Rüya yorumu

Doğum tarihine ve adına göre uyumluluk - mutlu bir hayatın sırrı

Pin
Send
Share
Send
Send


Mutlu bir evlilik, biri çift uyumluluğu olan birçok bileşenden oluşur. Toplantının ilk izlenimleri geçtiğinde, karakterlerin ve dünya görüşünün adaptasyon aşaması başlar. Bu, bir çiftin hayatında çok önemli bir dönemdir ve birçok evlilik, yaşam ve yaşam hakkındaki fikirlerin tutarsızlığı nedeniyle mahvolmuştur. Soruyu düşünün: doğum tarihine ve isme göre uyum. Gezegenlerin evlilik birliği üzerindeki etkisinin özelliğini de değerlendiriyoruz.

Uyumluluk Numerology

Sayıların insanın kaderi üzerinde etkisi olduğu gerçeği, Pisagor zamanından beri bilinir hale geldi. Antik çağların ünlü matematikçisi Mısır'daki gizli gizli bilimleri okudu ve hatta rahibe saygı duyulan bir göreve atandı. Mısırlı Pisagor, daha sonra kendi okulunu kurmasına izin veren kutsal cebir ve geometri bilgisini geri getirdi.

Günümüz dünyasında numerolojiye ilgi birçok insanı çekmeye devam ediyor. Sayıların birleşimini kullanarak birçok olayı tahmin edebilir, doğru mesleği belirleyebilir ve bir kişinin karakterinin gizli özelliklerini öğrenebilirsiniz. Eşleştirme uyumluluğu numerolojisi, doğum tarihine ve isme göre bağımsız olarak yapılabilecek sayısal hesaplamalardan biridir.

Doğum Tarihi Uyumluluğu

Rakam uyumluluğu ile bölme, sayı ekleme işlemidir. İlk önce bir ortak sayısını, ardından ikinci ortak sayısını (herhangi bir sıra ile) hesaplamanız gerekir. Daha sonra, sonuçtaki sayılar toplanır ve cevap alınan miktarla belirlenir - pozitif veya negatif.

Dikkat! Elde edilen iki basamaklı sayı, tek basamaklı bir sayıya sadeleştirilmelidir: sayıları bir araya getirin.

Hesaplama örneği:

  1. Kızın doğum tarihini yazıyoruz - 08/12/2000;
  2. sayıları ekle - 1 + 2 + 0 + 8 + 2 + 0 + 0 + 0 = 13;
  3. 13 - 1 + 3 = 4 sayısını basitleştirin.

Toplam 4 aldık. Şimdi, aynı şekilde, bir basamaklı toplam sayı alabilmek için eşin doğum tarihini hesaplamamız gerekiyor. Diyelim ki 2 sayısını aldık. Aşağıdaki işlemi yaparız - toplam sayıları ekleriz:

4 + 2 = 6.

6 haneli bir rakamımız var. Şimdi, şekil 6 ile gösterildiği gibi tercümana bakabilirsiniz.

açıklayan kimse

birim Bir çiftin uyumunun karşılıklı anlayış ve sevgi ile sağlandığını söylüyor. Bu çiftler nadiren kavga eder, çünkü birbirlerine saygı gösterirler ve eşlerine çok değer verirler. Eşler birbirlerinin hatalarını affedebilir, taviz verebilir ve esneklik gösterebilir. Tüm kusurlar sevgi duygusunu kapsıyor.

ikili çiftteki ilişkinin barışçıl ve sakin olmayacağını söylüyor. Ortaklar, kendi durumlarını savunmaktan ve davalarını kanıtlamaktan endişe duyuyorlar. Bununla birlikte, uzun vadeli bir birliğin korunmasına katkıda bulunan tam da bu durumdur: duyguların hızlı ifadesi gibi ortaklar.

