Rüya yorumu

Ölü fareler hayal: rüya kitaplarına göre yorumlamak nasıl

Pin
Send
Share
Send
Send


Çevreleyen dünyanın çok yönlülüğü, bir insan için tehlikeli olan kaderi dışlamaz ve düşlerin imgeleri hayalciyi gelecekteki durumlar hakkında uyarır. Hayalindeki resmi netleştirmek için insanlar rüya kitabından yardım ister. Ölü bir fare hayalini neden hayal ettin? Bu gizlice davranan gizli bir düşmanın ortaya çıkmasının bir işaretidir. Ek olarak, kablonun arsa hakkında başka tahminler de vardır.

Alışılmadık bir rüyanın genel yorumunun çeşitleri

Yanıltıcı bir resmi deşifre etmenin farklı yönlerine rağmen, rüya bakış açıları ortak bir görüşe sahiptir. Eski kemirgenler ile düşler, yaşamı harekete geçiren her alanda bir problemi ön plana çıkarır. Yakın gelecekte, bir kişi kötü niyetli bir kişi tarafından vurulmayı beklemelidir, ev içi veya aile sorunları da ortaya çıkabilir. Alışılmadık uyku sembolizmi ne anlama geliyor?

 • Bir rüyada ölü fareleri görmek mümkün olsaydı iş zekası güçlendirmek için gereklidir. Hayalperest beceriklilik ve el becerisi sıkıntısı çekiyor ve dünyaca bilgelik yetmiyor. Uykulu bir senaryo, büyük ancak beklenmeyen giderlerin bir uyarısı olabilir.
 • Hem ölü hem de diri farelerin bolluğu küçük suçlar hakkında bir uyarıdır. O kadar birikmişlerdir ki, kişisel nitelikteki ve iş planındaki iyi ilişkiler zarar görebilir.
 • Bir rüyada başka bir insanın zararlılarının cezasını izlemek zorunda kalırsanız, gerçek hayatta ihmal edilmemesi gereken yardım gelecektir. İllüzyon ayrıca çevreden gelen aşırı kızgınlık olasılığına karşı uyarır.
 • Cansız farelerle yatmak, gizli bir çatışmayı veya kötü niyetli bir kişiyi işaret eder. Ancak, gece senaryosuna göre bir fare kemeri fare kapağına girerse tehlikeler hayalperest tarafını geçecektir.
 • Bir rüyada, belirli bir zulüm nesnesi haline gelen ölü fareler hayal ettiyse, sembolizm düşmanca özellikle sinsi olanı bilgilendirir. Kişi kara büyü kullanılsa bile karmaşık düşmanlık yöntemleri beklemelidir.

Ancak, uykuda yaşayan kemirgenlerle yapılan genel bir yorum bir rakibi göstermektedir. Çoktan yenildi ya da onunla başa çıktı. Ek olarak, hayalperestin maddi veya maddi problemleri olması bekleniyor, gelecekteki bir hastalık hariç tutulmadı.

Ünlü tercümanlardan uyku kodu çözme

Yorumlama analisti Miller rüya

Gece resimlerinin ünlü tercümanı, rüya senaryosunun gelecekteki gerçeklik olaylarıyla bağlantısı olduğuna ikna oldu. Gustav Miller gecesinin şifreli mesajları şöyle yorumlandı:

 • şahsen öldürülen fareler, rakiplerine karşı zafer kazanma hayalleri, çok fazla ölü fare varsa - bir kişinin sorunları fark etmediğine dair kesin bir işaret;
 • rüya kitabına göre, bir rüyadaki ölü fareler, iç çemberden aldatmak, olası sıkıntılarla ilişkilidir;
 • Hayalperest kıyafetlerinin içinde sürünen fare, ana karakter olacağı skandallı bir durumu tahmin eder.

Canlı kemirgenlerle ilginç yanılsamalar, çoğu zaman, fareleri gerçekte sevmeyen ya da korkan insanları hayal eder. İşkence görmüş hayvan cesetlerine sahip bir rüya, hayalpereste zarar vermeye çalışan düşmanın ustalığının bilinçaltından bir sinyal olarak hareket eder.

Kör Peygamber Vanga'nın Rüya yorumu

Bulgar kundakçı ölü insanların ruhlarıyla temas ettiğinden, yorumları en doğru şekilde kabul edilebilir. Vanga'ya göre, ölü bir fareyi hayal etmek, gerçekte ne beklemeli:

 • hasatın çoğuna zarar verecek olan büyük fare işgalleri;
 • kemirgen uyuyandan çok uzak değilse, gıda için fiyat artışları;
 • Sırrınızı sevdiğin kişiye ifşa edip etmeme sorusunu yansıtın.

