Rüya yorumu

Hayalperest bir arkadaşın hayali nedir

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir arkadaşın neden rüya gördüğünü bulmak için, rüyanın tüm ayrıntılarını hatırlayın ve bu makalede uygun bir yorum bulun. Kendimi kullandığım hayal kitapları tahminlerini topladım. Benim için sık sık gerçekleşir ve gelecekteki olaylara hazır olmaya yardımcı olur.

Aile rüyası

Bu tahminler yüzyıllardır toplanmış, halkın bilgeliğini içeriyor.

yorumlama:

 1. Eğer bir rüyada bir arkadaştan uzaklaşırsan, o zaman gerçek hayatta uzun bir ayrılığa sahip olacaksın.
 2. Abartılı veya sıradışı bir şekilde giyinmiş olsaydı, en iyi beklentileriniz gerçek olacak. Dilek yapma zamanı - ve kesinlikle yerine getirilecekler, çünkü güçlü bir enerji akışına düştünüz.
 3. Arkadaşınıza yukarıdan aşağıya bakarsanız, yakında yüksek bir finansal pozisyona ulaşacaksınız. Sonunda farkedilecek büyük bir potansiyeliniz var. Yeteneğinizden herhangi birini gerçekleştirebilecek ve ondan iyi para kazanabileceksiniz.
 4. Hüzünlü ve hüzünlü bir arkadaş, sizi çok üzecek rahatsız edici rüyalar görüyor. Bu haberi sevdiklerinizde hayal kırıklığına neden olabilir. Hayatından bazı nahoş gerçekleri öğreneceksiniz.
 5. Eğer bir rüyada yabancı biriyle arkadaş olduysan, gerçekte aldatma kurbanı olacaksın. Şimdilik, insanlara güvenmeyi bırakmak ve onlardan gelen tekliflerden sakınmak faydalı olacaktır.
 6. Rüyada sevilen birinin cenazesinde yürüyün - gerçekte sonsuza dek mutlu yaşayacak. Büyük olasılıkla, yakın gelecekte onun evleneceğini öğreneceksin. Böyle bir rüya sevgi ve mutluluk vaat ediyor.
 7. Uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızı hayal ediyorsanız, sıkıldığını ve sık sık sizi hatırladığını gösterir. Onu ara veya ziyarete git, eğlenceli ve hoş bir sürpriz olacak.
 8. Bazen yakın bir arkadaş, gerçekten onun yardımına ve desteğine ihtiyaç duyduğunda hayal eder. Rüyalarda onu aramayı bırak ve gerçek hayatta sor. O reddetmeyecek ve hızlı bir şekilde siyah şeritten çıkabilirsiniz.
 9. Bir arkadaş rüyanda yardımınızı isterse, gerçekte desteğe ihtiyacı vardır. Sorunlarını kabul etmiyor olsa da, yakında ne işkence ettiğini ve endişelenmesini sağlıyor.

Rüya Miller

Bu tahminler, tasavvuf ve sihre gerçekten inanmayan, ancak psikolojiye güvenen insanlar için uygundur.

İşte tahminler:

 1. Bir rüyanda arkadaşınızın yüksek bir kaide üzerine nasıl tırmandığını görürseniz, o zaman gerçek hayatta çok yakında başarılı bir insan olacaksınız. Yıldızlar, bir araya gelerek mutluluk ve iyilik için birçok fırsat açacaksınız.
 2. Eğer bir arkadaşınız sizden uzakta ve biraz daha aşağıdaysa, gerçekte geçmiş hatalardan sonuç çıkarma zamanı gelmiştir. Daha fazla büyüme ve gelişme için doğru yönü seçmek için eylemlerinizi yeniden düşünmeniz gerekir.
 3. Yoldaşından kaçtıysan, gerçekte bu dostluğa son vermek istedin. Onunla iletişim kurmak sensin, ama bir son vermek, kırmak ve hayal kırıklığına uğratmaktan korkuyorsun. Hiçbir şeyden pişmanlık duymama konusunda kararlı bir adım atmanın zamanı geldi.
 4. Parlak kırmızı giysili bir arkadaş, hayalperestin iç korkusunun ve endişesinin sembolüdür. Hayatında bütün varlığı zehirleyen çok fazla sorun var. Nelerin daha olumlu olduğuna bakmaya çalışmalı ve her şeyi daha iyi hale getirmeliyiz.
 5. Sıkıntılı ve üzgün arkadaşlar olumsuz bir işarettir. Yakında hastalanacaksın ve uzun süre yatalak kalacaksın. Hastalıkları önlemek ve vücutta kalmak için sağlığınıza dikkat edin.
 6. Sağlıklı ve mutlu arkadaşlar iyi ama çok beklenmedik haberleri hayal ederler. Belki de hayatınızı baş aşağı, konfor bölgesinin dışına çevirir. Ancak sonuç olarak, gelişiminizde ileriye doğru büyük bir adım atacaksınız.

Navlun Rüya Yorumu

Bu psikoterapist, rüyaları cinsellik açısından yorumladı.

İşte onun öngörüleri:

 1. Eğer bir rüyamda arkadaşlarınızla eğlenmişseniz, gizlice yeni bir şey denemeyi hayal edin. Fakat arzu ettiğiniz deneyimler toplumda kınandığından, denemeye cesaret edemezsiniz.
 2. En yakın arkadaşını hayal ediyorsan, gerçekte çok kıskanç birisin. Eşinizi kontrol etmeyi bırakmak sizin için zor, sürekli özgürlüğünü sınırlamaya çalışıyorsunuz. Ama onu şüphe ile boğmaya devam edersen, ayrılırsın, bu yüzden kendin üzerinde çalışmaya değer.
 3. Bazen bir arkadaş bir rakip ve rakip sembolüdür. İkinci yarıdan emin değilsin, birisinin onu uzaklaştırmaya çalıştığını düşünüyorsun. veya prensipte aynı şeyin olduğuna dair kendilerine güvenmiyorlar.

Kadın rüya kitap

Bir kız arkadaşı hakkında hayal kurarsa, bunun anlamı olabilir:

 1. Mutlu ve iyi bir ruh hali içinde - zevkinizi tamamlamanıza yol açacak harika haberleri bekleyin.
 2. Üzücü ve üzgün - hastalık, sağlıksızlık ve enerji kaybı. Çok çalıştın, şimdi yoruldun ve dinlenmeye ihtiyacın var. İyileşmek ve üzücü sonuçları önlemek için zaman bulmaya çalışın.
 3. Parlak kıyafetler ve küçük bir palyaço formunda, etrafınızdakiler üzerinde ne gibi bir izlenim bıraktığınıza çok fazla önem veriyorsunuz. Belki de bir başkasının fikrine bağımlısınızdır ve gerçek arzularınızı ve ihtiyaçlarınızı unutmadan kendinizi bu konuda kaybedersiniz.
 4. Siz kavga edersiniz - gerçekte, unutulmaz duygular yaratacak heyecan verici maceralar bekliyorsunuz. Seyahate çıkmanın veya daha aktif olarak yeni insanlarla tanışma zamanı.

Videoyu izle: TURBO - Animasyon Film - Türkçe Dublaj - 720p - Part 20 (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send