üçlü Yetkisiz kişilerin erkek ve kadın arasındaki ilişkideki müdahalesi hakkında uyarır. Sadece rakipler değil, arkadaşlarıyla olan akrabalar da olabilir. Müdahale nedeniyle büyük tartışmalar olabilir, ancak samimi sevgi her türlü engelin üstesinden gelebilecek. Üçlü, duyguların gerçeğini kontrol eder ve eğer orada olmazlarsa - ayrılık çok uzakta değildir. Ancak, bu her zaman son bir mola değildir: ortaklar yeniden birleşebilir ve birlikte olabilirler.

dört karakter, mizaç ve önceliklerdeki farklılıklar nedeniyle ayrılmayı öngörür. Bir çiftin ortak bir dil bulması, birbirleriyle aynı fikirde olması zor. Genellikle üçüncü şahıslar eşler arasındaki ayrılığa katkıda bulunur.

Beş İki farklı insanın tartışmalı birliği hakkında konuşuyor. Ancak, eğer Dörtlü durumunda, ayrılık kaçınılmazsa, o zaman bu uygulamada, aksine, birbirleriyle zıtlıklar çok ilginçtir. Çift, ideal olarak adlandırılabilir, çünkü ilişki siyah tonlardan beyaza kadar farklı renklerle boyanmıştır.

altı İdeal insanların ideal birliği hakkında konuşur. Burada her şey kurallara göre dengeli ve istikrarlı bir ilişkidir. Ancak, her zaman innuendo olacak - en iyi ihtimalle. En kötüsü - gizli ve samimiyetsizlik.

yedi dengesiz insanların çatışma ittifakından bahseder. Burada aşırı uçlar ve zıtlıklar devreye giriyor. Eşiniz huzursuz gösterirse, eş soğukça olur ve bunun tersi de geçerlidir. Ancak, sendika istikrarlı ve uzun olabilir, çünkü ortaklar birbirlerini anlamayı ve uzlaşmayı öğrendi.

sekiz ortakları ortak bir amaç ile birleştirir. Bu hedef zaman içinde kaybolmazsa, çift birlikte olacaktır. Aksi halde, ayrılık kaçınılmazdır, çünkü birlik duygulara dayanmaz.

dokuz - Bu birlikte olduğunda imkansız ve ayrı ayrı zor. Sapsız bavul - yazık taşıyamazsınız. Kural olarak, zaman içinde ortaklardan biri ayrılır ve çift ayrılır.

İsim anlamı

İsme uygunluk nasıl kontrol edilir? Bunu yapmak için, bir ortağın isminin numarasını bir başkasının isminin numarası ile ekleyin. Son sayı, çiftin uyumluluğunu belirleyebilir. Galina ve Sergey için yapılan hesaplamaları göz önünde bulundurun:

  1. Galina - 6 harf;
  2. Sergey - 6 harf;
  3. 6 + 6 = 12;
  4. 1 + 2 = 3.

Son numarayı 3 aldık. Tercümana bak:

Toplam isim sayısı 3, 7 veya 1 iseBir çift uzun yıllar boyunca başarılı bir evlilik ittifakına sahip olacak. Ortaklar, başkalarını mutlu etmek için her türlü çabayı gösterecektir. Bu pozisyon en zor zamanlarda hayatta kalmak ve duyguları kurtarmak için yardımcı olacaktır.

Toplam isim sayısı 2, 8 veya 6 ise, çiftin yenilmez bir geleceği var. Bunlar farklı mizaç ve karaktere sahip, yaşama farklı bakış açıları ve yaşam öncelikleri arasındaki insanlar. Bir araya gelmeleri zor olacak, bu yüzden bir mola kaçınılmaz. Bununla birlikte, ortaklar birbirlerini dinlemeyi ve diğerlerinin görüşlerine saygı duymayı öğrenirse, sendika uzun olabilir.

Toplam ad sayısı 9, 5 veya 4 isesendika mahkumdur. Nadir durumlarda, sendika istikrarlı kalır. Burada mizaç, karakter ve tutumlardaki fark dayanılmaz bir atmosfer yaratır. İnsanlar "farklı dillerde" konuşur, birbirlerini duymaz ve saygı duymazlar.

