Rüya yorumu

Hayal silahının rüyaları

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu yazıdaki silahın rüyasını okudum. Sadece kullandığım en iyi rüya kitap tahminlerini hazırladım. Rüyaların her zaman kendinizi tanımanıza ve geleceği bilmenize yardımcı olacak işaretleri olduğunu unutmayın.

Alfabetik sıraya göre rüyalar

Bu rüya kitabı hemen hemen herkese uyan evrensel tahminler içeriyor. Bu nedenle, kendi hayallerinizi incelemek onunla başlamak daha iyidir.

yorumlama:

 1. Tetiği çekerseniz, ancak atış gerçekleşmezse - bir tekleme meydana gelir, o zaman gerçekte bir insan hakkındaki fikrinizi iç çevrenizden büyük ölçüde değiştirirsiniz.
 2. Sadece bir silah görmediyseniz, ama Rus ruleti oynadıysanız, gerçekte maceracı insanlarla iletişim kurmayı, riski sevmeyi ve can sıkıntısını tolere etmeyi tercih etmiyorsunuz.
 3. Bir silahı nasıl yüklediğinizi hayal ederseniz, yakında bazı hoş olmayan haberlere sahip olacaksınız. Çocuğunuzu tehdit eden bazı tehlikelerden bahsedecekler.
 4. Tabancalı bir adamı öldürdüyseniz, sevilenleri olan büyük bir skandal sizi bekliyor. Bu çatışma uzun zamandır demleniyor, ancak yakın gelecekte zirveye ulaşacak. İlişkinizdeki problemler kartopu gibi birikir. Bu onları en kısa sürede çözmeniz gerektiğinin bir göstergesidir.
 5. Mauser finansal refah vaat ediyor. Uzun bir tasarruf süresinden sonra nihayet özgürce nefes alabilir ve hayalini kurduğunuz şeyi satın alabilirsiniz.
 6. Yakın kişinin sizi öldürmeye çalıştığı tabanca, seçilen kişiyle ayrılmaktır. Kendisini çok kötü bir taraftan gösterecek, ve artık onu görmek istemiyorsun.
 7. Colt rüyalar bir uyarı olarak. Tasarladığınız durum, kontrolünüz dışındaki koşullar nedeniyle tamamen başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Belki de farklı bir sonuç almak için bir şeyler yapmalısın.
 8. Hatıra tabanca ayrıca çatışma hayalleri kurar. Onlardan kaçınılabilir, ancak bunu yapmak istemezsiniz, çünkü duygusal bir akıntıya ihtiyacınız vardır.
 9. Ateş etmenin mümkün olmadığı antika tabanca - sizi tehdit eden büyük tehlikeye. Daha dikkatli olmaya çalışın, aksi takdirde sonuç sizin ve aileniz için çok üzücü olacaktır.
 10. Nagant, bir sadakat sembolü olarak hayal eder. Sevgilin senden başka kimseyi farketmiyor. Ona tamamen güvenebilirsin. O yüzden kıskanç olmayı bırak ve kendi güvensizliğin yüzünden skandallar yarat.
 11. Walter, yakın gelecekte aşk maceraları vaat ediyor. Baş döndürücü bir romanın içine gireceksiniz ki bu da birçok farklı duygu verecektir. Uzun sürmeyecek, ancak geride sadece güzel anılar bırakacak.
 12. İnsan büyümesinde büyük bir silah büyük finansal sorunların hayalini kuruyor. Direnmek için yararsız olan dayanılmaz koşullar nedeniyle işinizi veya işinizi kaybedebilirsiniz.
 13. Browning, uzun zamandır sahip olmadığınız büyük bir şans dönemi vaat ediyor. Hayatınızda mutluluk ve sevgi dolu beyaz bir şerit başlayacak.

Rüya Miller

Psikolog Gustav Miller'in yorumlarında, yalnızca geleceğe dair öngörüler bulunmuyor. Ayrıca duygularını, arzularını ve içsel durumlarını anlamalarına yardımcı olurlar.

İşte yorumları:

 1. Bir tabanca kötü bir işarettir. Uzun zamandır olumsuz duyguların gücünde yaşıyor, yaşamınıza yalnızca olumsuz olayları çekiyorsunuz. Eğer bir dizi sıkıntıdan kurtulmak istiyorsanız, düşüncenizi değiştirmeli ve sadece olumluya odaklanmalısınız.
 2. Bir rüyada kendinize ait bir silahı güvenle tutuyorsanız, o zaman gerçekte her zaman durumu kontrol edersiniz. Kendine güveniyorsun, hayattan ne istediğini açıkça biliyorsun. Bu, istediğinizi her zaman mümkün olan en kısa sürede elde etmenize yardımcı olan mükemmel bir yaklaşımdır.
 3. Bir atış duyduysanız ancak bir silah görmediyseniz, gerçekte düşmanları, dedektörleri ve rakipleri yenin. Yanında iyi şanslar.
 4. Eğer omzunuza güçlü bir dönüş yaptıysanız ve vurduysanız, o zaman hayatta çok şey elde edebilirsiniz, ancak potansiyelinizi henüz anlamadınız. Kendinize inanmanız ve yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekir, o zaman tüm arzularınız kolayca yerine getirilecektir.

Astrolojik rüya kitabı

Bu kitaptan yapılan yorumlar, yıldızların bilgisine dayanmaktadır. Neredeyse matematiksel hassasiyetle ünlüler, bu yüzden mantıklı düşünmeye alışkın, rasyonel insanlar için uygundurlar.

İşte tahminler:

 1. Birinin bir eğitim sahasında ateş etmesini izlemek, gerçekte, biri için güçlü bir şekilde hoşlanmadığınız anlamına gelir. Ona dikkat etmelisin, çünkü hayatına büyük problemler getirebilir.
 2. Kendini vur - aile içinde bela. Para yetersizliği nedeniyle sorunlar başlıyor. Eşinizle sürekli kavga edersiniz. Zaman durumu kendi eline almazsa, dava ayrılmaya kadar gidebilir.
 3. Eğer sana ateş ettiler, ama cevapsızlarsa, o zaman iç çemberinden biri seni rahatsız edecek. Bu kişiyi affetmeye çalışın çünkü o sizin kötü olmanızı istemiyor. Ve haklı olarak sadece doğruluk nedeniyle ifade etti.
 4. Beyaz tabanca, geçmişte çok pişman olacağınız bir davranışta bulunduğunuzu gösterir. Mevcut durumdan doğru sonuçları çıkarmaya çalışın.
 5. Bir silah satın almak - kişiliğinizi olumsuz tarafları bastırır, insanları memnun etmeye ve herkese iyi davranmaya çalışırsınız. fakat er ya da geç, gerçek yüzünüzü göstermek için bu maskenin çıkarılması gerekecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send