Rüya yorumu

Bir erkekle barış nasıl yapılır: yararlı ipuçları

Pin
Send
Share
Send
Send


Ünlü atasözü der ki: "Güzel azarlar sadece eğlenmiş." Ve birçok yönden haklı: Asla kavga, karşılıklı sorgulama ve ilişkilerin netleşemeyeceği bir çift bulmak imkansız. Asıl mesele, zamanla “beyaz bayrağı” yükseltebilmektir, böylece uyumsuzluk uzun süre gecikmeyecektir. Bir erkekle nasıl telafi edilir? Çabucak öğrenelim!

İnsanların bir kavgaya tepkisi

Bütün insanların çatışmaları farklı şekillerde algıladıkları, durumu gergin oldukları bir sır değil. Bazıları için, ilişkileri düzenli olarak netleştirmek, problemler hakkında konuşmak normaldir. Diğerleri ruhlarını Şeytan'a satmaya istekli olsa da, ciddi konuşmalar yapmamak için.

Üçüncüsü, bu dakikadaki her şeyle uğraşmak istiyor, çabucak her şeyin normal olduğundan emin olmak istiyor (bu gerçekte öyle olmasa bile). Dördüncü, basitçe tamamen sessizlik durumuna düşerek kendilerine gider. Kavga sırasındaki insanların davranışları karakterleri, mizaçları, aile deneyimleri ve diğer birçok faktörden etkilenir.

Bilim adamları bu konuyu dikkatlice incelediler ve kadın ve erkeklerin varsayılan olarak farklı çatışma durumları algıları olduğu sonucuna vardılar. Bu yüzden "Kişisel İlişkiler" (ABD) gazetecileri 62 bölgede bir anket düzenledi, sonuçları etkilendi: erkekler ilişkiyi kadınlardan daha fazla açıklığa kavuşturmaktan kaçınmaya çalışıyor.

Ayrıca, uzlaşmacı seks sorunu gündeme getirildi - daha güçlü cinsiyetten büyük zevk aldığı ortaya çıktı. Ancak nüfusun dişi yarısı her zaman böyle değildir: genellikle bayanlar şiddetli duygulardan tamamen uzaklaşarak kendilerini rahat hissetmelerini engeller.

Bir erkekle barış nasıl yapılır

Ateşkes konusunun kendisiyle ilgili olarak, psikolojide bu konuda birkaç temel öneri var.

Kural 1 - Zaman ver

Bir kavgadan sonra (özellikle güçlü) konuşmak için acele etmeyin. Eşiniz size kızgın ve olumsuz duygulara sahipken bir şeyleri anlamaya çalışmanın bir anlamı yok. Çatışmalardan çok hızlı bir şekilde uzaklaşsanız bile, bu, ruh eşinizde de olduğu anlamına gelmez.

Bu nedenle, erkeğe sakinleşmesi için zaman vermek önemlidir ve duygusal huzursuzluğu yavaş yavaş kayboldu. Ve sonra onunla temasa geçebilirsin.

Çatışman çok mu sıcaktı? O zaman evde değil, bunun için halka açık bir yer seçmek daha mantıklı. Birincisi, durumu değiştirmek faydalı olacaktır ve ikincisi, halka açık bir şekilde, sözlerinizi ve duygularınızı kısıtlamak zorunda kalacaksınız. Bu, bir şeyleri çözmeye devam etmeyeceğiniz, ancak bir uzlaşmaya varacağınız anlamına gelir.

Kural 2 - Yanlış olduğunu kabul et

Çok sık olarak, bir gurur duygusu insanların yanlış olduklarını fark etmelerini önler. Genel olarak, olayın kim tarafından başlatıldığını ayırt etmek için özel bir neden yoktur - kendiniz için, yine de her zaman haklı olursunuz (durum böyle olmasa bile) ve herhangi bir tartışmada her ikisi de her zaman suçlanacaktır.

