Rüya yorumu

Rüya yorumu: Bir rüyada balık yemek ne demektir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi rüyada balık yemeyi hayal ettiğini görmek için makaleyi okuyun. Gelecekte benim için ne hazırladığını bulmak istediğimde, her zaman hayalleri kurmaya çekerim. Zaman içindeki sorunları önlemeye ve büyük problemleri önlemeye yardımcı olur. Hazırlıklı ol ve sen.

Aile rüyası

Bir rüyada görülen bir balık, ilgisizlik, rahatlama veya bir tür psikosomatik hastalığı sembolize eder.

İşte yorumlar:

 1. Rüyada bir balık var ve kemirilmiş bir iskelet görüyoruz - olumsuz bir işaret. Yakın gelecekte uygulamayı planladığınız şey, tamamen başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Koşullar, hayal kırıklığını giderecek şekilde gelişir. Daha iyi bir sonuç için umutlarını kaybedeceksin.
 2. Rüya kitabında balık avlamak ve daha sonra balık yemek, çalışmanıza hiç değer vermemenizin bilinçaltınıza bir uyarıdır. Çok sıkı çalışıyorsunuz, ama çabalarınız için hak ettiğiniz ödülleri alamıyorsunuz. İşleri değiştirmelisiniz ya da değerleriniz ve ücretlerin eklenmesi için yüksek bir değerlendirme talep etmelisiniz.
 3. Uzun zamandır beklenen bir hamilelik - bir kadın için başka bir kişi tarafından yakalanan bir balık var. Yakın gelecekte bir çocuğu hızlı ve kolay bir şekilde gebe kaldırabilir. Bebek sağlıklı ve mutlu bir şekilde doğacak, ayrıca gelecekte büyük bir insan olacak.
 4. Bir balık yakalamak, ancak bir rüyada nasıl yiyeceğinizi görmemek - uzun zamandır hayalini kurduğunuz aziz bir arzuyu yerine getirmek. Şu anda pratik olmasa bile, koşullar yakında size yardımcı olmaya başlayacak ve istediğiniz şeyi elde edebileceksiniz.
 5. Diğer insanların iştahla balık yediklerini izlemek - gelecek için planlar yapma zamanı. Eğer bir hedef listeniz yoksa, yapmanız gerekenler. Ve niyetlerinizi Evrene bildirmek için bir tür küresel düşü de dahil ettiğinizden emin olun. O zaman şans senin tarafında olacak.
 6. En çeşitli balıklardan elde edilen yemekler ile dolu bir masa görmek için - yakın bir gelecekte, önemli ölçüde artacaksınız. Kişisel yaşamınızı feda etmek ve bir süre dinlenmeyi unutmak zorunda kalacağız. Tüm sorunları mümkün olan en kısa sürede çözmelisiniz ve sonra uzun zamandır beklenen barış ve iyilik dönemi gelecektir.
 7. Alışılmadık bir renge sahip parlak ve egzotik bir balık var - bilinçaltınıza onu hak etmeyen bir kişiye güvendiğiniz konusunda uyarıyorsunuz. Yakın insanlarla bile daha az güvenmeye çalışın, çünkü hainler onların arasındadır.

Ezoterik rüya kitabı

Balık avlayan ve yemeye hazırlanan balıkçıları görün - arkadaşlarınızı samimiyet ve özveri için kontrol etmelisiniz, çünkü bazıları yardım almak için sizi aldatıyor.

Başka balık yemek hayalleri:

 1. Yağ, pahalı "elit" balık - olumsuz bir işaret. Çok geç olmadan, vücudunuzda mümkün olan en kısa sürede tedavi edilmesi gereken ciddi bir hastalık var. Sağlıklı kalmak ve uzun süre yaşamak için doktora gittiğinizden emin olun.
 2. Olta takımı, kaderin sizin için kurnaz bir tuzak hazırladığı bilinçaltında bir uyarıdır. Zorlukla nasıl başa çıkabileceğinizi gösteren bir sınavı geçmelisiniz. Ve gelecekteki tüm yaşam sonuçlara bağlı olacaktır.
 3. Çürük bir balık var - kişisel yaşamındaki olumsuz olaylara. Muhtemelen bir partnerle ayrılmak, daha sonra uzun bir umutsuz yalnızlık dönemi yaşanacaktır. Ya da barışçıl bir şekilde çözemeyeceğiniz ciddi çatışmalar.
 4. Hamile bir kız, merakla kızarmış balık parçalarını yediğini hayal ederse, gelecekteki bebeğin sağlığının iyi olmadığı anlamına gelir. Hasta ve zayıf doğma olasılığı var. Annem onu ​​iyileştirmek ve biraz hayat kurtarmak için çok çaba sarf etmek zorunda kalacak.
 5. Yatağınızda balık yiyin - suya dikkat edin. Senin için tehlike arz ediyor. Özellikle deniz seyahatine gitmek tavsiye edilmez - benzer bir seyahatin iptal edilmesi ve daha uygun bir sürede tekrar denenmesi daha iyidir.
 6. Akvaryumu güzel balıklarla besleyin - kötü niyetli biriyle uzun bir düşmanlıktan sonra, bir barış dönemi gelecek. Ortak bir dil bulup sizi kavga etmeye zorlayan tüm farklılıkları çözebileceksiniz. Gelecekte de arkadaş edinmek mümkündür.
 7. Canlı bir balık var - uzak akrabalardan hediye ya da iyi bir haber alın. Bu bilgiler sadece ruh halinizi iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda finansal refahınızı iyileştirir.

Astrolojik rüya kitabı

Zaten göbek su yüzüne çıkmış bir balığı yakalamak ve sonra onu yemek - arzularınızı unutun. Yakın gelecekte onları yürütmek işe yaramaz. Koşullar senin tarafında değil. Yaklaşan başarılar için güç kazanmak amacıyla bir mola vermek ve dinlenmek daha iyidir.

Daha fazla yorum:

 1. Çiğ balık veya suşi yemek, olumsuz bir işarettir. Hayatında büyük bir finansal kriz olacak. Daha önce hiç para ile benzer problem yaşamamışsınız. Ama hepsini halledebilirsin, sadece zaman alır.
 2. Kırmızı balık var - başkalarından dikkatlice sakladığınız bir sır, çok sayıda insan tarafından bilinir. Bu nedenle, ününüz acı çekebilir ve geri kazanılması iyi bir zaman alacaktır.
 3. Balıkları elinize alın, ama sakın tutmayın - çevrenizde planlarınızı engellemek isteyen zeki ve kurnaz bir kişi var. Ve o başarılı olurken. Hayatınızı adil bir şekilde mahvetmeyi başarıncaya kadar onu tespit etmek ve etkisiz hale getirmek gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send