Rüya yorumu

Hırsızlık rüyasını gördüm: popüler rüya kitaplarının yorumuyla

Pin
Send
Share
Send
Send


Mülkünüzün, mülkünüzün, kişisel eşyalarınızın ihlali her zaman bir olumsuz duygu fırtınasına, bir öfke duygusuna ve soyguncunun nefretine neden olur. Hırsızlık hayallerini doğrulanmış rüya kitaplarında öğreniyoruz.

Yumurtayı kim çaldı, tavuğu çaldı

Hayallerdeki başarılı bir hırsızlık muhtemelen yalnızca yasadışı bir şey yapan bir insanda hoş duygular uyandırabilir. İyi insanlar bu anları hızlı bir şekilde bellekten silmek istiyorlar. Fakat boşuna, böyle bir rüya hayalpereste çok şey söyleyebilir, başarısızlıklar hakkında uyarır ya da tehlikeli bir durumu önler.

Temel olarak, bu tür rüyalar hayalperestin zihin durumunu, düzeltilmesi veya değiştirilmesi gereken karakter özelliklerini tanımlar. Suçun işlendiğini ve hatta polis çağırılmadığını izleyerek - böyle bir rüya hayalperestle ve sığ, kayıtsız ve işe yaramaz varlığına işaret ediyor. Eskiden tükettiği yer, karşılığında hiçbir şey vermeden. Tüm faydaların tadını çıkarın, sevdiklerinizi sevin, özen, özen gösterin, ancak yaşamınızdaki bir şeyi değiştirmek için aktivite, irade ve karakter göstermeyin.

Hırsızı yakalamaya çalışmak, size üstünlük sağlamak için şartlar ve zorluklar vermeden, kaderi bağımsız olarak etkilemek anlamına gelir. Tüm zorluklarla başa çıkabilmek ve başkalarına mesafeyi aşmamalarında yardımcı olmak için iyimserlik ve güç dolu.

Soygunun birçok insanın katılımıyla görmesi - saygın insanlarla iletişim ve dostluk sıkıntısı yaşamak. Doğrudan gözlerinize bakarak, genellikle ihanet edilir ve aldatılırsınız. Bundan panik güvensizliği ve insan şüphesi doğar.

Dürüst kadın gözleri yan bakma

Kız saatinin ondan çalındığını hayal ediyordu - gerçekte zaman kaybedersiniz ve asla sizin olmayacak birisinin güzelliği ve gençliği ile. Sadece aile hayatı için yaratılmadı ve bu nedenle sizi kendi evinizde mutlu bir eş, anne ve metresi yapmaya hazır değil. Yanılsamalar yaşar ve her şeyin oluşacağı umuduyla kendinizi eğlendirirsiniz. Gül rengindeki gözlüğünüzü çıkarma ve gözlerini diğer taraftarlara açma zamanı.

Kendileri bir saat çaldılarsa, hızınız ve coşkunuz eşsizdir. Sen kendi mutluluğunun metresi sensin, sadık yoldaşın olacak kadın sezgisine inan.

Kadından küçük bir miktar para ile eski bir çanta çalındı ​​- iyi bir işaret. Yakın gelecekte, becerikliğiniz ve yaratıcılığınız nedeniyle tüm maddi problemleri çözeceksiniz. Şanslı bir şans kumarla çalışabilir, iyi şanslar ve büyük bir kazanç vaat eder.

Belge ve parayla bir çanta kaybetmek - kariyer yolunda sorunlarla karşılaşmak. Terfiinizi istemeyen meslektaşlarınızdan veya meslektaşlarınızdan engeller beklenebilir. Finansal durum da istenecektir.

Bir adam vokal olabilir ama eldeki kirli

Cep telefonu hırsızlığı hayalini kuruyordum - biri başarılı ortak faaliyetler ve birbirleriyle iyi ilişkiler kurarak ortaklıklarınızı ve bağlantılarınızı kızdırmaya çalışıyor.

Eski çantayı gizlice sokun ve parayla dolu bir çantayı iade edin - yakın gelecekte çözülecek karlı bir işi kaçırmayın. Ne kadar erken harekete geçerseniz, o kadar kısa sürede finansal bağımsızlık ve hareket özgürlüğü elde edersiniz. Riskin haklı çıkacak.

