Rüya yorumu

Bahçe neden hayal kuruyor - çeşitli rüya kitaplarını yorumluyoruz

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir kırsal değil, ülke vatandaşı bir mutfak bahçesi olmadan yapmaz. Birkaç metrekare alana ne kadar iş, emek ve yaratıcılık yatırılmaktadır. O zaman neşe ve memnuniyetle yaz sakinleri zengin bir hasat topluyorlar. Neden bir bahçe rüyasını görüyoruz, ünlü rüya kitaplarında öğreniyoruz.

Bahçenin olduğu dünya: her şey içinde büyür

Tercümanların çoğu bahçeyi uyuyan kişinin günlük işleriyle, planlarıyla, gelecekle ilgili hedefleriyle, yaşadıklarıyla, endişeleri ve yetenekleriyle ilgili endişeleriyle ilişkilendirir.

Grafiğin ortaya çıkışı, hayalperestin mevcut durumunun, mevcut hatalarının ve olası sonuçlarının bir göstergesidir. Böyle bir rüya, uyuyana hedeflerine ulaşmak için hangi yöne hareket etmesi gerektiğini sorabilir. Bakımlı bahçeler, doğru ve özenle yerleştirilmiş çalılar, arsa üzerindeki fideler endişe kaynağı olmadığını göstermektedir. Geliştirme yolunuz umut verici ve kararlar doğru ve doğru.

Gelecekte daha fazla güven bile, iyi bir hasadın hasatının öngörüldüğü bir rüyaya ihanet edilebilir - bu, hayalperestin çalışkanlığı ve yetenekleri için büyük refah, iyi kazanç anlamına gelir.

Dansta değil bahçede bir eş seçin

Bir kadın için, böyle bir rüyanın önemli rolü yeryüzünde yeryüzünde oynanır. Evrenin temellerinden biri olarak, dişilini kişileştirir. Chernozem bir kadının döllenme, doğurganlık, hamilelik, her türlü aile eğlencesi ve iyiliğini ifade eder.

Araziyi sulamak ya da yağmurun sitenize nasıl döküldüğünü görmek iyi bir işarettir. Kara toprağı besleyen nem, filizlenen sürgünlere ve tohumlara hayat verir, anne olmanız için tüm koşulların yaratıldığını, hamile kalmanız ve hamilelik için iyi bir zaman geçirmenizi sağlar. Şu anda Annelik, özellikle mutlu ve başarılı olmayı ön plana çıkarıyor.

Adam yola kül atmaz, ama onu bahçeye biraz taşır.

Bir erkeğin kendi bahçesine bir rüyada toprağı sürmesi, erotik bir başlangıçla daha fazla işaretlenir ve insan ırkının devamına katılımınızı sembolize eder. Dikkatle ekili fidan, onları sulama ve gübreleme - gerçekte ciddi bir ilişki için hazır olun. Ergenliğin bilgelik ve yaşam deneyimine eşit olduğu noktaya ulaştın. Hedeflerinizi anlamak ve gelecekteki başarıları tanımlamak, güçlü bir aile, çocuklar bulmak ve sevdiklerinizle birlikte evinizin tadını çıkarmak için istekli olursunuz.

Bahçenizdeki çakıl - yazar rüya kitapları

Sigmund Freud

Dünyanın elementleriyle bağlantılı olan her şey kadınsı bir prensip taşır. Kendi bahçemizdeki faaliyetler aile deneyimleri, yakın yaşam, çocuklar ve ebeveynlerle ilişkiler ile ilişkilidir. Kürekle bir şey kazmak, bir kadını dünyayı gevşetmek, çocuk sahibi olma yeteneğini sembolize eder ve gelecekteki bir hamilelikle ilişkilendirilir.

Grafiğin ihmali, uyuşuk ve çürük meyveler, hayalperestin akrabalarında ortaya çıkan sorunlar hakkında ipucu veriyor. Bir kadın için, sağlık sorunları, çocuğu gebe bırakmada zorluklar anlamına gelebilir.

Bir erkek için, büyümüş bir çim bahçesi - gerçekte cinsel sorunları, düşük potensi veya karşı cinse ilgisizliği ifade eder. Evli bir erkeğe böyle bir rüya, karısına ilgisizlikten, boşanma sürecine yol açabilecek kayıtsızlığınız ve soğukluğunuzdan bahseder.

