Rüya yorumu

Neden buz hayalini kuruyorsun: rüya kitaplarına göre doğru yorumlama

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyadaki buzun görünmesi genellikle bela ve şans kaybı konusunda uyarır. Aynı zamanda, bu sembolü gerçek hayatta tüm zorlukların durması olarak yorumlayan yorumlar var. Buzun neden gerçekte rüya gördüğünü anlamak için, sadece bir rüya kitabı ve rüyanın ayrıntılarının korunduğu iyi bir anı alacak.

Genel yorum

Herhangi bir hayal kitabına gitmeden önce, bir rüyanın başına gelenleri anlayın, bir rüyanın içinde olanların arka planına karşı deneyimlediğiniz duyguları hatırlamaya çalışın, yani:

  • Etrafınızda olanlara karşı tavrınız.
  • Rüyada kuvvet dalgası ya da adrenalin yaşamış mıydınız?
  • Hayalindeki olayların gerçekleştiği yer.
  • Buz türü (çatlamış veya kalın).
  • Sana ne oldu

Eğer rüyasındaki uyuyan bir kişi buzun altına düşerse - çok fazla zaman ve çaba harcayacak olan ciddi bir hastalık için hazırlanmaya değer. Böyle bir rüyanın başka bir yorumu, hayalperest veya akrabaları için muhtemel bir tehdit olduğu konusunda uyarır. Sorun riskli iş, iş ve yaşam faaliyetlerinden kaynaklanabilir. Ayrıca yakın çevreyi incelemeye değer, arkadaş listesinde olanlara özel önem veriyor.

Bir erkeğin buza binme şansı olduğu gece görüşü çift işarettir: bir yandan kişisel hayatı ve finansmanı ile ilgili olası sorunlar hakkında uyarır. Başka bir versiyona göre, bir rüya hayattaki parlak bir grubu ön plana çıkarır.

Hayalperestin kaygan bir buz üzerinde yürüme hızında yürüdüğü bir rüya, zorlukların üstesinden gelmeyi ve gerçek hayatta zor bir durumdan kurtulmayı önler. Bununla birlikte, Aesop'un rüya kitabına inanılması gerekiyorsa, yolun zor bir bölümünün (bu durumda kaygan buz) aşılması hastalıktan kurtulmanın veya işyerinde hak edilen bir artışın habercisi olabilir.

Buzun hayalperestin altında çatladığı rüya, hayatının belli bir zaman aralığında olduğu durumlardan bahseder. Bir rüyadaki buz ayağınızın altına çökerse - gerçek hayatta durum çok zordur. Çatlayan buzdan atlamak ve karaya çıkmak mümkün olduğunda, gerçekte arızaları önlemek mümkün olacaktır.

Bir erkeğin buzun altında soğuk suda görünürde bir sebep olmadan ortaya çıktığı gece görüşü, hayalperestin kendisine yakın olanlara daha yakından bakmasını ister - belki de bunlardan biri bir sorun kaynağıdır.

Diğer yorumlar

Çalışma gününü sahada harcayan sıradan bir işçiyseniz, o zaman kendinizi buzun üzerinde bulduğunuz bir rüya hoş sürprizler doğurabilir. Bu gece görüşünün rüya gördüğü yıl çok verimli olacak. İyi bir hasat rüyasında kar yağar ve kar görülür. Bununla birlikte, tam olarak bu yorum, yukarıda da belirtildiği gibi, temel emek faaliyeti alanında yer alan kişilere daha yakındır.

Buz kabuğu ile kaplı nehir, romantik bir ilişki içerisinde hayalperest bir problem ya da yorgunluk vaat ediyor. Her iki tarafın yaşadığı duyguların doğasını anlamak için, kısa bir süre ara vermek ve duygularınızı izlemek gerekir. Aynı zamanda, kıskançlıktan korkmak gerekir, zira onların işlenmeleri çiftlerin iyiliğine zarar verebilir.

İşadamları için nehrin tamamını kaplayan rüyasındaki buzu görmek, finansal başarısızlıkları öngören kötü bir aldatmacadır. Berrak su yüzeyinde yüzen buz blokları, kötü niyetli kişilerin dokunduğu entrikalar hakkında bir uyarı olarak rüyada görünür. Bu entrikalar sayesinde sessiz bir yaşamın sonu gelecek.

Rüya Miller

Bu rüya kitabının verdiği yorumda, buz hayalperestin hayatında, muhtemelen göz kırıcılarının neden olduğu iyi olmayan olayların bir işaretidir. Genç bir kız için, bu kötü bir işarettir, yan taraftaki aşk ilişkilerinin muhtemel maruz kaldığına dair bir uyarıdır. Yüzen buz kütleleri, kıskanç olanlar hakkında düşünmeye çağıran bir sembol, belki de kötü bir iş başlatıyorlar. Bir rüyada buz yemek - sağlık durumuna yönelik tehdit hakkında doğrudan bir uyarı.

Çatıdan sarkan buz sarkıtları, rahatlıktan, maddi refah kaybından, sağlığın bozulmasından yoksun bir evi tahmin eder. Buzlu su içmek - yakın hastalığa.

Deyimsel rüya kitabı

Rüya yorumu, ince buzdaki hareketi, gerçekte garip bir durumun sembolü, zor ve hassas bir durum olarak görür. Buz ayrıca hayalperestin herhangi bir faaliyetinin askıya alınmasını, projenin dondurulmasını, durumda ölü merkezini sembolize edebilir. Donmuş su ayrıca hayalperestin soğuk mizacından da bahseder.

Navlun Rüya Yorumu

Ünlü psikanalist, buzun göründüğü rüyaları yatakta hayalperestin soğukluğunun bir simgesi olarak yorumladı. Bir kişinin buza sıkışıp kaldığı bir rüya, onun basmakalıp, önyargılı düşüncesi hakkında konuşur. Bu durumda düşünme ve davranış şekli kolay olmamasına rağmen değiştirilmelidir.

Avucunda buz gören yalnız bir adam, uzun süre aşkı bulamayacak. Bu durumun suçluları hayalperesttir, çünkü içten soğuk ve kapalıdır, bu yüzden karşı cinsten bir temsilcisiyle mesafeyi kapatamaz. Psikolojik engellerin kaldırılması üzerinde çalışmaya değer, çünkü kapalı ve soğuk bir hayalpereste aşık olan ve tüm engellere rağmen bunu başarmak isteyen birisini beklemenin faydası yoktur.

Bir erkeğin eşini buz tuzağından kurtarması için bir şansın olduğu gece görüşü, hayalperesti aşktaki olası duyguların soğuması konusunda uyarır.

Pin
Send
Share
Send
Send