Alyansınızı çalın - gerçekte kafanızı kaybetmenin ve ailenin sorumluluk ve yükümlülüklerini unutmanın mümkün olduğu tutku ve cazibeyi yaşayacaksınız. Zamanında durmazsanız, yıllar geçtikçe kanıtlanmış olan idil ve mutluluğu yok edin.

Kulaklarında çalınan domuz bağırıyor. Yazarın rüyası kitap

Sigmund Freud

Hırsızlık, ifşa etmek istemediğiniz ve başkalarından sır saklamak istemediğiniz gizli ve samimi bir ilişkiyi sembolize eder. Belki de bu, evli bir bayanla ya da sizin için ciddi bir planı olmayan bir insanla ilişkidir.

Soyulduğunu hayal ettim, sevgilinin yeni bir hayranlık nesnesi olduğu anlamına gelir ve arka plana kaybolmuşsun ve büyük ihtimalle sana olan ilgin tamamen yok olacak.

Bir rüyada bir şey çalmaya çalışıyorsunuz - ulaşamayacağınızla yakın bir ilişki istiyorsunuz. Yasaklanan meyveler her zaman tatlıdır ve sizin durumunuzda bu cinsel deneyim tehlikeli olmaktan çok, planlarınızı gerçekleştirmeye çalışmadan önce düşünmelisiniz.

Wang

Hasatı bahçenizden çaldılar ve aynı zamanda tüm çiçekleri ezdiler - birisi sahip olduğunuz en kutsal şeye dokunmaya çalışıyor: aile değerleri, yakın insanlarla ilişkiler, gelenekler, bilgi ve nesilden nesile geçen aile sırları.

Kendilerinin bir hırsızlık yaptıkları bir rüya - hastalık veya ciddi bir hastalık hakkında uyarıyor. Büyük çapta hırsızlığı önlemek mümkündü - yalnızca dezavantajlı ve ihtiyaç sahiplerine bir kısım verirseniz korunabilecek ve çoğalabilecek beklenmedik bir kalıtım elde etmek mümkündü.

Gustov Miller

Hırsızlığı veya soyguncuyu görmek ve olaya direnmemek - çocukçuluğunuzu, irade eksikliğini ve karakter zayıflığını gösterir. Bu insanlar bağımsız düşünemez, kendilerini ifade edemez, hakları için mücadele edemezler. Kısmen nehir boyunca belirsizlik ve boşluk içinde yüzüyorlar.

Suçlanmak - gerçekte kendisinin dışına çıkarılmasının zor olacağı, ama şansını kaybedecek bir gülünç duruma gelmek ve yanlış anlaşılmalar çözülecektir.

Gümüş eşyalarınızı çalmak için - bir hayalinizdeki bitkinlik ve cimriliğinizi ortaya çıkarır. Seçicisin ve arkadaşlarına ve akrabalarına hediyeler için ayırdın. Bundan, iç çemberiniz acı çeker ve sizden uzaklaşır.

Hırsızlık yapan birini suçluyorsun, delil yok - sonuçlara acele et ve neredeyse tanımadığın biri hakkında kötü bir açıklama yap. Yanlış fikriniz size daha sonra tövbe edecek, ancak kaybolduğunuza ve içindeki liderin tanınmasına tekrar kavuşmak için çok geç olacak.

David Loff

Kendinizi gerçek hayatta bir hırsız olarak görmek, bir şeye ihtiyaç duymak, kaynak eksikliği, fırsatlar, ortak malların haksız bir şekilde dağıtılması demektir. Böyle bir rüya, geçmiş durumun kaybı, belirli çevrelerdeki önemi ve popülerliği gösterir. Şimdi ruhunuzda suçlar, şüpheler ve zararın acısı.

Bazen, temel şeylerden bir şey çalmak, gerçek hayatta bir seçim eksikliği ipucudur. İçinde bulunduğunuz çıkmaz durumu, duygusal durumu ve zihni baskı altına alır, bu da doğru kararı vermenizi ve sorunu en kısa sürede çözmenizi zorlaştırır.

Kendinizi bir soygunun kurbanı olarak görün - sizin için değerli bir şeyin kaybından depresif bir durum yaşamak için. Maddi değerler, mülkler ve banknotlar ile ilgisi olmayan bir şey demektir. Ruhuna ve bilincine dokunuyor.

Ancak rüyanızda sizden ne çalındığını tam olarak hatırlıyorsanız, varlığınızın sınırlarını aşmaya çalıştığınız yaşam alanını belirleyebileceksiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send