Dikkatinizin odağını, eşinizin duygularına kaydırmak daha iyidir. Ne de olsa, o da senin gibi incindi, o da kendini çok rahatsız hissediyor. Bu nedenle, açıkça kendi yanlış olduğunu kabul etmeyi öğren.

Kural 3 - Hepsini kendiniz hissedin

Başka bir aldatmaca numara daha var - proteininizin nasıl hissettiğini bildiğinizi yüksek sesle söylemelisiniz. Bu, dikkatini kişisine aktarmaya yardımcı olacaktır. Diyelim ki olumsuz tepki vermesine neden olan eşinizi uyarmadan kulüpten ayrıldık.

Sonra yüksek sesle şunu söyleyin: "Dün sensiz yürüyüşe çıktığım için çok üzgünüm. Sizi üzdüğüm için beni affet, lütfen."

Genellikle insanlar yanlış yaptıklarını itiraf etmek istemedikleri için özür dilemezler. Ancak açıkça konuşursanız, içtenlikle tevbe edin - sevilen birinin öfkeyi merhametle değiştirmesi olasılığı çok yüksektir.

Bu önemli! Aynı zamanda “ama” kısmını bırak. "Affet beni, ama sen de hatalıydın" gibi bir şey söylersen, büyük ihtimalle, kavga devam edecek.

Kural 4 - İkinci tarafı dinleyin

Bir erkek konuşma isteğini ifade ederse, onu dikkatlice dinlemelisin. Argümanlarınızla onu yarıda kesmeyin - tamamlamasını sağlayın.

Davranışlarınız hakkında çok düşünmenizi sağlayacak bir şey söylemesi mümkündür. Durumla ilgili vizyonunu dikkatlice dinlerken, aslında hayal ettiğinizden çok daha zor olması gerektiğini anlayabilirsiniz.

Herhangi bir kavgada, durumu “dışarıdan” olarak değerlendirebilmek çok önemlidir ve iddiaları dinlemek bunun için mükemmeldir. Ortak ifadeyi tamamladığında olayı birlikte tartışabilir, belli sonuçlara varmış, asıl mesele yapıcı olmalarıdır.

Kural 5 - Aşk ve Bakım

Sonunda uzlaşmaya geldikten sonra, dünyayı olumlu duygularla düzeltmek güzel olurdu. Sevilen birine sarılın, onu öpün, sevinin - anlaşmazlığın arka plana kadar uzamasına izin verin, tutku ve gerçek duygular onun yerini almaya gelecek.

Ve şimdi sizi belirli bir burçla nasıl yazılacağını öğrenmeye davet etmek istiyorum.

Zodyak Ateşi

Zodiacal takımyıldızının her durumda insan davranışları üzerinde ciddi bir baskı bıraktığını inkar etmek aptallık olurdu. Kavgalar kurallara istisna değildir. Bu rakamı hesaba katarak bir erkeğe katlanabilmek önemlidir.

Koç

Mizaç ve inatçı işaret, eğer düşüyorsanız - haklı olduğunuzu iddia etmeyin. Koç, yanıldığını bile fark edebilir, ancak gurur nedeniyle onu tanımıyor ... Huzur bulmak için nazik ve kibar davranın.

Boğa

İnatçılığındaki Koç'tan aşağı değil. Ve kırgın, çok uzun zamandır senin üstüne somurtuyor. Boğa hemen tahammül etmez, ona sakinleşmek ve sakinleşmek için zaman vermelisin. En doğru şey, sadece prensipte yokmuşçasına, tartışmayı hatırlamamaktır.