Gustov Miller

Bahçenin gölgelediği rüyanın olumsuz yorumunu temsil ediyor. Erkekler için, şerefli ve cömert bir ödül beklememeniz gereken, nankörlükten uzak bir işi temsil eder. Büyük olasılıkla, değerleriniz takdir edilmeyecek ve sizin gibi görünen mutlu bir etkinliğin iradesine verilecek.

Haçiyeninizin bakir nadas ülkesinin bir rüyasıydı - gerçekte, aile için minimum refahı sağlamak için birkaç yıl çok çalışmak zorunda kalacak, mesleki becerilerinizi geliştirmek ve deneyim kazanmak zorunda kalacaksınız. Belki de bu sadece kar getirecek, hayatınızı istikrarlı ve mutlu edecek iş değildir. Zamanında bir karar sizin ve ailenizin hayatını değiştirebilir.

Bir kadın için, kendi arsanız üzerinde çalışmak, günlük kaygılar, sizi sıkıştırabilen ve dengesiz bırakan küçük sıkıntılar için bir hayaldir. Alt kısımdaki kuru çatlaklar, başarısızlıkların ve yakın sorunların kesin bir işaretidir.

Fidelerin ayıklanması ve sulanması fide, azim ve iyiliğe olan inancınız sayesinde değişimi daha iyi yapar. Meyveler sebzeleri olgunlaştırır ve olgunlaştırır - gerçekte zafere yakınsınız, yakında hedeflerinize ulaşılacak ve azami çabalarınız maddi getirinizi getirecektir.

Büyük bir su basıncı ile sulamak için - perspektif projesinden büyük miktarda temettü almak. Sezginiz sizi hayal kırıklığına uğratmadı, çevrenizdekilerin gururuyla ve tanıdıklarıyla ihtiyacınız olan her şeyi alacaksınız.

Hayaldeki bir üründeki böceklerin işgali, rakiplerin işiniz üzerindeki olumsuz etkisinde bir artışa işaret ediyor. Haşere kontrolü, düşmanları ve kıskanç insanları çevrelerinizdeki sert otorite ve itibara sahip ezebilmeniz anlamına gelir.

Wang

Sebze, özellikle patates ekimi, uyuyanlar için çok olumlu bir işarettir. Çocukluğunuzdan beri çalışmaya alışkınsınız, bu yüzden ülkedeki durum ne olursa olsun, mali krizden, işsizlikten korkmuyorsunuz. Ailenize nasıl sağlayabileceğinizi net bir şekilde anlıyorsunuz ve her türlü sorunu çözebiliyorsunuz.

Bahçenizi süsleyen yemyeşil yeşillikler, uzun yıllar boyunca rahat bir yaşamla ipuçlarını veriyor. Yaşlılıktan korkmamalısınız, çünkü rezervleriniz tüm ailenin uzun ömürlü olması için yeterli olacaktır.

Bir çitle çevrili boş zemini görmek zor zamanların sembolüdür. Şu anki birikmiş problemleri çözemediğiniz için yorgun ve karamsarsınız, kendinize çekiliyorsunuz. Dış müdahale olmadan yapamazsınız. Sadece akrabaların etkisi ve yardımları sizi bir önceki seviyeye yükseltebilir ve kendi gücünüze olan inancınızı geri getirebilir.

Dünyada büyük felaketler yaşandı - küresel felaketlerin, doğal afetlerin ve felaketlerin habercisi. Mülkiyet, yangınlardan kaynaklanan taşınmazlar, taşkınlar ve öngörülmeyen çeşitli felaketler için gereklidir. Bu dönemde gelirler keskin bir şekilde düşebilir, bu yüzden aşırı ve eğlence için para harcamamalısınız, bunlar gelecekte sizin için çok faydalı olacaktır.

Nostradamus

Olumlu bir anlam kendi bahçenizde tarımla uğraştığınız uykunun yorumlanmasıdır. Çiçeklerle dolu bir bahçe, verimli ağaçlar ve çalılar uyanıkken uzun ve konforlu bir yaşamı ön plana çıkarır. Her hangi bir işi güvenle üstlenebilirsiniz, servet yanınızdadır. Tüm planlarınızı çok hızlı bir şekilde uyguladığınız fikirleriniz, gücünüz, enerjiniz ve sebatınız yalnızca sizi değil, etrafınızdaki insanları da mutlu edebilir.

Pin
Send
Share
Send
Send