Rüya yorumu

Ne rüya rüya kız arkadaşı

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir arkadaşın ne hayal ettiğini belirlemek için rüyanızı hatırlayın ve bu makalede uygun bir yorum arayın. Gelecekte sizi neyin beklediğini anlamanıza yardımcı olacak en iyi rüya kitaplarının tahminlerini veriyorum.

Kadınlar için rüya

Gelecek için tahmin, bir kız arkadaşın mı yoksa kadının bir hayali mi olduğuna bağlı olarak değişebilir.

Kadın yarı için tahminler:

 1. Bir arkadaşınızı hayal ettiyseniz, o zaman zor bir durumda, sık sık sorunlarınız konusunda sessiz kalmanıza rağmen, onun yardımına her zaman güvenebilirsiniz. Sevdiklerinizden sizi desteklemelerini istemekten çekinmeyin, memnuniyetle yapacaklardır.
 2. Biraz incelik yiyen bir arkadaş, mutlu olduğuna ve hayattan tamamen memnun olduğuna dair bir işarettir. Ve bu içsel ruh sayesinde, yalnızca elverişli olaylar başınıza gelmeye devam edecek.
 3. Şişman bir kız arkadaş bir işareti hayal eder - eğlence için çok fazla zaman harcar ve gelişiminiz için çok az zaman harcarsınız. Gelecek hakkında düşünmenin ve sadece bugün için yaşamamanın zamanı geldi.
 4. Eğer kız arkadaşınla bir rüyasında kavga etmiş olsaydın, kavgaya varacak kadar çok olsaydın, gerçek hayatta yanılsamalar içindesin ve hedeflerinin çıtasını çok kaldırıyorsun. Bu şekilde yaşamaya devam ederseniz, kendinizi kendinizden tamamen hoşnutsuzluk içinde bulacaksınız.
 5. Bir rüyadaki çatışma, bir arkadaşınızla olan ilişkinizde gerçekte neler olduğunu da söyleyebilir. Belki de sana olan sadakatinden ve dürüstlüğünden emin değilsindir.

Büyük Rüya

Bu, tüm durumlar için öngörüleri içeren düşlerle ilgili en kapsamlı tezdir. Rüya yorumu evrenseldir ve hemen hemen her insana uyar.

İşte yorumları:

 1. Bir kız arkadaşı bir rüyada görmek - uzun bir yalnızlıktan sonra fırtınalı ve zengin bir kişisel hayata. Gözlerinizi birlikte ilişkilere ve hayata dönüştürecek bir erkekle tanışacaksınız. Ama ona fazla güvenmemeye çalış.
 2. Kız arkadaşı-çocuk, sık sık çocukça olduğunuzun ve yaşamınızda meydana gelen olayların sorumluluğunu reddettiğinizin bir işaretidir. Büyümelisin ki her şey normale dönecek.
 3. Kısa bir saç kesimi olan bir kız arkadaşı, yakın bir zamanda alacağın iyi haberi vaat ediyor. Bu bilgiler gelirinizi artırmanıza ve kariyer basamaklarını yükseltmenize yardımcı olacaktır.
 4. Hasta, yorgun veya yaşlı bir arkadaş parayla ilgili problemleri sembolize eder. Böyle bir rüya genellikle borç tuzağına düşen insanlar için bir rüyadır. Bu, bilinçaltının bir işaretidir - finansal problemleri en kısa sürede, çoğalıncaya kadar ve hayatınızı tamamen mahvetmeden çözmeniz gerekir.
 5. Neşeli ve mutlu bir arkadaş, gelecekteki kocasıyla (bekar kızlar için) buluşmayı hayal eder. Aşkı bulmak için uzun zamandır umutsuz olsanız bile, ya da hiç ilişkilere hevesli olmasanız bile, kaderden kaçamazsınız. Nişanlın zaten seni arıyor, bu yüzden kader, kaderle tanışmanın gerçekleşeceği koşullar yaratacak.
 6. Sarışın kız arkadaşım yakında bir kuaför salonunu görmeyi hayal ediyor. Görüntüyü değiştirmeniz veya saç kesimi güncellemeniz gerekir. Yeni saç modeli - yeni yaşam, görünüşleri denemekten korkmayın.
 7. Esmer kız arkadaşım uzun ve samimi konuşmalar ile romantik bir tarih hayal ediyor. İyi vakit geçirecek ve daha önce hiç yaşamadığınız hassas duyguları hissedeceksiniz.
 8. Kızıl saçlı arkadaşım dedikodu rüyasında, sizi kötü niyetli isteklilerden kovacak. Çok fazla önem verme, çünkü itibarınızı etkilemez. Köpekler havlıyor - karavan gidiyor.

En yeni rüya kitabı

Bu kitap bugünün gerçekliğini göz önünde bulundurarak en güncel tahminleri içermektedir. İlerici ve açıkça geleceğe bakan insanlara uyacaklar.

yorumlama:

 1. Eğer bir kız arkadaş bir erkeği hayal ederse, o zaman büyüleyici bir macera yaşar, ama üzücü sonuçları olur. Gelecekte olumlu duygular kendi sağlık için ödemek zorunda kalacak. Aşırı eğlenceye dikkat etmelisin.
 2. Eğer bir arkadaş bir kadının hayalini kurarsa, o zaman başkaları tarafından tartışılacak bir konu olacaktır. Özel hayatı herkes için ilginç olacak ve içinden geçmek zorunda kalacak. Böyle bir rüya bazı ünlü insanlarla ilişki sözü verebilir.
 3. Arkadaş-meslektaşım bir uyarı olarak hayal ediyor. Gerçek hayatta kolayca başkasının etkisine maruz kalırsınız, bu yüzden görünmeyen bir ilişkiye girebilirsiniz. Sorunlardan kaçınmak için yeni tanıdıklara daha dikkatli olmaya çalışın.
 4. Bir güzellik salonunda bir arkadaşınızla birlikte olmak - görünüşünüze çok bağlısınız ve iç kalitenizi geliştirmek için çok az zaman harcıyorsunuz. Kendini geliştirme ile meşgul olmalısın, çünkü giysiler sadece buluşuyor ve burada aklı başında görüyorsun.
 5. Perşembe-cuma arası uyuma, yakın zamanda başladığınız davanın olumlu bir şekilde tamamlanacağını vaat ediyor. Yanınızda iyi şanslar, bu nedenle tüm koşullar sizin için uygun bir şekilde gelişecektir.
 6. Alışılmadık bir saç stiline sahip bir kadın - kendi hayatınızda kafanız karışıyor ve daha sonra ne yapmanız gerektiğine dair hiçbir fikriniz yok. Kendinizi anlamak için bir duraksamaya çalışın ve hayallerinize ve başarılarınıza ilerlemenizi engelleyen kaosu düzenleyin.
 7. Erkek elbisesi giymiş bir kız seyahat hayalleri. Yakında bir yere gitmeyi planlamamış olsan bile, yapman gerekecek. gezi ya çalışıyor olabilir ya da olmayabilir.
 8. Ciddi ve katı bir kız arkadaş - senin hayatının kontrolünde olduğuna dair bir işaret. Dinlenmeyi ve rahatlamayı, sorumluluk yükünü hafifletmeyi ve sadece bir kadın olmayı öğrenmeniz gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send