İkizler burcu

İkizler çok temkinli ve savunmasız bir işaret gibi davranıyorlar, bir ilişkide uyuşmazlık yaşıyorlar. Böyle bir MCH'ye sahip bir ateşkes için, ona dikkatinizi ve dikkatinizi verin ve tercihen en kısa sürede - ilgisizlik ve depresyon durumuna düşene kadar.

kanser

“Sineklerden bir fil yaparak” olanları abartmayı seviyor. Ayrıca, büyük zorluklarla birlikte, ilişkideki ikinci katılımcıyı suçlamaya çalışırken kendi yanlışlığını kabul ediyor. Fakat Kanser ile barış yapmanın kurnaz bir yolu var - ona olan sevginizi itiraf edin! Eriyecek ve daha sonra ne olduğunu dikkatlice tartışacak.

Aslan burcu

Kavgalarda, ateş Aslanları saldırgan hale gelir ve çoğu zaman sevdiklerini acı çekmeye zorlar. İkinci yarısı, Leo'nun çok sık kötülükten değil, yalnızca doğadan çok güçlü bir enerjiye sahip olduğu için davrandığını anlamalıdır. Bir ateşkes için Lev'e seni incittiğini söyle, ve bayanının sevgili bir savunucusu olarak durumu kendisi düzeltir.

Başak burcu

Bu takımyıldızın temsilcisi işleri maviden çıkarmayacak. Yani - bir kavga için ciddi bir sebep vardı. Düşünmek için Bakire'yi rahat bırakın. Fakat gözyaşlarına ve manipülasyonlara başvurmayın - bu yüzden sadece inancınızı tahriş ediyorsunuz.

Terazi burcu

Terazi muhtemelen tüm burçtaki en şikayet işaretidir. Onlarla "bilgilendirme" düzenleyin - çok zor bir görev. Ve eğer Ölçekleri kızdırmayı başardıysanız - yürekten bağışlanmaları için isteyin. Ama yanlış olmadan yapın - hemen hissedecekler.

Akrep burcu

Akrep şöhretlidir, onunla uzlaşmaya gelmek çok kolay değildir, çünkü büyük olasılıkla, size tekrar suçu hatırlatması için size bir bütün negatif akış gönderecektir. Böyle bir MCH kızıyla ilişkileri sürdürmek için, suçu kendinizin bir çatışmaya sokması gerekiyor (yanlış olsa bile).

Yay

Okçular hızlı bir şekilde kaynar, ama aynı zamanda hızlı bir şekilde saldırmaya başlar. Yarısı gözlerinde açıkça ifade ettikleri iddialarını sakince dinleyebilmek için önemlidir. Ve hiçbir koşulda Streltsov'u değiştirmeye çalışmamalısınız - hiç büyütülmemişler, sadece buna kızıyorlar.

Oğlak burcu

Oğlak soğuk algınlığı izlenimine rağmen, kalbinde sevilen kişiyle bir kavga tarafından derinden rahatlar. Ancak öfkenin merhametle değiştirilebilmesi için, sözlerin, işlerin ve duyguların yardımıyla onun için sevgi kanıtına ihtiyacın olacak. Ve eğer yanlış olsaydı, büyük olasılıkla buna gelirdi ve affetmeyi isterdi.

Kova

Onunla kavga ettikten sonra, Kova size katlanmaya hazır olun. Mesele şu ki, çok gururlu veya öfkeli değil - sadece nasıl özür dileyeceğini bilmiyor. Ancak hemen ilişkiler kurmaya çalışmayın, Kova'ya sakinleşmek için zaman verin - uzun zamandır olumsuz duygular yaşıyor.

balık

Onlar da bir süre yalnız bırakılmalıdır. Her şeyi düşünmesine izin ver, olanları tart. Bir erkek-Balık'la kavga etmemek için onu sık sık övmeniz ve yeterli özen ve romantizm vermeniz gerekir.

Bir erkekle barış yapmak için aşağıdaki önerileri kullanın, ancak aynı zamanda kendi hislerinize rehberlik edin - sevdiklerinizin o kişilere veya diğer eylemlere nasıl tepki vereceğini daha iyi bilirsiniz.

Ayrıca hayallerinizdeki adamı bulma konusunda çok heyecan verici bir video izlemenizi öneriyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send