Rüya yorumu

Polis neden rüya gördü: rüya kitaplarına göre nasıl yorumlanmalı

Pin
Send
Share
Send
Send


Polisin veya polisin hangi hayalleri rüya bağlamında hesaplanmalıdır. Bir polisi tek tip ve geçit töreni sırasında görmek bir şey - eylemlerinizin bir dereceye kadar kontrol altında olduğu konusunda bir uyarı. Oldukça başka - polisin evinize ya da tam tersine girdiği bir rüya, sizi rahatsız eden kötü adamların peşinden gider.

Polis ve polis arasındaki fark sadece başlıkta değil. Milisler, kendini savunma çıkarmaları temelinde oluşturulan ve daha sonra devlet tarafından desteklenen bir halkın organıdır. Polis, başlangıçta devlet aygıtının bir parçası olan bir devlet organıdır. Polisin görevi vatandaşları korumaksa, polis öncelikle devleti ve çıkarlarını korumalıdır.

Yani, polis başlangıçta devlete karşı olan bazı oluşum ilkelerine sahiptir. Fakat siyaset bilimini anlamıyorsanız veya tarihin tadını çıkarmıyorsanız, bir rüyada polis ve polis arasındaki farkı farketmeyeceksiniz. Cesur bir polis memurunun isyancıların devlet polisinden ayrılmasını sağladığı böyle bir komplo olmayacak.

Temel uyku değerleri

  • Polisi bir rüyada görmek - pek yasal olmayan bir olaya tanık olmak. Görevdeki kalabalığın içindeki polis - her şey sakin. Kabinde, papazda - denetlenirsiniz, izlenirsiniz. Ani hareketler yapmayın.
  • Karanlık bir pasajdaki polis, ıssız bir sokakta, bir grup polis size doğru geliyor ve kaçmanın çok geç olduğunu anlıyorsunuz. Çaresizlik, korku, çaresizlik. Senden daha güçlü bir sistemle uğraşmak zorunda kaldın. Gerçek hayatta devam etmeyin, yavaşça ve anlaşılmaz bir şekilde geri çekilmeye çalışın.
  • Ofisinizin bir sorunu olabilir. Frank'lere girmeyin ve amirlerinizle güvendiğiniz konuşmalara güvenmeyin, her sözünüz size karşı kullanılacak. Bilgi vermeye başlarsan, düşüncelerini paylaş - seni yalnız bırakmayacaklar. Yararlı bir sarf malzemesi olacaksınız. Öne çıkıp kendilerini ifade etmeyi bile beklemeyin. En farkedilmez ve yeri doldurulamaz kaydedilir. Kendini sakla. Herhangi bir bilgiyi paylaşma, cehalet ve geçilemez aptallığı paylaşma isteğini taklit edin. İkinci anlam, kontrol altında hissetmenizdir. Belki de zeki bir çalışansınız ve yönetim sizin tarafınızdaki rekabeti hissediyor, sizi sınırlamak ve çalışma yöntemlerinizi yasaklamak istiyor. Sonuç - yakında işleri değiştirmek zorunda kalacaksınız. Hazırlanmaya başla, yeni bir site ara.
  • Polisten kaçıyorsun. Belki arkanızda bir suçluluk hissedersiniz ve sonuçlardan saklanmaya çalışıyorsunuzdur. Polisin rüyasındaki izdüşümü kendi vicdanınız ve korkunuzdur.
  • "Polisi aç", kapıyı vurarak uyandığınızı hayal edin, açın ve Darth Vader orada durur ve bir fırtına asker takımı, baş muhasebeci veya patronunuz berbat bir suratla çevrilidir. Uyku ruhunuzun karanlık bir yanı olduğu anlamına gelir. Boşuna tükenmez kalem işten sürükledi ve hatta bir zımba çaldı. Şimdi intikam korkularıyla işkence görüyorsun. Gerçek bir kötü adam gibi davran - kendine iyi bir itibar yarat. Bir sepet turta getirip başkalarının anekdotlarına gülmek sadece birkaç kez yeterli. İdeal olarak, meslektaşlarınızın vahiylerini dinleyin ve sempatik bir görünümle ayrılın.

Rüya kitabının milisleri ne anlama geliyor?

  • Dream Miller polise ya da herhangi bir kanun uygulayıcı memura itirazda bulunmadığınızı ve güçlü bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzu belirten bir itiraz görüyor. Bir devriye sizi ele alırsa, işlemlerin devam etmesini ve ayrıntıların açıklanmasını bekleyin.
  • Miller'in bakış açısından tutuklama ilginç bir teklif olabilir, bir seçenek olabilir. Takipten kaçış - aile hayatından ya da işten bıktınız. Rahatlamanın bir yolunu bulun, sadece kendinize zaman ayırın, yalnız tatile gidin. Yapamaz mısın - bu senin hayatının sana ait olmadığı anlamına geliyor.
  • Freud'un rüya yorumu, kanun uygulayıcı memurlara, sekreterlik için yasak zevkler ve sıkılıklar için can atma isteği olarak hitap ediyor. Çok güçlü kişilik kontrolü rahatlamanızı ve maksimum zevk almanızı önler. cinsiyette, asgari düzeyde faaliyet gösteren pasif bir mağdur olmayı tercih edersiniz. Proaktif olmayı öğrenin, sürecin ayrıntılarına şiddetle ilgi duyun.
  • Rüya Vanga, polisle konuşmayı ailedeki veya işteki ciddi anlaşmazlıkları tanımlayan büyük bir tartışma olarak görüyor. Polis, komşunuzu çöpün yanlış çıkarılması, sohbet eden ve çörek çalmak için çalışan bir meslektaşın tuttuğu bir rüyada görüyorsunuz. Kendinizi anlamanız ve başkalarıyla normal ilişkiler kurmanız gerekir. İnsanları anlamayı öğrenin.

Sonuç

Milisleri hayal etmek için - bir kontrol işareti. Dış veya iç. Her durumda, bunlar sınırlamalar. Onlara katılabilir veya temastan kaçınabilirsiniz. Modern dünyadaki her insanın hayatı özgür ve düzenli değildir. Her adım kesinlikle kontrol edilir. Ancak bazı durumlarda kontrol kritik değerlere ulaşır. İç mekanın, kişisel zamanın, hareket özgürlüğün için savaş.

Zaten modern bir erkeğin gözlerini açmalı. Çabuk kalk, temizle, iyi görün, kahvaltı yap, çocuklara bak, işe koş. Görevin herhangi bir sapması cezalandırılır ve mahkum edilir; sanki görünmez bir polis memuru sürekli üstünüzde durur gibi, en ufak bir suç için bir ceza yazmaya hazırdır. Polisi bir rüyada görmek, tamamen kontrole karşı protesto gösterilerinden biridir. Bu durumdan çıkmanın bir yolunu bulmalısın.

İyi bir vatandaş olsanız bile, devletle doğrudan temas ve denetleme yapıları hiçbir zaman iyi sonuç vermez. En iyi ihtimalle, serbest bırakılacaksınız ve her şey aynı kalacak. Boşuna zaman kaybetmeyin. Vaktini kendine harca.

Pin
Send
Share
Send
Send