerinde olma arzusu. Burada hayalperestin hedefine yönelik adımlar atmadan önce kollektifi yönetmeye hazır olup olmadığını yargılamak önemlidir.
 • Kafa ile el sıkışmak - neşeli bir toplantıya.
 • Patronla yatak sahnesi - iyileştirilmesi için çabalamak.
 • Hediye verin - daha yakın bir ilişkiye gidin.
 • Bir gece görüşünde hayalperest yönetmenle tartıştıysa, onu ihtiyatlı açıklamalar yapmaya çağıran bir aldatmacadır. Yakın gelecekte, düşüncesiz bir açıklama yaparak refahlarına büyük zarar verme tehdidi var.
 • Yönetmenini bir rüyada öldürmek, hayalperestin gerçekte kendisiyle çatışmasını önleyen bir alâmettir. Hayalperestin iş yerinde kalmak isteyip istemediğine bağlı olarak başka eylemler de düşünülmelidir. İşini riske atmaya hazırsa, pozisyonları savunabilir, eğer değilse, yönetmenin rahatsız edici sözlerini yüreğe almamak daha iyidir.

Gayri resmi bir ortamda müdür

Liderin işyerinde olmadığı, bazı günlük işlerle uğraştığı hayallerin de anlamı vardır.

 • Rüyadaki patron sarhoş olsaydı, gerçek hayatta hayalperestin liderlik nitelikleri müdürününkinden daha iyi gelişirdi;
 • Yönetmen ağlarsa, işte acil bir durum ortaya çıkar;
 • Uyuyan bir lider boş vakti gösterir;
 • Yönetmenin hayalciyi ziyarete geldiği rüya, hayalperestin yetkisini aşmasından şüphelenilen uyuyan bir kişi olduğunu söyler;
 • Yönetmen ile el ele gitmek - disiplin cezası almak;
 • Lider ile söyle - gelirini artırmak;
 • Ata biniyor bir patron, kariyerinin hızlı bir şekilde ilerlemesini önlüyor;

Hayalperest kendisi bir yönetmen olsaydı

Bilinçaltı ayrıca, uyuyan kişinin büyük bir şirketin başına geçtiği bir resmi de boyayabilir. Bununla birlikte, böyle bir gökkuşağı rüyası iyi bir aldatmaca değildir: Hayalperesti nöbetçi bırakarak sona erebilecek kendi çıkarları için inatçı bir mücadele sözü verir. Karşılaşma başarısızlıkla sonuçlanacak.

Uyuyan adamın bir mağazanın yöneticisi olma fırsatını yakaladığı bir rüya, gerçek yaşamdaki mevcut durumdan memnuniyetsizliğini sembolize eder. Hayalperest bir şeyi değiştirmek isterse, çok çaba sarf etmeniz ve bazı testlerden geçmeniz gerekecektir. Örgütsel becerilerinin yakın gelecekte kullanımı gece görüşünde sirklerin yöneticisi olan kişi tarafından bulunacaktır.

Rüya Miller

Bu rüya kitabının verdiği açıklamaya göre, gece görüşündeki yönetmen, gerçek hayatta destekleyecek güçlü bir liderlik omuzuna sahip olmayanların önünde. Hayalperest, karar alma sorumluluğunu kendisine verebilmek için talimatları yönlendirebilen ve dağıtabilecek bir insan arıyor.

Navlun Rüya Yorumu

Bir erkeğin bir yönetmenle seks yapma şansına sahip olduğu bir rüya, gerçek yaşamdaki yakın ilişki seviyesini yükseltme arzusunu sembolize eder. Eğer bir kadın böyle bir rüyanın hayalini kurarsa, gerçekte yeni bir cinsel ilişkiye girecektir.

Eğer bir erkek bir rüyayı yönetmene öper ve sonra onunla daha yakın temas kurarsa, gerçekte kalıcı romantik bir ilişki için bir ortak bulmalıdır. Hayalperestin karısı gece görüşünde onun yönetmeni tarafından kucaklanır ve öpülürse, samimi yaşamın nasıl çeşitlendirileceğini düşünmeye değer.

Ev Rüyası

Bir rüyada görülen yönetmen, çalışma ilişkisinde daha ihtiyatlı olmaya çağırıyor. Meslektaşlarınızla olan çatışmalar hem gelecekteki çalışmaların rahatlığını hem de ücretleri olumsuz yönde etkileyebilir.

Pin
Send
Share
Send
Send