Rüya yorumu

Bir rüyada eti kestim: çeşitli rüya kitapları için yorumlama seçenekleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Çiğ eti bir rüyada görmek, hayatta hoş olmayan bir şeyle tanışmak demektir. Vizyonların daha net bir açıklaması için, sadece ana noktaları değil, detayları da hatırlatmak istenmektedir. Kimin eti olduğunu belirlemek ve kimin tarafından yediğini hatırlamak doğru yorumlama için önemlidir.

Et kesmek ya da yemek ne demektir?

Çoğu zaman insanlar gerçek hayatta çiğ eti kesmek zorunda kalırlar - sürecin kendisi çok basittir. Ancak bir rüyada, her şey çok farklı olabilir ve tercümanlar bu konuda aynı fikirde değildir. Çoğu zaman, et hayalperest için endişe hayallerini ve olumsuz sonuçları, ancak aynı zamanda arkadaşlarının ölümünü, ailedeki sorunları, kötü mali durumu hayal edebilir.

Et hakkında bir rüya da bir kız için bir rüya olabilir - böyle bir rüya evliliğin kopmasına ya da ciddi bir hastalık ve hastalığa yol açabilir. Ayrıca, et rüyası sağlıklı insanları ve engelli insanları farklı şekillerde etkileyebilir. En önemli şey, rüyada etin nasıl kesildiğini görmek, nasıl göründüğünü ve karkasının kesilmiş olduğunu hatırlamaktır.

  • Genç sığır eti - hedefe ulaşmak
  • Domuz eti - Uzun süre dinlenmeyi ve sevdiklerinize sevgiyi bekliyorsunuz
  • Kuzu - başarısızlığa yol açacak inatçılık
  • Tavuk veya başka bir kuş - sorunlar ve başarısızlıklarla boğuluyorsunuz
  • Eski bir hayvanın eti - düşmanların seni yenmeyi başaracak.

Hayalperestler ne diyor

Miller'ı hayal et. Bir rüyasında, bir kadın eti keser, bu da hayatında hayalperest için bir şeyi ciddi şekilde değiştirecek bir olayın gerçekleşeceği anlamına gelir. Bir rüyada kendisinden bir et parçasını keserse, değişiklikler tatsız olacaktır. Bir rüyada bir et tabağının nasıl bölüneceğini görüyorsanız, o zamandan beri uğraştığınız şey sizin olmayacak.

Vanga'yı hayal et. Kesilmiş bir rüyada çiğ et, gelecekte ciddi bir hastalık hakkında uyarabilir, ancak keskin bir bıçakla keserseniz, hastalığın üstesinden gelmeye çalışır.

Juno’nun rüyası. Bu rüya kitabı, eğer bir rüyada eti keskin bir bıçakla keserseniz, uzun süre sağlık probleminiz olmayacağını söyler. Karkas derisi için keskin bir bıçak kullanmanız durumunda, üstesinden gelmesi kolay bir hastalık ortaya çıkacaktır.

Yorumlama Lofa Rüya. Haşlanmış mı yoksa pişmiş eti mi kesiyorsunuz? Yani, küçük iç problemler olacak. Daha ayrıntılı bir yorum için, et kesmenin hayalini tam olarak neyin hayal ettiğine dair sonuçlar çıkarmayı mümkün kılacak olan eşlik eden olayları hatırlamak gerekir.

Rüya Rüya Wanderer. Haşlanmış eti uykunuzda kesip kendiniz kesiyorsunuz - bu, dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir çünkü yaralanma ihtimali vardır. Bir rüyada pişmiş etten kemik kesmek - ev problemlerini kendi başınıza çözmek zorundasınız. Kesilmesi zor olsaydı, sizi bekleyen problemler çok büyük olur.

İngiliz rüya kitabı. Tehlikeli bir macera bekliyorsunuz, rüyada ateşi kesip eti kesiyorsanız. Ette kan yoktu - hedefe giden yolunuz engelsiz olacak. Kan ette göze çarpıyordu - bu da öngörülemeyen giderlerin ve uzun durakların sizi beklediğini gösteriyor.

Küçük Veles rüyası. Çiğ et - sorun ve sorunların sembolü. Bir rüyada çiğ et yerseniz, tam olarak gerçekleşmemiş bir günah işlediniz. Hayalperest kanla büyük bir et parçası yedi - büyük ölçeklerin sorunu yaklaşıyor. Belki de bu talihsizlik pahalı malların çalınması, sevilen birinin ölümü, akrabalarından biriyle kavga olacaktır. Rüyada insan eti vardı - para sorunsuz olacak ve ailede düzen olacak. Ancak bir rüyada yamyamlık görürseniz, suya yakın dikkatli olun, boğulma şansı vardır.

Medea'yı hayal et. Ailede sıkıntı yaşanıyor, maddi kayıplar muhtemel, rüyanda çiğ et varsa, tanıdığınız bir kişinin ölümü olasıdır. Bir tabak et pişirdiklerini ve yediklerini hayal ettim - biri sizi izlerken seni izliyordu. Yakında senin kontrolünü ele geçirebilir.

Ezop hayal et. Hayal görmemiş çiğ et - gelecekte hayalperest problemlerle, sıkıntılarla, kötü haberlerle ve günahlarla karşı karşıya kalacak. Rüyada görülen kemiklerden yapışmış çiğ et, güvendiğiniz kişilerin aldatma uyarısı olabilir. Bir rüyada çürümüş et, sağlığı takip etmenin gerekli olduğunu, hastalığın mümkün olduğunu gösteriyor.

Astoromeridian'ı hayal et. Kansız kurutulmuş çiğ et, gelecekte sizi bekleyen başarıyı vaat ediyor. Bir mağazada veya piyasada çiğ et satın alıyorsunuz - finansal bir iyileşmenin geldiğinin bir işareti. Fakat eğer bu rüya hasta bir kişi tarafından görülmüşse, durumu daha da kötüleşiyor.

Rüya yorumu Hasse. Çiğ et testere gelecekteki sorunların ve sıkıntıların bir işaretidir. Büyük bir et parçası satın aldıysanız, iyi şanslar sizi bekliyor. Mutluluk, rüyada et pişirme sürecini gören kadını bekliyor. Sadece pişmiş eti yediği takdirde hastalığı bekliyor. Bir insan eti hayali, işteki sorunları önler.

Nastradamus'u hayal edin. Uykunda büyük bir et parçası keserseniz, sizi küçümseyen insanlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Yorumlama Tsvetkova rüya. Bir rüyada bir hayvanı öldürdünüz ve çiğ et yediniz - kaygı hissedeceksiniz, ancak kaynağını bilmeyeceksiniz.

Eski rüya kitabı. Bir rüyada, sığırlarınızın etini yediniz ya da pişirdiniz, gelecekte ise ihtiyaç duymadığınız şeyler için ciddi bir para harcaması bekliyorsunuz. Evliliğinizde bir şeyleri değiştirecek bir olayın gerçekleşmesi veya sahip olduğunuz her şeyi almak isteyen bir kişi ortaya çıkması olasılığı vardır, ancak onu durdurabileceksiniz. Bir rüyada, ölmemek için kendinizi yediniz - bu, gelecekte çok açgözlü ve zengin olacağınız anlamına gelir. Rüyada onu deneyen herkese sevdiğiniz bir et yemeği hazırladıysanız, herhangi bir zorluk ile başa çıkacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send