Vanga'nın rüya kitabına göre, uyuyan canlı bir fareye sahip bir rüya olumlu bir şekilde muamele görüyor. Bir tez, gece resminin yorumlayıcısına, çocuklarının sağlıkları ve arkadaşlarıyla iletişimi konusunda iyi olduklarını bildirir. Özellikle beyaz olan canlı farelerin yanılsamalarının iyi bir işareti olduğu kabul edilir.

Sigmund Freud'un rüya yorumunu

Bilinçaltının gizli labirentlerini keşfederken, ünlü psikanalist uyku görüntülerinin yorumlanmasında yer aldı ve onları orijinal rüya yorumlayıcısında topladı. Bilinçdışı teorisinin bir rüya kitabı yazarı olarak ölü farelerle bir rüyayı yorumlar:

 • iftiracılar ve düşmanlar hayalperest işlerine karışıp ona zarar vermeye çalışıyorlar;
 • gerçekte, iş dünyasında ve evliliğin, çocukların yoksulluklarının ve itaatsizliklerinin bir dizi başarısızlığını bekliyor;
 • uyuyan aile yaşamından memnun değil, aktif olarak özgürlüğe dönüş istiyor.

Uykunun sembolizmini doğru yorumlayabilmek için, gelen görüntünün ayrıntılarını hatırlamak önemlidir. Hoş olmayan uyku olayının özellikle canlı bir resmi, gerçekte sıkıntıların artmasıyla ve büyük bir bireyin parçalanmış cesedinin - ölümcül tuzaklarla ilgili bir uyarı ile kendini gösterecektir.

Diğer uzmanlar illüzyonu nasıl yorumluyor?

Yuri Longo'nun tezine göre, bir rüyadaki ölü fareler hayalperesti kendisine gizlenen kızgınlık hakkında uyardı. Hediye almak veya para almak için fareleri yakalamak ve hane halkı sorunlarını çözmek için onları öldürmek.

 • Öldürülen kemirgenlerin ünlü peygamber Nostradamus'un hayali, maddi zorluklarla, yoksullukla ilişkilendirilir. Küçük farelerin bolluğu, küçük bireylere - büyük kişilere - iflas vaat ediyor.
 • Çingene inançsız farelerin rüya kitabının derleyicileri, küçük bir geliri olan bir kariyer teslimi ile ilişkilidir. Ölü hayvan beyazsa, hayalperest düşmanlarının tasarımlarını ayırt eder.
 • Halkın Rüyaları Yorumlayıcıya göre, ölü fareler gerçekte maddi kayıpları, bir miktar para kaybını önlüyor. Yaşayan bireylerle vizyon - küçük sorunlara.
 • Wanderer rüya kitabındaki ölü farelerin hayalleri nelerdir? Bu tez, gerçekte, herhangi bir işletmeye iyi şanslar öngörmektedir. Tüm sıkıntı iz bırakmadan bırakılacak, ama hayalperest saldırıya maruz kalma tehdidi devam ediyor, konut güvenli olmalı.
 • Modern Rüya Kitabının yazarları evin eşiğindeki ölü bir farenin endişe verici bir sinyal olarak kabul edilir. Gece hayallerinin düşünürü, akrabalarını gerçeklikte ve mümkün olan en kısa sürede korumak için çaba sarf etmelidir.
 • Rüyaları farelerle yorumlarken, Rüya Yorumlama XXI, farelerin mutluluk imgesi olarak düşünüldüğü düşünüldüğünde, daha demokratiktir. Ancak yarasalar ile hayal kurmak, hatta soygunun başını belaya sokuyor.

İlginçtir, gece resminin canlı farelerle tefekkür edilmesi, iş başarısını ön plana çıkaran iyi bir işaret olarak kabul edilir. Bununla birlikte, bir rüyada bir kedi kemirgen yerse, gerçekte düşmanla acımasızca idare edersiniz, eğer kedi sizinmişse.

Kesin olarak söylemek gerekirse, bir farede ölü fareleri görmenin olumsuz bir mesaj olduğunu söylemek imkansızdır. Psikolojik bir çalışma yürütmek için, küçük bir hayvana karşı tutumlarını dikkate almak, gece hayallerinin ayrıntılarını hatırlamak, bir rüya kitabının ipuçlarına bakmak önemlidir.

Pin
Send
Share
Send
Send