Uyumluluk Astrolojisi

Astroloji zodyak işaretlerinin uyumluluğu hakkında ne diyor? Doğu burç, temel yazışmalara göre ayrılmıştır - ateş, toprak, su ve hava. Bir elementin temsilcilerinin birbirleriyle uyumlu bir şekilde bir araya gelebileceğine inanılmaktadır. Ancak, uyumlu bir ilişki başka bir öğenin temsilcisi ile mümkündür. Uyumluluk düşünün.

Koç Peki ateş elementi ile uyum içinde - Aslanlar ve Yay. Ayrıca, ateş işaretleri hava elementinin temsilcileriyle de ilgileniyor - Terazi, İkizler ve Kova. Onlardan, Koç coşku ve kendiliğindenliği ile beslenir.

Boğa Toprak işaretleri ile uyum içinde - Oğlaklar ve Başaklar, ancak, su işaretleri - Akrepler, Balıklar ve Kerevitler ile mükemmel karşılıklı bir anlayış oluşturabilirler. Onlara göre Boğa derin bir şefkat ve sempati duyuyor.

İkizler burcu hava ile uyumlu - Terazi ve Kova, ateşle karşılıklı anlayışı kurabilir - Yay, Aslanlar ve Koç. Yangının parlaklığı Gemini'ye keşfedilmemiş hisler veriyor.

kanserler su ile uyum içinde - Akrep ve Balık. Toroslar, Oğlak burcu ve Başak - Dünyevi unsurlarla bir arada bulunabilir. Dünya Kanserlere geleceğe güven, huzur ve uyum kazandırır.

aslanlar ateşle sempati - Yay ve Koç. Hava ile yaşayabilirler - Terazi, Kova ve İkizler. Onlarla iletişim kurarken, Aslanlar birçok olumlu izlenime sahiptir.

bakire yeryüzü işaretleri ile rahatlık ve güven hissediyorlar, ancak su ile iyi geçiniyorlar - Kanserler, Akrepler ve Balıklar.

Terazi burcu Streltsov, Lviv ve Koç - Hava ile geçinmek ve ayrıca ateşin güçlü duygulara neden olabilir.

akrepler suyu mükemmel şekilde anlar - Kanserler ve Balıklar, ancak yeryüzü ile mutluluğu bulabilir - Toroslar, Başaklar ve Oğlak. Yerkürenin elementlerinin sakinliği ve dengesi Akreplere asaleti öğretir.

okçular Ateşle uyum içinde - Aslanlar ve Koç, ama havada birçok ilginç şey bulunur - İkizler, Terazi ve Kova.

Oğlaklar Toros ve Başak gibi topraklarda kendinden emin hissediyorum, ancak su ile başa çıkabilirim - Balık, Kerevit ve Akrep. Suyun duygusallığı ve derinliği tarafından etkilenirler.

Kovalar havasıyla iyi geçiniyor - Terazi ve İkizler, ama aynı zamanda ateşin kokusu - Yay, Koç ve Aslanlar da etkileniyor.

balık su ile geçinmek - Kanserler ve Akrepler. Yer işaretleri ile iletişim - Toros, Oğlak ve Başak - onlara basitlik ve neşe içinde yaşamayı öğretir.

Sonuç

Evlilikte doğum tarihine göre uyum nasıl belirlenir? Numaraları eklemeniz ve son numarayı almanız gerekir. Hangi uyumluluk belirleme sistemi doğrudur - ada, doğum tarihine veya burçlara göre? Her hukuk sistemi kendi yolunda. İnsan, yaşamdaki ve hatta karakterdeki değişimlere yatkın, karmaşık ve çelişkili bir varlıktır. Aşk bir ilişkide çok önemlidir. Gerçek aşk yoksa, sendika uzun sürmeyecek.

Pin
Send
Share
Send
Send